Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků
Ostrava (4. 2. 2022)800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 272 | Matyáš KocmanMatyáš Kocman | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 2:20.15 | |||||||||||||
2 | 295 | Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka | 09 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | 2:33.86 | |||||||||||||
3 | 72 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 5 | 2:33.87 | |||||||||||||
4 | 304 | Jan WarischJan Warisch | 09 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:34.63 | |||||||||||||
5 | 311 | Jaromír ČernohousJaromír Černohous | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 9 | 2:37.14 | |||||||||||||
6 | 38 | Michal MazáčMichal Mazáč | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:37.26 | |||||||||||||
7 | 149 | Vojtěch ToVojtěch To | 09 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:41.39 | |||||||||||||
8 | 121 | Prokop MašláňProkop Mašláň | 10 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:42.37 | |||||||||||||
9 | 120 | Radim MahďákRadim Mahďák | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:42.84 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 217 | Kristián FančovičKristián Fančovič | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:45.41 | |||||||||||||
2 | 344 | Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla | 10 | VSK Univerzita Brno | 3 | 2:49.60 | |||||||||||||
3 | 317 | Matyáš VoborníkMatyáš Voborník | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:52.42 | |||||||||||||
4 | 316 | Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 2:52.82 | |||||||||||||
5 | 328 | Adam StodolaAdam Stodola | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:53.76 | |||||||||||||
6 | 84 | Boris PetrBoris Petr | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:54.18 | |||||||||||||
7 | 101 | Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík | 10 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:56.03 | |||||||||||||
8 | 264 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 3:02.99 | |||||||||||||
9 | 110 | Lukáš KropáčekLukáš Kropáček | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 9 | 3:03.71 | |||||||||||||
10 | 61 | Štěpán JurečekŠtěpán Jureček | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 3:05.60 | |||||||||||||
11 | 219 | Damien LancDamien Lanc | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 3:22.23 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 272 | Matyáš KocmanMatyáš Kocman | 09 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 2:20.15 | ||
2 | 295 | Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka | 09 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | 2:33.86 | ||
3 | 72 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 5 | 2:33.87 | ||
4 | 304 | Jan WarischJan Warisch | 09 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:34.63 | ||
5 | 311 | Jaromír ČernohousJaromír Černohous | 09 | TJ Šumperk, z.s. | 9 | 2:37.14 | ||
6 | 38 | Michal MazáčMichal Mazáč | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:37.26 | ||
7 | 149 | Vojtěch ToVojtěch To | 09 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:41.39 | ||
8 | 121 | Prokop MašláňProkop Mašláň | 10 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:42.37 | ||
9 | 120 | Radim MahďákRadim Mahďák | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:42.84 | ||
10 | 217 | Kristián FančovičKristián Fančovič | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:45.41 | ||
11 | 344 | Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla | 10 | VSK Univerzita Brno | 3 | 2:49.60 | ||
12 | 317 | Matyáš VoborníkMatyáš Voborník | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:52.42 | ||
13 | 316 | Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil | 10 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 2:52.82 | ||
14 | 328 | Adam StodolaAdam Stodola | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:53.76 | ||
15 | 84 | Boris PetrBoris Petr | 10 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:54.18 | ||
16 | 101 | Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík | 10 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:56.03 | ||
17 | 264 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 3:02.99 | ||
18 | 110 | Lukáš KropáčekLukáš Kropáček | 10 | Atletický klub Šternberk z.s. | 9 | 3:03.71 | ||
19 | 61 | Štěpán JurečekŠtěpán Jureček | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 3:05.60 | ||
20 | 219 | Damien LancDamien Lanc | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 3:22.23 |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 4.2.2022 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 346 | Markéta RadvanováMarkéta Radvanová | 09 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:33.00 | |||||||||||||
2 | 118 | Magdalena VályováMagdalena Vályová | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | 2:37.10 | |||||||||||||
3 | 124 | Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:37.88 | |||||||||||||
4 | 129 | Ema MašláňováEma Mašláňová | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 9 | 2:37.93 | |||||||||||||
5 | 236 | Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:39.19 | |||||||||||||
6 | 136 | Tereza ŽaludkováTereza Žaludková | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:41.82 | |||||||||||||
7 | 309 | Barbora KlementováBarbora Klementová | 10 | TJ Sokol Přísnotice | 8 | 2:43.90 | |||||||||||||
8 | 27 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:58.35 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (pá, 4.2.2022 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 190 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:33.63 | |||||||||||||
2 | 107 | Klára NěmcováKlára Němcová | 09 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:37.00 | |||||||||||||
3 | 290 | Laura MajkrákováLaura Majkráková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:40.96 | |||||||||||||
4 | 339 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:43.01 | |||||||||||||
5 | 48 | Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:44.15 | |||||||||||||
6 | 59 | Eliška RychlovskáEliška Rychlovská | 09 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:47.34 | |||||||||||||
7 | 289 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:53.96 | |||||||||||||
8 | 183 | Zuzana KrálováZuzana Králová | 10 | JAC Brno | 8 | 2:59.13 | |||||||||||||
9 | 172 | Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 9 | 3:00.86 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 03 (pá, 4.2.2022 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Rozálie PazderováRozálie Pazderová | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:43.23 | |||||||||||||
2 | 342 | Nina VodákováNina Vodáková | 10 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:50.10 | |||||||||||||
3 | 243 | Julie NetoličkováJulie Netoličková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:52.98 | |||||||||||||
4 | 181 | Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová | 10 | Fénix sport Blansko | 3 | 2:55.96 | |||||||||||||
5 | 332 | Taťána LabováTaťána Labová | 09 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:57.27 | |||||||||||||
6 | 162 | Veronika ZajícováVeronika Zajícová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:58.72 | |||||||||||||
7 | 279 | Eliška DolanskáEliška Dolanská | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 2:59.11 | |||||||||||||
8 | 204 | Anna HrazdirováAnna Hrazdirová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 3:01.55 | |||||||||||||
9 | 187 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 2 | 3:03.41 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 04 (pá, 4.2.2022 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 89 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:43.13 | |||||||||||||
2 | 6 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:52.41 | |||||||||||||
3 | 63 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 2:54.05 | |||||||||||||
4 | 20 | Tereza KozlováTereza Kozlová | 10 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 2 | 3:01.95 | |||||||||||||
5 | 335 | Gita OstruszkováGita Ostruszková | 10 | TJ TŽ Třinec | 9 | 3:03.19 | |||||||||||||
6 | 251 | Natálie WeberováNatálie Weberová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:03.67 | |||||||||||||
7 | 189 | Erin PtáčkováErin Ptáčková | 10 | SK Hranice, z.s. | 3 | 3:04.48 | |||||||||||||
8 | 281 | Tereza ŽandováTereza Žandová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 3:18.52 | |||||||||||||
9 | 155 | Viola KašíkováViola Kašíková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:21.26 | |||||||||||||
10 | 249 | Klára ŠmigováKlára Šmigová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:24.64 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 346 | Markéta RadvanováMarkéta Radvanová | 09 | VSK Univerzita Brno | 4 | 2:33.00 | ||
2 | 190 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:33.63 | ||
3 | 107 | Klára NěmcováKlára Němcová | 09 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:37.00 | ||
4 | 118 | Magdalena VályováMagdalena Vályová | 09 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | 2:37.10 | ||
5 | 124 | Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:37.88 | ||
6 | 129 | Ema MašláňováEma Mašláňová | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 9 | 2:37.93 | ||
7 | 236 | Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:39.19 | ||
8 | 290 | Laura MajkrákováLaura Majkráková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:40.96 | ||
9 | 136 | Tereza ŽaludkováTereza Žaludková | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:41.82 | ||
10 | 339 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:43.01 | ||
11 | 89 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:43.13 | ||
12 | 96 | Rozálie PazderováRozálie Pazderová | 09 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:43.23 | ||
13 | 309 | Barbora KlementováBarbora Klementová | 10 | TJ Sokol Přísnotice | 8 | 2:43.90 | ||
14 | 48 | Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:44.15 | ||
15 | 59 | Eliška RychlovskáEliška Rychlovská | 09 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:47.34 | ||
16 | 342 | Nina VodákováNina Vodáková | 10 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:50.10 | ||
17 | 6 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:52.41 | ||
18 | 243 | Julie NetoličkováJulie Netoličková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:52.98 | ||
19 | 289 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:53.96 | ||
20 | 63 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 2:54.05 | ||
21 | 181 | Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová | 10 | Fénix sport Blansko | 3 | 2:55.96 | ||
22 | 332 | Taťána LabováTaťána Labová | 09 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:57.27 | ||
23 | 27 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:58.35 | ||
24 | 162 | Veronika ZajícováVeronika Zajícová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:58.72 | ||
25 | 279 | Eliška DolanskáEliška Dolanská | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 2:59.11 | ||
26 | 183 | Zuzana KrálováZuzana Králová | 10 | JAC Brno | 8 | 2:59.13 | ||
27 | 172 | Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 9 | 3:00.86 | ||
28 | 204 | Anna HrazdirováAnna Hrazdirová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 3:01.55 | ||
29 | 20 | Tereza KozlováTereza Kozlová | 10 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 2 | 3:01.95 | ||
30 | 335 | Gita OstruszkováGita Ostruszková | 10 | TJ TŽ Třinec | 9 | 3:03.19 | ||
31 | 187 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 2 | 3:03.41 | ||
32 | 251 | Natálie WeberováNatálie Weberová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:03.67 | ||
33 | 189 | Erin PtáčkováErin Ptáčková | 10 | SK Hranice, z.s. | 3 | 3:04.48 | ||
34 | 281 | Tereza ŽandováTereza Žandová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 3:18.52 | ||
35 | 155 | Viola KašíkováViola Kašíková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:21.26 | ||
36 | 249 | Klára ŠmigováKlára Šmigová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 3:24.64 |