Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých

Ostrava (16. 1. 2022)

trojskok - Muži

(ne, 16.1.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 13.42 x 13.42 x 13.42 x 13.22 x
2 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 12.33 11.32 11.99 12.33 12.33 11.55 x x
MS Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 9 14.75 14.14 14.75 14.34 14.75 14.74 14.47 14.67
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 7 14.29 13.57 13.87 14.29 14.29 13.92 14.21 14.22
MS Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 14.25 12.66 13.30 - 13.30 13.58 13.73 14.25
MS Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 13.62 13.19 x 13.59 13.59 13.62 13.47 13.53
MS Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4 12.70 x 12.50 12.20 12.50 12.30 12.70 12.59
MS Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 6 12.42 x 11.99 12.42 12.42 - - -
MS Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 2 12.17 12.17 x x 12.17
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 16.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 13 11.44 x 11.08 x 11.08 11.20 11.09 11.44
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 15 11.37 10.82 x 11.08 11.08 10.89 x 11.37
MS Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 17 12.00 11.62 11.98 11.67 11.98 11.87 12.00 11.96
MS Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 14 10.96 10.71 10.96 10.74 10.96
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 16 NM x x x -
Celkem 5 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 16.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12 11.61 11.59 11.48 x 11.59 x 11.61 09.67
MS Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 11 10.71 10.59 10.71 10.30 10.71
MS Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 10 10.50 10.50 x x 10.50
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 16.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 9 11.10 x 10.61 11.10 11.10 10.85 10.80 x
2 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 10.80 x x 10.56 10.56 10.77 10.80 10.80
3 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 6 10.37 10.37 x x 10.37 -
4 Klára KubesováKlára Kubesová
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
05 7 09.62 x x 09.60 9.60 09.62 09.10 -
5 Nikol DanašováNikol Današová
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
05 5 00.00 x - - -
MS Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 10.79 10.79 x x 10.79
MS Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1 10.56 10.56 09.45 10.53 10.56
MS Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2 10.40 10.32 10.40 x 10.40
MS Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 10.30 x 09.62 10.30 10.30
Celkem 9 závodníků