Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR veteránů muži a ženy

Ostrava (12. 3. 2022)
skok daleký - Mix (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká Lípa AC Česká Lípa =PB 4.60
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České Budějovice SKP České Budějovice PB 4.35
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 FK Dřevníky FK Dřevníky SB 4.08
skok daleký - Mix (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský 68 Sokol Opočno Sokol Opočno PB 5.70
2 Marek VolfMarek Volf 73 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. SB 5.52
3 Josef KrálJosef Král 68 SVČ Ledeč nad Sázavou SVČ Ledeč nad Sázavou SB 4.62
trojskok - Mix (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek VolfMarek Volf 73 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. SB 12.40
2 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský 68 Sokol Opočno Sokol Opočno PB 11.51
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice SK Hranice SB 11.22
vrh koulí 3kg - Muži (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladislav KončickýVladislav Končický 58 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. PB 13.93
2 Pavel KudějPavel Kuděj 78 Plzeňská sportovní o.p.s. Plzeňská sportovní o.p.s. PB 13.83
3 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek 79 Lokomotiva Trutnov Lokomotiva Trutnov PB 12.92
vrh koulí 3kg - Mix (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka 50 Sokol Domažlice Sokol Domažlice PB 13.07
2 Václav SosnaVáclav Sosna 48 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. PB 11.99
3 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. PB 11.80
hod diskem 1kg - Muži (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel HošekKarel Hošek 58 AK Kroměříž AK Kroměříž 43.48
2 Pavel TaibrPavel Taibr 56 AC Slovan Liberec AC Slovan Liberec 42.55
3 Jiří ŠolarJiří Šolar 54 TJ Kavalier Sázava TJ Kavalier Sázava 42.00
hod diskem 1,75kg - Mix (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miloš GrycMiloš Gryc 49 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. PB 41.64
2 Václav SosnaVáclav Sosna 48 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. PB 39.20
3 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka 50 Sokol Domažlice Sokol Domažlice PB 36.04
hod kladivem 2kg - Mix (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. SB 46.40
2 Jana ČapkováJana Čapková 74 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 40.71
3 Miloš GrycMiloš Gryc 49 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. SB 34.80
hod kladivem 4kg - Muži (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří TáborskýJiří Táborský 63 AK Most AK Most SB 46.32
2 Petr SuchomelPetr Suchomel 67 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 44.68
3 Lubos SochurekLubos Sochurek 70 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. SB 37.02
hod břemenem 10kg - Mix (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miloš GrycMiloš Gryc 49 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 16.80
2 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová 56 AK Bílina AK Bílina 14.04
3 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 13.30
hod břemenem 10kg - Mix (sobota, 12.3.2022)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladislav KončickýVladislav Končický 58 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. PB 16.35
2 Jiří TáborskýJiří Táborský 63 AK Most AK Most PB 15.55
3 Petr SuchomelPetr Suchomel 67 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 15.01