Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (20. 2. 2022)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.2.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 PB 07.25
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 4 07.32
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 07.56
4 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 2 07.73
5 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 6 07.81
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 1 PB 08.02
7 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 8 08.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.2.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 4 07.42
2 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 5 07.46
3 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 2 07.92
4 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 8 PB 08.08
5 Jan JelínekJan Jelínek 04 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 1 08.32
Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.2.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 5 PB 07.33
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 4 07.37
3 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 3 SB 07.44
4 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 07.69
5 Pavel KřelinaPavel Křelina 06 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 2 PB 07.77
6 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 7 07.90
7 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 1 SB 08.30
8 Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 8 PB 08.33
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 5 PB 07.25
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 4 07.32
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 5 PB 07.33
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 4 07.37
5 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 4 07.42
6 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 3 SB 07.44
7 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 5 07.46
8 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 07.56
9 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 07.69
10 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 2 07.73
11 Pavel KřelinaPavel Křelina 06 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 2 PB 07.77
12 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 6 07.81
13 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 7 07.90
14 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 2 07.92
15 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 1 PB 08.02
16 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 8 PB 08.08
17 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 1 SB 08.30
18 Jan JelínekJan Jelínek 04 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 1 08.32
19 Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 8 PB 08.33
20 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 8 08.59
Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 3 DNF

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 20.2.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec Králové HTJ Sokol Hradec Králové H 4 SB 07.17
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 2 SB 07.22
3 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 6 SB 07.27
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 3 SB 07.32
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 5 07.34
6 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 7 SB 07.42
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 8 SB 07.50
8 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 1 07.52
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 20.2.2022 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 4 SB 07.67
2 Pavel KřelinaPavel Křelina 06 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 3 SB 07.69
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 5 07.74
4 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 7 SB 07.81
5 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 6 07.82
6 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad Metují HSK Nové Město nad Metují H 2 SB 07.88
7 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 8 SB 07.94
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 20.2.2022 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 SB 07.80
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 5 SB 08.04
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 3 08.38
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 SB 08.40
5 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 7 SB 08.42
6 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 2 08.49
7 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 1 08.55
8 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 8 08.57
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 20.2.2022 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aziza SbaityAziza Sbaity 91 LebanonLebanon 4 SB 07.56
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.76
3 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 6 SB 08.53
4 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 3 08.64
5 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 2 08.89
6 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 1 SB 08.92
7 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 7 SB 08.96
8 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 8 09.15
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.2.2022 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aziza SbaityAziza Sbaity 91 LebanonLebanon 4 07.63
2 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 5 08.48 QA
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 6 SB 08.53 QA
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 3 08.58 qB
5 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 1 PB 09.00
6 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 7 SB 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.2.2022 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.74
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 5 08.30 QA
3 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 PB 08.48 QA
4 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 3 08.54 qB
5 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 7 SB 08.87
6 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 1 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.2.2022 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 SB 07.80 QA
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 5 PB 08.06 QA
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 SB 08.48 qB
4 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 08.52 qB
5 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 7 SB 09.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aziza SbaityAziza Sbaity 91 LebanonLebanon 4 07.63
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.74
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 4 SB 07.80 QA
4 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 5 PB 08.06 QA
5 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 5 08.30 QA
6 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 5 08.48 QA
6 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 PB 08.48 QA
6 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 3 SB 08.48 qB
9 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s. LAC Mladá Boleslav z.s. L 6 08.52 qB
10 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. LTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. L 6 SB 08.53 QA
11 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 3 08.54 qB
12 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s. LAC Turnov, z. s. L 3 08.58 qB
13 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 7 SB 08.87
14 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 1 PB 09.00
14 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 7 SB 09.00
16 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s. LAC Slovan Liberec, z.s. L 7 SB 09.09
17 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ Jičín LAC TJ Jičín L 1 09.63