2. halová středa
Jablonec nad Nisou (12. 1. 2022)60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (st, 12.1.2022 - 17:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 07.12 | ||||||||||||||
2 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 07.16 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HelebrantOndřej Helebrant | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 07.37 | ||||||||||||||
4 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK Jeseniova | 1 | PB 07.37 | ||||||||||||||
5 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 3 | 07.45 | ||||||||||||||
6 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | ASK Dipoli z.s. | 7 | 07.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 17:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 07.26 | ||||||||||||||
2 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 07.32 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 4 | PB 07.45 | ||||||||||||||
4 | Martin JirschikMartin Jirschik | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 07.47 | ||||||||||||||
5 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 07.50 | ||||||||||||||
6 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 07.51 | ||||||||||||||
7 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | 07.64 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 12.1.2022 - 17:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš RezekTomáš Rezek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 07.38 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 07.61 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HoraLukáš Hora | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 07.76 | ||||||||||||||
4 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 1 | 07.78 | ||||||||||||||
5 | Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek | 05 | ASK Dipoli z.s. | 7 | 08.01 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (st, 12.1.2022 - 17:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ErbanŠtěpán Erban | 03 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 2 | PB 07.66 | ||||||||||||||
2 | Tomáš NovákTomáš Novák | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 07.77 | ||||||||||||||
3 | Jonáš TurekJonáš Turek | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 07.84 | ||||||||||||||
4 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.03 | ||||||||||||||
5 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice A | 5 | 09.01 | ||||||||||||||
Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (st, 12.1.2022 - 17:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | PB 07.62 | ||||||||||||||
2 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 7 | PB 07.70 | ||||||||||||||
3 | Jakub DusilJakub Dusil | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 07.82 | ||||||||||||||
4 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 07.98 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (st, 12.1.2022 - 17:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 07.77 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 07.82 | ||||||||||||||
3 | Jakub HamadaJakub Hamada | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | PB 07.89 | ||||||||||||||
4 | Vít ŽáčekVít Žáček | 08 | ASK Děčín | 7 | PB 08.03 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch MarekVojtěch Marek | 06 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 08.13 | ||||||||||||||
6 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (st, 12.1.2022 - 17:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | SB 07.16 | ||||||||||||||
2 | Milan TobiškaMilan Tobiška | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 07.16 | ||||||||||||||
3 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 07.43 | ||||||||||||||
4 | Tomáš JelínekTomáš Jelínek | 07 | ASK Děčín | 7 | 07.73 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KostkaLukáš Kostka | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.01 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 07.12 | |||
2 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 07.16 | |||
2 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | SB 07.16 | |||
2 | Milan TobiškaMilan Tobiška | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 07.16 | |||
5 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 07.26 | |||
6 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 07.32 | |||
7 | Ondřej HelebrantOndřej Helebrant | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 07.37 | |||
7 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK Jeseniova | 1 | PB 07.37 | |||
9 | Tomáš RezekTomáš Rezek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 07.38 | |||
10 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 07.43 | |||
11 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 3 | 07.45 | |||
11 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | ASK Dipoli z.s. | 7 | 07.45 | |||
11 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 4 | PB 07.45 | |||
14 | Martin JirschikMartin Jirschik | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 07.47 | |||
15 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 07.50 | |||
16 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 07.51 | |||
17 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 07.61 | |||
18 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | PB 07.62 | |||
19 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 7 | 07.64 | |||
20 | Štěpán ErbanŠtěpán Erban | 03 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 2 | PB 07.66 | |||
21 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 7 | PB 07.70 | |||
22 | Tomáš JelínekTomáš Jelínek | 07 | ASK Děčín | 7 | 07.73 | |||
23 | Lukáš HoraLukáš Hora | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 07.76 | |||
24 | Tomáš NovákTomáš Novák | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 07.77 | |||
24 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 07.77 | |||
26 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 1 | 07.78 | |||
27 | Jakub DusilJakub Dusil | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 07.82 | |||
27 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 07.82 | |||
29 | Jonáš TurekJonáš Turek | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 07.84 | |||
30 | Jakub HamadaJakub Hamada | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | PB 07.89 | |||
31 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 07.98 | |||
32 | Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek | 05 | ASK Dipoli z.s. | 7 | 08.01 | |||
32 | Lukáš KostkaLukáš Kostka | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.01 | |||
34 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.03 | |||
34 | Vít ŽáčekVít Žáček | 08 | ASK Děčín | 7 | PB 08.03 | |||
36 | Vojtěch MarekVojtěch Marek | 06 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 08.13 | |||
37 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.36 | |||
38 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice A | 5 | 09.01 | |||
Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 3 | DQ |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 12.1.2022 - 16:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.47 | ||||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 07.77 | ||||||||||||||
3 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 07.91 | ||||||||||||||
4 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 07.99 | ||||||||||||||
5 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.02 | ||||||||||||||
6 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 8 | PB 08.04 | ||||||||||||||
7 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 08.09 | ||||||||||||||
8 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 08.11 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 16:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SochorováAdéla Sochorová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 08.07 | ||||||||||||||
2 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 08.30 | ||||||||||||||
3 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | PB 08.40 | ||||||||||||||
4 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 07 | ASK Dipoli z.s. | 5 | 08.46 | ||||||||||||||
5 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.46 | ||||||||||||||
6 | Ema RýpalováEma Rýpalová | 07 | AK Most | 7 | 08.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 12.1.2022 - 16:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 08.04 | ||||||||||||||
2 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 08.35 | ||||||||||||||
3 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | PB 08.39 | ||||||||||||||
4 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 7 | PB 08.47 | ||||||||||||||
5 | Petra SvobodováPetra Svobodová | 06 | AK Most | 5 | 08.51 | ||||||||||||||
6 | Kristýna ČížkováKristýna Čížková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.54 | ||||||||||||||
7 | Klára HercíkováKlára Hercíková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 08.60 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (st, 12.1.2022 - 16:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 08.28 | ||||||||||||||
2 | Barbora JandejskováBarbora Jandejsková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | PB 08.34 | ||||||||||||||
3 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 6 | PB 08.50 | ||||||||||||||
4 | Barbora KutováBarbora Kutová | 05 | AK Most | 3 | PB 08.69 | ||||||||||||||
5 | Ema ZábranskáEma Zábranská | 05 | ASK Dipoli z.s. | 7 | PB 08.95 | ||||||||||||||
6 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.96 | ||||||||||||||
7 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (st, 12.1.2022 - 16:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.54 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KrausováKateřina Krausová | 06 | AK Most | 2 | PB 08.81 | ||||||||||||||
3 | Nina MarkováNina Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 09.00 | ||||||||||||||
4 | Agáta GrohováAgáta Grohová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 09.16 | ||||||||||||||
5 | Veronika BeránkováVeronika Beránková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.63 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.47 | |||
2 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.54 | |||
3 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 07.77 | |||
4 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 07.91 | |||
5 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 07.99 | |||
6 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.02 | |||
7 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 8 | PB 08.04 | |||
7 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 08.04 | |||
9 | Adéla SochorováAdéla Sochorová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 08.07 | |||
10 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 08.09 | |||
11 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 08.11 | |||
12 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 08.28 | |||
13 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 08.30 | |||
14 | Barbora JandejskováBarbora Jandejsková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | PB 08.34 | |||
15 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 08.35 | |||
16 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | PB 08.39 | |||
17 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | PB 08.40 | |||
18 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 07 | ASK Dipoli z.s. | 5 | 08.46 | |||
18 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | AC Turnov, z. s. | 1 | 08.46 | |||
20 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 7 | PB 08.47 | |||
21 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 6 | PB 08.50 | |||
22 | Petra SvobodováPetra Svobodová | 06 | AK Most | 5 | 08.51 | |||
23 | Kristýna ČížkováKristýna Čížková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.54 | |||
24 | Ema RýpalováEma Rýpalová | 07 | AK Most | 7 | 08.55 | |||
25 | Klára HercíkováKlára Hercíková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 08.60 | |||
26 | Barbora KutováBarbora Kutová | 05 | AK Most | 3 | PB 08.69 | |||
27 | Kateřina KrausováKateřina Krausová | 06 | AK Most | 2 | PB 08.81 | |||
28 | Ema ZábranskáEma Zábranská | 05 | ASK Dipoli z.s. | 7 | PB 08.95 | |||
29 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.96 | |||
30 | Nina MarkováNina Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 09.00 | |||
31 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.08 | |||
32 | Agáta GrohováAgáta Grohová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 09.16 | |||
33 | Veronika BeránkováVeronika Beránková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.63 |
300 m - Muži (Běh)
Běh 01 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 36.44 | ||||||||||||||
2 | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 38.74 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HelebrantOndřej Helebrant | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 39.39 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 38.65 | ||||||||||||||
2 | Martin MorvayMartin Morvay | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 40.18 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 03 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 37.09 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HoraLukáš Hora | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 40.45 | ||||||||||||||
3 | Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek | 05 | ASK Dipoli z.s. | 4 | 42.37 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ZikmundLukáš Zikmund | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 39.48 | ||||||||||||||
2 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC Turnov, z. s. | 4 | 39.71 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 05 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 4 | PB 38.09 | ||||||||||||||
2 | Martin JirschikMartin Jirschik | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 39.72 | ||||||||||||||
3 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 41.12 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 06 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | PB 38.82 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 40.41 | ||||||||||||||
3 | Jakub JunekJakub Junek | 97 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 42.44 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 07 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 38.68 | ||||||||||||||
2 | Jakub DusilJakub Dusil | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 40.16 | ||||||||||||||
3 | Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl | 06 | ASK Dipoli z.s. | 4 | PB 41.65 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 08 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristian BehenskýKristian Behenský | 06 | ASK Dipoli z.s. | 3 | PB 41.58 | ||||||||||||||
2 | Tomáš JelínekTomáš Jelínek | 07 | ASK Děčín | 4 | PB 43.08 | ||||||||||||||
3 | Filip KubecFilip Kubec | 08 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 51.39 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 09 (st, 12.1.2022 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HamadaJakub Hamada | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | PB 42.39 | ||||||||||||||
2 | Vít ŽáčekVít Žáček | 08 | ASK Děčín | 4 | PB 45.60 | ||||||||||||||
3 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 46.36 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 36.44 | |||
2 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 37.09 | |||
3 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 4 | PB 38.09 | |||
4 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 38.65 | |||
5 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 38.68 | |||
6 | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 38.74 | |||
7 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | PB 38.82 | |||
8 | Ondřej HelebrantOndřej Helebrant | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 39.39 | |||
9 | Lukáš ZikmundLukáš Zikmund | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 39.48 | |||
10 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC Turnov, z. s. | 4 | 39.71 | |||
11 | Martin JirschikMartin Jirschik | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 39.72 | |||
12 | Jakub DusilJakub Dusil | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 40.16 | |||
13 | Martin MorvayMartin Morvay | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 40.18 | |||
14 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 40.41 | |||
15 | Lukáš HoraLukáš Hora | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 40.45 | |||
16 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 41.12 | |||
17 | Kristian BehenskýKristian Behenský | 06 | ASK Dipoli z.s. | 3 | PB 41.58 | |||
18 | Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl | 06 | ASK Dipoli z.s. | 4 | PB 41.65 | |||
19 | Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek | 05 | ASK Dipoli z.s. | 4 | 42.37 | |||
20 | Jakub HamadaJakub Hamada | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | PB 42.39 | |||
21 | Jakub JunekJakub Junek | 97 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 42.44 | |||
22 | Tomáš JelínekTomáš Jelínek | 07 | ASK Děčín | 4 | PB 43.08 | |||
23 | Vít ŽáčekVít Žáček | 08 | ASK Děčín | 4 | PB 45.60 | |||
24 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 46.36 | |||
25 | Filip KubecFilip Kubec | 08 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 51.39 |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 12.1.2022 - 19:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 42.36 | ||||||||||||||
2 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 42.58 | ||||||||||||||
3 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 42.72 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 19:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema LandováEma Landová | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 43.70 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KrausováKateřina Krausová | 06 | AK Most | 2 | 48.16 | ||||||||||||||
3 | Marie DejmkováMarie Dejmková | 03 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | PB 54.01 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (st, 12.1.2022 - 19:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | PB 44.17 | ||||||||||||||
2 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 2 | PB 44.77 | ||||||||||||||
3 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 3 | PB 45.55 | ||||||||||||||
4 | Ema KoudelkováEma Koudelková | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 54.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (st, 12.1.2022 - 19:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 44.29 | ||||||||||||||
2 | Ema ZábranskáEma Zábranská | 05 | ASK Dipoli z.s. | 1 | 45.88 | ||||||||||||||
3 | Natálie SemeckáNatálie Semecká | 06 | AC TJ Jičín | 2 | 46.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 05 (st, 12.1.2022 - 19:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | PB 45.90 | ||||||||||||||
2 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 48.19 | ||||||||||||||
3 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 52.81 | ||||||||||||||
4 | Lucie HrochováLucie Hrochová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 54.32 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (st, 12.1.2022 - 19:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema RýpalováEma Rýpalová | 07 | AK Most | 2 | PB 45.24 | ||||||||||||||
2 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 49.17 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 07 (st, 12.1.2022 - 19:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 50.41 | ||||||||||||||
2 | Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová | 07 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | PB 50.42 | ||||||||||||||
3 | Tereza PittnerováTereza Pittnerová | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 60.80 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 42.36 | |||
2 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 42.58 | |||
3 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 42.72 | |||
4 | Ema LandováEma Landová | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 43.70 | |||
5 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | PB 44.17 | |||
6 | Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 44.29 | |||
7 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 2 | PB 44.77 | |||
8 | Ema RýpalováEma Rýpalová | 07 | AK Most | 2 | PB 45.24 | |||
9 | Barbora DavídkováBarbora Davídková | 07 | AK Most | 3 | PB 45.55 | |||
10 | Ema ZábranskáEma Zábranská | 05 | ASK Dipoli z.s. | 1 | 45.88 | |||
11 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | PB 45.90 | |||
12 | Natálie SemeckáNatálie Semecká | 06 | AC TJ Jičín | 2 | 46.00 | |||
13 | Kateřina KrausováKateřina Krausová | 06 | AK Most | 2 | 48.16 | |||
14 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 48.19 | |||
15 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 49.17 | |||
16 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 50.41 | |||
17 | Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová | 07 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | PB 50.42 | |||
18 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 52.81 | |||
19 | Marie DejmkováMarie Dejmková | 03 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | PB 54.01 | |||
20 | Lucie HrochováLucie Hrochová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 54.32 | |||
21 | Ema KoudelkováEma Koudelková | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 54.53 | |||
22 | Tereza PittnerováTereza Pittnerová | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 60.80 |
600 m - Muži (Běh)
Běh 01 (st, 12.1.2022 - 20:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MálekJan Málek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 1:23.22 | ||||||||||||||
2 | David PavlasDavid Pavlas | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 1:27.68 | ||||||||||||||
3 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 1:28.64 | ||||||||||||||
4 | Charles LinhartCharles Linhart | 06 | AK Bílina | 2 | 1:35.39 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 20:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 1:30.42 | ||||||||||||||
2 | Martin MorvayMartin Morvay | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 1:34.23 | ||||||||||||||
3 | Jakub SvatýJakub Svatý | 08 | TJ Jilemnice | 5 | 1:57.81 | ||||||||||||||
4 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 4:02.84 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MálekJan Málek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 1:23.22 | |||
2 | David PavlasDavid Pavlas | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 1:27.68 | |||
3 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 1:28.64 | |||
4 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 1:30.42 | |||
5 | Martin MorvayMartin Morvay | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 1:34.23 | |||
6 | Charles LinhartCharles Linhart | 06 | AK Bílina | 2 | 1:35.39 | |||
7 | Jakub SvatýJakub Svatý | 08 | TJ Jilemnice | 5 | 1:57.81 | |||
8 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 4:02.84 |
600 m - Ženy
(st, 12.1.2022 - 20:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 1:50.92 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Muži
(st, 12.1.2022 - 21:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský | 82 | AK Slovan Duchcov | 2 | 4:19.87 | |||||||||||||
2 | 37 | Petr NemetzPetr Nemetz | 04 | AK Most | 6 | PB 4:20.18 | |||||||||||||
3 | 54 | Roman HanykRoman Hanyk | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 4:27.96 | |||||||||||||
4 | 25 | Daniel HýnaDaniel Hýna | 95 | AK Slovan Duchcov | 5 | PB 4:30.20 | |||||||||||||
5 | 1 | Caleb John ŠolcCaleb John Šolc | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 9 | PB 4:30.88 | |||||||||||||
6 | 4 | Štěpán OutrataŠtěpán Outrata | 07 | AC Pardubice | 6 | 4:41.05 | |||||||||||||
7 | 90 | Jan ZitkoJan Zitko | 07 | SK Jeseniova | 9 | 4:43.54 | |||||||||||||
8 | 83 | Ondřej FúsekOndřej Fúsek | 07 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 4:45.00 | |||||||||||||
9 | 51 | Matěj MařasMatěj Mařas | 07 | AC Turnov, z. s. | 5 | PB 4:50.93 | |||||||||||||
10 | 12 | Michal JanákMichal Janák | 76 | AK Slovan Duchcov | 3 | 4:59.70 | |||||||||||||
11 | 39 | Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček | 08 | AC Turnov, z. s. | 7 | 6:02.60 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ženy
(st, 12.1.2022 - 20:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 5 | 5:00.80 | ||||||||||||||
2 | Anna PergerováAnna Pergerová | 05 | AC Turnov, z. s. | 10 | PB 5:16.96 | ||||||||||||||
3 | Nikol FlečkováNikol Flečková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 5:18.59 | ||||||||||||||
4 | Libuše KřížováLibuše Křížová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 5:20.87 | ||||||||||||||
5 | Zdenka BenčíkováZdenka Benčíková | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 5:54.73 | ||||||||||||||
6 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | 9 | 6:42.10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži
(st, 12.1.2022 - 19:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.04 | ||||||||||||||
2 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | PB 08.33 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK Jeseniova | 3 | 08.60 | ||||||||||||||
5 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.94 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Veteráni
(st, 12.1.2022 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice A | 6 | 10.84 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(st, 12.1.2022 - 19:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.09 | ||||||||||||||
2 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 08.96 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.24 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (st, 12.1.2022 - 19:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 08.20 | ||||||||||||||
2 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 08.84 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 09.14 | ||||||||||||||
4 | Kristian BehenskýKristian Behenský | 06 | ASK Dipoli z.s. | 6 | PB 09.18 | ||||||||||||||
5 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 2 | 09.27 | ||||||||||||||
6 | Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl | 06 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 10.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 19:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KožíšekDavid Kožíšek | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 08.55 | ||||||||||||||
2 | Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček | 06 | AC Turnov, z. s. | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 08.20 | |||
2 | David KožíšekDavid Kožíšek | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 08.55 | |||
3 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 08.84 | |||
4 | Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček | 06 | AC Turnov, z. s. | 7 | 08.96 | |||
5 | Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 09.14 | |||
6 | Kristian BehenskýKristian Behenský | 06 | ASK Dipoli z.s. | 6 | PB 09.18 | |||
7 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 2 | 09.27 | |||
8 | Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl | 06 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 10.93 |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci
(st, 12.1.2022 - 19:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
2 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 09.28 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 12.1.2022 - 18:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 08.86 | ||||||||||||||
2 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 09.03 | ||||||||||||||
3 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | PB 09.05 | ||||||||||||||
4 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | SB 09.10 | ||||||||||||||
5 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 09.13 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.45 | ||||||||||||||
7 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 09.49 | ||||||||||||||
8 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.66 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 12.1.2022 - 18:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 09.64 | ||||||||||||||
2 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 09.69 | ||||||||||||||
3 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.75 | ||||||||||||||
4 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 09.85 | ||||||||||||||
5 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.96 | ||||||||||||||
6 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 10.74 | ||||||||||||||
Linda JanďurováLinda Janďurová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 08.86 | |||
2 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 09.03 | |||
3 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | PB 09.05 | |||
4 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | SB 09.10 | |||
5 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 09.13 | |||
6 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.45 | |||
7 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 09.49 | |||
8 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 09.64 | |||
9 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.66 | |||
10 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 09.69 | |||
11 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.75 | |||
12 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 09.85 | |||
13 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.96 | |||
14 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 10.74 | |||
Linda JanďurováLinda Janďurová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | DNF | ||||
Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | DNF |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(st, 12.1.2022 - 18:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 09.36 | ||||||||||||||
2 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 09.58 | ||||||||||||||
3 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 09.80 | ||||||||||||||
4 | Šárka LepltováŠárka Lepltová | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 10.40 | ||||||||||||||
5 | Agáta GrohováAgáta Grohová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 10.60 | ||||||||||||||
6 | Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 11.52 | ||||||||||||||
7 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 8 | PB 11.54 | ||||||||||||||
8 | Lucie HrochováLucie Hrochová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 12.06 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky
(st, 12.1.2022 - 18:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČernínováAnna Černínová | 06 | AC Česká Lípa | 7 | 09.09 | ||||||||||||||
2 | Ema LandováEma Landová | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 09.24 | ||||||||||||||
3 | Leona KoškováLeona Košková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 09.55 | ||||||||||||||
4 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 09.56 | ||||||||||||||
5 | Kamila VondráčkováKamila Vondráčková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 09.76 | ||||||||||||||
6 | Anna CiznerováAnna Ciznerová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 11.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži
(st, 12.1.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 2 | PB 1.94 | |||||||||||||||
2 |
Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 6 | PB 1.83 | |||||||||||||||
3 |
Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s. |
97 | 15 | PB 1.80 | |||||||||||||||
4 |
Jan PinterJan Pinter
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 16 | 1.75 | |||||||||||||||
5 |
Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s. |
06 | 10 | PB 1.75 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 1 | PB 1.75 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia Praha |
04 | 11 | PB 1.70 | |||||||||||||||
8 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 5 | PB 1.70 | |||||||||||||||
9 |
Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s. |
05 | 4 | PB 1.65 | |||||||||||||||
10 |
Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 9 | PB 1.55 | |||||||||||||||
11 |
Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 12 | PB 1.55 | |||||||||||||||
12 |
Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek
ASK Dipoli z.s. |
05 | 13 | SB 1.40 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(st, 12.1.2022 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK Most |
05 | 5 | SB 1.65 | |||||||||||||||
2 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 17 | PB 1.60 | |||||||||||||||
3 |
Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | PB 1.60 | |||||||||||||||
4 |
Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká Lípa |
06 | 1 | PB 1.60 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 9 | SB 1.55 | |||||||||||||||
6 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 13 | PB 1.55 | |||||||||||||||
7 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | SB 1.50 | |||||||||||||||
8 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 11 | SB 1.50 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 16 | SB 1.50 | |||||||||||||||
10= |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | SB 1.45 | |||||||||||||||
10= |
Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 20 | PB 1.45 | |||||||||||||||
10= |
Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 6 | PB 1.45 | |||||||||||||||
13 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | PB 1.40 | |||||||||||||||
14 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | SB 1.35 | |||||||||||||||
15 |
Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 19 | 1.30 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Muži
(st, 12.1.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 11 | 4.30 | |||||||||||||||
2 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad ... |
94 | 10 | SB 4.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 2 | PB 3.45 | |||||||||||||||
4 |
Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s. |
06 | 1 | PB 2.90 | |||||||||||||||
5 |
Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s. |
06 | 9 | 2.80 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch PlačekVojtěch Plaček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 7 | PB 2.30 | |||||||||||||||
7 |
Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 6 | PB 2.20 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(st, 12.1.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 2 | PB 2.90 | |||||||||||||||
2 |
Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 3 | PB 2.60 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 1 | PB 2.10 | |||||||||||||||
Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Muži
(st, 12.1.2022 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan TobiškaMilan Tobiška
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 16 | PB 6.56 | |||||||||||||||
2 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4 | PB 6.51 | |||||||||||||||
3 |
Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
05 | 9 | PB 6.20 | |||||||||||||||
4 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 15 | SB 6.14 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11 | SB 6.10 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 3 | SB 5.81 | |||||||||||||||
7 |
Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 20 | 5.78 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 13 | PB 5.75 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš NovákTomáš Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 19 | PB 5.69 | |||||||||||||||
10 |
Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 12 | PB 5.66 | |||||||||||||||
11 |
Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká Lípa |
07 | 1 | PB 5.47 | |||||||||||||||
12 |
Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 18 | PB 5.22 | |||||||||||||||
13 |
Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 17 | SB 4.98 | |||||||||||||||
14 |
Lukáš KostkaLukáš Kostka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 8 | PB 4.76 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ženy
(st, 12.1.2022 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 3 | SB 5.55 | |||||||||||||||
2 |
Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 13 | PB 5.44 | |||||||||||||||
3 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 12 | SB 5.34 | |||||||||||||||
4 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 25 | PB 5.28 | |||||||||||||||
5 |
Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 15 | PB 5.11 | |||||||||||||||
6 |
Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 23 | 5.06 | |||||||||||||||
7 |
Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s. |
06 | 7 | PB 5.00 | |||||||||||||||
8 |
Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 14 | PB 4.98 | |||||||||||||||
9 |
Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 24 | 4.91 | |||||||||||||||
10 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 22 | 4.89 | |||||||||||||||
11 |
Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 4 | PB 4.85 | |||||||||||||||
12 |
Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 19 | PB 4.85 | |||||||||||||||
13 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 8 | SB 4.83 | |||||||||||||||
14 |
Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 5 | SB 4.80 | |||||||||||||||
15 |
Petra SvobodováPetra Svobodová
AK Most |
06 | 16 | SB 4.76 | |||||||||||||||
16 |
Barbora KutováBarbora Kutová
AK Most |
05 | 9 | SB 4.71 | |||||||||||||||
17 |
Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s. |
07 | 17 | SB 4.47 | |||||||||||||||
18 |
Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 1 | PB 4.39 | |||||||||||||||
19 |
Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 20 | 4.32 | |||||||||||||||
20 |
Šárka LepltováŠárka Lepltová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
08 | 10 | PB 4.29 | |||||||||||||||
21 |
Anna CiznerováAnna Ciznerová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 21 | 4.11 | |||||||||||||||
22 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 26 | 3.68 | |||||||||||||||
23 |
Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
07 | 30 | PB 3.61 | |||||||||||||||
24 |
Eliška BuďárkováEliška Buďárková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
05 | 2 | PB 3.56 | |||||||||||||||
Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 27 | NM | ||||||||||||||||
Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 28 | NM | ||||||||||||||||
Ema KoudelkováEma Koudelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
08 | 29 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(st, 12.1.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Pardubice |
06 | 5 | PB 11.40 | |||||||||||||||
2 |
Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s. |
06 | 6 | PB 11.24 | |||||||||||||||
3 |
Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 7 | PB 11.16 | |||||||||||||||
4 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 10 | PB 09.84 | |||||||||||||||
5 |
Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 4 | PB 07.18 | |||||||||||||||
6 |
Eliška BuďárkováEliška Buďárková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
05 | 2 | SB 06.86 | |||||||||||||||
MS |
Tereza PittnerováTereza Pittnerová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
04 | 8 | SB 07.55 | |||||||||||||||
MS |
Marie DejmkováMarie Dejmková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
03 | 3 | SB 07.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 12.1.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastien MádlSebastien Mádl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | 3 | PB 10.01 | |||||||||||||||
2 |
Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 2 | PB 09.77 | |||||||||||||||
3 |
Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad Metují |
08 | 1 | PB 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(st, 12.1.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 10 | 10.32 | - | ||||||||||||||
2 |
Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká Lípa |
82 | 6 | SB 10.32 | - | ||||||||||||||
3 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | PB 09.78 | - | ||||||||||||||
4 |
Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | PB 09.56 | - | ||||||||||||||
5 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | SB 09.30 | - | ||||||||||||||
6 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 7 | SB 08.66 | - | ||||||||||||||
7 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | SB 08.66 | - | ||||||||||||||
8 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | SB 07.82 | - | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(st, 12.1.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ Jičín |
05 | 4 | PB 15.24 | |||||||||||||||
2 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 5 | 12.65 | |||||||||||||||
3 |
Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká Lípa |
06 | 3 | PB 09.75 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(st, 12.1.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | PB 11.68 | |||||||||||||||
2 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 3 | PB 11.04 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 6kg - Veteráni
(st, 12.1.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s. |
56 | 4 | SB 11.00 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(st, 12.1.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 1 | SB 14.61 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |