Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých

Ostrava (16. 1. 2022)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.74 0.125
2 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.01 0.141
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.09 0.150
Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
MS Paweł GadżałaPaweł Gadżała 92 AZS KU Politechnika OpolskaAZS KU Politechnika Opolska 3 07.23 0.115
MS Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.27 0.142
MS Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.78 0.207
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.87 0.134
2 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 07.33 0.193
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 07.91 0.167
Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
MS Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.23 0.150
MS Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 07.38 0.180
MS Aleks StokłosaAleks Stokłosa 02 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 1 07.52 0.165
MS Martin SadilMartin Sadil 94 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 07.63 0.205
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.14 0.128
MS Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.85 0.149
MS Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.14 0.134
MS Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.27 0.158
MS Paweł ŚciraPaweł Ścira 02 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 1 07.27 0.153
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.29 0.137
MS Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.34 0.146
MS Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.12 0.250
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.12 0.132
2 Marek StrohalmMarek Strohalm 89 Para Atletics Team SSK VítkovicePara Atletics Team SSK Vítk... 1 10.11 0.268
MS Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.13 0.185
MS Dawid BuckDawid Buck 99 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 6 07.21 0.168
MS Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.27 0.166
MS Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 07.33 0.148
MS Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.58 0.198
MS Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Atletics Team SSK VítkovicePara Atletics Team SSK Vítk... 8 09.58
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.74 0.125
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.85 0.149
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.87 0.134
4 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.01 0.141
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.09 0.150
6 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.12 0.132
7 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.13 0.185
8 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.14 0.128
8 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.14 0.134
10 Dawid BuckDawid Buck 99 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 6 07.21 0.168
11 Paweł GadżałaPaweł Gadżała 92 AZS KU Politechnika OpolskaAZS KU Politechnika Opolska 3 07.23 0.115
11 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.23 0.150
13 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.27 0.142
13 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.27 0.158
13 Paweł ŚciraPaweł Ścira 02 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 1 07.27 0.153
13 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.27 0.166
17 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.29 0.137
18 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 07.33 0.193
18 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 07.33 0.148
20 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.34 0.146
21 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 07.38 0.180
22 Aleks StokłosaAleks Stokłosa 02 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 1 07.52 0.165
23 Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.58 0.198
24 Martin SadilMartin Sadil 94 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 07.63 0.205
25 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.78 0.207
26 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 07.91 0.167
27 Pavel SátoraPavel Sátora 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.12 0.250
28 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Atletics Team SSK VítkovicePara Atletics Team SSK Vítk... 8 09.58
29 Marek StrohalmMarek Strohalm 89 Para Atletics Team SSK VítkovicePara Atletics Team SSK Vítk... 1 10.11 0.268
Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 16.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.73 0.175
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.83 0.149
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.05 0.133
4 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.05 0.168
5 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.16 0.120
6 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.32 0.144
7 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 07.90 0.196
Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 16.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.86 0.167
MS Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.13 0.164
MS Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.15 0.131
MS Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.18 0.154
MS Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.22 0.113
MS Dawid BuckDawid Buck 99 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 3 07.24 0.209
MS Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.25 0.164
MS Paweł GadżałaPaweł Gadżała 92 AZS KU Politechnika OpolskaAZS KU Politechnika Opolska 7 07.29 0.155
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.12 0.140
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.66 0.168
MS Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 06.93 0.131
MS Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.01 0.163
MS Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki Opolskiej OpoleKU AZS Politechniki Opolski... 2 07.26 0.148
MS Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.61 0.158
MS Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.80 0.155
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StaśOndřej Staś 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 07.41 0.134
2 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.81 0.366
3 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.88 0.195
MS Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.43 0.136
MS Sambor GlowackiSambor Glowacki 03 AZS KU Politechnika OpolskaAZS KU Politechnika Opolska 6 07.59 0.180
MS Kasper KorzeniowskiKasper Korzeniowski 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 07.93 0.202
Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
David AndrisDavid Andris 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
MS Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.15 0.147
MS Ján DuchoslavJán Duchoslav 03 Sparta Považská BystricaSparta Považská Bystrica 5 07.45 0.159
MS Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.54 0.216
MS Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.56 0.149
MS Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.62 0.142
Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.1.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.16 0.169
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.54 0.148
MS Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.14 0.149
MS Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61 0.201
MS Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 RydultowyRydultowy 8 07.65 0.196
MS Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.82 0.270
Ladislav LubelecLadislav Lubelec 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 06.93 0.131
2 Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.01 0.163
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.12 0.140
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.14 0.149
5 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.15 0.147
6 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.16 0.169
7 Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki Opolskiej OpoleKU AZS Politechniki Opolski... 2 07.26 0.148
8 Ondřej StaśOndřej Staś 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 07.41 0.134
9 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.43 0.136
10 Ján DuchoslavJán Duchoslav 03 Sparta Považská BystricaSparta Považská Bystrica 5 07.45 0.159
11 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.54 0.216
11 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.54 0.148
13 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.56 0.149
14 Sambor GlowackiSambor Glowacki 03 AZS KU Politechnika OpolskaAZS KU Politechnika Opolska 6 07.59 0.180
15 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.61 0.158
15 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61 0.201
17 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.62 0.142
18 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 RydultowyRydultowy 8 07.65 0.196
19 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.66 0.168
20 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.80 0.155
21 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.81 0.366
22 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.82 0.270
23 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.88 0.195
24 Kasper KorzeniowskiKasper Korzeniowski 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 07.93 0.202
Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 DQ
David AndrisDavid Andris 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
Ladislav LubelecLadislav Lubelec 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 16.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.06 0.130
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.08 0.165
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.52 0.148
4 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.89 0.179
5 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.93 0.295
Ondřej StaśOndřej Staś 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 DNS
David AndrisDavid Andris 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 16.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub NemecJakub Nemec 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 06.99 0.161
MS Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.14 0.154
MS Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.24 0.161
MS Ján DuchoslavJán Duchoslav 03 Sparta Považská BystricaSparta Považská Bystrica 8 07.36 0.161
MS Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.37 0.142
Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki Opolskiej OpoleKU AZS Politechniki Opolski... 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 16.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 06.94 0.166
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.27 0.172
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.43 0.130
4 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 07.64 0.156
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.80 0.136
Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 16.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.20 0.165
MS Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.30 0.158
MS Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.36 0.190
MS Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.41 0.144
MS Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 07.44 0.165
MS Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.57 0.154
MS Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.66 0.148
Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.1.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 06.95 0.133
2 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.65 0.167
3 Alexandr SibinskýAlexandr Sibinský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.41 0.152
MS Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.53 0.142
MS Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.68 0.190
MS Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.70 0.189
MS David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.05 0.197
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.1.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.66 0.159
2 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.87 0.181
3 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.99 0.195
MS Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.22 0.130
MS Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.32 0.147
MS David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 07.78 0.193
MS Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.00 0.171
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.1.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.29 0.170
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.62 0.206
3 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.81 0.171
MS Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.36 0.194
MS Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.82 0.165
MS Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 07.92 0.187
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.1.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.50 0.143
2 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.00 0.286
Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
MS Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 07.44 0.189
MS Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.48 0.143
MS Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.86 0.154
MS Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.07 0.177
MS 5 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.21 0.229
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.1.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.44 0.137
2 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.82 0.119
3 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.83 0.193
MS Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.61 0.184
MS Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.69 0.179
MS Karol CzernikKarol Czernik 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 5 07.69 0.150
MS Kamil WeglarekKamil Weglarek 05 RydultowyRydultowy 1 07.87 0.167
MS Šimon PelikánŠimon Pelikán 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 07.90 0.155
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 06.95 0.133
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.22 0.130
3 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.29 0.170
4 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.32 0.147
5 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.36 0.194
6 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 07.44 0.189
6 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.44 0.137
8 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.48 0.143
9 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.50 0.143
10 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.53 0.142
11 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.61 0.184
12 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.62 0.206
13 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.65 0.167
14 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.66 0.159
15 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.68 0.190
16 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.69 0.179
16 Karol CzernikKarol Czernik 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 5 07.69 0.150
18 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.70 0.189
19 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 07.78 0.193
20 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.81 0.171
21 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.82 0.165
21 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.82 0.119
23 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.83 0.193
24 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.86 0.154
25 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.87 0.181
25 Kamil WeglarekKamil Weglarek 05 RydultowyRydultowy 1 07.87 0.167
27 Šimon PelikánŠimon Pelikán 06 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 07.90 0.155
28 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 07.92 0.187
29 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.99 0.195
30 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.00 0.171
30 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.00 0.286
32 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.05 0.197
33 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.07 0.177
34 5 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.21 0.229
35 Alexandr SibinskýAlexandr Sibinský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.41 0.152
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 DNS
Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.37 0.189
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.47 0.194
MS Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.08 0.151
MS Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.19 0.167
MS Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.23 0.193
MS Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.44 0.168
MS Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 08.55 0.143
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.07 0.211
MS Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.22 0.161
MS Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.49 0.546
MS Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 7 08.63 0.344
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.44 0.172
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47 0.171
MS Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.19 0.203
Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.07 0.211
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.19 0.203
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.22 0.161
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.44 0.172
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47 0.171
6 Mona AzzaniMona Azzani 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.49 0.546
7 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 7 08.63 0.344
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.98 0.109
2 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.35 0.326
3 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 08.84 0.197
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.16 0.146
MS Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.44 0.150
MS Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.44 0.175
Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.80 0.171
2 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.51 0.271
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
MS Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.73 0.149
MS Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 08.23 0.175
MS Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.26 0.147
MS Sonia PalaSonia Pala 03 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 7 08.67 0.206
Julia KlamaJulia Klama 04 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.73 0.149
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.80 0.171
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.98 0.109
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.16 0.146
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 08.23 0.175
6 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.26 0.147
7 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.35 0.326
8 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.44 0.150
8 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.44 0.175
10 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.51 0.271
11 Sonia PalaSonia Pala 03 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 7 08.67 0.206
12 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 08.84 0.197
Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Julia KlamaJulia Klama 04 AZS KU Politechniki OpolskiejAZS KU Politechniki Opolskiej 1 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 16.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.77 0.136
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.97 0.128
3 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.45 0.123
4 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.48 0.207
5 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 08.71 0.196
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 16.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.76 0.157
MS Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.15 0.166
MS Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.46 0.158
MS Sonia PalaSonia Pala 03 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 8 08.67 0.189
Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 DNS
Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ 0.089
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 16.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.99 0.219
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.01 0.152
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.22 0.164
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.28 0.150
5 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.32 0.155
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.41 0.162
7 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 08.59 0.157
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 16.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.82 0.133
MS Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 07.91 0.155
MS Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.01 0.140
MS Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.22 0.175
MS Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.25 0.150
MS Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.30 0.184
MS Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 8 08.32 0.184
Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.1.2022 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 08.41 0.156
2 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.43 0.126
3 Žofie LyčkaŽofie Lyčka 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.42 0.394
MS Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.85 0.134
MS Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 2 08.22 0.152
MS Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.26 0.174
MS Vendula DrápalováVendula Drápalová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.09 0.237
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.11 0.438
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
MS Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.04 0.179
MS Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.57 0.174
MS Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.67 0.168
MS Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.28 0.182
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.30 0.141
2 13 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.12 0.154
3 3 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.15 0.164
4 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.15 0.185
Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
MS Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 07.88 0.162
MS Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.18 0.142
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.12 0.148
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.38 0.164
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.42 0.141
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.69 0.176
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
MS Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.34 0.164
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.04 0.164
2 Klára KubesováKlára Kubesová 05 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 08.76 0.172
MS Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.42 0.185
MS Julianna CichońJulianna Cichoń 05 LUKS Podium KupLUKS Podium Kup 8 08.63 0.246
MS Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.70 0.171
MS Justyna WaśkowiakJustyna Waśkowiak 05 PolandPoland 5 09.31 0.193
Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.25 0.156
2 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.70 0.213
3 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.81 0.376
4 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.01 0.200
MS Sabrina MunariSabrina Munari 05 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 4 08.41 0.134
MS Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.04 0.165
MS Emilia KustošEmilia Kustoš 06 RydultowyRydultowy 1 09.27 0.347
MS Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 09.33 0.485
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 16.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.27 0.143
2 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.03 0.221
3 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.07 0.147
4 7 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.26 0.418
MS Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.97 0.129
MS Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.67 0.347
MS Magdalena ManowskaMagdalena Manowska 07 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 6 08.97 0.195
MS Sára SvětlíkováSára Světlíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.09 0.151
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 16.1.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 08.28 0.143
2 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.88 0.185
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.13 0.145
4 Nikol DanašováNikol Današová 05 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 09.47 0.168
MS Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.22 0.149
MS Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.34 0.146
MS Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.24 0.155
MS Karla MadajováKarla Madajová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.33 0.247
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.85 0.134
2 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 07.88 0.162
3 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.97 0.129
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.04 0.179
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.04 0.164
6 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.12 0.148
7 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.18 0.142
8 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 2 08.22 0.152
8 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.22 0.149
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.25 0.156
11 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.26 0.174
12 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.27 0.143
13 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 08.28 0.143
14 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.30 0.141
15 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.34 0.164
15 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.34 0.146
17 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.38 0.164
18 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 08.41 0.156
18 Sabrina MunariSabrina Munari 05 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 4 08.41 0.134
20 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.42 0.141
20 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.42 0.185
22 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.43 0.126
23 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.57 0.174
24 Julianna CichońJulianna Cichoń 05 LUKS Podium KupLUKS Podium Kup 8 08.63 0.246
25 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.67 0.168
25 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.67 0.347
27 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.69 0.176
28 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.70 0.171
28 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.70 0.213
30 Klára KubesováKlára Kubesová 05 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 08.76 0.172
31 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.81 0.376
32 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.88 0.185
33 Magdalena ManowskaMagdalena Manowska 07 MKS ISKRA PSZCZYNAMKS ISKRA PSZCZYNA 6 08.97 0.195
34 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 09.01 0.200
35 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.03 0.221
36 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.04 0.165
37 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.07 0.147
38 Vendula DrápalováVendula Drápalová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.09 0.237
38 Sára SvětlíkováSára Světlíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.09 0.151
40 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.11 0.438
41 13 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.12 0.154
42 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.13 0.145
43 3 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.15 0.164
43 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.15 0.185
45 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.24 0.155
46 7 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.26 0.418
47 Emilia KustošEmilia Kustoš 06 RydultowyRydultowy 1 09.27 0.347
48 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.28 0.182
49 Justyna WaśkowiakJustyna Waśkowiak 05 PolandPoland 5 09.31 0.193
50 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 09.33 0.485
50 Karla MadajováKarla Madajová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.33 0.247
52 Žofie LyčkaŽofie Lyčka 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.42 0.394
53 Nikol DanašováNikol Današová 05 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 09.47 0.168
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS