Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Podzimní běh Bažantnicí 38.ročník

Duchcov (8. 9. 2022)

500 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 16:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 1:50.3
Marek CingrMarek Cingr 12 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 2:01.3
Antonín VohradskýAntonín Vohradský 12 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 2:10.0
Celkem 3 závodníků

500 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Barbora PřibilováBarbora Přibilová 12 Hladová kola LitvínovHladová kola Litvínov 1 1:38.5
Markéta PřibilováMarkéta Přibilová 12 Hladová kola LitvínovHladová kola Litvínov 6 1:48.9
Eliška TruchliváEliška Truchlivá 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7 2:18.4
Barbora SlapničkováBarbora Slapničková 12 AK MostAK Most 2 1:39.4
Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 5 1:44.8
Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 4 1:49.5
Klára OndráčkováKlára Ondráčková 12 AK MostAK Most 1:43.3
Celkem 7 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 16:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:52.0
2 Marcel KaričkaMarcel Karička 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:53.3
Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov DNS
Celkem 3 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:09.6
2 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3:18.2
3 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:37.0
4 Lukáš MenclLukáš Mencl 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3:40.1
5 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:42.2
6 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 3:45.0
7 Tomáš KoutskýTomáš Koutský 10 ZŠ Pešaty DuchcovZŠ Pešaty Duchcov 3:45.8
8 Pavel SmekPavel Smek 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3:49.0
9 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:51.7
10 Ondřej SailerOndřej Sailer 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:24.6
11 David KrálDavid Král 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:38.0
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žákyně (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 16:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:04.6
2 Anna VeseláAnna Veselá 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:13.1
3 Vanesa SurmajováVanesa Surmajová 07 SOU Kostomlaty pod MilešovkouSOU Kostomlaty pod Milešovkou 6:11.0
Celkem 3 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3:43.8
2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:46.9
3 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:54.0
4 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:16.0
5 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:17.9
6 Tereza HajšováTereza Hajšová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:28.0
7 Hana FílováHana Fílová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:35.0
8 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4:45.0
9 Anna TýrováAnna Týrová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6:10.0
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Muži (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 93 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:20:18
2 87 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:21:33
3 67 jan Tvrdíkjan Tvrdík 77 SPONA TepliceSPONA Teplice 0:22:07
4 86 Lukáš EliášLukáš Eliáš 80 BK BĚKODO při TJ Loko TepliceBK BĚKODO při TJ Loko Teplice 0:22:25
5 77 Miroslav HavelMiroslav Havel 86 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:22:46
6 111 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:22:50
7 109 Ladislav CimermanLadislav Cimerman 66 SKI klub LitvínovSKI klub Litvínov 0:22:53
8 12 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:23:02
9 68 Zdeněk JahodaZdeněk Jahoda 77 BK BĚKODO při TJ Loko TepliceBK BĚKODO při TJ Loko Teplice 0:23:43
10 89 Matěj ChludilMatěj Chludil 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:25:06
11 94 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 0:25:09
12 102 Petr FardaPetr Farda 73 SPONA TepliceSPONA Teplice 0:26:20
13 97 Jiří MarekJiří Marek 81 SPONA TepliceSPONA Teplice 0:26:26
14 110 Tomáš OlšerTomáš Olšer 72 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:26:33
15 108 Jaroslav ZbuzekJaroslav Zbuzek 65 SPONA TepliceSPONA Teplice 0:27:04
16 46 Miroslav MěrkaMiroslav Měrka 75 SKI klub LitvínovSKI klub Litvínov 0:27:10
17 Miroslav ErnestMiroslav Ernest 62 SPONA TepliceSPONA Teplice 0:29:36
18 74 Igor TimošeiIgor Timošei 69 SOU Kostomlaty pod MilešovkouSOU Kostomlaty pod Milešovkou 0:29:39
19 31 Jiří KošťálJiří Košťál 66 AK BílinaAK Bílina 0:29:55
20 40 Peter KamenskýPeter Kamenský 69 AK MostAK Most 0:30:33
21 56 Jiří MacekJiří Macek 54 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0:32:33
22 80 Miroslav BečkaMiroslav Bečka 55 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 0:33:32
23 100 Lukáš HulhaLukáš Hulha 94 BK BĚKODO při TJ Loko TepliceBK BĚKODO při TJ Loko Teplice 0:34:21
24 62 Taras SkorokhodaTaras Skorokhoda 83 DuchcovDuchcov 0:37:10
95 Karel KalibaKarel Kaliba 71 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov DNF
Poznámky:
1okruh dráha 4okruhy okolo 5940m
Celkem 25 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 0:12:14
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:11:14
Poznámky:
1okruh dráha 2okruhy okolo 3140m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 76 Olga KantováOlga Kantová 79 SPONA TepliceSPONA Teplice 0:12:23
2 11 Slaměníková AnnaSlaměníková Anna 78 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0:14:29
3 78 Renata FišerováRenata Fišerová 75 BK BĚKODO při TJ Loko TepliceBK BĚKODO při TJ Loko Teplice 0:14:34
4 96 Renata ŠkvorováRenata Škvorová 80 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 0:15:02
5 85 Hana VohradskáHana Vohradská 80 SPONA TepliceSPONA Teplice 0:15:04
6 88 Zlata HavlováZlata Havlová 86 TJ Sokol Dolní MísečkyTJ Sokol Dolní Mísečky 0:16:02
7 101 Michaela PachtováMichaela Pachtová 91 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0:16:26
8 Michaela DoležalováMichaela Doležalová 76 SPONA TepliceSPONA Teplice 0:16:28
9 72 Simona HorvátováSimona Horvátová 04 SOU Kostomlaty pod MilešovkouSOU Kostomlaty pod Milešovkou 0:20:06
Poznámky:
1okruh dráha 2okruhy okolo 3140m
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky (Běh)

Běh (čt, 8.9.2022 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka SucháŠárka Suchá 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 0:12:40
2 Votíková DominikaVotíková Dominika 06 AK BílinaAK Bílina 0:15:12
3 Sabina FerencováSabina Ferencová 05 SOU Kostomlaty pod MilešovkouSOU Kostomlaty pod Milešovkou 0:22:56
Linda ZavřelováLinda Zavřelová 05 SOU Kostomlaty pod MilešovkouSOU Kostomlaty pod Milešovkou DNF
Poznámky:
1okruh dráha 2okruhy okolo 3140m
Celkem 4 závodníků