Halové závody mladšího žactva Pardubického kraje
Pardubice (9. 1. 2022)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MišákTomáš Mišák | 11 | AC Pardubice | 09.8 | |||||||||||||||
2 | Sebastian PourSebastian Pour | 11 | AC Pardubice | 09.9 | |||||||||||||||
3 | Andrej BubeníkAndrej Bubeník | 11 | AC Pardubice | 09.9 | |||||||||||||||
4 | Jakub ElichJakub Elich | 13 | AC Pardubice | 10.5 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček | 09 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.2 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník | 09 | AC Pardubice | 09.4 | |||||||||||||||
3 | Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík | 10 | AC Pardubice | 09.7 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠedaAdam Šeda | 10 | AC Pardubice | 09.3 | |||||||||||||||
2 | Max NovákMax Novák | 09 | AC Pardubice | 09.7 | |||||||||||||||
3 | Michal DostálMichal Dostál | 10 | AC Pardubice | 09.7 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava | 10 | AC Pardubice | 10.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JonášMartin Jonáš | 09 | AC Pardubice | 09.3 | |||||||||||||||
2 | Pavel SlabihoudPavel Slabihoud | 10 | AC Pardubice | 09.5 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana ProkopováHana Prokopová | 09 | AC Pardubice | 09.1 | |||||||||||||||
2 | Tereza HoráčkováTereza Horáčková | 09 | AC Pardubice | 09.2 | |||||||||||||||
3 | Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová | 09 | AC Pardubice | 09.4 | |||||||||||||||
4 | Elen ProcházkováElen Procházková | 09 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela HlaváčkováNela Hlaváčková | 09 | AC Pardubice | 09.2 | |||||||||||||||
2 | Adéla JamborováAdéla Jamborová | 10 | AC Pardubice | 09.3 | |||||||||||||||
3 | Eliška CholtováEliška Choltová | 10 | AC Pardubice | 09.5 | |||||||||||||||
4 | Pavla LukáškováPavla Lukášková | 09 | AC Pardubice | 09.9 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BurianováAneta Burianová | 09 | AC Pardubice | 09.2 | |||||||||||||||
2 | Tereza MacháčkováTereza Macháčková | 10 | AC Pardubice | 09.5 | |||||||||||||||
3 | Alžběta MalochováAlžběta Malochová | 11 | AC Pardubice | 10.3 | |||||||||||||||
4 | Věra MajernikováVěra Majerniková | 11 | AC Pardubice | 11.3 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková | 10 | AC Pardubice | 09.2 | |||||||||||||||
2 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 09 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.7 | |||||||||||||||
3 | Anna ČervinkováAnna Červinková | 11 | AC Pardubice | 10.3 | |||||||||||||||
4 | Viktorie LetavajováViktorie Letavajová | 11 | AC Pardubice | 10.4 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NývltováTereza Nývltová | 12 | AC Pardubice | 10.7 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(ne, 9.1.2022 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník | 09 | AC Pardubice | 3:01.6 | |||||||||||||||
2 | Jakub ElichJakub Elich | 13 | AC Pardubice | 3:31.6 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(ne, 9.1.2022 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KřikavováAdéla Křikavová | 10 | Hvězda Pardubice z.s. | 2:49.5 | |||||||||||||||
2 | Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová | 09 | AC Pardubice | 2:49.9 | |||||||||||||||
3 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 09 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3:05.7 | |||||||||||||||
4 | Alžběta MalochováAlžběta Malochová | 11 | AC Pardubice | 3:06.2 | |||||||||||||||
5 | Tereza DrahozalováTereza Drahozalová | 11 | Hvězda Pardubice z.s. | 3:15.1 | |||||||||||||||
6 | Věra MajernikováVěra Majerniková | 11 | AC Pardubice | 3:21.7 | |||||||||||||||
7 | Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová | 09 | AC Pardubice | 3:52.5 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítek StrnadVítek Strnad | 09 | AC Pardubice | 09.9 | |||||||||||||||
2 | Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček | 09 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 12.8 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JonášMartin Jonáš | 09 | AC Pardubice | 11.8 | |||||||||||||||
2 | Sebastian PourSebastian Pour | 11 | AC Pardubice | 13.5 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(ne, 9.1.2022 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová | 09 | AC Pardubice | 12.8 | |||||||||||||||
2 | Nelly BarešováNelly Barešová | 12 | Hvězda Pardubice z.s. | 13.8 | |||||||||||||||
3 | Anna ČervinkováAnna Červinková | 11 | AC Pardubice | 14.2 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(ne, 9.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice |
09 | 1.46 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
09 | 1.28 | ||||||||||||||||
3 |
Sebastian PourSebastian Pour
AC Pardubice |
11 | 1.16 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(ne, 9.1.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC Pardubice |
09 | 1.28 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza HoráčkováTereza Horáčková
AC Pardubice |
09 | 1.28 | ||||||||||||||||
3 |
Hana ProkopováHana Prokopová
AC Pardubice |
09 | 1.24 | ||||||||||||||||
4 |
Pavla LukáškováPavla Lukášková
AC Pardubice |
09 | 1.24 | ||||||||||||||||
5 |
Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC Pardubice |
10 | 1.20 | ||||||||||||||||
6 |
Elen ProcházkováElen Procházková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
09 | 1.16 | ||||||||||||||||
MS |
Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC Pardubice |
09 | 1.12 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(ne, 9.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC Pardubice |
10 | 4.12 | ||||||||||||||||
2 |
Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC Pardubice |
11 | 3.85 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník
AC Pardubice |
09 | 3.83 | ||||||||||||||||
4 |
Michal DostálMichal Dostál
AC Pardubice |
10 | 3.78 | ||||||||||||||||
5 |
Adam ŠedaAdam Šeda
AC Pardubice |
10 | 3.61 | ||||||||||||||||
6 |
Martin JonášMartin Jonáš
AC Pardubice |
09 | 3.60 | ||||||||||||||||
7 |
Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice |
10 | 3.50 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš MišákTomáš Mišák
AC Pardubice |
11 | 3.42 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava
AC Pardubice |
10 | 3.41 | ||||||||||||||||
10 |
Max NovákMax Novák
AC Pardubice |
09 | 3.18 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub ElichJakub Elich
AC Pardubice |
13 | 3.15 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(ne, 9.1.2022 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková
AC Pardubice |
10 | 3.77 | ||||||||||||||||
2 |
Pavla LukáškováPavla Lukášková
AC Pardubice |
09 | 3.63 | ||||||||||||||||
3 |
Elen ProcházkováElen Procházková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
09 | 3.61 | ||||||||||||||||
4 |
Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC Pardubice |
09 | 3.57 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza MacháčkováTereza Macháčková
AC Pardubice |
10 | 3.54 | ||||||||||||||||
6 |
Nela HlaváčkováNela Hlaváčková
AC Pardubice |
09 | 3.53 | ||||||||||||||||
7 |
Eliška CholtováEliška Choltová
AC Pardubice |
10 | 3.48 | ||||||||||||||||
8 |
Alžběta MalochováAlžběta Malochová
AC Pardubice |
11 | 3.47 | ||||||||||||||||
9 |
Anna ČervinkováAnna Červinková
AC Pardubice |
11 | 3.37 | ||||||||||||||||
10 |
Tereza NývltováTereza Nývltová
AC Pardubice |
12 | 3.25 | ||||||||||||||||
11 |
Nelly BarešováNelly Barešová
Hvězda Pardubice z.s. |
12 | 3.18 | ||||||||||||||||
12 |
Viktorie LetavajováViktorie Letavajová
AC Pardubice |
11 | 3.13 | ||||||||||||||||
13 |
Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC Pardubice |
09 | 3.05 | ||||||||||||||||
14 |
Věra MajernikováVěra Majerniková
AC Pardubice |
11 | 2.77 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |