Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR veteránů muži a ženy

Ostrava (12. 3. 2022)

skok daleký - Mix

(so, 12.3.2022 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
83 1 =PB 4.60 4.60 4.40 4.51 4.40 4.51 4.47 4.51 4.60
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
75 2 PB 4.35 4.35 3.64 3.89 4.11 4.11 4.10 4.01 4.35
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
FK Dřevníky FK Dřevníky
52 3 SB 4.08 4.08 X 3.99 X 3.99 X 3.98 4.08
4 Ján KuzmiakJán Kuzmiak
AK Veterán Prešov AK Veterán Prešov
55 6 PB 3.96 3.96 3.88 - 3.96 3.96 3.82 - 3.87
5 Diana KarpjákováDiana Karpjáková
Active life team, o.z. Active life team, o.z.
75 4 PB 3.92 3.92 3.78 3.92 3.90 3.92 3.85 3.25 3.88
6 Ivan RůžičkaIvan Růžička
SK Týniště nad Orlicí SK Týniště nad Orlicí
61 8 SB 3.86 3.86 3.86 - X 3.86 X - -
7 Radka SuchomelováRadka Suchomelová
TJ Sokol Doudleby nad Orlicí TJ Sokol Doudleby nad Orlicí
78 10 SB 3.77 3.77 3.64 3.68 3.46 3.68 3.77 3.74 -
8 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk TJ Šumperk
60 7 SB 3.76 3.76 3.59 3.70 3.71 3.71 3.76 - -
9 Lenka SalabaLenka Salaba
Czech Republic Czech Republic
61 9 SB 2.94 2.94 X 2.88 2.94 2.94 2.87 2.89 2.93
10 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha
37 11 SB 2.59 2.59 2.50 X X 2.50 X X 2.59
Lubomír KnápekLubomír Knápek
LK Šumperk LK Šumperk
59 5 DNS
Celkem 11 závodníků
(so, 12.3.2022 - 14:11) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský
Sokol Opočno Sokol Opočno
68 6 PB 5.70 5.70 5.36 5.29 5.46 5.46 X 5.70 5.66
2 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
73 11 SB 5.52 5.52 5.44 5.50 5.24 5.50 - X 5.52
3 Josef KrálJosef Král
SVČ Ledeč nad Sázavou SVČ Ledeč nad Sázavou
68 7 SB 4.62 4.62 4.46 4.57 4.45 4.57 4.62 3.80 4.52
4 Miloslav KrálMiloslav Král
AC Praha 1890 AC Praha 1890
70 10 SB 4.60 4.60 X 4.15 4.36 4.36 4.40 4.26 4.60
5 Marek JakobiMarek Jakobi
DDM Cvikováček Cvikov DDM Cvikováček Cvikov
75 5 SB 4.56 4.56 4.56 4.47 4.34 4.56 4.54 4.44 -
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek
81 3 SB 4.46 4.46 4.13 4.40 4.44 4.44 4.46 X 4.44
7 Jaromír GebauerJaromír Gebauer
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
65 2 SB 4.35 4.35 4.35 X 4.21 4.35 - 4.35 -
8 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
68 4 SB 4.25 4.25 3.81 4.19 X 4.19 4.22 4.25 3.86
9 Michael PranzMichael Pranz
Czech Republic Czech Republic
62 1 SB 3.93 3.93 3.30 3.24 3.48 3.48 3.93 3.83 3.88
Jakub MarekJakub Marek
4Sportsteam 4Sportsteam
77 9 DNS
Josef ČesákJosef Česák
AC Pardubice AC Pardubice
65 8 DNS
Celkem 11 závodníků