Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové závody mladšího žactva Pardubického kraje

Pardubice (9. 1. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 09.8
2 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
3 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
4 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 10.5
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.2
2 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.4
3 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.3
2 Max NovákMax Novák 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
3 Michal DostálMichal Dostál 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
4 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.0
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.3
2 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.5
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.2
2 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.3
2 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.3
4 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.4
5 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.5
6 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
6 Max NovákMax Novák 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
6 Michal DostálMichal Dostál 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
9 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 09.8
10 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
10 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
12 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.0
13 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 10.5

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.1
2 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
3 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.4
4 Elen ProcházkováElen Procházková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.7
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
2 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.3
3 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.5
4 Pavla LukáškováPavla Lukášková 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BurianováAneta Burianová 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
2 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.5
3 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.3
4 Věra MajernikováVěra Majerniková 11 AC PardubiceAC Pardubice 11.3
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
2 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.7
3 Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.3
4 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.4
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 10.7
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProkopováHana Prokopová 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.1
2 Tereza HoráčkováTereza Horáčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
2 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
2 Aneta BurianováAneta Burianová 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
2 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
6 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.3
7 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.4
8 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.5
8 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.5
10 Elen ProcházkováElen Procházková 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.7
10 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.7
12 Pavla LukáškováPavla Lukášková 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
13 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.3
13 Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.3
15 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.4
16 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 10.7
17 Věra MajernikováVěra Majerniková 11 AC PardubiceAC Pardubice 11.3

800 m - Ml. žáci

(ne, 9.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník 09 AC PardubiceAC Pardubice 3:01.6
2 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 3:31.6
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 9.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:49.5
2 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2:49.9
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3:05.7
4 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 3:06.2
5 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:15.1
6 Věra MajernikováVěra Majerniková 11 AC PardubiceAC Pardubice 3:21.7
7 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3:52.5
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
2 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12.8
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 11.8
2 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 13.5
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
2 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 11.8
3 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12.8
4 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 13.5

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(ne, 9.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 12.8
2 Nelly BarešováNelly Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.8
3 Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 14.2
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 1.46
2 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1.28
3 Sebastian PourSebastian Pour
AC PardubiceAC Pardubice
11 1.16
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 1.28
2 Tereza HoráčkováTereza Horáčková
AC PardubiceAC Pardubice
09 1.28
3 Hana ProkopováHana Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
09 1.24
4 Pavla LukáškováPavla Lukášková
AC PardubiceAC Pardubice
09 1.24
5 Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 1.20
6 Elen ProcházkováElen Procházková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1.16
MS Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 1.12
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 9.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 4.12
2 Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
11 3.85
3 Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.83
4 Michal DostálMichal Dostál
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.78
5 Adam ŠedaAdam Šeda
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.61
6 Martin JonášMartin Jonáš
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.60
7 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.50
8 Tomáš MišákTomáš Mišák
AC PardubiceAC Pardubice
11 3.42
9 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.41
10 Max NovákMax Novák
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.18
11 Jakub ElichJakub Elich
AC PardubiceAC Pardubice
13 3.15
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 9.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.77
2 Pavla LukáškováPavla Lukášková
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.63
3 Elen ProcházkováElen Procházková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 3.61
4 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.57
5 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.54
6 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.53
7 Eliška CholtováEliška Choltová
AC PardubiceAC Pardubice
10 3.48
8 Alžběta MalochováAlžběta Malochová
AC PardubiceAC Pardubice
11 3.47
9 Anna ČervinkováAnna Červinková
AC PardubiceAC Pardubice
11 3.37
10 Tereza NývltováTereza Nývltová
AC PardubiceAC Pardubice
12 3.25
11 Nelly BarešováNelly Barešová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 3.18
12 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová
AC PardubiceAC Pardubice
11 3.13
13 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.05
14 Věra MajernikováVěra Majerniková
AC PardubiceAC Pardubice
11 2.77
Celkem 14 závodníků