Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků

Ostrava (4. 2. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.2.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 08.31 q
2 260 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.55 q
3 76 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.59
4 179 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 08.67
5 185 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.67
6 140 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.81
7 285 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.2.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 314 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.31 q
2 36 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.41 q
3 271 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.57 q
4 297 Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.76
5 56 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.81
6 74 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.92
7 313 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.2.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.07 q
2 273 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.48 q
3 73 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 08.72
4 220 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.80
5 191 Ondřej ČechOndřej Čech 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.99
6 282 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.14
7 82 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.20
8 303 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.2.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 176 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.47 q
2 150 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.58
3 296 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.79
4 67 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.81
5 80 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.00
6 315 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.04
7 39 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.06
8 283 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.07 q
2 18 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 08.31 q
2 314 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.31 q
4 36 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.41 q
5 176 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.47 q
6 273 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.48 q
7 260 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.55 q
8 271 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.57 q
9 150 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.58
10 76 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.59
11 179 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 08.67
11 185 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.67
13 73 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 08.72
14 297 Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.76
15 296 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.79
16 220 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.80
17 140 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.81
17 56 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.81
17 67 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.81
20 74 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.92
21 285 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.94
22 191 Ondřej ČechOndřej Čech 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.99
23 80 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.00
24 315 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.04
25 39 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.06
26 282 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.14
27 313 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.18
28 82 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.20
29 283 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.31
30 303 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.52

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 4.2.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.07
2 18 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 08.24
3 314 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.30
4 36 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.41
5 260 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.46
6 176 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.47
7 273 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.48
8 271 Robin ChládekRobin Chládek 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.62
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 4.2.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 08.32
2 177 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.35
3 50 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.45
4 54 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.51
5 158 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.52
6 11 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.52
7 339 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.53
8 87 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.2.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 08.35 q
2 87 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.60 q
3 345 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.74
4 276 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.84
5 29 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.91
6 340 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.12
7 323 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.2.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 177 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.36 q
2 268 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.66
3 51 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.77
4 32 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.83
5 337 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.86
6 290 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.94
7 60 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.98
8 133 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.2.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.51 q
2 54 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.57 q
3 94 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.84
4 57 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.85
5 245 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.85
6 180 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 08.93
7 178 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.01
8 127 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.2.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 339 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.49 q
2 11 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.54 q
3 107 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.75
4 170 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 08.84
5 254 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.90
6 277 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.04
7 95 Nela PávkováNela Pávková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.08
8 47 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.2.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.51 q
2 134 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.69
3 98 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.88
4 28 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.98
5 123 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.03
6 322 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.11
7 168 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.20
8 195 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 09.59
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 08.35 q
2 177 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.36 q
3 339 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.49 q
4 50 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.51 q
4 158 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.51 q
6 11 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.54 q
7 54 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.57 q
8 87 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.60 q
9 268 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.66
10 134 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.69
11 345 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.74
12 107 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.75
13 51 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.77
14 32 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.83
15 276 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.84
15 94 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.84
15 170 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 08.84
18 57 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.85
18 245 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.85
20 337 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.86
21 98 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.88
22 254 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.90
23 29 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.91
24 180 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 08.93
25 290 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.94
26 60 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.98
26 28 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.98
28 133 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.00
29 178 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.01
30 123 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.03
31 277 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.04
32 95 Nela PávkováNela Pávková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.08
33 322 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.11
34 340 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.12
35 323 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.17
36 127 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.18
37 168 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.20
38 47 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.56
39 195 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 09.59

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 270 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 19.25
2 176 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 20.32
3 272 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.44
4 18 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 20.51
5 288 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.64
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 260 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.99
2 191 Ondřej ČechOndřej Čech 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.84
3 140 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 21.87
4 285 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.65
5 282 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 22.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 4.2.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 185 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 21.40
2 80 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.11
3 265 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.25
4 224 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.41
5 261 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.81
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 4.2.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 296 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 21.43
2 75 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 21.89
3 119 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 23.21
4 83 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 23.26
5 110 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 24.36
6 101 Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 25.10
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 4.2.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 315 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.30
2 197 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 22.66
3 198 Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.10
4 100 Nick DvořákNick Dvořák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.54
5 145 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.76
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 4.2.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.30
2 1 Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.93
3 79 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.26
4 222 Tomáš PluhařTomáš Pluhař 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.35
5 216 Sebastian ErbenSebastian Erben 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.70
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 4.2.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 326 Dominik SamiecDominik Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.37
2 221 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.50
3 199 Lukáš KociánLukáš Kocián 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.26
4 202 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.47
5 263 Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 25.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 270 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 19.25
2 176 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 20.32
3 272 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.44
4 18 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 20.51
5 288 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.64
6 260 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.99
7 185 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 21.40
8 296 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 21.43
9 191 Ondřej ČechOndřej Čech 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.84
10 140 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 21.87
11 75 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 21.89
12 80 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.11
13 265 Ondřej VančíkOndřej Vančík 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.25
14 315 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.30
14 82 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.30
16 224 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.41
17 285 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.65
18 197 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 22.66
19 261 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.81
20 282 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 22.89
21 1 Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.93
22 198 Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.10
23 119 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 23.21
24 83 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 23.26
24 79 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.26
26 222 Tomáš PluhařTomáš Pluhař 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.35
27 326 Dominik SamiecDominik Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.37
28 221 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.50
29 100 Nick DvořákNick Dvořák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.54
30 216 Sebastian ErbenSebastian Erben 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.70
31 145 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.76
32 199 Lukáš KociánLukáš Kocián 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.26
33 110 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 24.36
34 202 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.47
35 101 Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 25.10
36 263 Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 25.39

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 246 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.40
2 177 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 20.45
3 77 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 20.67
4 91 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.79
5 134 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.89
6 276 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.97
2 346 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.30
3 245 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.65
4 133 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.92
5 123 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.92
6 30 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 21.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 4.2.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 87 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.32
2 9 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.01
3 112 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 22.11
4 60 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.52
5 33 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 22.76
6 20 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 24.06
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 4.2.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 268 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.96
2 117 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 22.26
3 21 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 22.26
4 322 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.41
5 127 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.50
6 229 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.19
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 4.2.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 21.69
2 161 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.51
3 135 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.86
4 323 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.02
5 90 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.05
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 4.2.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 186 Julie JakubováJulie Jakubová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 22.26
2 228 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.69
3 125 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.73
4 159 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.92
5 277 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 246 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.40
2 177 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 20.45
3 77 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 20.67
4 91 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.79
5 50 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.97
6 346 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.30
7 87 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.32
8 245 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.65
9 57 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 21.69
10 134 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.89
11 133 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.92
11 123 Adéla BromováAdéla Bromová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.92
13 30 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 21.93
14 268 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.96
15 9 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.01
16 112 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 22.11
17 117 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 22.26
17 21 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 22.26
17 186 Julie JakubováJulie Jakubová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 22.26
20 276 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.36
21 322 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.41
22 127 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.50
23 161 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.51
24 60 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.52
25 228 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.69
26 125 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.73
27 33 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 22.76
28 135 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.86
29 159 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.92
30 277 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.99
31 323 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.02
32 90 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.05
33 229 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.19
34 20 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 24.06

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 44.91
2 140 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 45.21
3 314 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 45.21
4 300 Bruno KernBruno Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 47.51
5 301 Kryštof KernKryštof Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.38
270 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 286 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 47.48
2 262 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 47.75
3 285 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.28
4 75 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 48.41
5 141 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 50.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 4.2.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 50.59
2 1 Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.16
3 103 David SilnýDavid Silný 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 58.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 44.91
2 140 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 45.21
2 314 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 45.21
4 286 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 47.48
5 300 Bruno KernBruno Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 47.51
6 262 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 47.75
7 285 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.28
8 301 Kryštof KernKryštof Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.38
9 75 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 48.41
10 141 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 50.42
11 37 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 50.59
12 1 Lukáš HadraLukáš Hadra 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.16
13 103 David SilnýDavid Silný 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 58.00
270 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.21
2 152 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 45.21
3 26 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 46.38
4 158 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 46.86
5 10 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 47.05
6 11 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 47.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.99
2 51 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 47.00
3 156 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 47.32
4 320 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 47.66
5 29 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 48.00
6 345 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 4.2.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 306 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.80
2 46 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.65
3 7 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 49.53
4 42 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 50.44
5 212 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 50.80
6 305 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 52.56
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 4.2.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 177 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 46.69
2 31 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 50.76
3 19 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 51.76
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 4.2.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 88 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 48.87
2 207 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 51.11
3 52 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 51.52
4 112 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 51.53
5 331 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 52.70
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 4.2.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 186 Julie JakubováJulie Jakubová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 48.48
2 291 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 49.44
3 33 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 50.95
4 334 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 52.13
5 99 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.17
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 4.2.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 47.54
2 154 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 55.84
3 69 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 58.66
4 40 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 59.85
153 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 4.2.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 48.63
2 205 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 55.14
3 143 Amálie KlezlováAmálie Klezlová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 57.61
116 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.21
1 152 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 45.21
3 32 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.99
4 26 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 46.38
5 177 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 46.69
6 158 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 46.86
7 51 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 47.00
8 10 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 47.05
9 11 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 47.17
10 156 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 47.32
11 117 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 47.54
12 320 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 47.66
13 306 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.80
14 29 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 48.00
15 345 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.35
16 186 Julie JakubováJulie Jakubová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 48.48
17 71 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 48.63
18 46 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.65
19 88 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 48.87
20 291 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 49.44
21 7 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 49.53
22 42 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 50.44
23 31 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 50.76
24 212 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 50.80
25 33 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 50.95
26 207 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 51.11
27 52 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 51.52
28 112 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 51.53
29 19 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 51.76
30 334 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 52.13
31 99 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.17
32 305 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 52.56
33 331 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 52.70
34 205 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 55.14
35 154 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 55.84
36 143 Amálie KlezlováAmálie Klezlová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 57.61
37 69 Aneta BednářováAneta Bednářová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 58.66
38 40 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 59.85
153 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DQ
116 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 DQ

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 272 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:20.15
2 295 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 2:33.86
3 72 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:33.87
4 304 Jan WarischJan Warisch 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:34.63
5 311 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:37.14
6 38 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:37.26
7 149 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:41.39
8 121 Prokop MašláňProkop Mašláň 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:42.37
9 120 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:42.84
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 217 Kristián FančovičKristián Fančovič 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:45.41
2 344 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:49.60
3 317 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:52.42
4 316 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:52.82
5 328 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:53.76
6 84 Boris PetrBoris Petr 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:54.18
7 101 Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:56.03
8 264 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:02.99
9 110 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 9 3:03.71
10 61 Štěpán JurečekŠtěpán Jureček 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 3:05.60
11 219 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:22.23
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 272 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:20.15
2 295 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 2:33.86
3 72 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 2:33.87
4 304 Jan WarischJan Warisch 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:34.63
5 311 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:37.14
6 38 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:37.26
7 149 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:41.39
8 121 Prokop MašláňProkop Mašláň 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:42.37
9 120 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:42.84
10 217 Kristián FančovičKristián Fančovič 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:45.41
11 344 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:49.60
12 317 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:52.42
13 316 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:52.82
14 328 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:53.76
15 84 Boris PetrBoris Petr 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:54.18
16 101 Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:56.03
17 264 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:02.99
18 110 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 9 3:03.71
19 61 Štěpán JurečekŠtěpán Jureček 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 3:05.60
20 219 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:22.23

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 346 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:33.00
2 118 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:37.10
3 124 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:37.88
4 129 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:37.93
5 236 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:39.19
6 136 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:41.82
7 309 Barbora KlementováBarbora Klementová 10 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 2:43.90
8 27 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:58.35
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 190 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:33.63
2 107 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:37.00
3 290 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:40.96
4 339 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:43.01
5 48 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:44.15
6 59 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:47.34
7 289 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:53.96
8 183 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 8 2:59.13
9 172 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 9 3:00.86
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (pá, 4.2.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 96 Rozálie PazderováRozálie Pazderová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:43.23
2 342 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:50.10
3 243 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:52.98
4 181 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 2:55.96
5 332 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:57.27
6 162 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:58.72
7 279 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 2:59.11
8 204 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:01.55
9 187 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:03.41
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (pá, 4.2.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 89 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:43.13
2 6 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:52.41
3 63 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:54.05
4 20 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 3:01.95
5 335 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 3:03.19
6 251 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:03.67
7 189 Erin PtáčkováErin Ptáčková 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 3:04.48
8 281 Tereza ŽandováTereza Žandová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 3:18.52
9 155 Viola KašíkováViola Kašíková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:21.26
10 249 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:24.64
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 346 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:33.00
2 190 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:33.63
3 107 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:37.00
4 118 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:37.10
5 124 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:37.88
6 129 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:37.93
7 236 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:39.19
8 290 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:40.96
9 136 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:41.82
10 339 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:43.01
11 89 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:43.13
12 96 Rozálie PazderováRozálie Pazderová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:43.23
13 309 Barbora KlementováBarbora Klementová 10 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 8 2:43.90
14 48 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:44.15
15 59 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:47.34
16 342 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:50.10
17 6 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:52.41
18 243 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:52.98
19 289 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:53.96
20 63 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:54.05
21 181 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 2:55.96
22 332 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:57.27
23 27 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:58.35
24 162 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:58.72
25 279 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 2:59.11
26 183 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 8 2:59.13
27 172 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 9 3:00.86
28 204 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:01.55
29 20 Tereza KozlováTereza Kozlová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 3:01.95
30 335 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 3:03.19
31 187 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:03.41
32 251 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:03.67
33 189 Erin PtáčkováErin Ptáčková 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 3:04.48
34 281 Tereza ŽandováTereza Žandová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 3:18.52
35 155 Viola KašíkováViola Kašíková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:21.26
36 249 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:24.64

1500 m - Ml. žáci

(pá, 4.2.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 67 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 4:51.47
2 137 Sebastián ŠemrákSebastián Šemrák 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 4:55.01
3 Ondřej PlicOndřej Plic 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 7 4:59.08
4 299 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:00.42
5 278 Artem RegetskiyArtem Regetskiy 09 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 5:05.59
6 17 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 5:13.88
7 148 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:15.92
8 85 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 5:16.38
9 324 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 5:56.04
10 327 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 6:03.50
11 4 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 6:04.43
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(pá, 4.2.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 70 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 5:17.23
2 280 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 5:20.17
3 347 Jana ZdrubeckáJana Zdrubecká 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 5:21.62
4 333 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:40.66
5 114 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11 5:41.97
6 294 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:42.63
7 22 Anna RozkošnáAnna Rozkošná 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 5:47.58
8 194 Varvara KonstantinováVarvara Konstantinová 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 5:49.82
9 157 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 5:53.69
10 308 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:58.78
11 16 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 6:01.79
12 343 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12 6:16.31
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 4.2.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.11
2 297 Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.53
3 176 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 10.65
4 75 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 10.88
5 197 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.15
6 220 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.22
7 56 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 11.25
8 72 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 11.26
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.2.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.01 q
2 297 Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.60 q
3 75 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 10.92 q
4 198 Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.47
5 78 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.13
6 221 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.59
7 262 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.2.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 176 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 10.84 q
2 56 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.22 q
3 197 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.23 q
4 82 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.82
5 218 Kristián JiřičnýKristián Jiřičný 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.07
6 55 Filip BábíčekFilip Bábíček 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.2.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 220 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.11 q
2 72 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 11.13 q
3 17 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 11.23
4 37 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.52
5 74 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 11.64
6 199 Lukáš KociánLukáš Kocián 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.01 q
2 297 Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.60 q
3 176 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 10.84 q
4 75 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 10.92 q
5 220 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.11 q
6 72 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 11.13 q
7 56 Jakub HošekJakub Hošek 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.22 q
8 197 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.23 q
8 17 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 11.23
10 198 Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.47
11 37 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.52
12 74 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 11.64
13 82 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.82
14 218 Kristián JiřičnýKristián Jiřičný 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.07
15 78 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.13
16 221 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.59
17 262 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.71
18 55 Filip BábíčekFilip Bábíček 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.17
19 199 Lukáš KociánLukáš Kocián 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.68

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 4.2.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.84
2 10 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.99
3 234 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.24
4 156 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.35
5 7 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.57
6 26 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10.69
7 132 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.73
8 108 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 11.15
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.90 q
2 129 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.49
3 318 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.92
4 212 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.28
5 159 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.69
6 228 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.17
7 266 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 13.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 234 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.17 q
2 26 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 11.06 q
3 112 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 11.37
4 63 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 11.48
5 227 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.31
6 251 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.42
7 239 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.04 q
2 54 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.19
3 167 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 11.55
4 49 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.64
5 142 Diana KatrňákováDiana Katrňáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.85
6 52 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.32
7 293 Marie TkáčováMarie Tkáčová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 13.21
211 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.79 q
2 7 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.79 q
3 319 Justýna BízováJustýna Bízová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.98
4 94 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.48
5 207 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.73
6 214 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.13
7 235 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 14.08
8 307 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 156 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.48 q
2 108 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.97 q
3 46 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.15
4 53 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.39
5 59 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.69
6 47 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.01
7 329 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.10
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.90 q
2 45 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.04 q
3 234 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.17 q
4 156 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.48 q
5 132 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.79 q
5 7 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.79 q
7 108 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.97 q
8 26 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 11.06 q
9 46 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.15
10 54 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.19
11 112 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 11.37
12 53 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.39
13 63 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 11.48
14 129 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.49
15 167 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 11.55
16 49 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.64
17 142 Diana KatrňákováDiana Katrňáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.85
18 318 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.92
19 319 Justýna BízováJustýna Bízová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.98
20 212 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.28
21 227 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.31
22 52 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.32
23 251 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.42
24 94 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.48
25 159 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.69
25 59 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.69
27 207 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.73
28 47 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.01
29 329 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.10
30 214 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.13
31 239 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.16
32 228 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.17
33 293 Marie TkáčováMarie Tkáčová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 13.21
34 266 Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 13.25
35 235 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 14.08
36 307 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.30
211 Terezie ŠevčákováTerezie Ševčáková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Hadra, Kreidl, Stroblová, Navrátilová Hadra, Kreidl, Stroblová, Navrátilová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:57.63
2 54 Šnyrychová, Máchová, Mazáč, Richter Šnyrychová, Máchová, Mazáč, Richter Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 1:59.02
3 218 Jiřičný, Demlová, Strnadel, Salvová Jiřičný, Demlová, Strnadel, Salvová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:03.72
4 158 Ministrová, Bastová, Tvrdý, To Ministrová, Bastová, Tvrdý, To Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:04.22
5 326 Samiec, Stodola, Vodáková, Štelbacká Samiec, Stodola, Vodáková, Štelbacká TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:05.33
6 119 Kubeša, Mašláň, Ďuláková, Trčková Kubeša, Mašláň, Ďuláková, Trčková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:07.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 311 Černohous, Kohoutková, Berková, Kulich Černohous, Kohoutková, Berková, Kulich TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 1:57.84
2 261 Meravý, Vančík, Klementová, Srnová Meravý, Vančík, Klementová, Srnová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:05.76
3 110 Kropáček, Vályová, Romaněnko, Buc Kropáček, Vályová, Romaněnko, Buc Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 2:05.80
4 56 Hošek, Bábíček, Bělohoubková, Rýparová Hošek, Bábíček, Bělohoubková, Rýparová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:06.46
5 142 Katrňáková, Olivík, Klezlová, Sedlář Katrňáková, Olivík, Klezlová, Sedlář Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:11.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 4.2.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 Špička, Pohanka, Bednářová, Hájková Špička, Pohanka, Bednářová, Hájková Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 2:03.45
2 325 Grünwald, Dudys, Sikorová, Trombiková Grünwald, Dudys, Sikorová, Trombiková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:04.37
3 280 Pavlicová, Potácel, Dolanská, Regetskiy Pavlicová, Potácel, Dolanská, Regetskiy TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:04.77
4 162 Zajícová, Králová, Marek, Svoboda Zajícová, Králová, Marek, Svoboda Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:06.28
5 220 Lištvan, Erben, Blažeková, Michalczyková Lištvan, Erben, Blažeková, Michalczyková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:09.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Hadra, Kreidl, Stroblová, Navrátilová Hadra, Kreidl, Stroblová, Navrátilová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:57.63
2 311 Černohous, Kohoutková, Berková, Kulich Černohous, Kohoutková, Berková, Kulich TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 1:57.84
3 54 Šnyrychová, Máchová, Mazáč, Richter Šnyrychová, Máchová, Mazáč, Richter Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 1:59.02
4 68 Špička, Pohanka, Bednářová, Hájková Špička, Pohanka, Bednářová, Hájková Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 2:03.45
5 218 Jiřičný, Demlová, Strnadel, Salvová Jiřičný, Demlová, Strnadel, Salvová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:03.72
6 158 Ministrová, Bastová, Tvrdý, To Ministrová, Bastová, Tvrdý, To Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:04.22
7 325 Grünwald, Dudys, Sikorová, Trombiková Grünwald, Dudys, Sikorová, Trombiková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:04.37
8 280 Pavlicová, Potácel, Dolanská, Regetskiy Pavlicová, Potácel, Dolanská, Regetskiy TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:04.77
9 326 Samiec, Stodola, Vodáková, Štelbacká Samiec, Stodola, Vodáková, Štelbacká TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:05.33
10 261 Meravý, Vančík, Klementová, Srnová Meravý, Vančík, Klementová, Srnová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:05.76
11 110 Kropáček, Vályová, Romaněnko, Buc Kropáček, Vályová, Romaněnko, Buc Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 2:05.80
12 162 Zajícová, Králová, Marek, Svoboda Zajícová, Králová, Marek, Svoboda Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:06.28
13 56 Hošek, Bábíček, Bělohoubková, Rýparová Hošek, Bábíček, Bělohoubková, Rýparová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:06.46
14 119 Kubeša, Mašláň, Ďuláková, Trčková Kubeša, Mašláň, Ďuláková, Trčková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:07.45
15 220 Lištvan, Erben, Blažeková, Michalczyková Lištvan, Erben, Blažeková, Michalczyková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:09.58
16 142 Katrňáková, Olivík, Klezlová, Sedlář Katrňáková, Olivík, Klezlová, Sedlář Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:11.08

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 4.2.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,54 1,62 1,69 1,73
1 270 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 17 1.69 - - - o - o o o o o xxx
2 271 Robin ChládekRobin Chládek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 16 1.50 - - o o o xxo xo xxx
3 298 Štěpán HolasŠtěpán Holas
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 15 PB 1.45 - o o o xo xo xxx
4 273 Matěj RežňákMatěj Režňák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 13 PB 1.45 - o xxo o xo xo xxx
5 139 Václav OlivíkVáclav Olivík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 14 1.40 o xo xo xo xxo xxx
6 302 Jakub KotzianJakub Kotzian
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 12 1.35 - o o o xxx
7 288 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 10 PB 1.35 xo xo xo o xxx
8 225 Hynek StrnadelHynek Strnadel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 PB 1.35 o o o xxo xxx
9 326 Dominik SamiecDominik Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 7 PB 1.30 o o xo xxx
10 283 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 11 1.25 o xo xxx
11 73 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 8 1.25 o xxo xxx
12 102 David MoudrýDavid Moudrý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 5 1.20 o xxx
215 Sebastian BogdaSebastian Bogda
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 1 NM xxx
217 Kristián FančovičKristián Fančovič
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 4 NM - xxx
223 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 NM xxx
219 Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2 NM xr
39 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 6 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 4.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,45
1 91 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 26 PB 1.43 - - - o o o o o xo xo xxx
2 291 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 27 PB 1.40 - o o xo o o o o xo xxx
3 89 Eliška CoufalováEliška Coufalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 29 PB 1.40 - - - o xo o xo xo xo xxx
4 341 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13 PB 1.37 xo xo o xo o xo xo xo xxx
5 96 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 21 PB 1.37 - - o o o o xo xxo xxx
6 242 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 20 PB 1.34 o o o o xo xo xo xxx
7 136 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 25 PB 1.34 - - o o o xxo xxo xxx
8= 336 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 22 PB 1.31 - o o o o o xxx
8= 183 Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC BrnoJAC Brno
10 18 SB 1.31 - o o o o o xxx
10 42 Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 PB 1.31 - o o o xo o xxx
11 132 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 30 1.31 - o o o o xo xxx
12= 44 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 14 PB 1.28 o o o o o xxx
12= 106 Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 19 1.28 o o o o o xxx
12= 142 Diana KatrňákováDiana Katrňáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
09 8 PB 1.28 o o o o o xxx
15 49 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 1 PB 1.28 o o o xxo o xxx
16= 53 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 2 PB 1.28 o o o o xo xxx
16= 98 Gabriela SovováGabriela Sovová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 24 1.28 o o o o xo xx
18 52 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 12 PB 1.28 o o o xxo xo xxx
19 230 Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 10 PB 1.25 o o o o xxx
20 128 Sára MarekováSára Mareková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 5 PB 1.25 o o xxo o xxx
21 318 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 15 1.25 - - xo xo xxx
22 231 Natálie HaščinováNatálie Haščinová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 11 PB 1.25 o o o xxo xxx
23= 126 Stella KeroušováStella Keroušová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 9 1.20 o o o xxx
23= 232 Tina HorákováTina Horáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 17 1.20 o o o xxx
25 180 Lucie HavránkováLucie Havránková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 28 SB 1.20 xxo o o xxx
26 246 Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 23 1.20 o o xxo xxx
27= 239 Madla KudláčkováMadla Kudláčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 6 1.15 o o xxx
27= 329 Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 4 PB 1.15 o o xxx
29 293 Marie TkáčováMarie Tkáčová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 7 1.10 xxo xxx
43 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3 NM xxx
Celkem 30 závodníků

skok o tyči - Ml. žáci

(pá, 4.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10
1 62 Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 6 3.00 - o o o o xxo xo xxo o xxx
2 303 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 5 2.20 o o xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ml. žákyně

(pá, 4.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30
1 66 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 4 3.20 - - - - - - o o - o o xxx
2 33 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 2 2.70 - xo o o o o xxx
3 307 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 3 2.60 - - o o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 4.2.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 68 David ŠpičkaDavid Špička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 41 4.85 4.85 4.61 4.58 4.85 4.38 4.79 x
2 260 Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 40 4.73 4.36 4.01 4.52 4.52 - 4.73 4.62
3 18 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 35 4.62 4.28 4.28 4.35 4.35 - 4.62 4.31
4 179 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
09 39 4.61 4.23 4.43 4.15 4.43 4.26 4.27 4.61
5 271 Robin ChládekRobin Chládek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
09 37 4.60 4.29 4.59 3.78 4.59 4.60 3.30 x
6 74 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 33 4.44 3.90 x 4.41 4.41 4.44 x x
7 185 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 34 4.37 x 4.37 x 4.37 x 4.11 3.72
8 191 Ondřej ČechOndřej Čech
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
10 27 4.24 4.24 3.37 3.85 4.24 3.85 4.11 3.71
9 73 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 22 4.22 4.22 x - 4.22
10 325 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 29 4.19 x 4.04 4.19 4.19
11 218 Kristián JiřičnýKristián Jiřičný
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 9 4.13 4.13 x x 4.13
12 215 Sebastian BogdaSebastian Bogda
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 1 4.08 x 4.08 4.08 4.08
13 36 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 36 4.06 4.06 x 3.90 4.06
14 81 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 26 4.03 4.03 2.53 3.76 4.03
15 313 Albert KesslerAlbert Kessler
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 32 4.00 3.70 3.65 4.00 4.00
16 39 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 30 3.99 3.99 3.88 3.86 3.99
17 283 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 24 3.96 3.67 3.81 3.96 3.96
18 220 Patrik LištvanPatrik Lištvan
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 18 3.96 3.49 3.62 3.96 3.96
19 78 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 13 3.95 3.95 3.64 3.76 3.95
20 222 Tomáš PluhařTomáš Pluhař
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 23 3.89 3.81 2.70 3.89 3.89
21 150 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 17 3.89 3.71 3.89 3.71 3.89
22 83 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 21 3.88 3.88 3.44 3.54 3.88
23 2 Václav KreidlVáclav Kreidl
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 38 3.88 3.88 3.44 - 3.88
24 67 Tomáš PohankaTomáš Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 28 3.87 3.81 x 3.87 3.87
25 282 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 20 3.86 3.44 3.78 3.86 3.86
26 23 Jan MalýJan Malý
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 16 3.84 3.84 3.78 3.75 3.84
27 197 Šimon BajcarŠimon Bajcar
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 25 3.83 3.83 3.62 3.75 3.83
28 216 Sebastian ErbenSebastian Erben
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 10 3.81 3.27 3.81 3.57 3.81
29 79 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 7 3.76 3.76 3.42 x 3.76
30 224 Adam RusekAdam Rusek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 15 3.71 3.71 3.68 3.65 3.71
31 225 Hynek StrnadelHynek Strnadel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 19 3.67 3.67 3.37 3.52 3.67
32 80 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 3.64 3.64 3.10 3.08 3.64
33 119 Jan KubešaJan Kubeša
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 14 3.60 3.31 3.60 3.59 3.60
34 84 Boris PetrBoris Petr
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 11 3.55 3.24 3.55 3.41 3.55
35 202 Jakub NavrátilJakub Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 4 3.53 3.53 3.36 3.18 3.53
36 261 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 12 3.35 3.35 3.16 3.14 3.35
37 138 Denis KupkaDenis Kupka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
10 8 3.33 x 3.33 2.88 3.33
38 223 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 5 3.22 3.14 3.22 3.12 3.22
39 219 Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 3.01 x x 3.01 3.01
40 104 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 2 2.78 2.78 2.54 x 2.78
Celkem 40 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 4.2.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Stela NavrátilováStela Navrátilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 38 4.60 x 4.60 4.55 4.60 x x x
2 152 Kristýna BastováKristýna Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 33 PB 4.54 4.41 x 4.25 4.41 4.47 4.54 4.18
3 134 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 37 4.49 4.35 4.45 4.11 4.45 4.31 4.31 4.49
4 45 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 36 4.47 x x 4.42 4.42 x x 4.47
5 337 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 22 PB 4.31 4.11 4.15 4.31 4.31 3.96 4.22 x
6 132 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 34 4.29 4.29 4.00 3.84 4.29 4.05 3.95 4.14
7 236 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 31 4.23 4.20 4.23 3.99 4.23 x 4.11 3.90
8 127 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 11 PB 4.15 4.03 4.01 4.15 4.15 4.03 3.90 4.13
9 20 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 8 SB 4.15 4.15 3.94 x 4.15
10 242 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 7 PB 4.14 3.74 3.77 4.14 4.14
11 170 Markéta HrubáMarkéta Hrubá
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 35 4.14 x x 4.14 4.14
12 44 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 PB 4.12 4.12 x 4.09 4.12
13 50 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 21 4.08 3.95 4.08 3.95 4.08
14 234 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 25 4.06 x 3.94 4.06 4.06
15 28 Marie SoučkováMarie Součková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 17 PB 4.06 3.77 4.06 2.81 4.06
16 188 Sofie KubicováSofie Kubicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
10 32 4.05 4.04 4.05 x 4.05
17 26 Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 28 4.05 3.92 3.77 4.05 4.05
18 21 Johana KrupováJohana Krupová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 13 PB 4.03 4.03 3.71 3.75 4.03
19 168 Barbora HořavováBarbora Hořavová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 24 PB 4.02 4.02 3.80 3.97 4.02
20 156 Valérie KrálováValérie Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 18 4.02 3.89 3.82 4.02 4.02
21 30 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 26 3.97 x 3.87 3.97 3.97
22 276 Veronika JaníkováVeronika Janíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
10 23 3.92 3.80 3.92 x 3.92
23 9 Barbora KaraffováBarbora Karaffová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 29 3.90 3.90 x 3.88 3.90
24 95 Nela PávkováNela Pávková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 14 3.90 3.90 x 3.36 3.90
25 310 Tereza LoskotováTereza Loskotová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 19 3.88 3.56 3.42 3.88 3.88
26 31 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 16 3.87 3.74 3.87 3.66 3.87
27 167 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 4 SB 3.87 3.70 3.66 3.87 3.87
28 162 Veronika ZajícováVeronika Zajícová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 12 3.85 3.85 3.80 3.59 3.85
29 70 Rozálie HájkováRozálie Hájková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 3 3.72 3.65 3.72 2.40 3.72
30 345 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 30 SB 3.71 3.71 3.41 3.60 3.71
31 340 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 27 3.68 x 3.68 x 3.68
32 187 Maja TomanováMaja Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 6 PB 3.67 3.67 3.51 x 3.67
33 98 Gabriela SovováGabriela Sovová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 2 3.64 3.64 x x 3.64
34 239 Madla KudláčkováMadla Kudláčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 10 3.50 3.49 3.46 3.50 3.50
35 293 Marie TkáčováMarie Tkáčová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 1 3.16 3.16 x x 3.16
27 Nikol ProcházkováNikol Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 15 NM x x - -
87 Ema BorůvkováEma Borůvková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 5 NM x x x -
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 4.2.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.