Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (9. 1. 2022)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.53 q
MS Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.85 q
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.01 q
MS Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.07 q
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.53
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 07.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.1.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.55 q
2 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.61 q
3 107 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 07.83 q
4 Oto MosesOto Moses 01 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.29 q
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.85 q
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.01 q
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.07 q
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.53 q
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.53
6 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.55 q
7 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 07.60
8 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.61 q
9 107 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 07.83 q
10 Oto MosesOto Moses 01 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.29 q

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.44
2 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.58
3 107 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 07.85
4 Oto MosesOto Moses 01 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 08.26
MS Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.85
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.05
MS Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.07
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 06.96 qA
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.20 qA
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.41 qA
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.43 qA
5 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.64 qB
6 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 07.75 qB
7 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.90 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 103 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.07 qA
2 3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.12 qA
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.50 qA
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.51 qA
5 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.69 qB
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 07.34 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 06.96 qA
2 103 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.07 qA
3 3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.12 qA
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.20 qA
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 07.34 qB
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.41 qA
7 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.43 qA
8 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.50 qA
9 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.51 qA
10 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.64 qB
11 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.69 qB
12 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 07.75 qB
13 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.90 qB

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 9.1.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 06.93
2 3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.02
3 103 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.16
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.26
5 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.43
6 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.46
7 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.49
8 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.60
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 9.1.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 07.73
2 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.74
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.27
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 5 07.47
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 07.46 qA
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.73 qB
3 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.80
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 07.83
5 195 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.84
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.33 qA
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.38 qA
3 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.65 qB
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.11
5 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.22
6 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.69
MS Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.64 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.44 qA
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.45 qA
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.52 qA
4 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.68 qB
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.53 qB
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.51 qA
2 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.64 qB
3 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.85
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.92
5 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.28
6 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.68
42 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DQ
Poznámky:
DQ TP 16.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.50 qA
2 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.64 qB
3 26 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.79
4 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.80
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 07.98
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 07.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.33 qA
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.38 qA
3 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.44 qA
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.45 qA
5 20 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 07.46 qA
6 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 07.48
7 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.50 qA
8 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.51 qA
9 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.52 qA
10 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.53 qB
11 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.64 qB
11 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.64 qB
11 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.64 qB
14 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.65 qB
15 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.68 qB
16 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.73 qB
17 26 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.79
18 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.80
18 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.80
20 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 07.83
21 195 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.84
22 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.85
23 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.92
24 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 07.98
25 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.02
26 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.11
27 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.22
28 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.28
29 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.68
30 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.69
42 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DQ

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 9.1.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.33
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 07.42
3 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 07.43
4 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.44
5 20 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.45
6 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.48
7 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.50
8 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.65
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 9.1.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 07.57
2 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.63
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.71
4 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.76
5 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.81
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 07.48
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.50
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.13 q
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.20 q
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.27 q
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.37 q
5 Nela HlusičkováNela Hlusičková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.63 q
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 q
MS Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.99 q
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.13
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.18
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.24
4 Nela HlusičkováNela Hlusičková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.67
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.68
MS Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.1.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.74 qA
2 131 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.10 qA
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.26 qA
4 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.36 qA
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.37 qA
6 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.40 qA
7 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.88 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.1.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.21 qA
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.35 qA
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.75 qB
MS Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.19 qB
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 08.30 qB
MS Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.72 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.74 qA
2 131 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.10 qA
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.19 qB
4 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.21 qA
5 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.26 qA
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 08.30 qB
7 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.35 qA
8 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.36 qA
9 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.37 qA
10 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.40 qA
11 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.72 qB
12 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.75 qB
13 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.88 qB

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 9.1.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.73
2 131 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.13
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.26
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.29
5 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.31
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.38
7 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 08.45
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.49
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 9.1.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.91
MS Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.12
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 08.25
MS Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.66
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 9.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.97
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.05
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.06
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.12
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.14
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.17
7 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.18
8 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.23
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 9.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.28
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.44
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 7 08.45
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.46
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.49
6 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.53
7 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.56
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.51
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.98 qA
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.23 qA
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.30 qA
4 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.47 qB
5 9 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.58
6 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.16
7 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 07.99 qA
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.08 qA
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.38 qB
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.52 qB
5 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.50
Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ TP 16.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.08 qA
2= Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.46 qB
2= Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.46 qB
4 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.53
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.57
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.64
7 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.01
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.43 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.14 qA
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.17 qA
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.35 qB
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 08.50 qB
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.63
6 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.65
7 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.66
MS Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.62
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.98 qA
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 07.99 qA
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.08 qA
3 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.08 qA
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.14 qA
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.17 qA
7 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.23 qA
8 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.30 qA
9 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.35 qB
10 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.38 qB
11 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.43 qB
12 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.46 qB
12 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.46 qB
14 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.47 qB
15 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 08.50 qB
16 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.52 qB
17 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.53
18 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.57
19 9 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.58
20 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.62
21 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.63
22 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.64
23 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.65
24 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.66
25 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.01
26 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.16
27 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.24
28 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.50
Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DQ

200 m - Muži

(ne, 9.1.2022 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 107 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 24.86
MS Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 22.30
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.44
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.55
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 23.84
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.12
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.18
3 103 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.38
4 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.06
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.54
MS Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 22.68
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 23.53
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.42
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.33
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.83
4 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.92
MS Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.1.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.54
2 3 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.97
MS Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 23.80
MS Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.80
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.12
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.18
3 103 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.38
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.42
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.54
6 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 22.68
7 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.28
8 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.33
9 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 23.53
10 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.54
11 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 23.80
12 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.83
13 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.92
14 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.06
15 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.80
16 3 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.97

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.44
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.17
3 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.39
4 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.77
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 23.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.81
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.90
3 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.74
MS Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.89
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 24.89
2 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.48
3 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 29.14
MS Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 24.19
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 24.83
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.74
3 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.28
4 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.92
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.65
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 24.65
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 25.76
MS Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.42
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.54
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 23.91
2 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.82
3 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.01
4 30 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.53
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 25.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.42
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.44
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.65
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 23.72
5 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.81
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.90
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 23.91
8 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.17
9 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 24.19
10 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.54
11 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 24.65
12 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.74
13 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.82
14 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 24.83
15 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 24.89
16 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.01
17 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.48
18 30 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.53
19 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 25.66
20 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.74
21 Adam ChybaAdam Chyba 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 25.76
22 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.89
23 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.28
24 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.39
25 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.92
26 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.77
27 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 29.14

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.52
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.61
3 95 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.09
4 Nela HlusičkováNela Hlusičková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 30.36
MS Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 25.25
MS Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 26.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 25.57
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 25.99
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.34
4 131 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.89
5 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 27.03
MS Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 27.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 25.25
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.52
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 25.57
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.61
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 25.99
6 95 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.09
7 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.34
8 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 26.84
9 131 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.89
10 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 27.03
11 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 27.31
12 Nela HlusičkováNela Hlusičková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 30.36

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.64
2 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 29.73
MS Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.12
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 27.17
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.62
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.89
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.29
4 95 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 27.98
MS Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 27.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.43
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 28.38
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 29.01
MS Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.29
MS Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 28.49
MS Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.12
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.62
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.64
4 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.89
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 27.03
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 27.17
7 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.29
7 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.29
9 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.43
10 95 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 27.98
11 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 28.38
12 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 28.49
13 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.95
14 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 29.01
15 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 29.73

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.56
2 45 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 26.05
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 27.01
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 27.29
5 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 28.51
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 26.45
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.93
3 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.57
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 28.51
MS Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 27.96
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 28.12
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 28.62
4 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 30.02
MS Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 26.29
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 26.37
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 26.47
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.70
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 28.39
5 5 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 28.91
6 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 29.69
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 9.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.72
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.04
3 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 29.40
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 30.28
5 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 31.34
6 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 31.90
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 9.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 28.35
2 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 28.47
3 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.40
4 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.27
5 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 31.49
6 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.13
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.56
2 45 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 26.05
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.08
4 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 26.29
5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 26.37
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 26.45
7 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 26.47
8 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.93
9 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 27.01
10 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 27.29
11 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.57
12 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.70
13 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.72
14 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 27.96
15 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.04
16 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 28.12
17 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 28.35
18 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 28.39
19 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 28.47
20 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 28.51
20 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 28.51
22 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.62
22 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 28.62
24 5 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 28.91
25 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 29.40
25 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.40
27 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 29.69
28 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 30.02
29 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 30.28
30 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.27
31 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 31.34
32 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 31.49
33 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 31.90
34 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.13

400 m - Muži

(ne, 9.1.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 52.62
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 52.77
3 8 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.94
4 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 54.13
MS Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.62
MS Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 52.24
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 50.02
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 51.98
MS Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 52.04
MS Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 52.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 55.12
2 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 57.79
MS Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 54.59
MS Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 55.30
MS Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 57.12
MS Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 59.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 50.02
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 51.98
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 52.04
4 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 52.81
5 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 54.59
6 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 55.12
7 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 55.30
8 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 57.12
9 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 57.79
10 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 59.08

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 52.16
2 20 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 53.60
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 55.52
MS Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.75
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 53.99
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 54.18
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 57.38
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 57.95
4 42 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 58.65
5 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 60.53
MS Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 57.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 55.42
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 56.34
MS Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 54.37
MS Edvard PokornýEdvard Pokorný 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 52.16
2 20 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 53.60
3 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.75
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 53.99
5 26 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 54.18
6 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 54.37
7 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 55.42
8 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 55.52
9 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 56.34
10 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 57.38
11 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 57.65
12 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 57.95
13 42 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 58.65
14 Edvard PokornýEdvard Pokorný 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.43
15 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 60.53

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 58.67
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 59.70
3 95 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 64.67
MS Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.01
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 62.59
2 37 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 64.43
MS Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 62.34
MS Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 62.42
MS Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 62.90
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 58.67
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.01
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 59.70
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 62.34
5 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 62.42
6 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 62.59
7 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 62.90
8 37 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 64.43
9 95 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 64.67

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 59.56
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 61.29
3 12 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 64.02
MS Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 59.38
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 61.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 62.90
2 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 66.58
MS Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 61.56
MS Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 62.98
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 63.92
MS Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 65.04
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 60.20
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 60.68
3 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 70.28
MS Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.02
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 9.1.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 63.21
2 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 67.30
3 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 69.56
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 64.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.02
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 59.38
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 59.56
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 60.20
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 60.68
6 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 61.29
7 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 61.56
8 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 61.70
9 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 62.90
10 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 62.98
11 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 63.21
12 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 63.92
13 12 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 64.02
14 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 64.26
15 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 65.04
16 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 66.58
17 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 67.30
18 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 69.56
19 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 70.28

800 m - Muži

(ne, 9.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:58.41
2 43 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:58.92
3 17 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 2:03.98
MS 49 Tomáš BurdychTomáš Burdych 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:15.81
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři

(ne, 9.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 107 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:59.30
2 58 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:01.73
3 103 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:02.39
4 3 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:13.44
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 81 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:59.73
2 48 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:05.36
3 30 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:06.13
4 26 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:07.55
5 35 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:11.01
MS 38 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:05.09
MS 88 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:07.55
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 87 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:10.24
2 199 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 2:15.97
3 195 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:19.22
4 113 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:24.17
5 112 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:24.96
MS 22 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:10.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 81 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:59.73
2 38 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:05.09
3 48 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:05.36
4 30 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:06.13
5 26 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:07.55
5 88 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:07.55
7 87 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:10.24
8 22 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:10.58
9 35 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:11.01
10 199 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 2:15.97
11 195 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:19.22
12 113 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:24.17
13 112 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:24.96

800 m - Ženy

(ne, 9.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 95 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:12.25
2 131 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:14.64
MS 91 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:14.49
MS 219 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 2:19.44
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 9.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 45 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:20.12
2 15 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 2:23.29
3 74 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:56.36
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 9.1.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 23 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:19.83
2 12 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 2:22.15
3 5 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:26.56
4 11 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:31.85
5 108 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:38.09
MS 37 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:29.87
MS 20 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:30.62
MS 42 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:30.78
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 9.1.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 48 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 4:16.65
2 113 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:00.59
3 199 Jiří FaltaJiří Falta 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 5:23.48
MS 195 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 4:28.38
MS 87 Ivar JečnýIvar Ječný 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 5:43.95
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 9.1.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 46 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:23.28
2 43 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:41.46
3 30 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:48.91
4 22 Eliška RodováEliška Rodová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:49.64
5 49 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 6:28.58
6 17 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 7:37.07
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 9.1.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 93 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09:49.59
2 106 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09:58.86
3 92 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10:05.22
MS 99 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08:17.63
MS 94 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09:15.51
MS 143 Josef ProcházkaJosef Procházka 71 ASK DěčínASK Děčín 4 09:16.72
Celkem 6 závodníků

3000 m - Junioři

(ne, 9.1.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 85 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09:24.69
2 102 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09:36.86
3 44 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10:08.31
4 111 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10:26.13
5 78 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11:01.24
MS 54 Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09:16.89
Celkem 6 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 9.1.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 148 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10:22.40
2 18 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11:22.77
3 14 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11:42.98
4 33 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11:47.98
MS 2 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12:11.25
MS 36 Nela VasilevováNela Vasilevová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13:39.73
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 9.1.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.22
2 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.25
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.54
4 Oto MosesOto Moses 01 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 09.65
MS Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.64
MS Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.85
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.45
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.90
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.92
4 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.55
MS Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.84
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.79
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.85
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.45
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.79
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.84
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.85
5 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.90
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.92
7 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.55

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.37
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.55
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.76
4 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.24
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.38
6 30 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.54
2 Adam ChybaAdam Chyba 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.57
Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ
Poznámky:
DQ TP 16.7
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.37
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.55
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.76
4 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.24
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.38
6 30 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.41
7 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.54
8 Adam ChybaAdam Chyba 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.57
Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ

60 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 9.1.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.23
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 09.36
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 09.39
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky

(ne, 9.1.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.07
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.12
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.27
4 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.12
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.47
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.73
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.12
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.32
4 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.53
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.71
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 DNF
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 DQ
Poznámky:
DQ TP 16.7
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.28
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.46
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.57
4 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.68
5 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.20
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.39
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.53
3 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.72
4 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 09.81
MS Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.09
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.73
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.12
3 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.28
4 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.32
5 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.39
6 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.46
7 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.53
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.53
9 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.57
10 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.68
11 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.71
12 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.72
13 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 09.81
14 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.09
15 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.20
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 DNF
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 DQ
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 DNF

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 9.1.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vinduška, Kratochvíl, Svoboda, Soukal Vinduška, Kratochvíl, Svoboda, Soukal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:30.59
2 Hudeček, Mezera, Ullman, Dvořák Hudeček, Mezera, Ullman, Dvořák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 1:30.92
3 48 Pavlík, Šantavý, Müller, Pácal Pavlík, Šantavý, Müller, Pácal SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 1:34.55
4 Konečný, Behenský, Vodička, Mutinský Konečný, Behenský, Vodička, Mutinský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 1:36.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 9.1.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Boháč, Blažek, Malina, Vejrosta Boháč, Blažek, Malina, Vejrosta AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:38.04
2 Vojtíšek, Junek, Matoušek, Le Vojtíšek, Junek, Matoušek, Le ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 1:42.27
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vinduška, Kratochvíl, Svoboda, Soukal Vinduška, Kratochvíl, Svoboda, Soukal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:30.59
2 Hudeček, Mezera, Ullman, Dvořák Hudeček, Mezera, Ullman, Dvořák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 1:30.92
3 48 Pavlík, Šantavý, Müller, Pácal Pavlík, Šantavý, Müller, Pácal SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 1:34.55
4 Konečný, Behenský, Vodička, Mutinský Konečný, Behenský, Vodička, Mutinský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 1:36.16
5 30 Boháč, Blažek, Malina, Vejrosta Boháč, Blažek, Malina, Vejrosta AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:38.04
6 Vojtíšek, Junek, Matoušek, Le Vojtíšek, Junek, Matoušek, Le ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 1:42.27

4 x 200 m - Ženy

(ne, 9.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lamačová, Nováková, Somrová, Vlková Lamačová, Nováková, Somrová, Vlková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:41.88
2 Šimková, Machová, Siebeltová, Zbožínková Šimková, Machová, Siebeltová, Zbožínková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 1:45.09
3 Alexová, Bisová, Bennett, Hůlová Alexová, Bisová, Bennett, Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:48.31
4 Sudková, Pacltová, Kupková, Pavlišenová Sudková, Pacltová, Kupková, Pavlišenová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 1:49.62
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 1,91
1 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 1.91
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 1.91
3 Jan JelínekJan Jelínek
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
80 4 1.76
4 Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 5 1.76
5 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 1.61
MS Lukáš BeerLukáš Beer
SlovenskoSlovensko
89 1 2.01
MS Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 2 1.66
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81
1 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 2 1.56
2 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 1.51
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 9.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4 1.94
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 1.71
3 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 1.71
4 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 1.66
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 1.66
6 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 1.61
Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 8 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 9.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 1 1.61
2 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3 1.46
3 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 1.41
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 9.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 1.67
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 1.64
3= Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 3 1.41
3= Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 2 1.41
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 9.1.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56
1= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 7 1.61
1= Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 6 1.61
3= Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3 1.56
3= 45 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 1.56
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 11 1.51
6 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 9 1.51
7 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 1.51
8 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2 1.46
9 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 1.41
MS Nela ČeškováNela Češková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 8 1.36
MS Barbora SojákováBarbora Sojáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 10 1.41
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80
1= Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 7 3.80
1= Hwan Seung HanHwan Seung Han
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
94 4 3.80
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6 3.20
MS Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 1 3.80
Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 2 NM
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,80 3,00 3,20
1 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 4.00
2 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 3.60
3 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 2 3.40
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 9.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,80 3,00 3,20
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 3.60
2= 195 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 3.00
2= Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 6 3.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 2.60
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(ne, 9.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 5 2.80
2 Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 4 2.60
3 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 2.40
MS Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1 3.80
MS Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 3.20
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 9.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 4 5.94
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 5.90
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 5.84
4 107 Viet Tung LeViet Tung Le
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
00 2 5.38
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 9.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ro