Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. halová středa

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 2.2.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 06.98
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 07.35
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 07.44
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.47
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 07.48
6 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.49
Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 2.2.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 07.26
2 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 07.35
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.41
4 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 07.51
5 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.98
6 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 SB 07.99
7 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.17
Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 2.2.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 07.40
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 07.60
3 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.67
4 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 08.25
5 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.29
6 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.32
7 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 08.36
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 2.2.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 07.37
2 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 07.74
3 Kacper SkrzyneckiKacper Skrzynecki 06 PolskaPolska 2 08.17
4 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.63
5 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 08.83
6 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.06
7 David KadečkaDavid Kadečka 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.46
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 06.98
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 07.26
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 07.35
3 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 07.35
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 07.37
6 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 07.40
7 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.41
8 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 07.44
9 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.47
10 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 07.48
11 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.49
12 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 07.51
13 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 07.60
14 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 07.67
15 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 07.74
16 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.98
17 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 SB 07.99
18 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.17
18 Kacper SkrzyneckiKacper Skrzynecki 06 PolskaPolska 2 08.17
20 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 08.25
21 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.29
22 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.32
23 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 08.36
24 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.63
25 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 08.83
26 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.06
27 David KadečkaDavid Kadečka 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.46
Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNF
Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 2.2.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.92
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 07.98
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.06
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.51
5 Klaudia RydelkiewiczKlaudia Rydelkiewicz 06 PolskaPolska 1 08.72
6 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 2.2.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 08.21
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.23
3 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.40
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 08.41
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 08.46
6 Martyna DrozdMartyna Drozd 06 PolskaPolska 1 08.79
Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 2.2.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 08.34
2 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 08.57
3 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.82
4 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.84
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 SB 08.99
6 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.33
7 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.37
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 2.2.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.49
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 08.68
3 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 08.69
4 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 08.94
5 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 09.13
6 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.83
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.92
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 07.98
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.06
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 08.21
5 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.23
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 08.34
7 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.40
8 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 08.41
9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 08.46
10 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.49
11 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.51
12 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 08.57
13 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 08.68
14 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 08.69
15 Klaudia RydelkiewiczKlaudia Rydelkiewicz 06 PolskaPolska 1 08.72
16 Martyna DrozdMartyna Drozd 06 PolskaPolska 1 08.79
17 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.82
18 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.84
19 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 08.94
20 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 08.96
21 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 SB 08.99
22 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 09.13
23 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.33
24 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.37
25 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.83
Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DQ