Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava (22. - 23. 1. 2022)

60 m - Muži

(so, 22.1.2022 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.01 0.152 879
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.19 0.130 816
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.43 0.149 736
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.47 0.157 723
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 07.54 0.150 700
6 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.94 0.169 577
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 10.67 0.453 41
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 07.33 0.133 769
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 07.42 0.142 739
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.57 0.190 690
4 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 07.63 0.160 671
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 07.64 0.162 668
6 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 07.66 0.152 662
7 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 =PB 07.79 0.144 622
8 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 08.37 0.174 457
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci

(so, 22.1.2022 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 07.48 719
2 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 07.81 616
3 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.87 598
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.00 560
5 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.20 503
6 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 08.34 465
7 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.46 434
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci

(so, 22.1.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 38.79 0.299
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 39.55 0.258
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 40.29 0.187
4 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 40.95 0.201
5 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 43.06 0.147
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2022 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.09 0.158
2 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 46.34 0.228
3 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 48.78 0.221
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2022 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 47.12 0.212
2 Sára SvětlíkováSára Světlíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.56 0.170
3 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 48.23 0.370
Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DQ 17.3.1 0.162
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.09 0.158
2 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 46.34 0.228
3 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 47.12 0.212
4 Sára SvětlíkováSára Světlíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.56 0.170
5 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 48.23 0.370
6 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 48.78 0.221
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DQ 17.3.1 0.162

400 m - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 49.54 0.188
2 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 53.23 0.211
3 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 57.17 0.168
4 Aleš HorsinkaAleš Horsinka 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 67.33 0.179
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Dudycha Jakub (VMYTO)24.26
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Palazzo dello Sport, Milano (ITA)
WL 51.96 Phil HEALY IRL 09.01.2022 National Indoor Arena, Abbotstown, Dublin (IRL)
(so, 22.1.2022 - 14:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 58.37 0.161
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 58.66 0.231
3 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 67.23 0.144
4 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 69.06 0.465
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 69.50 0.277
Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Zdražilová Adéla (HRANI)27.59
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy

(so, 22.1.2022 - 18:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:20.30 819
2 6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:20.50 817
3 9 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:23.83 772
4 10 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:30.06 692
5 7 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:47.84 486
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 22.1.2022 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:26.72 735
2 5 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:31.68 672
3 2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:36.38 615
4 3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:38.95 585
5 1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:51.66 446
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 33.69
400 1:06.94
600 1:42.10
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2022 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:27.52 724
2 1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:29.55 699
3 6 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 2:32.60 661
4 7 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:57.63 388
5 3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 3:01.98 347
4 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 32.82
400 1:10.88
600 1:51.95
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2022 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:24.36 765
2 1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:26.92 732
3 4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:30.14 691
4 6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:35.71 623
5 3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 2:36.22 617
6 5 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:48.55 479
7 7 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 3:28.28 147
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 32.96
400 1:08.60
600 1:46.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:24.36 765
2 1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:26.92 732
3 2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:27.52 724
4 1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:29.55 699
5 4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:30.14 691
6 6 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 2:32.60 661
7 6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:35.71 623
8 3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 2:36.22 617
9 5 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:48.55 479
10 7 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:57.63 388
11 3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 3:01.98 347
12 7 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 3:28.28 147
4 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 DNF
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 2:30.82 683
2 10 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:49.44 469
3 9 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:50.41 459
4 1 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:54.72 416
5 2 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:57.29 391
6 5 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:57.51 389
7 3 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:58.69 377
8 8 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 3:03.74 331
9 6 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:13.43 250
4 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 2:37.69 600
2 10 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:42.23 548
3 9 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:44.50 522
4 2 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 2:44.80 519
5 4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:49.95 464
6 6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:51.80 445
7 5 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:08.68 289
8 8 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 3:09.18 285
9 1 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:10.23 276
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 22.1.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:30.83 683
2 3 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:34.12 642
3 5 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:41.03 561
4 1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:43.13 537
5 9 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:46.26 503
6 7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:46.34 502
7 6 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:48.62 478
8 4 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:50.50 458
9 2 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:56.26 401
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 34.44
400 1:13.90
600 1:56.41
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (so, 22.1.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:31.86 670
2 5 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:35.07 631
3 4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:36.16 618
4 1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:36.96 608
5 2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:37.95 597
6 6 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:38.93 585
7 3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.45 568
8 8 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:42.02 550
9 10 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.46 512
10 9 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:48.84 476
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 36.25
400 1:14.51
600 1:55.45
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 2:30.82 683
2 8 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:30.83 683
3 7 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:31.86 670
4 3 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:34.12 642
5 5 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:35.07 631
6 4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:36.16 618
7 1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:36.96 608
8 7 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 2:37.69 600
9 2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:37.95 597
10 6 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:38.93 585
11 3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.45 568
12 5 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:41.03 561
13 8 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:42.02 550
14 10 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:42.23 548
15 1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:43.13 537
16 9 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:44.50 522
17 2 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 2:44.80 519
18 10 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.46 512
19 9 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:46.26 503
20 7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:46.34 502
21 6 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:48.62 478
22 9 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:48.84 476
23 10 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:49.44 469
24 4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:49.95 464
25 9 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:50.41 459
26 4 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:50.50 458
27 6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:51.80 445
28 1 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:54.72 416
29 2 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:56.26 401
30 2 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:57.29 391
31 5 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:57.51 389
32 3 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:58.69 377
33 8 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 3:03.74 331
34 5 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:08.68 289
35 8 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 3:09.18 285
36 1 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:10.23 276
37 6 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:13.43 250
4 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNF
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS

1000 m - Muži

(ne, 23.1.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 2:53.95 725
2 8 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:03.66 629
3 6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 3:06.02 606
4 4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 5:19.50 0
Celkem 4 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 23.1.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:53.74 727
2 1 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:53.83 726
3 7 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:05.61 610
4 10 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 3:07.70 591
5 2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 3:07.72 591
6 5 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:16.48 512
7 3 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:18.32 496
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 29.83
400 1:01.49
600 1:38.90
800 2:19.93
Celkem 7 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 23.1.2022 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 304 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:00.50 659
2 303 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:06.19 605
3 301 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:13.06 542
4 305 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:14.32 531
5 302 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:24.97 440
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 34.64
400 1:11.01
600 1:48.49
800 2:26.23
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 23.1.2022 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.16 0.151 942
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.59 0.156 839
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.82 0.171 576
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 DNF 0.482
Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 23.1.2022 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.58 0.130 841
2 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.75 0.159 802
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.09 0.173 726
4 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.23 0.167 696
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.78 0.151 583
6 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.03 0.174 535
7 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.75 0.187 408
Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 23.1.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 =PB 08.54 0.184 851
2 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.18 0.186 707
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.67 0.170 605
4 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.91 0.190 558
5 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.06 0.208 530
Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 22.1.2022 - 11:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 08.84 0.169 944
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.90 0.230 931
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.95 0.154 920
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.05 0.159 703
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 10.72 0.221 583
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 22.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.34 840
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.81 748
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.93 725
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 10.50 621
5 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.54 614
Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.89 0.155 933
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.14 0.192 881
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 09.20 0.186 869
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.67 0.136 775
5 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.65 0.176 595
Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.11 0.139 887
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 6 PB 09.16 0.141 877
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 09.23 0.158 862
4 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.45 0.145 818
5 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 09.89 0.163 733
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 22.1.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.86 0.155 939
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.96 0.188 918
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 09.11 0.113 887
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.12 0.156 885
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.15 0.142 879
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.73 0.173 763
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.86 0.155 939
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.89 0.155 933
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.96 0.188 918
4 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 09.11 0.113 887
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.11 0.139 887
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.12 0.156 885
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.14 0.192 881
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.15 0.142 879
9 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 6 PB 09.16 0.141 877
10 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 09.20 0.186 869
11 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 09.23 0.158 862
12 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.45 0.145 818
13 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.67 0.136 775
14 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.73 0.173 763
15 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 09.89 0.163 733
16 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.65 0.176 595
Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.41 826
2 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.55 798
3 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.13 688
4 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10.22 672
5 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.25 666
6 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.31 655
7 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.33 484
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.85 941
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.13 883
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.13 883
4 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.98 716
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 10.13 688
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.82 566
7 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.87 558
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 22.1.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.36 836
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 09.47 814
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.06 701
4 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.29 659
5 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 10.60 604
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 10.73 582
7 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.74 421
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 22.1.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.95 920
2 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.56 796
3 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.27 662
4 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.52 618
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.15 363
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 4 12.25 349
7 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.47 320
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 22.1.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.59 791
2 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.91 729
3 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.05 703
4 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 10.32 653
5 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 11.18 507
6 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.52 454
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 22.1.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 09.51 806
2 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.14 686
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.56 611
4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.22 501
5 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 11.83 408
Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ 22.6.1
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.85 941
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.95 920
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.13 883
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.13 883
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.36 836
6 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.41 826
7 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 09.47 814
8 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 09.51 806
9 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.55 798
10 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.56 796
11 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.59 791
12 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.91 729
13 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.98 716
14 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.05 703
15 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.06 701
16 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 10.13 688
17 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.13 688
18 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.14 686
19 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10.22 672
20 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.25 666
21 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.27 662
22 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.29 659
23 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.31 655
24 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 10.32 653
25 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.52 618
26 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.56 611
27 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 10.60 604
28 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 10.73 582
29 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.82 566
30 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.87 558
31 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 11.18 507
32 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.22 501
33 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.33 484
34 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.52 454
35 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.74 421
36 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 11.83 408
37 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.15 363
38 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 4 12.25 349
39 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 12.47 320
Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ 22.6.1

skok vysoký - Muži (Skupina)

Skupina A (so, 22.1.2022 - 17:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,83 1,86 1,89 1,89 1,92 1,95 2,01 Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 1.95 - - O - - XO O XXX 758
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6 1.92 O O O O O XO XXX 731
Celkem 2 závodníků
Skupina B (so, 22.1.2022 - 17:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,11 1,17 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,59 1,62 1,65 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 Body
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 PB 1.77 - - - - - - - - O - O O XXO XO XXX 602
4 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 PB 1.41 - - O O O O O X 324
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 5 1.17 O XO r 170
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4 NM - - - - - - - - - XXX
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 PB 1.70 - - - - - - - - - - - O - O XO XXO XXX 544
2 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 PB 1.64 - - - - - - O - - O O XO XXO O XXX 496
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 SB 1.61 - - - - - O O O O O O O O XXX 472
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 PB 1.61 - - - - - O O O O XO O O XXO XXX 472
5 Jakub KrupičkaJakub Krupička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 2 1.58 - - - O O O O O O O O XO XXX 449
6 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 PB 1.55 - - - - - - - - - O O XXX 426
7 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 6 1.52 - - - - XO O XO O XO O XXX 404
8 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5 PB 1.52 - O - - O O O XO XXO XXO XXX 404
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 22.1.2022 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 PB 1.67 - - - - - O - O - XXO O XXO O O O XXX 520
2 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 PB 1.58 O O O - O O - O XO O O O XXX 449
3 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2 1.58 - - - O O O O O O O XO XO XXX 449
4 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3 1.55 - - - - O - XO O XXO XXO O XXX 426
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 6 1.46 O O O O XO O O XXO XXX 360
6 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 5 PB 1.43 - - - O O XXO XXO XXX 338
Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 7 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 22.1.2022 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5 =SB 1.77 - - - - - - - - - O O O XXO O XO XXX 941
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 4 1.65 - - - - - - O O O XO O XXX 795
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 1.56 - - - O O O O O XXX 689
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 1.38 O O XXX 491
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 2 NM XXX
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 22.1.2022 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 PB 1.71 - - O O O O O O O XO O XXO O XXX 867
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 2 SB 1.68 - - - - - - O O XO O XO XXO XXX 830
3 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 6 1.62 - - - - O O O O O XXO XXX 759
4 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5 1.59 - - - - - - O XO O XXX 724
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 4 SB 1.47 O O XO XXO XXO XXX 588
6 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1 PB 1.44 O O O O XXX 555
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 22.1.2022 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 13 =SB 1.70 - - - - - - - - O O O O XXO O XO XXO XXX 855
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 1.64 - - - - - - - O - O O XO O O XXX 783
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 16 PB 1.64 - - - O - O - O - O O O O XO X r 783
4 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 12 =PB 1.61 - - - - - - O - XO O O XO XO XXX 747
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 SB 1.61 - - - - - O - O O O O XO XXO XXX 747
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 8 PB 1.58 - - - - - O O XO XO XO XO XO XXX 712
7 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 7 SB 1.55 - - - - - O O XO O XO XO XXX 678
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 =PB 1.55 - - - - - O - O O O XXO XXX 678
9 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 11 PB 1.52 - - - O O O O O XO XXO X r 644
10 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 SB 1.49 - - - - O O O XO O XXX 610
11 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 =PB 1.49 - - - - O XO XO O O XXX 610
12 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 9 PB 1.49 - - - O O O O O XO XXX 610
13 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 PB 1.40 - O O O O XO XXX 512
14 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 1.31 - O O XXX 419
15 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 15 1.31 XO O XXO XXX 419
16 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 14 =PB 1.25 XXO XXX 359
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Skupina)

Skupina A (so, 22.1.2022 - 10:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 PB 1.54 - - - - O - O - O O XO O XXX 666
2 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 24 1.54 - - - - O O O O O O O XO XXX 666
3 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 PB 1.54 O - - O - XO XO O O XO XXO XXO XXX 666
4 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 20 1.51 - - O - O XO O O O O O X r 632
5 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 17 SB 1.51 - - - - - - O O O XO XO XXX 632
6 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 1.51 - - - - O - O XO XXO O XXO XXX 632
7 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 23 PB 1.48 - - - - O O O O XXO XO XXX 599
8 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 18 PB 1.48 O O - O O O O O O XXO XXX 599
9 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 21 PB 1.45 - - - O O O O XXO O XXX 566
9 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 3 =PB 1.45 - O - O - O O XXO O XXX 566
11 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 PB 1.45 - O - O - O O O XXO XXX 566
12 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 1.45 - - - O O XXO O O XXO XXX 566
13 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 7 1.42 - O - O O O O XO XXX 534
14 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 16 1.42 - O O O XO O XXO XO XXX 534
15 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 14 1.39 - O O - O O O XXX 502
16 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 22 1.39 O - O XO O O XO XXX 502
17 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 15 PB 1.36 O O O O XO O XXX 470
18 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 12 1.33 O O O O O XXX 439
18 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 1.33 - O O O O XXX 439
20 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 19 1.30 - O O O XXX 409
21 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 1.30 - - XO O XXX 409
22 Barbora KnapkováBarbora Knapková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 10 1.27 O O O XXX 379
23 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 9 1.27 O O XXO r 379
24 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 4 1.24 O O r 350
Celkem 24 závodníků
Skupina B (so, 22.1.2022 - 10:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 Body
1 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 8 PB 1.45 O O O O O O O XO XO XXO O XXX 566
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 6 PB 1.42 O O O O O O O O XXO O XXX 534
3 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 9 1.39 O O O O O O O O O XXX 502
4 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4 PB 1.36 - O - O XO XO XXO XXO XXX 470
5 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 13 1.33 XO O O XXO XO O O XXX 439
6 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 7 PB 1.33 O O O O O O XO XXX 439
7 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 2 PB 1.30 O O XO O XXO O XXX 409
8 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 1.30 O XO XO XO XO XO XXX 409
9 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 14 1.27 O O O XO XXO XXX 379
10 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 12 PB 1.24 O O O O XXX 350
11 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 16 1.24 O O XO XXO XXX 350
12 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 11 =PB 1.21 O O O XXX 321
13 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3 PB 1.15 O XXX 266
Lucie DaněčkováLucie Daněčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 1 NM XXX
Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 NM XXX
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 DNS
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina A (ne, 23.1.2022 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60 Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 PB 4.50 - - - - - - - - - - XXO - XO - O XXO XXX 760
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 3.80 - - - - - - - O O XXX 562
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 PB 3.10 - - O O O O XXX 381
Celkem 3 závodníků
Skupina B (ne, 23.1.2022 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 1.90 O XXO r 121
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (ne, 23.1.2022 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 Body
1 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6 PB 4.00 - - - O O - O XXO - XXX 617
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 PB 3.90 XO XO O O O O XO XXX 590
Celkem 2 závodníků
Skupina B (ne, 23.1.2022 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 Body
1 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 3.30 - - - - - - - - - - O O O O O O XXX 431
2 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 2.80 - - O - O - O - O O XO XXX 309
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 2.70 - - O O O - O O O XO XXX 286
4 Jakub KrupičkaJakub Krupička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 4 2.60 O O O O O O O XO O XXX 264
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 2.60 - - O O O O O O XXO XXX 264
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 23.1.2022 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 Body
1 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 4 3.10 - - - - - - - O - O - XO O XXO XXX 381
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 2.50 - - O - O XO O O XXX 242
3 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 1 2.30 XO O O O O O XXX 199
4 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 5 2.10 O O O O XXX 159
5 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3 2.10 XXO XO XXO XO XXX 159
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 22.1.2022 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 6.89 6.89 X 6.89 6.73 6.89 788
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 PB 6.45 6.45 6.45 X X 6.45 686
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 6.37 6.37 6.15 6.27 6.37 6.37 668
4 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 6 6.26 6.26 6.26 X 6.00 6.26 644
5 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 4.99 4.99 X 3.87 4.99 4.99 380
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 4 3.28 3.28 3.02 3.28 3.19 3.28 100
Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
88 5 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 PB 6.56 6.56 6.30 6.56 6.43 6.56 711
2 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6 PB 6.21 6.21 6.21 5.98 6.17 6.21 632
3 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 5.97 5.97 5.86 X 5.97 5.97 580
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 PB 5.54 5.54 5.54 5.39 X 5.54 490
5 Jakub KrupičkaJakub Krupička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 8 5.48 5.48 5.11 5.32 5.48 5.48 477
6 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 5.41 5.41 5.27 5.36 5.41 5.41 463
7 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 5.31 5.31 X 5.31 5.27 5.31 443
8 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 PB 4.65 4.65 4.38 X 4.65 4.65 317
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 22.1.2022 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 5.77 5.77 5.48 5.70 5.77 5.77 537
2 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 PB 5.40 5.40 5.40 5.06 4.98 5.40 461
3 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 6 PB 5.23 5.23 4.88 4.58 5.23 5.23 427
4 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 8 5.22 5.22 5.22 5.11 4.98 5.22 425
5 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 1 PB 5.22 5.22 X 5.22 X 5.22 425
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 PB 5.00 5.00 5.00 4.96 4.82 5.00 382
Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.1.2022 - 17:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 4 5.90 5.90 5.62 5.90 5.83 5.90 819
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 5.89 5.89 X 5.81 5.89 5.89 816
3 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1 5.89 5.89 5.89 X X 5.89 816
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3 5.13 5.13 5.12 5.10 5.13 5.13 595
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 2 2.83 2.83 2.83 - - 2.83 80
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 22.1.2022 - 17:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5 5.30 5.30 5.29 5.30 X 5.30 643
2 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1 5.24 5.24 X 5.24 X 5.24 626
3 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 5.21 5.21 3.84 5.18 5.21 5.21 617
4 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4 4.96 4.96 4.96 4.93 4.94 4.96 548
Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 2 NM X X X -
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 3 DNS
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 22.1.2022 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 6 5.70 5.70 X 5.70 5.65 5.70 759
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 5.41 5.41 5.23 5.37 5.41 5.41 674
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 2 5.41 5.41 5.30 5.23 5.41 5.41 674
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 PB 5.39 5.39 5.23 5.36 5.39 5.39 668
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 5.16 5.16 5.09 X 5.16 5.16 603
6 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 8 5.13 5.13 4.37 5.13 X 5.13 595
7 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 15 PB 5.09 5.09 4.72 X 5.09 5.09 584
8 Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 5 5.06 5.06 4.92 5.00 5.06 5.06 576
9 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 5.06 5.06 X 5.06 X 5.06 576
10 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 4.96 4.96 4.71 4.93 4.96 4.96 548
11 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 7 PB 4.88 4.88 4.62 4.66 4.88 4.88 527
12 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 14 PB 4.81 4.81 4.81 4.59 4.74 4.81 508
13 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 10 PB 4.58 4.58 4.55 4.55 4.58 4.58 448
14 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 9 PB 4.19 4.19 4.12 4.19 X 4.19 352
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1 NM X X X -
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina A (so, 22.1.2022 - 15:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 17 5.26 5.26 5.12 5.09 5.26 5.26 631
2 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 5 PB 5.25 5.25 5.25 5.15 5.15 5.25 628
3 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 16 5.15 5.15 5.15 4.83 X 5.15 601
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 13 4.98 4.98 4.93 X 4.98 4.98 554
5 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 12 4.93 4.93 4.93 4.82 X 4.93 540
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 4.88 4.88 4.79 4.88 4.65 4.88 527
7 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 4.86 4.86 4.75 4.83 4.86 4.86 522
8 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 4.85 4.85 4.85 X X 4.85 519
9 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 19 PB 4.76 4.76 4.76 4.63 X 4.76 495
10 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 PB 4.75 4.75 4.57 4.75 4.75 4.75 492
11 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 2 4.72 4.72 4.34 4.64 4.72 4.72 485
12 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 PB 4.59 4.59 2.49 4.52 4.59 4.59 451
13 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 8 PB 4.58 4.58 4.58 4.23 4.36 4.58 448
14 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 7 4.54 4.54 4.51 4.54 4.54 4.54 438
15 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 4.45 4.45 4.45 4.42 4.44 4.45 416
16 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 11 PB 4.39 4.39 4.02 4.39 4.31 4.39 401
17 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4 PB 4.39 4.39 4.39 X 4.05 4.39 401
18 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 4.18 4.18 X 4.18 X 4.18 350
19 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 18 3.91 3.91 3.91 3.56 3.90 3.91 287
Celkem 19 závodníků
Skupina B (so, 22.1.2022 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 PB 5.02 5.02 5.00 4.88 5.02 5.02 565
2 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 16 PB 4.72 4.72 4.58 4.72 4.59 4.72 485
3 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 11 PB 4.55 4.55 4.23 4.38 4.55 4.55 441
4 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 10 4.51 4.51 4.25 4.46 4.51 4.51 431
5 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 12 4.46 4.46 2.75 4.14 4.46 4.46 418
6 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 PB 4.44 4.44 4.25 4.22 4.44 4.44 413
7 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 PB 4.36 4.36 4.11 4.36 4.30 4.36 393
8 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 15 4.29 4.29 X 4.10 4.29 4.29 376
9 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 3 4.26 4.26 3.89 4.26 4.26 4.26 369
10 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 PB 4.26 4.26 4.26 3.22 3.85 4.26 369
11 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 9 PB 4.20 4.20 4.20 X 3.87 4.20 355
12 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 14 PB 4.17 4.17 4.17 3.84 3.73 4.17 347
13 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 7 PB 4.12 4.12 4.12 3.85 3.87 4.12 336
14 Barbora KnapkováBarbora Knapková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 20 PB 4.11 4.11 X 4.11 4.09 4.11 333
15 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 17 4.09 4.09 4.03 4.09 3.81 4.09 329
16 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 PB 4.08 4.08 3.79 3.50 4.08 4.08 326
17 Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 4.00 4.00 3.72 4.00 3.66 4.00 308
18 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 PB 3.95 3.95 3.81 3.95 3.67 3.95 296
19 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 18 3.78 3.78 X 3.73 3.78 3.78 259
20 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 19 PB 3.51 3.51 3.27 3.51 X 3.51 202
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 22.1.2022 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 PB 12.07 11.64 11.73 12.07 12.07 666
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 6 PB 12.05 11.00 11.54 12.05 12.05 664
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 11.37 11.37 10.96 X 11.37 619
4 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 14 PB 11.21 10.61 11.21 10.95 11.21 609
5 Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 10 10.65 10.38 10.65 X 10.65 572
6 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 16 10.59 9.52 10.16 10.59 10.59 568
7 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 PB 10.32 X 10.01 10.32 10.32 550
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 PB 10.28 9.52 10.28 X 10.28 548
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 PB 10.06 7.33 9.64 10.06 10.06 533
10 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 09.86 X X 9.86 9.86 520
11 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1 PB 09.85 9.85 X X 9.85 520
12 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 09.73 8.94 9.69 9.73 9.73 512
13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 9 PB 09.39 9.39 X X 9.39 490
14 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 3 09.30 X X 9.30 9.30 484
15 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 7 PB 08.66 7.51 8.66 8.45 8.66 442
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 DNS
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 22.1.2022 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 11.80 11.09 11.26 11.80 11.80 648
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 10.16 9.66 9.96 10.16 10.16 540
3 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 15 10.08 10.08 9.99 10.07 10.08 535
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 29 09.82 9.68 9.31 9.82 9.82 518
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 09.74 8.78 9.74 9.09 9.74 512
6 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 6 09.73 9.59 9.19 9.73 9.73 512
7 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 37 09.67 9.12 9.67 9.51 9.67 508
8 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 35 08.66 8.56 8.66 8.34 8.66 442
9 Markéta JiráčkováMarkéta Jiráčková
AC PardubiceAC Pardubice
07 34 08.45 7.52 7.77 8.45 8.45 428
10 Adriana DlapalováAdriana Dlapalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 7 08.31 8.31 8.04 7.53 8.31 419
11 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 28 08.13 7.52 6.04 8.13 8.13 408
12 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 36 08.06 X 8.06 7.48 8.06 403
13 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5 08.01 7.25 8.01 7.97 8.01 400
14 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 31 PB 07.93 7.24 7.93 6.53 7.93 395
15 Karin KamarytováKarin Kamarytová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 25 07.81 7.73 5.38 7.81 7.81 387
16 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 18 07.70 X 7.47 7.70 7.70 380
17 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 07.63 7.03 7.63 6.74 7.63 375
18 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 21 07.41 7.33 7.36 7.41 7.41 361
19 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 22 07.38 6.90 7.16 7.38 7.38 359
20 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 14 07.35 6.98 7.35 6.75 7.35 357
21 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 26 07.28 7.28 6.82 6.97 7.28 353
22 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 32 07.27 6.85 6.54 7.27 7.27 352
23 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 20 07.17 6.70 7.17 7.11 7.17 346
24 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 19 07.10 7.06 6.52 7.10 7.10 341
25 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 12 07.07 7.05 X 7.07 7.07 340
26 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 30 07.01 7.01 X 6.45 7.01 336
27 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 06.90 6.56 6.36 6.90 6.90 329
28 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 39 06.89 5.91 6.89 6.36 6.89 328
29 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 33 PB 06.80 5.68 6.80 6.05 6.80 322
30 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 16 06.77 X X 6.77 6.77 320
31 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 23 06.76 6.66 6.76 6.17 6.76 320
32 Nikola SeďováNikola Seďová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 2 06.73 6.70 5.99 6.73 6.73 318
33 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 17 06.58 5.81 6.58 6.22 6.58 308
34 Barbora KnapkováBarbora Knapková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 27 06.52 5.97 6.52 6.00 6.52 304
35 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 06.24 5.95 5.96 6.24 6.24 287
36 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 38 05.73 5.73 5.65 X 5.73 254
37 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 13 05.59 5.41 5.59 4.74 5.59 245
38 Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 10 05.57 X 5.57 5.30 5.57 244
39 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 24 04.85 3.38 4.84 4.85 4.85 199
Celkem 39 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 22.1.2022 - 15:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 5 11.07 10.51 11.07 X 11.07 550
2 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4 09.94 09.92 09.68 09.94 9.94 482
3 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 1 09.43 09.43 08.29 07.98 9.43 451
4 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 09.20 08.98 09.20 08.32 9.20 438
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 3 08.16 08.16 X 08.00 8.16 376
6 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 6 07.18 07.18 06.43 06.61 7.18 318
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 22.1.2022 - 14:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 3 PB 12.71 12.12 12.52 12.71 12.71 708
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1 10.29 X 09.84 10.29 10.29 548
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 6 PB 09.79 X 09.74 09.79 9.79 516
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 08.62 08.08 08.12 08.62 8.62 440
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 5 07.82 07.82 - - 7.82 388
Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 2 DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 22.1.2022 - 14:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 PB 10.86 09.56 10.31 10.86 10.86 586
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 10.27 X 09.55 10.27 10.27 547
3 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 6 09.01 08.07 09.01 X 9.01 465
4 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4 08.91 08.00 08.91 08.90 8.91 458
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 3 07.93 06.52 07.93 X 7.93 395
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 5 06.57 06.02 05.65 06.57 6.57 308
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 15:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 13.38 13.07 X 13.38 13.38 690
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 11.94 11.84 X 11.94 11.94 603
3 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 11.76 10.86 10.51 11.76 11.76 592
4 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 8 11.29 10.52 11.29 10.33 11.29 563
5 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 09.93 09.68 09.11 09.93 9.93 481
6 Jakub KrupičkaJakub Krupička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 7 09.44 08.71 07.97 09.44 9.44 452
7 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 09.03 09.03 08.61 X 9.03 428
8 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 06.25 06.25 05.96 06.07 6.25 263
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 22.1.2022 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6 12.70 12.70 X 12.44 12.70 649
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5 SB 12.35 11.30 X 12.35 12.35 628
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 10.00 9.93 9.80 10.00 10.00 486
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 09.10 8.84 9.10 X 9.10 432
5 Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 06.77 6.38 6.57 6.77 6.77 294
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 06.70 6.63 6.70 6.51 6.70 290
Celkem 6 závodníků
Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 5013 Nataliya DOBRYNSKA UKR 09.03.2012 Ataköy Arena, Istanbul (TUR)
WL 4282 Dorota SKŘIVANOVÁ CZE 16.01.2022 Přetlaková hala Strahov, Strahov, Praha (CZE)
pětiboj hala [Z] - Ženy
stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4085 0
MS Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4008 77
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3682 403
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2791 1294
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1743 2342
Poznámky:
Zatloukalová B. 4085 (08.84/944-1.65/795-12.71/708-5.90/819-2:20.30/819)
Majerová D. 4008 (08.90/931-1.77/941-10.29/548-5.89/816-2:23.83/772)
Gieselová M. 3682 (08.95/920-1.56/689-08.62/440-5.89/816-2:20.50/817)
Hanzalíková M. 2791 (10.05/703-1.38/491-09.79/516-5.13/595-2:47.84/486)
Úlehlová K. 1743 (10.72/583-/-07.82/388-2.83/80-2:30.06/692)
Zdražilová A. 0 (58.37/)
Dostálová A. 0 (58.66/)
Pupáková A. 0 (69.06/)
Šenkeříková S. 0 (67.23/)
Hanzelková A. 0 (69.50/)
Benčáková L. 0 (/)
Kalincová A. 0 (/)
Celkem 5 závodníků
Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 4542 Alina SHUKH UKR 04.02.2017 Tallinn (EST)
pětiboj hala [Z] - Juniorky
stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3543 0
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3075 468
MS Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3062 481
MS Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2875 668
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2252 1291
MS Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNF 2233
Poznámky:
Pezinková Z. 3543 (09.34/840-1.71/867-10.27/547-5.21/617-2:31.68/672)
Dobešová K. 3075 (09.93/725-1.62/759-08.91/458-4.96/548-2:38.95/585)
Brýdlová J. 3062 (09.81/748-1.68/830-07.93/395-5.30/643-2:51.66/446)
Juránová E. 2875 (10.54/614-1.44/555-09.01/465-5.24/626-2:36.38/615)
Svobodová V. 2252 (10.50/621-1.47/588-06.57/308-/-2:26.72/735)
Červená E. 1310 (/-1.59/724-10.86/586-/)
Celkem 6 závodníků
pětiboj hala [Dky] - Dorostenky
stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3611 0
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3525 86
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3523 88
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3457 154
4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3390 221
5 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3291 320
MS Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3227 384
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3062 549
MS Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3040 571
MS Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF 721
MS Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2874 737
7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2793 818
MS Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2599 1012
8 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2359 1252
MS Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1982 1629
9 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNF 2305
Celkem 16 závodníků