Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a v chůzi

Jablonec nad Nisou (29. - 30. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 07.00 882.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.15 830.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.28 785.00
4 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.51 710.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.48 719.00
2 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 07.50 713.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.63 671.00
4 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.75 634.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 07.00 882.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.15 830.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 07.28 785.00
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.48 719.00
5 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 07.50 713.00
6 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.51 710.00
7 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.63 671.00
8 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.75 634.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 DQ

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.09 851.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 07.22 806.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.23 802.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 07.29 782.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 07.44 732.00
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 07.46 726.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 PB 07.51 710.00
2 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 07.62 675.00
3 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 07.68 656.00
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.77 628.00
5 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.01 557.00
6 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.15 517.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.09 851.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 07.22 806.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.23 802.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 07.29 782.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 07.44 732.00
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 07.46 726.00
7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 PB 07.51 710.00
8 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 07.62 675.00
9 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 07.68 656.00
10 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.77 628.00
11 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.01 557.00
12 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.15 517.00

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.31 775.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.42 739.00
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.66 662.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.73 640.00
5 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 07.74 637.00
6 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 07.84 607.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 07.53 703.00
2 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 PB 07.61 678.00
3 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.62 675.00
4 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 07.67 659.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.02 554.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.31 775.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.42 739.00
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 07.53 703.00
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 PB 07.61 678.00
5 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.62 675.00
6 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.66 662.00
7 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 07.67 659.00
8 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.73 640.00
9 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 07.74 637.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 07.84 607.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.02 554.00

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 07.44 732.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.55 697.00
3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 07.91 586.00
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 07.94 577.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 07.97 568.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 07.59 684.00
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.64 668.00
3 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.28 481.00
4 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.32 470.00
5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.02 300.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 07.44 732.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.55 697.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 07.59 684.00
4 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.64 668.00
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 07.91 586.00
6 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 07.94 577.00
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 07.97 568.00
8 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.28 481.00
9 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.32 470.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.02 300.00

800 m - Ženy

(so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:23.52 776.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 2:24.52 763.00
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:35.80 622.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:37.20 605.00
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 2:38.20 594.00
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:38.50 590.00
Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 PB 2:24.41 765.00
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:26.58 736.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:30.85 682.00
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:39.95 573.00
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 PB 2:40.87 563.00
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:42.60 543.00
7 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:42.82 541.00
8 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:46.61 499.00
9 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 11 2:47.80 487.00
10 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 2:51.08 452.00
11 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 3:00.40 361.00
12 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:05.10 319.00
13 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 3:13.51 250.00
14 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 3:48.34 49.00
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:35.45 626.00
2 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:39.78 575.00
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:41.10 560.00
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:49.31 471.00
5 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:54.63 417.00
6 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:54.72 416.00
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 3:09.42 283.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:23.71 774.00
2 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:38.32 592.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:41.48 556.00
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:42.68 543.00
5 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:43.07 538.00
6 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:44.48 523.00
7 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:45.14 515.00
8 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:46.14 504.00
9 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:56.92 394.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:23.71 774.00
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:35.45 626.00
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:38.32 592.00
4 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:39.78 575.00
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:41.10 560.00
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:41.48 556.00
7 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:42.68 543.00
8 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:43.07 538.00
9 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:44.48 523.00
10 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:45.14 515.00
11 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:46.14 504.00
12 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:49.31 471.00
13 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:54.63 417.00
14 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:54.72 416.00
15 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:56.92 394.00
16 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 3:09.42 283.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:43.06 538.00
2 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:43.19 537.00
3 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:43.78 530.00
4 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:45.71 509.00
5 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 2:48.54 479.00
6 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:48.55 479.00
7 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:54.03 423.00
8 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 2:54.23 421.00
9 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:57.18 392.00
10 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:58.12 383.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:25.53 750.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:32.20 666.00
3 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 2:32.75 659.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:33.54 649.00
5 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:37.26 605.00
6 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:44.52 522.00
7 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:45.07 516.00
8 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:59.20 373.00
Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:25.53 750.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:32.20 666.00
3 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 2:32.75 659.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:33.54 649.00
5 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:37.26 605.00
6 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 2:43.06 538.00
7 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:43.19 537.00
8 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:43.78 530.00
9 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:44.52 522.00
10 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:45.07 516.00
11 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:45.71 509.00
12 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 2:48.54 479.00
13 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:48.55 479.00
14 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:54.03 423.00
15 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 2:54.23 421.00
16 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:57.18 392.00
17 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:58.12 383.00
18 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:59.20 373.00
Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF

1000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:54.88 715.00
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:59.48 669.00
3 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 3:07.04 597.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 3:10.39 566.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:53.20 732.00
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:59.83 666.00
Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:53.20 732.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:54.88 715.00
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:59.48 669.00
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:59.83 666.00
5 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 3:07.04 597.00
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 3:10.39 566.00
Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 PB 2:51.04 755.00
2 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 2:53.19 733.00
3 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:56.18 702.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 2:57.67 687.00
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNF
Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:55.89 705.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:00.72 657.00
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 3:02.73 638.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:14.25 531.00
5 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:26.75 426.00
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 PB 2:51.04 755.00
2 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 2:53.19 733.00
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:55.89 705.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:56.18 702.00
5 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 2:57.67 687.00
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:00.72 657.00
7 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 3:02.73 638.00
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:14.25 531.00
9 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:26.75 426.00
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNF
Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DNF
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

1000 m - Dorostenci

(ne, 30.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 PB 2:49.92 766.00
2 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 2:52.11 744.00
3 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 3:02.01 645.00
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 3:02.45 640.00
5 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:06.25 604.00
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 3:06.58 601.00
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:09.63 573.00
8 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:10.00 570.00
9 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 3:11.92 552.00
10 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 3:24.29 446.00
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 30.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 3:00.46 660.00
2 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 3:14.53 529.00
3 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 3:20.43 478.00
4 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:27.75 418.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 3:27.93 417.00
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 3:30.62 396.00
7 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 3:35.53 359.00
8 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:38.59 336.00
9 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:39.41 331.00
10 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 3:41.08 319.00
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 30.1.2022 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.23 925.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.53 853.00
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.93 761.00
4 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.33 675.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.33 675.00
6 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.37 666.00
7 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.53 633.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.96 992.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.52 855.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 08.68 818.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 08.99 748.00
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.09 726.00
6 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.27 687.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.78 795.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 08.79 793.00
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.03 739.00
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.52 635.00
5 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.65 609.00
6 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 09.68 603.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.96 992.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.52 855.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 08.68 818.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 08.78 795.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 08.79 793.00
6 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 08.99 748.00
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.03 739.00
8 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.09 726.00
9 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.27 687.00
10 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.52 635.00
11 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.65 609.00
12 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 09.68 603.00

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.13 949.00
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.71 811.00
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78 795.00
4 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 08.88 772.00
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.90 768.00
6 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.03 739.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.22 698.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 09.23 696.00
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.30 681.00
4 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 10.25 495.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.50 450.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.13 949.00
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.71 811.00
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78 795.00
4 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 08.88 772.00
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.90 768.00
6 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.03 739.00
7 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.22 698.00
8 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 09.23 696.00
9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.30 681.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 10.25 495.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.50 450.00

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 08.68 818.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.82 786.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 08.90 768.00
4 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 09.40 660.00
5 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 10.44 461.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.77 797.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.52 635.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.06 530.00
4 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.76 407.00
5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.54 288.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 08.68 818.00
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.77 797.00
3 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.82 786.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 08.90 768.00
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 09.40 660.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.52 635.00
7 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 10.06 530.00
8 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 10.44 461.00
9 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.76 407.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.54 288.00

60 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 29.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.31 1059.0
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 08.83 946.00
3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.92 927.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 09.50 808.00
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.62 785.00
6 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.99 714.00
7 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 10.07 699.00
8 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 12.06 375.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 09.04 902.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.31 846.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.41 826.00
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.60 789.00
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.75 759.00
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.78 754.00
7 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10.00 712.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.68 773.00
2 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 10.15 684.00
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.43 634.00
4 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.86 560.00
5 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 11.29 490.00
6 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.19 233.00
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 09.04 902.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.31 846.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.41 826.00
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.60 789.00
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.68 773.00
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.75 759.00
7 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.78 754.00
8 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10.00 712.00
9 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 10.15 684.00
10 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.43 634.00
11 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.86 560.00
12 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 11.29 490.00
13 Adéla HrudkováAdéla Hrudková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.19 233.00
Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 DNF

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.70 974.00
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.87 937.00
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.20 869.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.29 850.00
5 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.34 840.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.28 852.00
2 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.49 810.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.55 798.00
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.63 783.00
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.73 763.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.83 744.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 29.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 10.06 701.00
2 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 10.08 697.00
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.10 693.00
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 10.15 684.00
5 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.67 592.00
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.83 565.00
7 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.37 477.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.70 974.00
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.87 937.00
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.20 869.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 09.28 852.00
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.29 850.00
6 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.34 840.00
7 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.49 810.00
8 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.55 798.00
9 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.63 783.00
10 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.73 763.00
11 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.83 744.00
12 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 10.06 701.00
13 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 10.08 697.00
14 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.10 693.00
15 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 10.15 684.00
16 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 10.67 592.00
17 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.83 565.00
18 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.37 477.00

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.25 858.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.35 838.00
3 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.43 822.00
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.66 777.00
5 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.82 746.00
6 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 10.11 692.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.39 641.00
2 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.59 606.00
3 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.40 473.00
4 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.45 465.00
5 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.79 414.00
Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 30.1.2022 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.15 879.00
2 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 10.50 621.00
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.54 614.00
4 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.69 589.00
5 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.28 491.00
6 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.47 462.00
7 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 18.10 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.15 879.00
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.25 858.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.35 838.00
4 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.43 822.00
5 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.66 777.00
6 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.82 746.00
7 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 10.11 692.00
8 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.39 641.00
9 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 10.50 621.00
10 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.54 614.00
11 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.59 606.00
12 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.69 589.00
13 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.28 491.00
14 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.40 473.00
15 Linda FronkováLinda Fronková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.45 465.00
16 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.47 462.00
17 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.79 414.00
18 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 18.10 0.00
Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNF

skok vysoký - Muži

(so, 29.1.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 2,02 2,05 2,08 Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 9 SB 1.93 740.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 SB 1.90 714.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 SB 1.84 661.00
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 2 SB 1.84 661.00
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4 PB 1.78 610.00
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 1.75 585.00
7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 7 SB 1.75 585.00
8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.66 512.00
9 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3 PB 1.51 396.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 29.1.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 PB 1.84 661.00
2 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 PB 1.81 636.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 PB 1.81 636.00
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 SB 1.75 585.00
5= Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 11 SB 1.72 560.00
5= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 SB 1.72 560.00
7 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 PB 1.66 512.00
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 8 SB 1.63 488.00
9 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 1.63 488.00
10 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 9 SB 1.60 464.00
11 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 4 PB 1.51 396.00
12 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 3 PB 1.45 352.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 11 PB 1.78 610.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 1.72 560.00
3 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 PB 1.72 560.00
4= Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 SB 1.72 560.00
4= Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 PB 1.72 560.00
6 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 1.63 488.00
7 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 7 1.60 464.00
8 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 6 1.57 441.00
9 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 PB 1.57 441.00
10 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 PB 1.54 419.00
11 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 PB 1.42 331.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 29.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6 PB 1.68 528.00
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 PB 1.68 528.00
3 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 10 PB 1.68 528.00
4 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 PB 1.65 504.00
5 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 1.53 411.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 5 PB 1.50 389.00
7 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 9 PB 1.47 367.00
8 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 8 PB 1.41 324.00
9 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3 PB 1.38 303.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 PB 1.26 225.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 SB 1.74 903.00
2 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.62 759.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 PB 1.59 724.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 3 SB 1.50 621.00
5 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 SB 1.35 460.00
Celkem 5 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 3 PB 1.41 523.00
2 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 PB 1.35 460.00
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 2 SB 1.35 460.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 PB 1.59 724.00
2 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 6 SB 1.59 724.00
3 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 SB 1.50 621.00
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 7 1.50 621.00
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4 1.50 621.00
6 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 1.44 555.00
7 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 1.38 491.00
Celkem 7 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 PB 1.50 621.00
2 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 5 PB 1.47 588.00
3 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 1.38 491.00
4 Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 4 PB 1.35 460.00
5 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3 PB 1.32 429.00
6 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1 PB 1.29 399.00
7 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 2 PB 1.29 399.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 PB 1.62 759.00
2 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 PB 1.50 621.00
3 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 5 1.44 555.00
4= Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 1.41 523.00
4= Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 SB 1.41 523.00
Celkem 5 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 1.53 655.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 PB 1.53 655.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 12 PB 1.53 655.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 PB 1.50 621.00
5 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 11 PB 1.50 621.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 PB 1.47 588.00
7 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 1.47 588.00
8= Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 6 SB 1.41 523.00
8= Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 1.41 523.00
10 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 2 PB 1.41 523.00
11 Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 1.38 491.00
12 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 PB 1.35 460.00
13 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 1.35 460.00
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,26 1,29 Body
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 PB 1.50 621.00
2 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 8 PB 1.50 621.00
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 10 1.47 588.00
4 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5 SB 1.41 523.00
5 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 7 1.41 523.00
6 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 SB 1.38 491.00
7 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 6 1.38 491.00
8 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 2 PB 1.38 491.00
9 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4 PB 1.35 460.00
10 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 9 1.32 429.00
Celkem 10 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,08 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 Body
1 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3 PB 1.44 555.00
2 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 8 PB 1.38 491.00
3 Linda FronkováLinda Fronková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 PB 1.35 460.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 1.32 429.00
5 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 2 PB 1.29 399.00
6 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 7 PB 1.29 399.00
7 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4 PB 1.26 369.00
8 Eliška PšenkováEliška Pšenková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 9 PB 1.20 312.00
Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,40 Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4 SB 4.80 849.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 3 SB 4.00 617.00
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 1 SB 3.90 590.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 NM
Celkem 4 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 2 PB 3.50 482.00
2 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 2.00 140.00
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 NM
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,40 Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 PB 4.50 760.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 4.20 673.00
3 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 PB 3.90 590.00
4 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 3.70 535.00
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 PB 3.80 562.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 7 PB 3.70 535.00
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 SB 3.60 509.00
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 3.20 406.00
5 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 6 2.90 333.00
6 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 PB 2.80 309.00
7 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 3 PB 2.70 286.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,00 4,10 Body
1 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 6 4.00 617.00
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 PB 3.90 590.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 5 3.70 535.00
4 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3 PB 3.50 482.00
5 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 PB 3.10 381.00
Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 3.10 381.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 2 PB 3.00 357.00
3 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 PB 2.70 286.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 PB 2.50 242.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 2.10 159.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 30.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,00 4,10 Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 PB 3.30 431.00
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 PB 3.20 406.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 2 PB 2.70 286.00
Celkem 3 závodníků
Skupina 02 (ne, 30.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1= Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3 PB 2.40 220.00
1= Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 PB 2.40 220.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 4 PB 2.30 199.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 PB 2.30 199.00
5 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 2.10 159.00
6 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 PB 2.00 140.00
Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 2 NM
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 29.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10 SB 7.17 854.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 12 7.03 821.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 9 SB 6.90 790.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 6.52 702.00
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 7 6.41 677.00
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 2 PB 6.38 670.00
7 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 6.01 589.00
8 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 5.60 502.00
9 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5 5.51 483.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 29.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 PB 6.96 804.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 PB 6.82 771.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 PB 6.72 748.00
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 11 PB 6.30 652.00
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 8 SB 6.01 589.00
6 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 1 PB 5.96 578.00
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 PB 5.90 565.00
8 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 9 5.85 554.00
9 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 5.83 550.00
10 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 3 PB 5.73 529.00
11 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 2 PB 5.71 525.00
12 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 PB 5.64 510.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 PB 6.59 718.00
2 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 9 PB 6.20 630.00
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 7 PB 5.99 584.00
4 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 8 5.93 571.00
5 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 PB 5.72 527.00
6 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 PB 5.70 523.00
7 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 5.61 504.00
8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 5.49 479.00
9 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 5.39 459.00
10 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4 PB 5.33 447.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 4.80 345.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 29.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 PB 5.86 556.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 5.78 540.00
3 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 9 5.64 510.00
4 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 5.27 435.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 7 5.21 423.00
6 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3 PB 4.75 335.00
7 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 4.68 323.00
8 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 5 4.67 321.00
9 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4 4.60 308.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2 PB 4.12 225.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 6.04 862.00
2 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.55 715.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 SB 5.18 609.00
4 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 4.65 466.00
Celkem 4 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4 SB 4.99 557.00
2 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2 4.85 519.00
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 3 4.76 495.00
4 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1 PB 4.65 466.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 5.03 567.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 5.03 567.00
3 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 8 PB 5.01 562.00
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 4.87 524.00
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 6 4.83 514.00
6 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 5 PB 4.60 454.00
7 Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 4 PB 4.48 423.00
8 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3 PB 4.31 381.00
9 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1 PB 3.96 299.00
10 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 2 PB 3.58 216.00
Celkem 10 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4 5.22 620.00
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 PB 5.18 609.00
3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 4.56 443.00
4 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 4.46 418.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Skupina)

Skupina 01 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 12 5.62 735.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 11 5.33 651.00
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 SB 4.97 551.00
4 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 5 PB 4.90 532.00
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 SB 4.85 519.00
6 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 4.81 508.00
7 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 4.74 490.00
8 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 4.74 490.00
9 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 4.73 487.00
10 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4 4.68 474.00
11 Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 4.52 433.00
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 1 SB 4.26 369.00
Celkem 12 závodníků
Skupina 02 (so, 29.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 PB 4.88 527.00
2 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 PB 4.76 495.00
3 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 2 PB 4.48 423.00
4 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 SB 4.03 315.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 30.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 19 5.19 612.00
2 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 12 PB 5.12 592.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 17 PB 5.12 592.00
4 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 18 5.05 573.00
5 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 PB 4.90 532.00
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 16 PB 4.79 503.00
7 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 15 SB 4.65 466.00
8 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 2 PB 4.51 431.00
9 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 13 PB 4.38 398.00
10 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 10 PB 4.33 386.00
11 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 14 PB 4.22 359.00
12 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4 PB 4.06 322.00
13 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 PB 4.02 312.00
14 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 7 PB 3.90 285.00
15 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 9 PB 3.89 283.00
16 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 PB 3.76 254.00
17 Linda FronkováLinda Fronková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 PB 3.68 237.00
18 Eliška PšenkováEliška Pšenková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 PB 3.63 227.00
Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 8 NM
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 29.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 17 PB 12.96 725.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 18 12.05 664.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 16 11.97 659.00
4 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 15 11.45 625.00
5 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 PB 11.04 598.00
6 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 10.72 577.00
7 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 13 SB 10.64 571.00
8 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 PB 10.24 545.00
9 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 10 PB 10.24 545.00
10 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 9 PB 10.01 530.00
11 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 5 PB 09.73 512.00
12 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 8 08.52 433.00
13 Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3 PB 08.43 427.00
14 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 PB 08.00 399.00
15 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 SB 07.69 379.00
16 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 07.36 358.00
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 DNS
Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 DNS
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 30.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 19 PB 09.68 509.00
2 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 2 PB 08.70 445.00
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 17 PB 08.57 436.00
4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 18 PB 08.44 428.00
5 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 6 PB 08.30 419.00
6 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 PB 08.19 412.00
7 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4 PB 08.18 411.00
8 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 12 PB 08.09 405.00
9 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 15 PB 08.08 405.00
10 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 16 PB 07.77 385.00
11 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 07.74 383.00
12 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 13 PB 07.50 367.00
13 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 7 PB 07.00 335.00
14 Linda FronkováLinda Fronková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 8 PB 06.88 327.00
15 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 10 PB 06.83 324.00
16 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 11 PB 06.75 319.00
17 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 9 PB 06.72 317.00
18 Eliška PšenkováEliška Pšenková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 14 PB 06.67 314.00
19 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 PB 06.30 290.00
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 29.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 PB 12.47 635.00
2 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 10.03 487.00
3 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3 PB 09.71 468.00
4 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 5 PB 09.41 450.00
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 9 08.76 411.00
6 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 7 PB 08.50 396.00
7 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 8 07.62 344.00
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 6 PB 07.19 318.00
9 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2 PB 07.04 310.00
Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 NM
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 29.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 PB 12.64 704.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 8 SB 11.05 598.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 09.61 504.00
4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 PB 09.58 502.00
5 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 SB 08.45 428.00
6 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 2 SB 08.12 407.00
7 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4 PB 08.02 401.00
8 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 PB 07.47 365.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 29.1.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 11.02 596.00
2 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12 PB 09.71 510.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 PB 09.39 490.00
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 13 09.25 480.00
5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 09.06 468.00
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 08.68 443.00
7 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 5 PB 08.60 438.00
8 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 8 08.32 420.00
9 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 9 08.17 410.00
10 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 07.90 393.00
11 Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 4 PB 07.62 375.00
12 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 2 PB 07.19 347.00
13 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3 PB 07.05 338.00
14 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1 PB 06.92 330.00
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 29.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 PB 13.22 681.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 PB 11.47 574.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 10 11.28 563.00
4 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 1 PB 10.93 542.00
5 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 10.78 533.00
6 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 PB 10.67 526.00
7 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 9 10.65 525.00
8 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 5 PB 10.11 492.00
9 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl