Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR veteránů muži a ženy

Ostrava (12. 3. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2022 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavol ChovanPavol Chovan 71 AK Veterán Bratislava AK Veterán Bratislava 8 SB 08.12 0.166
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 08.13 0.157
3 Radomír BenešRadomír Beneš 73 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1 SB 08.14 0.172
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice SK Hranice 6 SB 08.16 0.182
5 Peter HorváthPeter Horváth 68 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 5 SB 08.53 0.278
6 Josef ČesákJosef Česák 65 AC Pardubice AC Pardubice 3 SB 16.70 0.196
Pavel HyklPavel Hykl 76 SC Radotin SC Radotin 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2022 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 AC Prostějov AC Prostějov 5 PB 08.05 0.217
2 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK Jindřichův Hradec SKOK Jindřichův Hradec 7 PB 08.21 0.162
3 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 08.28 0.170
4 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 65 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 SB 08.40 0.226
5 Václav TomanVáclav Toman 72 Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové 8 SB 08.74 0.166
Rostislav PokornýRostislav Pokorný 68 Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice 1 DNS
Zdeněk KomárekZdeněk Komárek 65 Atletika Zábřeh Atletika Zábřeh 2 DNS
Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890 AC Praha 1890 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.3.2022 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek 6 PB 08.54 0.181
2 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 PB 08.70 0.172
3 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 SB 08.74 0.265
4 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 SB 08.80 0.377
5 Oto ČechOto Čech 56 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 SB 08.93 0.161
6 Drahoslav ČesákDrahoslav Česák 61 AC Pardubice AC Pardubice 8 SB 08.99 0.225
7 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 FK Dřevníky FK Dřevníky 1 SB 09.18 0.153
Jakub MarekJakub Marek 77 4Sportsteam 4Sportsteam 7 DNF 0.217
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 12.3.2022 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján KuzmiakJán Kuzmiak 55 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 3 PB 09.05 0.155
2 Dušan PodstranskýDušan Podstranský 57 Technika Brno Technika Brno 4 SB 09.14 0.192
3 Petr HorákPetr Horák 71 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 7 09.20 0.167
4 Michael PranzMichael Pranz 62 Czech Republic Czech Republic 5 SB 09.41 0.206
5 Milan BelianskýMilan Belianský 44 AK Veterán Bratislava AK Veterán Bratislava 6 SB 09.45 0.225
6 Pavel KonečnýPavel Konečný 56 Slezan Opava Slezan Opava 8 SB 10.18 0.271
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 Slavie Praha Slavie Praha 2 SB 12.88 0.400
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 AC Prostějov AC Prostějov 5 PB 08.05 0.217
2 Pavol ChovanPavol Chovan 71 AK Veterán Bratislava AK Veterán Bratislava 8 SB 08.12 0.166
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 08.13 0.157
4 Radomír BenešRadomír Beneš 73 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1 SB 08.14 0.172
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice SK Hranice 6 SB 08.16 0.182
6 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK Jindřichův Hradec SKOK Jindřichův Hradec 7 PB 08.21 0.162
7 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 08.28 0.170
8 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 65 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 SB 08.40 0.226
9 Peter HorváthPeter Horváth 68 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 5 SB 08.53 0.278
10 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek 6 PB 08.54 0.181
11 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 PB 08.70 0.172
12 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 SB 08.74 0.265
12 Václav TomanVáclav Toman 72 Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové 8 SB 08.74 0.166
14 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 SB 08.80 0.377
15 Oto ČechOto Čech 56 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 SB 08.93 0.161
16 Drahoslav ČesákDrahoslav Česák 61 AC Pardubice AC Pardubice 8 SB 08.99 0.225
17 Ján KuzmiakJán Kuzmiak 55 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 3 PB 09.05 0.155
18 Dušan PodstranskýDušan Podstranský 57 Technika Brno Technika Brno 4 SB 09.14 0.192
19 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 FK Dřevníky FK Dřevníky 1 SB 09.18 0.153
20 Petr HorákPetr Horák 71 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 7 09.20 0.167
21 Michael PranzMichael Pranz 62 Czech Republic Czech Republic 5 SB 09.41 0.206
22 Milan BelianskýMilan Belianský 44 AK Veterán Bratislava AK Veterán Bratislava 6 SB 09.45 0.225
23 Pavel KonečnýPavel Konečný 56 Slezan Opava Slezan Opava 8 SB 10.18 0.271
24 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 Slavie Praha Slavie Praha 2 SB 12.88 0.400
25 Josef ČesákJosef Česák 65 AC Pardubice AC Pardubice 3 SB 16.70 0.196
Pavel HyklPavel Hykl 76 SC Radotin SC Radotin 4 DNS
Rostislav PokornýRostislav Pokorný 68 Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice 1 DNS
Zdeněk KomárekZdeněk Komárek 65 Atletika Zábřeh Atletika Zábřeh 2 DNS
Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890 AC Praha 1890 6 DNS
Jakub MarekJakub Marek 77 4Sportsteam 4Sportsteam 7 DNF 0.217

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2022 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk TJ Šumperk 4 PB 08.20 0.145
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 3 PB 08.43 0.149
3 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 SB 09.09 0.387
4 Diana KarpjákováDiana Karpjáková 75 Active life team, o.z. Active life team, o.z. 7 SB 09.46 0.202
5 Radka SuchomelováRadka Suchomelová 78 TJ Sokol Doudleby nad Orlicí TJ Sokol Doudleby nad Orlicí 5 SB 09.79 0.612
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2022 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana JichováIvana Jichová 68 TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 4 PB 09.24 0.177
2 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 09.38 0.476
3 Lenka SalabaLenka Salaba 61 Austria Austria 6 PB 10.38 0.414
4 Irena KoczyovaIrena Koczyova 83 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 7 11.39 0.163
5 Ludmila SarofinováLudmila Sarofinová 38 TJ Sokol Hdonín TJ Sokol Hdonín 3 SB 17.59 0.554
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk TJ Šumperk 4 PB 08.20 0.145
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 3 PB 08.43 0.149
3 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 SB 09.09 0.387
4 Ivana JichováIvana Jichová 68 TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 4 PB 09.24 0.177
5 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 09.38 0.476
6 Diana KarpjákováDiana Karpjáková 75 Active life team, o.z. Active life team, o.z. 7 SB 09.46 0.202
7 Radka SuchomelováRadka Suchomelová 78 TJ Sokol Doudleby nad Orlicí TJ Sokol Doudleby nad Orlicí 5 SB 09.79 0.612
8 Lenka SalabaLenka Salaba 61 Austria Austria 6 PB 10.38 0.414
9 Irena KoczyovaIrena Koczyova 83 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 7 11.39 0.163
10 Ludmila SarofinováLudmila Sarofinová 38 TJ Sokol Hdonín TJ Sokol Hdonín 3 SB 17.59 0.554

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2022 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES Pacov. TJ Slavoj BANES Pacov. 5 PB 23.96 0.193
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 26.39 0.223
3 Peter HorváthPeter Horváth 68 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 1 SB 28.17 0.199
Pavel HyklPavel Hykl 76 SC Radotin SC Radotin 4 DNS
Milan ŘedinaMilan Ředina 71 AC Prostějov AC Prostějov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2022 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK Jindřichův Hradec SKOK Jindřichův Hradec 5 PB 25.81 0.155
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 65 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 SB 26.73 0.287
3 Petr JanáčekPetr Janáček 80 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 2 SB 28.40 0.198
Josef ČesákJosef Česák 65 AC Pardubice AC Pardubice 3 DNS
Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.3.2022 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radomír BenešRadomír Beneš 73 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 3 PB 26.78 0.167
2 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 27.71 0.196
3 Václav TomanVáclav Toman 72 Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové 2 SB 28.65 0.165
4 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 SB 29.73 0.224
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 12.3.2022 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marián LopúchMarián Lopúch 67 Stavbár Nitra Stavbár Nitra 5 SB 28.92 0.193
2 Drahoslav ČesákDrahoslav Česák 61 AC Pardubice AC Pardubice 1 SB 31.13 0.188
3 Jonathan GrestyJonathan Gresty 65 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 4 SB 31.31 0.255
4 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 SB 34.40 0.239
5 Štěpán MichalovičŠtěpán Michalovič 52 1.FC Žamberk 1.FC Žamberk 3 SB 35.65 0.206
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES Pacov. TJ Slavoj BANES Pacov. 5 PB 23.96 0.193
2 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 SKOK Jindřichův Hradec SKOK Jindřichův Hradec 5 PB 25.81 0.155
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 26.39 0.223
4 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 65 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 SB 26.73 0.287
5 Radomír BenešRadomír Beneš 73 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 3 PB 26.78 0.167
6 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 27.71 0.196
7 Peter HorváthPeter Horváth 68 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 1 SB 28.17 0.199
8 Petr JanáčekPetr Janáček 80 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 2 SB 28.40 0.198
9 Václav TomanVáclav Toman 72 Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové 2 SB 28.65 0.165
10 Marián LopúchMarián Lopúch 67 Stavbár Nitra Stavbár Nitra 5 SB 28.92 0.193
11 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 SB 29.73 0.224
12 Drahoslav ČesákDrahoslav Česák 61 AC Pardubice AC Pardubice 1 SB 31.13 0.188
13 Jonathan GrestyJonathan Gresty 65 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 4 SB 31.31 0.255
14 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 SB 34.40 0.239
15 Štěpán MichalovičŠtěpán Michalovič 52 1.FC Žamberk 1.FC Žamberk 3 SB 35.65 0.206
Pavel HyklPavel Hykl 76 SC Radotin SC Radotin 4 DNS
Milan ŘedinaMilan Ředina 71 AC Prostějov AC Prostějov 3 DNS
Josef ČesákJosef Česák 65 AC Pardubice AC Pardubice 3 DNS
Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 1 DNS

200 m - Ženy

(so, 12.3.2022 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk TJ Šumperk 5 SB 27.55 0.162
2 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 PB 30.51 0.303
3 Ivana JichováIvana Jichová 68 TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 4 SB 31.55 0.394
4 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 32.50 0.443
5 Irena KoczyovaIrena Koczyova 83 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1 40.19 0.197
6 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková 45 SABZO Praha SABZO Praha 2 PB 47.81 0.169
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2022 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES Pacov. TJ Slavoj BANES Pacov. 5 PB 53.65 0.169
2 Pavol ChovanPavol Chovan 71 AK Veterán Bratislava AK Veterán Bratislava 3 SB 58.03 0.186
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 65 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 SB 59.39 0.251
Milan ŘedinaMilan Ředina 71 AC Prostějov AC Prostějov 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2005 26.76
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2022 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HejzlarJaroslav Hejzlar 57 Praha 10 Praha 10 2 PB 66.87 0.268
2 Pavel MilataPavel Milata 61 Lokomotiva Trutnov Lokomotiva Trutnov 1 SB 70.25 0.379
Radomír BřezinaRadomír Březina 67 BK Ludgeřovice BK Ludgeřovice 4 DNS
Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice, z.s. Hvězda Pardubice, z.s. 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2002 32.44
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 12.3.2022 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan OndrášekMilan Ondrášek 85 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1 PB 63.33 0.202
2 Petr KrálikPetr Králik 57 TJ Planá nad Lužnicí TJ Planá nad Lužnicí 5 SB 71.58
3 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 ATK Písek ATK Písek 2 SB 87.56 0.323
Libor JírůLibor Jírů 65 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 4 DNF 0.290
Štěpán MichalovičŠtěpán Michalovič 52 1.FC Žamberk 1.FC Žamberk 3 DNF 0.157
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2001 31.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES Pacov. TJ Slavoj BANES Pacov. 5 PB 53.65 0.169
2 Pavol ChovanPavol Chovan 71 AK Veterán Bratislava AK Veterán Bratislava 3 SB 58.03 0.186
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 65 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 SB 59.39 0.251
4 Milan OndrášekMilan Ondrášek 85 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1 PB 63.33 0.202
5 Jaroslav HejzlarJaroslav Hejzlar 57 Praha 10 Praha 10 2 PB 66.87 0.268
6 Pavel MilataPavel Milata 61 Lokomotiva Trutnov Lokomotiva Trutnov 1 SB 70.25 0.379
7 Petr KrálikPetr Králik 57 TJ Planá nad Lužnicí TJ Planá nad Lužnicí 5 SB 71.58
8 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 ATK Písek ATK Písek 2 SB 87.56 0.323
Milan ŘedinaMilan Ředina 71 AC Prostějov AC Prostějov 4 DNS
Radomír BřezinaRadomír Březina 67 BK Ludgeřovice BK Ludgeřovice 4 DNS
Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice, z.s. Hvězda Pardubice, z.s. 3 DNS
Libor JírůLibor Jírů 65 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 4 DNF 0.290
Štěpán MichalovičŠtěpán Michalovič 52 1.FC Žamberk 1.FC Žamberk 3 DNF 0.157

400 m - Ženy

(so, 12.3.2022 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KynclováZuzana Kynclová 82 TJ Sokol Maxičky TJ Sokol Maxičky 6 SB 63.56 0.419
2 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 63.88 0.215
3 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 SB 69.55 0.383
4 Irena KoczyovaIrena Koczyova 83 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1 91.37 0.447
5 Silva Mendonca Lenka DaSilva Mendonca Lenka Da 72 Czech Republic Czech Republic 2 PB 93.15 0.559
Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková 45 SABZO Praha SABZO Praha 5 DNS
Denisa SeverováDenisa Severová 76 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Severová Denisa (SPPR4)30.03
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2022 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 AC Prostějov AC Prostějov 1 SB 2:08.41
2 2 Peter JančovičPeter Jančovič 83 Slovakia Slovakia 2 SB 2:10.59
3 3 Radomír BřezinaRadomír Březina 67 BK Ludgeřovice BK Ludgeřovice 3 SB 2:19.10
4 6 Roman PekárekRoman Pekárek 66 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:23.07
5 11 Libor JírůLibor Jírů 65 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 11 PB 2:38.95
6 7 Petr HalasPetr Halas 73 Orel Vyškov Orel Vyškov 7 SB 2:46.38
7 5 Miroslav ValosekMiroslav Valosek 80 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 5 SB 2:54.65
8 9 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 9 SB 3:00.14
10 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice, z.s. Hvězda Pardubice, z.s. 10 DNS
8 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 8 DNS
4 Martin ŠilhánMartin Šilhán 66 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2001Khýr Bronislav (ACPRO)31.69
4001Khýr Bronislav (ACPRO)1:03.35
6001Khýr Bronislav (ACPRO)1:35.38
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2022 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Slaměník MarekSlaměník Marek 75 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 SB 2:32.85
2 3 Jaroslav HejzlarJaroslav Hejzlar 57 Praha 10 Praha 10 3 PB 2:37.93
3 2 Michal BauerMichal Bauer 82 Ostrava Ostrava 2 SB 2:38.88
4 5 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 BK SAK Karviná BK SAK Karviná 5 SB 2:47.59
5 4 Jonathan GrestyJonathan Gresty 65 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 4 SB 2:48.17
6 6 Petr KrálikPetr Králik 57 TJ Planá nad Lužnicí TJ Planá nad Lužnicí 6 SB 2:49.79
7 7 Václav SvakVáclav Svak 54 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 2:59.97
8 8 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 ATK Písek ATK Písek 8 SB 3:21.47
9 9 Jiří VolnýJiří Volný 56 Slezan Opava Slezan Opava 9 SB 3:59.96
10 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 Liga 100 Praha Liga 100 Praha 10 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2003Hejzlar Jaroslav (PRA10)39.45
4001Marek Slaměník (DUCHC)1:19.13
6001Marek Slaměník (DUCHC)1:58.06
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 AC Prostějov AC Prostějov 1 SB 2:08.41
2 2 Peter JančovičPeter Jančovič 83 Slovakia Slovakia 2 SB 2:10.59
3 3 Radomír BřezinaRadomír Březina 67 BK Ludgeřovice BK Ludgeřovice 3 SB 2:19.10
4 6 Roman PekárekRoman Pekárek 66 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:23.07
5 1 Slaměník MarekSlaměník Marek 75 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 SB 2:32.85
6 3 Jaroslav HejzlarJaroslav Hejzlar 57 Praha 10 Praha 10 3 PB 2:37.93
7 2 Michal BauerMichal Bauer 82 Ostrava Ostrava 2 SB 2:38.88
8 11 Libor JírůLibor Jírů 65 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 11 PB 2:38.95
9 7 Petr HalasPetr Halas 73 Orel Vyškov Orel Vyškov 7 SB 2:46.38
10 5 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 BK SAK Karviná BK SAK Karviná 5 SB 2:47.59
11 4 Jonathan GrestyJonathan Gresty 65 AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov 4 SB 2:48.17
12 6 Petr KrálikPetr Králik 57 TJ Planá nad Lužnicí TJ Planá nad Lužnicí 6 SB 2:49.79
13 5 Miroslav ValosekMiroslav Valosek 80 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 5 SB 2:54.65
14 7 Václav SvakVáclav Svak 54 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 2:59.97
15 9 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 9 SB 3:00.14
16 8 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 ATK Písek ATK Písek 8 SB 3:21.47
17 9 Jiří VolnýJiří Volný 56 Slezan Opava Slezan Opava 9 SB 3:59.96
10 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice, z.s. Hvězda Pardubice, z.s. 10 DNS
8 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 8 DNS
4 Martin ŠilhánMartin Šilhán 66 TJ Jilemnice TJ Jilemnice 4 DNS
10 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 Liga 100 Praha Liga 100 Praha 10 DNS

800 m - Ženy

(so, 12.3.2022 - 14:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Zuzana KynclováZuzana Kynclová 82 TJ Sokol Maxičky TJ Sokol Maxičky 2 SB 2:23.60
2 3 Petra PastorováPetra Pastorová 77 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 3 SB 2:40.63
3 4 Kateřina ŠeděnkováKateřina Šeděnková 81 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 4 PB 2:43.31
4 1 Silva Mendonca Lenka DaSilva Mendonca Lenka Da 72 Czech Republic Czech Republic 1 PB 3:35.58
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2002Kynclová Zuzana (TJSOM)32.68
4002Kynclová Zuzana (TJSOM)1:06.70
6002Kynclová Zuzana (TJSOM)1:43.63
Celkem 4 závodníků

1500 m - Mix (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2022 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Pavel MilataPavel Milata 61 Lokomotiva Trutnov Lokomotiva Trutnov 3 PB 5:17.62
2 1 Petra PastorováPetra Pastorová 77 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1 SB 5:28.83
3 7 Kateřina ŠeděnkováKateřina Šeděnková 81 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 7 PB 5:34.95
4 9 Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 9 PB 5:48.14
MS 10 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 PB 5:48.80
6 2 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice SK Hranice 2 SB 6:28.76
7 4 Karel RoučaKarel Rouča 51 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 6:41.09
8 8 Ivo ŘezáčIvo Řezáč 41 Ak Chemopetrol Litvínov Ak Chemopetrol Litvínov 8 SB 7:40.39
5 Václav GoldbachVáclav Goldbach 50 SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí 5 DNS
6 Václav SvakVáclav Svak 54 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4003Milata Pavel (LOKOTR)1:24.58
8003Milata Pavel (LOKOTR)2:48.91
1200 4:14.76
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2022 - 15:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 11 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 AC Prostějov AC Prostějov 1 SB 4:30.31
2 16 Vratislav LibánskýVratislav Libánský 77 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 4:53.01
3 18 Petr JanáčekPetr Janáček 80 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 8 PB 4:53.40
4 13 Petr ChovanecPetr Chovanec 73 BK SAK Karviná BK SAK Karviná 3 SB 5:03.16
5 19 Luboš KrátkýLuboš Krátký 62 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 9 PB 5:04.53
6 14 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 SB 5:05.42
7 17 Michal BauerMichal Bauer 82 Ostrava Ostrava 7 PB 5:16.48
8 21 Milan OndrášekMilan Ondrášek 85 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 11 PB 5:29.22
9 20 Miroslav ValosekMiroslav Valosek 80 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 10 SB 5:47.84
22 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 ATK Písek ATK Písek 12 DNS
15 Petr HalasPetr Halas 73 Orel Vyškov Orel Vyškov 5 DNS
12 David KellnerDavid Kellner 75 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4001 1:14.24
800 2:28.75
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 AC Prostějov AC Prostějov 1 SB 4:30.31
2 16 Vratislav LibánskýVratislav Libánský 77 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 4:53.01
3 18 Petr JanáčekPetr Janáček 80 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 8 PB 4:53.40
4 13 Petr ChovanecPetr Chovanec 73 BK SAK Karviná BK SAK Karviná 3 SB 5:03.16
5 19 Luboš KrátkýLuboš Krátký 62 Atletika TJ Lanškroun Atletika TJ Lanškroun 9 PB 5:04.53
6 14 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 SB 5:05.42
7 17 Michal BauerMichal Bauer 82 Ostrava Ostrava 7 PB 5:16.48
8 3 Pavel MilataPavel Milata 61 Lokomotiva Trutnov Lokomotiva Trutnov 3 PB 5:17.62
9 1 Petra PastorováPetra Pastorová 77 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 1 SB 5:28.83
10 21 Milan OndrášekMilan Ondrášek 85 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 11 PB 5:29.22
11 7 Kateřina ŠeděnkováKateřina Šeděnková 81 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 7 PB 5:34.95
12 20 Miroslav ValosekMiroslav Valosek 80 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 10 SB 5:47.84
13 9 Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 9 PB 5:48.14
14 10 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 PB 5:48.80
15 2 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice SK Hranice 2 SB 6:28.76
16 4 Karel RoučaKarel Rouča 51 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 6:41.09
17 8 Ivo ŘezáčIvo Řezáč 41 Ak Chemopetrol Litvínov Ak Chemopetrol Litvínov 8 SB 7:40.39
5 Václav GoldbachVáclav Goldbach 50 SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí 5 DNS
6 Václav SvakVáclav Svak 54 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
22 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 ATK Písek ATK Písek 12 DNS
15 Petr HalasPetr Halas 73 Orel Vyškov Orel Vyškov 5 DNS
12 David KellnerDavid Kellner 75 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2 DNS

3000 m - Mix (Skupina)

Skupina A (so, 12.3.2022 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jiri BrychtaJiri Brychta 74 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 SB 09:41.65
2 Jan PavelkaJan Pavelka 82 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 8 PB 09:43.87
3 David KellnerDavid Kellner 75 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 5 PB 10:22.37
4 Vratislav LibánskýVratislav Libánský 77 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 10:26.09
5 Petra PastorováPetra Pastorová 77 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 7 SB 10:32.44
6 Magdaléna DrastichováMagdaléna Drastichová 84 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 3 PB 10:37.66
7 Petr ChovanecPetr Chovanec 73 BK SAK Karviná BK SAK Karviná 4 PB 10:56.87
8 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 9 PB 11:01.80
9 Michal BauerMichal Bauer 82 Ostrava Ostrava 1 PB 11:08.46
Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 10 DNS
Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice, z.s. Hvězda Pardubice, z.s. 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Skupina B (so, 12.3.2022 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Kateřina ŠeděnkováKateřina Šeděnková 81 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 7 PB 11:41.09
2 Petr HalasPetr Halas 73 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 PB 11:49.34
3 Miroslav ValosekMiroslav Valosek 80 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 9 PB 11:58.25
4 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 BK SAK Karviná BK SAK Karviná 3 SB 12:17.05
5 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 12:18.30
6 Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 12:35.34
7 Karel RoučaKarel Rouča 51 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 14:13.35
8 Monika TaibrováMonika Taibrová 69 AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec 8 SB 14:15.00
9 Václav GoldbachVáclav Goldbach 50 SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí 1 PB 14:35.97
10 Hana TovaryšováHana Tovaryšová 61 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 15:01.38
Ivo ŘezáčIvo Řezáč 41 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiri BrychtaJiri Brychta 74 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 SB 09:41.65
2 Jan PavelkaJan Pavelka 82 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 8 PB 09:43.87
3 David KellnerDavid Kellner 75 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 5 PB 10:22.37
4 Vratislav LibánskýVratislav Libánský 77 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 10:26.09
5 Petra PastorováPetra Pastorová 77 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 7 SB 10:32.44
6 Magdaléna DrastichováMagdaléna Drastichová 84 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 3 PB 10:37.66
7 Petr ChovanecPetr Chovanec 73 BK SAK Karviná BK SAK Karviná 4 PB 10:56.87
8 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 9 PB 11:01.80
9 Michal BauerMichal Bauer 82 Ostrava Ostrava 1 PB 11:08.46
10 Kateřina ŠeděnkováKateřina Šeděnková 81 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 7 PB 11:41.09
11 Petr HalasPetr Halas 73 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 PB 11:49.34
12 Miroslav ValosekMiroslav Valosek 80 MK Seitl Ostrava MK Seitl Ostrava 9 PB 11:58.25
13 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 BK SAK Karviná BK SAK Karviná 3 SB 12:17.05
14 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 12:18.30
15 Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 12:35.34
16 Karel RoučaKarel Rouča 51 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 14:13.35
17 Monika TaibrováMonika Taibrová 69 AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec 8 SB 14:15.00
18 Václav GoldbachVáclav Goldbach 50 SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí 1 PB 14:35.97
19 Hana TovaryšováHana Tovaryšová 61 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 15:01.38
Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 10 DNS
Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice, z.s. Hvězda Pardubice, z.s. 11 DNS
Ivo ŘezáčIvo Řezáč 41 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 11 DNS

60 m překážek [106,7 cm] - Mix (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 PB 10.14 0.181
2 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 10.24 0.185
3 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1 PB 10.26 0.202
4 Peter SládekPeter Sládek 57 TJ Orava Dolný Kubín TJ Orava Dolný Kubín 2 PB 10.81 0.262
5 Milan BelianskýMilan Belianský 44 AK Veterán Bratislava AK Veterán Bratislava 7 SB 10.82 0.199
6 Anna MatúšováAnna Matúšová 55 TJ Družba Piešťany TJ Družba Piešťany 5 SB 12.58 0.452
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 Slezan Opava Slezan Opava 4 PB 13.56 0.418
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2022 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 09.85 0.134
2 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 10.00 0.133
3 Josef KrálJosef Král 68 SVČ Ledeč nad Sázavou SVČ Ledeč nad Sázavou 6 SB 10.63 0.184
4 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 PB 10.98 0.177
5 Marek JakobiMarek Jakobi 75 DDM Cvikováček Cvikov DDM Cvikováček Cvikov 2 SB 13.47 0.205
6 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 3 SB 15.29 0.489
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 09.85 0.134
2 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 10.00 0.133
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 PB 10.14 0.181
4 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 10.24 0.185
5 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1 PB 10.26 0.202
6 Josef KrálJosef Král 68 SVČ Ledeč nad Sázavou SVČ Ledeč nad Sázavou 6 SB 10.63 0.184
7 Peter SládekPeter Sládek 57 TJ Orava Dolný Kubín TJ Orava Dolný Kubín 2 PB 10.81 0.262
8 Milan BelianskýMilan Belianský 44 AK Veterán Bratislava AK Veterán Bratislava 7 SB 10.82 0.199
9 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 PB 10.98 0.177
10 Anna MatúšováAnna Matúšová 55 TJ Družba Piešťany TJ Družba Piešťany 5 SB 12.58 0.452
11 Marek JakobiMarek Jakobi 75 DDM Cvikováček Cvikov DDM Cvikováček Cvikov 2 SB 13.47 0.205
12 Jiří VolnýJiří Volný 56 Slezan Opava Slezan Opava 4 PB 13.56 0.418
13 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 3 SB 15.29 0.489

4 x 200 m - Mix

(so, 12.3.2022 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Volf M., Toman V., Veleba P., Fleischmann P. Volf M., Toman V., Veleba P., Fleischmann P. Czech Republic Czech Republic 5 1:51.56 0.162
2 Bočkayová J., Severová D., Jíchová I., Dvořáková D. Bočkayová J., Severová D., Jíchová I., Dvořáková D. Czech Republic Czech Republic 2 2:03.28 0.140
3 Ondrášek A., Valošek A., MILFAIT A., Júrů A. Ondrášek A., Valošek A., MILFAIT A., Júrů A. Czech Republic Czech Republic 4 2:17.93 0.196
4 Šeděnková K., Tomaszewicová A., Korczyková A., Pastorová P. Šeděnková K., Tomaszewicová A., Korczyková A., Pastorová P. Czech Republic Czech Republic 3 2:30.28 0.272
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Mix (Skupina)

Skupina A (so, 12.3.2022 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 1,94 1,98 2,02 2,06
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice SK Hranice
83 7 SB 1.70 - - - - O - O O O XXX
2 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
73 6 SB 1.66 - - - - O XO O XO XXX
3 Kamil VrátnýKamil Vrátný
AC Praha 1890 AC Praha 1890
72 3 PB 1.54 - O O O XO XXX
3 Miloslav KrálMiloslav Král
AC Praha 1890 AC Praha 1890
70 4 SB 1.54 - - O O XO XXX
5 Petr VelebaPetr Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
71 5 SB 1.50 - O O O XXX
Michal BuzekMichal Buzek
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
67 1 DNS
Lubomír KnápekLubomír Knápek
LK Šumperk LK Šumperk
59 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Skupina B (so, 12.3.2022 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,98 1,02 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66
1 Peter SládekPeter Sládek
TJ Orava Dolný Kubín TJ Orava Dolný Kubín
57 7 SB 1.42 - - - - - - - - - - O O XXX
2 Jiří TomešekJiří Tomešek
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
65 9 PB 1.42 - - - - - - - - O O XO O XXX
3 Michael PranzMichael Pranz
Czech Republic Czech Republic
62 4 SB 1.42 - - - - - - - O O O XO XO XXX
4 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
77 10 SB 1.34 - - - - - - O O O O XXX
5 Dušan PodstranskýDušan Podstranský
Technika Brno Technika Brno
57 3 PB 1.34 - - - - - - O O XO XXO X r
6 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk TJ Šumperk
60 5 PB 1.26 - - - - O O O O XXX
7 Jana ČesákováJana Česáková
AC Pardubice AC Pardubice
69 1 SB 1.26 - - - - O O XO O XXX
8 Anna MatúšováAnna Matúšová
TJ Družba Piešťany TJ Družba Piešťany
55 2 SB 1.22 - - - - O O O XXX
9 Radka SuchomelováRadka Suchomelová
TJ Sokol Doudleby nad Orlicí TJ Sokol Doudleby nad Orlicí
78 8 SB 1.18 O O O XO XO XXO XXX
10 Lenka SalabaLenka Salaba
Czech Republic Czech Republic
61 6 SB 1.10 O O O O XXX
11 Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ Šumperk TJ Šumperk
36 12 PB 1.06 O O XXO X r
12 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha
37 11 SB 1.02 O O XXX
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Mix (Skupina)

Skupina A (so, 12.3.2022 - 14:31) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60
1 Aleš KremserAleš Kremser
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 6 PB 3.80 - - - - - O - O O XXO
2 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha SK Aktis Praha
74 1 =PB 3.70 - - - - - - O - XO
3 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
67 5 PB 3.40 - - - - XO O XXX
4 Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
66 3 SB 2.90 XXO XXX
Vít BednářVít Bednář
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 4 DNS XXX
Karel KonečnýKarel Konečný
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
70 2 NM XXX
Celkem 6 závodníků
Skupina B (so, 12.3.2022 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,60 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20
1 Peter PažákPeter Pažák
AK ŠK UMB Banská Bystrica AK ŠK UMB Banská Bystrica
57 6 SB 3.10 - - - - - - - - - - - - - O XO XO XO XXX
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
77 4 PB 2.90 - - - - - - - O - O - O O XXO XXO XX
3 Jiří TomešekJiří Tomešek
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
65 3 SB 2.20 - - - - - O - O - XXX
4 Hana VodičkováHana Vodičková
AC Jičín AC Jičín
67 5 SB 2.20 - - - - - O O XO XXX
5 Jiří VolnýJiří Volný
Slezan Opava Slezan Opava
56 2 =PB 1.90 - - O O XO
6 Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ Šumperk TJ Šumperk
36 1 =PB 1.50 O X
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Mix

(so, 12.3.2022 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
83 1 =PB 4.60 4.60 4.40 4.51 4.40 4.51 4.47 4.51 4.60
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
75 2 PB 4.35 4.35 3.64 3.89 4.11 4.11 4.10 4.01 4.35
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
FK Dřevníky FK Dřevníky
52 3 SB 4.08 4.08 X 3.99 X 3.99 X 3.98 4.08
4 Ján KuzmiakJán Kuzmiak
AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov
55 6 PB 3.96 3.96 3.88 - 3.96 3.96 3.82 - 3.87
5 Diana KarpjákováDiana Karpjáková
Active life team, o.z. Active life team, o.z.
75 4 PB 3.92 3.92 3.78 3.92 3.90 3.92 3.85 3.25 3.88
6 Ivan RůžičkaIvan Růžička
SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí
61 8 SB 3.86 3.86 3.86 - X 3.86 X - -
7 Radka SuchomelováRadka Suchomelová
TJ Sokol Doudleby nad Orlicí TJ Sokol Doudleby nad Orlicí
78 10 SB 3.77 3.77 3.64 3.68 3.46 3.68 3.77 3.74 -
8 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk TJ Šumperk
60 7 SB 3.76 3.76 3.59 3.70 3.71 3.71 3.76 - -
9 Lenka SalabaLenka Salaba
Czech Republic Czech Republic
61 9 SB 2.94 2.94 X 2.88 2.94 2.94 2.87 2.89 2.93
10 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha
37 11 SB 2.59 2.59 2.50 X X 2.50 X X 2.59
Lubomír KnápekLubomír Knápek
LK Šumperk LK Šumperk
59 5 DNS
Celkem 11 závodníků
(so, 12.3.2022 - 14:11) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský
Sokol Opočno Sokol Opočno
68 6 PB 5.70 5.70 5.36 5.29 5.46 5.46 X 5.70 5.66
2 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
73 11 SB 5.52 5.52 5.44 5.50 5.24 5.50 - X 5.52
3 Josef KrálJosef Král
SVČ Ledeč nad Sázavou SVČ Ledeč nad Sázavou
68 7 SB 4.62 4.62 4.46 4.57 4.45 4.57 4.62 3.80 4.52
4 Miloslav KrálMiloslav Král
AC Praha 1890 AC Praha 1890
70 10 SB 4.60 4.60 X 4.15 4.36 4.36 4.40 4.26 4.60
5 Marek JakobiMarek Jakobi
DDM Cvikováček Cvikov DDM Cvikováček Cvikov
75 5 SB 4.56 4.56 4.56 4.47 4.34 4.56 4.54 4.44 -
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek
81 3 SB 4.46 4.46 4.13 4.40 4.44 4.44 4.46 X 4.44
7 Jaromír GebauerJaromír Gebauer
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
65 2 SB 4.35 4.35 4.35 X 4.21 4.35 - 4.35 -
8 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
68 4 SB 4.25 4.25 3.81 4.19 X 4.19 4.22 4.25 3.86
9 Michael PranzMichael Pranz
Czech Republic Czech Republic
62 1 SB 3.93 3.93 3.30 3.24 3.48 3.48 3.93 3.83 3.88
Jakub MarekJakub Marek
4Sportsteam 4Sportsteam
77 9 DNS
Josef ČesákJosef Česák
AC Pardubice AC Pardubice
65 8 DNS
Celkem 11 závodníků

trojskok - Mix

(so, 12.3.2022 - 15:16) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
73 18 SB 12.40 12.40 X 12.40 12.28 12.40 12.24 - X
2 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský
Sokol Opočno Sokol Opočno
68 14 PB 11.51 11.51 11.49 10.64 11.23 11.49 11.45 11.51 X
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice SK Hranice
83 17 SB 11.22 11.22 11.20 10.56 11.22 11.22 X X 11.20
4 Peter SládekPeter Sládek
TJ Orava Dolný Kubín TJ Orava Dolný Kubín
57 13 PB 10.35 10.35 09.98 10.08 10.35 10.35 - - -
5 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
77 16 PB 10.34 10.34 X 10.09 10.34 10.34 10.29 10.16 -
6 Jaromír GebauerJaromír Gebauer
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
65 11 =PB 09.61 9.61 09.50 09.37 09.32 9.50 09.16 09.61 09.61
7 Josef KrálJosef Král
SVČ Ledeč nad Sázavou SVČ Ledeč nad Sázavou
68 15 SB 09.61 9.61 09.36 09.32 09.17 9.36 09.61 09.26 09.47
8 Jana ČesákováJana Česáková
AC Pardubice AC Pardubice
69 9 SB 09.12 9.12 09.02 08.97 09.12 9.12 08.78 08.40 08.77
9 Václav TomanVáclav Toman
Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové
72 10 SB 08.80 8.80 08.55 08.34 07.40 8.55 08.54 08.80 08.46
10 Ivan RůžičkaIvan Růžička
SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí
61 12 SB 08.68 8.68 08.14 08.29 X 8.29 X X 08.68
11 Dana DvořákováDana Dvořáková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
71 5 SB 08.61 8.61 08.04 08.58 08.61 8.61 08.14 08.18 08.11
12 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
68 7 SB 08.37 8.37 07.85 08.18 08.13 8.18 08.37 08.27 -
13 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
FK Dřevníky FK Dřevníky
52 6 SB 08.36 8.36 07.49 08.22 X 8.22 07.50 08.36 08.34
14 Ján KuzmiakJán Kuzmiak
AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov
55 3 SB 08.18 8.18 07.52 07.89 08.06 8.06 08.18 - -
15 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk TJ Šumperk
60 4 SB 08.00 8.00 07.39 07.90 08.00 8.00 - - -
16 Pavel ŠimonekPavel Šimonek
Hvězda Pardubice, z.s. Hvězda Pardubice, z.s.
66 8 SB 07.97 7.97 X 07.65 07.78 7.78 07.65 07.53 07.97
17 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha
37 2 PB 05.79 5.79 05.22 04.93 05.33 5.33 X X 05.79
18 Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ Šumperk TJ Šumperk
36 1 SB 05.39 5.39 04.84 04.87 05.00 5.00 05.39 04.59 -
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Muži

(so, 12.3.2022 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladislav KončickýVladislav Končický
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
58 3 PB 13.93 13.50 13.38 13.40 13.50 13.56 13.52 13.93
2 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. Plzeňská sportovní o.p.s.
78 5 PB 13.83 13.08 13.83 13.43 13.83 X X 13.65
3 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
Lokomotiva Trutnov Lokomotiva Trutnov
79 10 PB 12.92 12.92 12.74 11.91 12.92 12.18 12.87 X
4 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 2 SB 12.81 12.35 12.67 12.81 12.81 X X X
5 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec
56 13 SB 12.12 11.88 12.12 11.68 12.12 11.78 X 11.93
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek
81 6 SB 11.93 X 11.38 X 11.38 11.64 11.93 11.73
7 Jiři MaturaJiři Matura
TJ LIAZ Jablonec n.Nisou TJ LIAZ Jablonec n.Nisou
67 7 SB 11.76 10.98 11.26 11.51 11.51 11.18 11.61 11.76
8 Ivo RuferIvo Rufer
SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí
69 8 PB 11.74 09.10 10.70 11.49 11.49 11.41 11.40 11.74
9 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 11 SB 11.22 10.91 11.16 X 11.16 X X 11.22
10 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava TJ Kavalier Sázava
54 12 SB 10.69 10.56 10.22 X 10.56 10.33 10.55 10.69
11 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 1 SB 10.06 X 09.75 09.80 9.80 10.06 X X
12 Pavel KonečnýPavel Konečný
Slezan Opava Slezan Opava
56 4 SB 07.26 07.26 07.09 06.81 7.26 - - -
Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK Lovosice ASK Lovosice
71 9 DNS
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Mix

(so, 12.3.2022 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Sokol Domažlice Sokol Domažlice
50 10 PB 13.07 12.60 X 12.72 12.72 12.72 X 13.07
2 Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
48 12 PB 11.99 11.30 11.64 11.59 11.64 11.79 11.72 11.99
3 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
84 4 PB 11.80 11.61 11.31 X 11.61 11.80 11.44 11.59
4 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
82 6 PB 10.79 10.20 10.20 10.18 10.20 10.79 X 10.25
5 Šárka VečerkováŠárka Večerková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
71 15 PB 10.22 09.35 10.22 X 10.22 09.41 09.34 X
6 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
50 3 SB 09.53 09.07 09.09 09.07 9.09 09.10 09.35 09.53
7 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
83 2 SB 09.31 X 08.53 08.85 8.85 09.31 08.96 08.60
8 Ema RyckováEma Rycková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
55 9 SB 09.23 08.80 08.89 09.23 9.23 09.09 09.04 09.02
9 Dušan SedlárDušan Sedlár
Slovakia Slovakia
41 11 PB 09.04 09.04 X 08.51 9.04 08.40 08.96 08.73
10 Milan AdamekMilan Adamek
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
50 1 SB 08.90 08.76 08.04 08.90 8.90 08.60 08.74 06.84
11 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ Třinec TJ Třinec
59 14 SB 08.06 07.78 08.06 07.22 8.06 07.52 07.34 07.52
12 Milan HolingaMilan Holinga
AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov
52 5 PB 07.94 X X 07.53 7.53 07.94 X 07.01
13 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková
SABZO Praha SABZO Praha
45 8 SB 07.42 07.02 06.49 06.48 7.02 X 06.49 07.42
14 Ludmila ŠpotákováLudmila Špotáková
AO TJ Sokol Unhošť AO TJ Sokol Unhošť
50 13 SB 06.61 06.13 06.37 06.35 6.37 06.50 06.61 06.50
Pavel KalinaPavel Kalina
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
42 7 DNS
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Muži

(so, 12.3.2022 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel HošekKarel Hošek
AK Kroměříž AK Kroměříž
58 9 43.48
2 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec
56 11 42.55
3 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava TJ Kavalier Sázava
54 12 42.00
4 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 14 40.75
5 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. Plzeňská sportovní o.p.s.
78 5 38.92
6 Pavel VelebaPavel Veleba
Czech Republic Czech Republic
53 13 37.40
7 Jiři MaturaJiři Matura
TJ LIAZ Jablonec n.Nisou TJ LIAZ Jablonec n.Nisou
67 8 35.85
8 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
Lokomotiva Trutnov Lokomotiva Trutnov
79 7 35.22
9 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n.Nisou TJ LIAZ Jablonec n.Nisou
73 4 34.12
10 Ivo RuferIvo Rufer
SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí
69 6 32.84
11 Frantisek VyzinaFrantisek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 1 31.20
12 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 3 30.90
Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK Lovosice ASK Lovosice
71 10 DNS
Pavel KonečnýPavel Konečný
Slezan Opava Slezan Opava
56 2 DNS
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1,75kg - Mix

(so, 12.3.2022 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
49 14 PB 41.64
2 Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
48 13 PB 39.20
3 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Sokol Domažlice Sokol Domažlice
50 12 PB 36.04
4 Milan AdamekMilan Adamek
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
50 9 SB 29.20
5 František DrábFrantišek Dráb
TJ Třinec TJ Třinec
49 11 SB 28.55
6 Šárka VečerkováŠárka Večerková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
71 7 SB 24.60
7 Ema RyckováEma Rycková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
55 5 SB 24.20
8 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
58 4 PB 23.90
9 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
74 8 SB 19.80
10 Milan HolingaMilan Holinga
AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov
52 3 SB 19.10
11 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ Třinec TJ Třinec
59 2 SB 18.26
12 Oľga HradeckáOľga Hradecká
AK Danica Zvolen AK Danica Zvolen
43 1 PB 15.82
Pavel KalinaPavel Kalina
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
42 10 DNS
Karel BednářKarel Bednář
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
44 6 NM
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 2kg - Mix

(so, 12.3.2022 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
84 11 SB 46.40
2 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 10 PB 40.71
3 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
49 5 SB 34.80
4 František DrábFrantišek Dráb
TJ Třinec TJ Třinec
49 2 SB 33.45
5 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK Bílina AK Bílina
56 8 PB 32.46
6 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
58 13 SB 31.38
7 František TvrdonFrantišek Tvrdon
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
51 6 SB 31.33
8 Franntišek ValíčekFranntišek Valíček
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
41 7 SB 30.49
9 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
74 9 SB 29.46
10 Karel BednářKarel Bednář
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
44 1 SB 28.76
11 Ladislav GolianLadislav Golian
AK Danica Zvolen AK Danica Zvolen
42 4 SB 26.80
12 Irena VaňáčováIrena Vaňáčová
TJ Třinec TJ Třinec
59 14 SB 26.03
13 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
50 3 PB 24.48
14 Oľga HradeckáOľga Hradecká
AK Danica Zvolen AK Danica Zvolen
43 12 PB 22.78
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Muži

(so, 12.3.2022 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK Most AK Most
63 5 SB 46.32
2 Petr SuchomelPetr Suchomel
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
67 4 44.68
3 Lubos SochurekLubos Sochurek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 3 SB 37.02
4 Frantisek VyzinaFrantisek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 7 PB 37.00
5 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n.Nisou TJ LIAZ Jablonec n.Nisou
73 1 SB 36.82
6 Pavel VelebaPavel Veleba
Czech Republic Czech Republic
53 6 PB 35.91
7 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s. Plzeňská sportovní o.p.s.
78 2 PB 35.68
Celkem 7 závodníků

hod břemenem 10kg - Mix

(so, 12.3.2022 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
49 12 16.80
2 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK Bílina AK Bílina
56 11 14.04
3 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
84 5 13.30
4 Ema RyckováEma Rycková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
55 7 13.10
5 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
58 8 13.08
6 Anna MatúšováAnna Matúšová
TJ Družba Piešťany TJ Družba Piešťany
55 9 13.07
7 Franntišek ValíčekFranntišek Valíček
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
41 10 11.28
8 Ladislav GolianLadislav Golian
AK Danica Zvolen AK Danica Zvolen
42 6 11.16
9 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 3 10.75
10 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
50 2 10.18
11 Milan AdamekMilan Adamek
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
50 4 09.65
12 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
74 13 08.36
13 Oľga HradeckáOľga Hradecká
AK Danica Zvolen AK Danica Zvolen
43 1 07.55
Celkem 13 závodníků
(so, 12.3.2022 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladislav KončickýVladislav Končický
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
58 6 PB 16.35
2 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK Most AK Most
63 8 PB 15.55
3 Petr SuchomelPetr Suchomel
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
67 7 PB 15.01
4 Jiři MaturaJiři Matura
TJ LIAZ Jablonec n.Nisou TJ LIAZ Jablonec n.Nisou
67 4 PB 14.62
5 Pavel VelebaPavel Veleba
Czech Republic Czech Republic
53 5 SB 13.51
6 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava TJ Kavalier Sázava
54 3 SB 13.15
7 Lubos SochurekLubos Sochurek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 9 PB 13.12
8 Frantisek VyzinaFrantisek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 10 PB 12.87
9 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n.Nisou TJ LIAZ Jablonec n.Nisou
73 2 PB 12.36
Ladislav GolianLadislav Golian
AK Danica Zvolen AK Danica Zvolen
42
Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK Lovosice ASK Lovosice
71 1 DNS
Celkem 11 závodníků

chůze dráha 3000 m - Mix

(so, 12.3.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 8 Kučerová štěpánka PohlováKučerová štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 SB 15:33.22
2 11 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11 PB 16:16.67
3 1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město n. Metují SK Nové Město n. Metují 1 PB 16:26.22
4 5 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 16:34.02
5 10 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice, z.s. Hvězda Pardubice, z.s. 10 PB 18:00.56
6 4 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 SB 18:50.14
7 7 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 SB 23:52.26
8 6 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 24:54.33
9 3 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 25:03.61
2 František ČapkaFrantišek Čapka 68 TJ Liga 100 Olomouc TJ Liga 100 Olomouc 2 DNS
9 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE Praha SMOLA CHŮZE Praha 9 DNS
Celkem 11 závodníků