Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. halová středa

Jablonec nad Nisou (12. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 12.1.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.12
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.16
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.37
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 07.37
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.45
6 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 07.26
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 07.32
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 07.45
4 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 07.47
5 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 07.50
6 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.51
7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 07.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 12.1.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 07.38
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.61
3 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.76
4 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 1 07.78
5 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.01
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 12.1.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ErbanŠtěpán Erban 03 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 PB 07.66
2 Tomáš NovákTomáš Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 07.77
3 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.84
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.03
5 Oto ČechOto Čech 56 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 09.01
Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.1.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 PB 07.62
2 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 PB 07.70
3 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.82
4 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 07.98
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 12.1.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.77
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.82
3 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 07.89
4 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 7 PB 08.03
5 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 08.13
6 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 08.36
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 12.1.2022 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 07.16
2 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 07.16
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 07.43
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 7 07.73
5 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.12
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.16
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 07.16
2 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 07.16
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 07.26
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 07.32
7 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.37
7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 07.37
9 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 07.38
10 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 07.43
11 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.45
11 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.45
11 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 07.45
14 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 07.47
15 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 07.50
16 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.51
17 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.61
18 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 PB 07.62
19 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 07.64
20 Štěpán ErbanŠtěpán Erban 03 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 PB 07.66
21 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 PB 07.70
22 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 7 07.73
23 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.76
24 Tomáš NovákTomáš Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 07.77
24 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.77
26 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 1 07.78
27 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.82
27 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.82
29 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 07.84
30 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 07.89
31 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 07.98
32 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.01
32 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.01
34 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.03
34 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 7 PB 08.03
36 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 08.13
37 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 08.36
38 Oto ČechOto Čech 56 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 5 09.01
Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 12.1.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.47
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.77
3 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 07.91
4 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.99
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.02
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 08.04
7 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 08.09
8 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.11
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.07
2 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 08.30
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 08.40
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.46
5 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.46
6 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 7 08.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.1.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 08.04
2 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.35
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 08.39
4 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 7 PB 08.47
5 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 5 08.51
6 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.54
7 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 08.60
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 12.1.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 08.28
2 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 08.34
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 PB 08.50
4 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 3 PB 08.69
5 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 08.95
6 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.96
7 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.08
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 12.1.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.54
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 PB 08.81
3 Nina MarkováNina Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.00
4 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 09.16
5 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.47
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.54
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.77
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 07.91
5 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.99
6 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.02
7 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 08.04
7 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 08.04
9 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.07
10 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 08.09
11 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.11
12 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 08.28
13 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 08.30
14 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 08.34
15 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.35
16 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 08.39
17 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 08.40
18 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.46
18 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.46
20 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 7 PB 08.47
21 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 PB 08.50
22 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 5 08.51
23 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.54
24 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 7 08.55
25 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 08.60
26 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 3 PB 08.69
27 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 PB 08.81
28 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 08.95
29 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.96
30 Nina MarkováNina Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.00
31 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.08
32 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 09.16
33 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.63

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 36.44
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 38.74
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 39.39
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 38.65
2 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 40.18
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 37.09
2 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 40.45
3 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 42.37
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 39.48
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 39.71
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 38.09
2 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 39.72
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 41.12
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 38.82
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 40.41
3 Jakub JunekJakub Junek 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 42.44
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 38.68
2 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 40.16
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 41.65
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 41.58
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 43.08
3 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 51.39
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (st, 12.1.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 42.39
2 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 45.60
3 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 46.36
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 36.44
2 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 37.09
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 38.09
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 38.65
5 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 38.68
6 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 38.74
7 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 38.82
8 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 39.39
9 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 39.48
10 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 39.71
11 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 39.72
12 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 40.16
13 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 40.18
14 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 40.41
15 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 40.45
16 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 41.12
17 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 41.58
18 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 41.65
19 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 42.37
20 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 42.39
21 Jakub JunekJakub Junek 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 42.44
22 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 43.08
23 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 45.60
24 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 46.36
25 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 51.39

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 12.1.2022 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 42.36
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 42.58
3 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 42.72
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 43.70
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 48.16
3 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 54.01
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 12.1.2022 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 44.17
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2 PB 44.77
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 PB 45.55
4 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 54.53
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 12.1.2022 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 44.29
2 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 45.88
3 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 46.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 12.1.2022 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 45.90
2 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.19
3 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 52.81
4 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 54.32
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 12.1.2022 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 PB 45.24
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 49.17
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (st, 12.1.2022 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 50.41
2 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 50.42
3 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 60.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 42.36
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 42.58
3 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 42.72
4 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 43.70
5 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 44.17
6 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 44.29
7 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2 PB 44.77
8 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 PB 45.24
9 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 PB 45.55
10 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 45.88
11 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 45.90
12 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 46.00
13 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 48.16
14 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.19
15 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 49.17
16 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 50.41
17 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 50.42
18 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 52.81
19 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 54.01
20 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 54.32
21 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 54.53
22 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 60.80

600 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 12.1.2022 - 20:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 1:23.22
2 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:27.68
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:28.64
4 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 2 1:35.39
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 20:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 1:30.42
2 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 1:34.23
3 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 1:57.81
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:02.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 1:23.22
2 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:27.68
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:28.64
4 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 1:30.42
5 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 1:34.23
6 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 2 1:35.39
7 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 1:57.81
8 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:02.84

600 m - Ženy

(st, 12.1.2022 - 20:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 1:50.92
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži

(st, 12.1.2022 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 48 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 4:19.87
2 37 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 6 PB 4:20.18
3 54 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 4:27.96
4 25 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 4:30.20
5 1 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 PB 4:30.88
6 4 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 4:41.05
7 90 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 4:43.54
8 83 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 4:45.00
9 51 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 4:50.93
10 12 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 4:59.70
11 39 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 6:02.60
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy

(st, 12.1.2022 - 20:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 5:00.80
2 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 PB 5:16.96
3 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:18.59
4 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 5:20.87
5 Zdenka BenčíkováZdenka Benčíková 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 5:54.73
6 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 6:42.10
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži

(st, 12.1.2022 - 19:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.04
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 08.33
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.59
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.60
5 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.94
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři

(st, 12.1.2022 - 19:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.09
2 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.96
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.24
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 12.1.2022 - 19:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.20
2 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.84
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.14
4 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09.18
5 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 09.27
6 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 19:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.55
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.96
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.20
2 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.55
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.84
4 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.96
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.14
6 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09.18
7 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 2 09.27
8 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.93

60 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 12.1.2022 - 19:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.20
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.28
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(st, 12.1.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ Neratovice ATJ Neratovice A 6 10.84
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 12.1.2022 - 18:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 08.86
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09.03
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 09.05
4 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 09.10
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 09.13
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.45
7 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.49
8 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 18:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.64
2 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.69
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.75
4 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 09.85
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.96
6 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.74
Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 08.86
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09.03
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 09.05
4 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 09.10
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 09.13
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.45
7 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.49
8 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.64
9 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.66
10 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.69
11 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.75
12 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 09.85
13 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.96
14 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.74
Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(st, 12.1.2022 - 18:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.09
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.24
3 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.55
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.56
5 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.76
6 Anna CiznerováAnna Ciznerová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.16
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(st, 12.1.2022 - 18:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.36
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.58
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.80
4 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 10.40
5 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10.60
6 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.52
7 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 11.54
8 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.06
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži

(st, 12.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2 PB 1.94
2 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 6 PB 1.83
3 Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 15 PB 1.80
4 Jan PinterJan Pinter
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 16 1.75
5 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10 PB 1.75
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 PB 1.75
7 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 PB 1.70
8 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5 PB 1.70
9 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 PB 1.65
10 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 9 PB 1.55
11 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 12 PB 1.55
12 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 13 SB 1.40
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy

(st, 12.1.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 5 SB 1.65
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 17 PB 1.60
3 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 PB 1.60
4 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 1 PB 1.60
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 9 SB 1.55
6 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 PB 1.55
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 SB 1.50
8 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 SB 1.50
9 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 16 SB 1.50
10= Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 15 SB 1.45
10= Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 20 PB 1.45
10= Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 PB 1.45
13 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 1.40
14 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 SB 1.35
15 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 19 1.30
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Muži

(st, 12.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 11 4.30
2 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 10 SB 4.00
3 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 2 PB 3.45
4 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 2.90
5 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 2.80
6 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 PB 2.30
7 Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 6 PB 2.20
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Ženy

(st, 12.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00
1 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2 PB 2.90
2 Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 PB 2.60
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 1 PB 2.10
Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 5 NM
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(st, 12.1.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan TobiškaMilan Tobiška
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 16 PB 6.56
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 PB 6.51
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 9 PB 6.20
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 15 SB 6.14
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 SB 6.10
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 3 SB 5.81
7 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 20 5.78
8 Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 13 PB 5.75
9 Tomáš NovákTomáš Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 19 PB 5.69
10 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 12 PB 5.66
11 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 1 PB 5.47
12 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 18 PB 5.22
13 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 17 SB 4.98
14 Lukáš KostkaLukáš Kostka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 8 PB 4.76
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 12.1.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 3 SB 5.55
2 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 13 PB 5.44
3 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 SB 5.34
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 25 PB 5.28
5 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 15 PB 5.11
6 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 23 5.06
7 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 7 PB 5.00
8 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 14 PB 4.98
9 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 24 4.91
10 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 22 4.89
11 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 4.85
12 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 19 PB 4.85
13 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 SB 4.83
14 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5 SB 4.80
15 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 16 SB 4.76
16 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 9 SB 4.71
17 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 17 SB 4.47
18 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 4.39
19 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 20 4.32
20 Šárka LepltováŠárka Lepltová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 10 PB 4.29
21 Anna CiznerováAnna Ciznerová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 21 4.11
22 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 26 3.68
23 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
07 30 PB 3.61
24 Eliška BuďárkováEliška Buďárková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
05 2 PB 3.56
Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 27 NM
Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 28 NM
Ema KoudelkováEma Koudelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 29 NM
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 12.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 5 PB 11.40
2 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 6 PB 11.24
3 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 PB 11.16
4 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 10 PB 09.84
5 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 PB 07.18
6 Eliška BuďárkováEliška Buďárková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
05 2 SB 06.86
MS Tereza PittnerováTereza Pittnerová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 8 SB 07.55
MS Marie DejmkováMarie Dejmková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
03 3 SB 07.21
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 12.1.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastien MádlSebastien Mádl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 3 PB 10.01
2 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 2 PB 09.77
3 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 1 PB 09.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 12.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 10.32 -
2 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 6 SB 10.32 -
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 PB 09.78 -
4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 09.56 -
5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 SB 09.30 -
6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 7 SB 08.66 -
7 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 SB 08.66 -
8 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 SB 07.82 -
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 12.1.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 4 PB 15.24
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5 12.65
3 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3 PB 09.75
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 12.1.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 PB 11.68
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 PB 11.04
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(st, 12.1.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 4 SB 11.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 12.1.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 1 SB 14.61
Celkem 1 závodníků