Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva /uzavřené/, dále dorostu, juniorů a dospělých

Praha - Stromovka (22. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 07.03
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 07.15
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 PB 07.32
4 Filip HlídekFilip Hlídek 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 07.34
5 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.57
6 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 07.00
MS Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 07.02
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.04
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.11
MS Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.11
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.19
MS David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.26
MS 256 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.30
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.12
MS Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 07.21
MS Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 07.22
MS Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 07.28
MS Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.29
MS Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.45
MS Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.55
MS Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 07.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 07.02
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 07.03
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.04
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.11
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.11
7 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.12
8 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 07.15
9 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.19
10 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 07.21
11 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 07.22
12 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.26
13 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 07.28
14 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.29
15 256 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.30
16 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 PB 07.32
17 Filip HlídekFilip Hlídek 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 07.34
18 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.45
19 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.55
20 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.57
21 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.28
22 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.43

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 07.21
2 237 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 07.27
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 07.40
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 07.52
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 07.70
Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 08.02
MS Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.40
MS Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 07.69
MS Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.05
MS Marcel ŠlapákMarcel Šlapák 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 08.59
David Joshua KlusoňDavid Joshua Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 07.21
2 237 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 07.27
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 07.40
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.40
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 07.52
6 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 07.69
7 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 07.70
8 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 08.02
9 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.05
10 Marcel ŠlapákMarcel Šlapák 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 08.59
Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
David Joshua KlusoňDavid Joshua Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 07.48
2 Vít KadečkaVít Kadečka 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.19
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.24
4 Pavel ChaberaPavel Chabera 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.96
5 Filip KozincevFilip Kozincev 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.53
MS Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.04
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.2
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.3
3 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.5
4 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 08.7
Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNS
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.2
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.3
3 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.5
4 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 08.7
5 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 07.48
6 Vít KadečkaVít Kadečka 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.19
7 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.24
8 Pavel ChaberaPavel Chabera 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.96
9 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.04
10 Filip KozincevFilip Kozincev 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.53
Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNS

60 m - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.66
2 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 08.77
3 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.41
4 224 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.58
5 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 09.67
6 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 PB 09.89
7 Jaroslav UgrenovichJaroslav Ugrenovich 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.91
MS Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 PB 08.72
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 227 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 08.29
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.50
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 08.87
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.01
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.48
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.59
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.79
MS Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.96
MS Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.08
MS Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 SB 08.08
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.26
MS Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.28
MS Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.33
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.59
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.79
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.96
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.08
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 SB 08.08
6 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.26
7 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.28
8 227 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 08.29
9 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.33
10 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.50
11 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 08.87
12 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.01
13 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.48

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.36
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.44
3 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.57
4 8 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 SB 08.68
5 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.11
6 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.17
Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 DQ
Poznámky:
Jandová - DQ - předčasný start
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 07.89
MS Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 07.92
MS Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.08
MS Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 08.15
MS Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.24
MS Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.29
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.06
MS Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.37
MS Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.37
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 08.52
MS Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.12
MS Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 09.17
MS 254 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 07.89
2 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 07.92
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.06
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.08
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 08.15
6 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.24
7 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.29
8 14 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.36
9 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.37
9 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.37
11 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.44
12 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 08.52
13 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.57
14 8 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 SB 08.68
15 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.11
16 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.12
17 Aneta DivišováAneta Divišová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.17
17 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 09.17
19 254 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.27
Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 DQ

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 229 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.17
2 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.55
3 220 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.75
4 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.90
5 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.16
212 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.58
2 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.96
3 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.03
4 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.25
Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.51
MS Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.78
MS Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.07
MS Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 09.52
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 229 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.17
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.51
3 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.55
4 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.58
5 220 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.75
6 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.78
7 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.90
8 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.96
9 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.03
10 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.07
11 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.16
12 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.25
13 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 09.52
212 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 DNS
Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.49
2 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.63
3 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.72
4 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.88
5 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.15
6 Ema GregorováEma Gregorová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 09.88
Diana AndrašiováDiana Andrašiová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 DNS
Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.59
2 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 08.97
3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 08.97
4 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 10.19
5 Ellen SteinováEllen Steinová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.31
Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DNS
260 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.49
2 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.59
3 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.63
4 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.72
5 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.88
6 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 08.97
6 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 08.97
8 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.15
9 Ema GregorováEma Gregorová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 09.88
10 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 10.19
11 Ellen SteinováEllen Steinová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.31
Diana AndrašiováDiana Andrašiová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 DNS
Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 DNS
Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DNS
260 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KadečkaVít Kadečka 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 19.70
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 19.74
3 262 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.78
4 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 20.88
František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNS
Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 20.52
2 Pavel ChaberaPavel Chabera 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 21.47
3 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 21.80
4 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 25.78
Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KadečkaVít Kadečka 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 19.70
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 19.74
3 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 20.52
4 262 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.78
5 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 20.88
6 Pavel ChaberaPavel Chabera 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 21.47
7 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 21.80
8 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 25.78
František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNS
Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 229 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.52
2 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 21.78
3 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 22.25
4 220 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 22.78
5 224 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 24.29
6 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 24.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 231 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 22.81
2 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 23.68
3 Jaroslav UgrenovichJaroslav Ugrenovich 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 24.94
4 225 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.35
5 223 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.05
MS Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 21.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 21.38
2 229 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.52
3 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 21.78
4 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 22.25
5 220 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 22.78
6 231 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 22.81
7 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 23.68
8 224 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 24.29
9 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 24.54
10 Jaroslav UgrenovichJaroslav Ugrenovich 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 24.94
11 225 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.35
12 223 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.05

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 229 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 20.12
2 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 PB 20.38
3 255 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 20.95
4 220 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 21.27
5 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 21.73
6 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 22.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 21.24
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 21.71
3 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 22.09
4 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 23.06
5 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 18.90
MS Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 20.64
MS Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.94
MS Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.48
MS Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 22.31
MS Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 18.90
2 229 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 20.12
3 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 PB 20.38
4 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 20.64
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.94
6 255 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 20.95
7 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 21.24
8 220 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 21.27
9 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.48
10 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 21.71
11 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 21.73
12 Adéla KosobudováAdéla Kosobudová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 22.05
13 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 22.09
14 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 22.31
15 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.50
16 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 23.06
17 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.44

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 20.50
2 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 21.00
3 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.54
4 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 21.64
5 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 21.67
6 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 21.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 21.44
2 263 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 21.64
3 Ema GregorováEma Gregorová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 24.08
4 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.66
Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.61
2 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 22.81
3 222 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 24.63
Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Diana AndrašiováDiana Andrašiová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.1.2022 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 21.97
2 258 Johana VondráčkováJohana Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 23.40
3 261 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 25.20
4 260 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 25.99
216 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 20.50
2 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 21.00
3 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 21.44
4 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.54
5 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 21.64
5 263 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 21.64
7 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 21.67
8 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 21.92
9 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 21.97
10 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.61
11 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 22.81
12 258 Johana VondráčkováJohana Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 23.40
13 Ema GregorováEma Gregorová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 24.08
14 222 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 24.63
15 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.66
16 261 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 25.20
17 260 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 25.99
Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 DNS
Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Diana AndrašiováDiana Andrašiová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 DNS
216 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Natálie PlašilováNatálie Plašilová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 22.59
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 22.91
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 24.31
4 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 27.67
Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.62
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.08
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.09
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.20
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.28
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.13
MS 2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.65
MS 18 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 22.91
MS Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 23.09
MS Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.98
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.1.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.72
MS 4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.89
MS Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 23.37
MS Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.74
MS Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.62
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.08
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.09
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.13
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.20
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.28
7 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 22.59
8 2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.65
9 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.72
10 4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.89
11 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 22.91
11 18 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 22.91
13 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 23.09
14 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 23.37
15 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.74
16 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.98
17 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 24.31
18 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.43
19 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 27.67
Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 22.92
2 237 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 22.97
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 23.28
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 25.90
5 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 26.11
Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 23.36
MS Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 24.47
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.86
MS Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.92
MS Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 26.20
MS Marcel ŠlapákMarcel Šlapák 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 27.36
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 22.92
2 237 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 22.97
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 23.28
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 23.36
5 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 24.47
6 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.86
7 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 25.90
8 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.92
9 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 26.11
10 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 26.20
11 Marcel ŠlapákMarcel Šlapák 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 27.36
Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 227 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 27.08
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 27.82
3 10 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 28.59
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.12
MS 13 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.23
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 26.37
MS Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.61
MS Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 26.94
MS Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 27.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.23
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 26.37
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.61
4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 26.94
5 227 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 27.08
6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 27.41
7 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 27.82
8 13 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.14
9 10 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 28.59
10 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.12

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.41
2 8 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.24
3 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 28.78
4 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.75
5 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 30.93
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 25.54
MS Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 26.06
MS Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 26.42
MS Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.78
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 27.60
MS Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 26.07
MS Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.10
MS Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 26.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 25.54
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 26.06
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 26.07
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.10
5 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 26.42
6 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 26.74
7 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.78
8 14 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.41
9 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 27.60
10 8 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.24
11 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 28.78
12 Sára JanouškováSára Janoušková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.75
13 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 30.93

300 m - Žáci

(so, 22.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 43.91
2 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 47.24
3 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 48.53
4 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 48.85
Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 44.74
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 45.09
3 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 45.59
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 46.14
5 220 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 47.02
Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 46.40
2 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 49.99
MS Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 45.37
MS Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.60
MS Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 48.60
MS Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 49.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 44.74
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 45.09
3 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 45.37
4 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 45.59
5 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.60
6 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 46.14
7 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 46.40
8 220 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 47.02
9 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 48.60
10 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 49.97
11 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 49.99
Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 48.76
MS 4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.92
MS 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.14
MS 2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.38
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
8 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 DNS
MS 18 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 49.83
MS 7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.90
16 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 18 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.87
MS 3 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 53.80
MS 19 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 54.16
13 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 48.76
2 4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.92
3 1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.14
4 18 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 49.83
5 2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.38
6 7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.90
7 18 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.87
8 3 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 53.80
9 19 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 54.16
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
8 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 DNS
16 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
13 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

400 m - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 51.60
2 238 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 65.17
MS 17 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 56.09
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy

(so, 22.1.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 63.98
MS 13 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 59.64
MS 17 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 60.75
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 22.1.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 61.33
2 8 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 65.66
MS 18 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 63.75
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(so, 22.1.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 235 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 1:56.17
2 350 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:24.82
MS 229 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 1:54.46
MS 256 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 1:59.82
MS 235 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 2:00.45
MS 220 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 2:03.26
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 2:15.90
2 236 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 2:25.90
3 238 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 2:48.07
MS 248 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:12.27
MS 239 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:12.28
MS 240 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:13.32
MS 243 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:31.34
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci

(so, 22.1.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 262 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 2:27.16
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 229 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:26.66
2 220 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 2:36.01
3 224 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:53.66
4 231 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 2:55.26
5 225 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:14.23
6 223 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:15.17
217 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(so, 22.1.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 255 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:32.62
MS 237 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:07.37
MS 250 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:07.96
MS 249 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:15.10
MS Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:31.55
MS 251 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 2:35.30
MS 252 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:35.40
MS 254 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 2:46.11
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 22.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 219 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 2:37.45
2 232 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 2:48.09
3 211 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:50.93
213 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
212 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 DNS
234 Vendula HusákováVendula Husáková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 DNS
MS 257 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:28.39
MS 215 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 PB 2:37.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 22.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 259 Anna HudákováAnna Hudáková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 2:54.18
2 222 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 2:57.26
3 263 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:02.03
4 261 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 3:03.18
5 260 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:23.68
216 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
258 Johana VondráčkováJohana Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 DNS
MS 226 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:37.23
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži

(so, 22.1.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 263 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:55.06
235 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 DNS
MS 226 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 4:06.08
MS 213 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 4:22.16
MS 222 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:29.05
MS 223 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:42.86
MS 212 Ivar JečnýIvar Ječný 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 5:31.00
261 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DNS
234 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
231 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 22.1.2022 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 260 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 5:12.90
MS 258 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 5:05.87
MS 217 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 5:42.96
216 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
259 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
224 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži

(so, 22.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 08.37
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 22.1.2022 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.12
MS Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.34
MS Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.36
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DQ
MS Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.11
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.23
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.27
MS Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.33
MS Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.46
Poznámky:
Denk - DQ - předčasný start
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 22.1.2022 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.97
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.09
3 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 10.89
Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.91
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 22.1.2022 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 09.84
2 227 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 PB 10.40
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 08.34
MS Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.38
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.50
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.04
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.24
MS Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.80
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 22.1.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.20
MS Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 09.32
MS Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09.55
MS Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 09.58
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 09.68
MS Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.97
MS Marie TrojanováMarie Trojanová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 10.87
Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(so, 22.1.2022 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.81
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.84
Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 DNS
MS Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.81
MS Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 11.05
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(so, 22.1.2022 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 11.19
2 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 11.41
3 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.51
4 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 PB 12.05
Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 DNS
MS Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 11.45
Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Muži

(so, 22.1.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrikovič, Langmaier, Halla, Šebo Petrikovič, Langmaier, Halla, Šebo SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 1:36.88
Ševčík, Denk, Trávník, Krbec Ševčík, Denk, Trávník, Krbec TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Ženy

(so, 22.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hejdová, Hynková, Králová, Speierlová Hejdová, Hynková, Králová, Speierlová SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 1:49.89
2 Janoušková, Reichová, Bönischová, Fischbachová Janoušková, Reichová, Bönischová, Fischbachová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 1:54.77
3 Kapicová, Markusová, Žabková, Vokáčová Kapicová, Markusová, Žabková, Vokáčová SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 1:57.15
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 22.1.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,61 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 2,02 2,05 2,08 2,11 2,14
1 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 2 PB 1.90 - - - - - - - o o xo o r
MS Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 SB 2.05 - - - - o o - o - o - o - o xxo o x- xx
MS Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 6 1.99 - - - - o - - - o - - o - o xxx
MS Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 SB 1.84 - - - - o - o xo o xxx
MS Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 1.81 - - o - - o - o xxx
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 DNS
Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 2,02
1 236 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3 SB 1.51 o xxx
MS Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 6 1.90 - - - - - - - o xo xo - o xxx
MS Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 4 PB 1.66 o o o o xxx
MS Matěj ZikmundMatěj Zikmund
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 PB 1.56 o o x
MS Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 PB 0.00
MS Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5 0.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 22.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39
1 Filip KozincevFilip Kozincev
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 SB 1.36 o o o xxx
2 Miroslav LiškaMiroslav Liška
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 2 SB 1.36 o xxo xo xxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48
1 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 3 SB 1.27 xo o o o xxr
Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1 DNS
Jan GregorJan Gregor
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 2 NM xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 22.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90
MS Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 SB 1.85 - - - - - o - - o o o xo xxx
MS Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 SB 1.59 - o o o xxo xx
MS Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 PB 1.59 - o xo o o xxx
MS Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 PB 1.56 o o o xxo xxx
Dominika SalčákováDominika Salčáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 DNS
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 22.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89
1 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 PB 1.41 xo o xxx
2 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 SB 1.41 xo xxo xxx
MS Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 SB 1.62 - - - o o o xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 22.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,50 1,52 1,54
1 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 4 PB 1.52 - - - - o o xo o o xo o - xo o xxo xxx
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 3 PB 1.36 - - - - - o xo o xo xxx
232 Gréta AndreovskáGréta Andreovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 2 NM xxx
MS Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 1 PB 1.39 - - - - o o o o o o xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 22.1.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 2 PB 1.27 o o o o o xxx
Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 3 DNS
MS Linda SvobodováLinda Svobodová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1 SB 1.21 o o xo xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 22.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VolfLukáš Volf
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 5 PB 6.59 6.19 x 6.59 6.59 x 6.33 6.40
2 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 6 PB 6.53 6.32 5.91 6.19 6.32 x 6.53 x
3 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 PB 6.18 5.78 5.98 6.18 6.18 6.04 5.87 5.80
4 350 Petr LillPetr Lill
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 2 PB 5.58 4.97 x 3.89 4.97 x 5.13 5.58
5 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 3 PB 5.43 4.89 5.10 5.33 5.33 5.23 5.43 5.39
MS David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 8 PB 7.15 6.94 6.91 7.08 7.08 7.15 6.97 -
MS Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 5.43 x 5.36 x 5.36 x 5.43 x
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 DNS
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 22.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 236 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 PB 5.23 4.91 5.07 5.16 5.16 5.22 5.23 4.74
Tomáš OravaTomáš Orava
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4 DNS
MS Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2 PB 5.99 5.99 5.76 5.85 5.99 5.63 5.64 5.56
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 6 PB 5.92 5.57 5.62 5.64 5.64 5.92 5.78 x
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 8 5.71 5.71 x 4.23 5.71 x x 4.02
MS Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 5.70 5.04 5.21 5.70 5.70 x 5.41 5.31
MS 17 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 SB 5.33 5.33 x 5.24 5.33 4.84 4.98 5.11
Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 DNS
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 22.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 4 4.95 4.54 4.37 4.94 4.94 x 4.39 4.95
2 Vít KadečkaVít Kadečka
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 2 PB 4.88 4.56 4.88 4.66 4.88 4.45 4.64 4.75
3 Pavel ChaberaPavel Chabera
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 PB 4.70 4.70 4.32 3.69 4.70 4.38 x x
4 Filip KozincevFilip Kozincev
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3 SB 4.32 4.08 3.62 4.32 4.32 x 3.36 3.97
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GregorJan Gregor
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 1 PB 4.07 3.96 4.05 4.07 4.07 3.60 x 3.62
2 Jaroslav UgrenovichJaroslav Ugrenovich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 2 SB 3.51 x 2.73 3.30 3.30 3.40 3.30 3.51
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
04 3 4.97 x x 4.79 4.79 4.97 x x
2 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
99 2 SB 4.68 4.68 4.55 4.45 4.68 4.58 x 4.43
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 SB 6.17 x x x - 6.08 6.16 6.17
MS Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 5 5.39 x 5.39 5.38 5.39 5.21 3.99 5.31
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 5.17 5.17 5.14 x 5.17 3.71 5.07 5.16
Dominika SalčákováDominika Salčáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4 DNS
Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 1 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 22.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 1 PB 4.23 3.90 3.93 x 3.93 x 4.23
MS Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 PB 5.73 5.45 5.73 5.66 5.73 5.45 5.55 5.37
MS Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 SB 5.26 x x 5.26 5.26 x x x
MS Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 PB 5.07 4.75 x 5.07 5.07 x 4.89 4.97
MS Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 4 4.80 x 4.75 x 4.75 4.53 4.68 4.80
MS Lucie DanielováLucie Danielová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 2 PB 4.74 4.39 4.59 4.36 4.59 4.74 4.41
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 22.1.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
07 2 PB 5.31 5.14 5.09 5.31 5.31 5.13 - -
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 6 PB 4.87 4.87 4.63 4.74 4.87 4.20 x 3.58
3 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 1 PB 4.80 4.53 4.63 4.80 4.80 x 4.79 x
4 Jana ZávodnáJana Závodná
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 7 PB 4.48 3.77 x x 3.77 4.35 4.48 x
Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 4 DNS
Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3 DNS
MS Charlotte StaráCharlotte Stará
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 PB 4.00 x 4.00 x 4.00 3.68 x x
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 22.1.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vanda SitkováVanda Sitková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 8 PB 4.71 4.68 4.47 4.51 4.68 4.71 x x
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 10 PB 4.57 x x 4.36 4.36 4.20 3.91 4.57
3 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 6 PB 4.25 4.13 x 4.05 4.13 3.72 x 4.25
4 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 5 PB 4.12 4.07 4.10 4.07 4.10 3.93 4.02 4.12
5 263 Eva VébrováEva Vébrová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 9 PB 4.08 x x x - x 4.08 x
6 Karolína JobováKarolína Jobová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 3 PB 4.01 3.87 4.00 x 4.00 x 4.01 3.57
Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 4 SB DNS
Ludmila OťapkováLudmila Oťapková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 7 PB DNS
MS Alena AndresováAlena Andresová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1 PB 4.26 x 3.98 4.14 4.14 4.22 4.26 4.04
MS Tereza WeisováTereza Weisová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 2 PB 3.79 3.58 3.67 3.37 3.67 3.79 x 3.55
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 22.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 4 SB 07.66 06.10 06.55 07.66 7.66 07.65 06.56 x
2 222 Kristýna JatiKristýna Jati
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 2 PB 07.66 07.66 06.94 06.91 7.66 x 06.67 06.30
3 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 7 SB 06.53 06.33 05.97 06.07 6.33 05.78 06.36 06.53
4 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 3 SB 06.05 05.27 06.05 05.90 6.05 05.75 05.40 05.94
5 Ellen SteinováEllen Steinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 6 PB 05.84 05.36 05.75 04.92 5.75 04.72 05.84 04.92
216 Nikola RůžkováNikola Růžková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 5 DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 22.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 225 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 1 SB 06.26 06.26 06.20 05.83 6.26 04.23 05.78 05.64
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 22.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta DivišováAneta Divišová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 PB 09.25 08.99 07.84 09.25 9.25 09.17 08.76 08.71
MS Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 PB 13.14 12.13 12.04 x 12.13 13.14 x x
MS Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 PB 12.60 11.33 11.83 12.60 12.60 11.95 12.05 12.10
MS Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 5 PB 10.23 10.02 10.23 09.22 10.23 09.82 09.20 09.27
MS Dominika Sofia ApostolakiDominika Sofia Apostolaki
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 1 PB 07.64 x x 07.24 7.24 07.58 07.57 07.64
MS Zuzana BednárováZuzana Bednárová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 2 SB 07.37 06.86 06.86 07.37 7.37 07.26 06.67 07.31
MS Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 00.00 -
MS Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 6 00.00 -
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 22.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 PB 09.11 08.55 09.11 08.36 9.11 08.25 08.20 07.52
2 Kamila MaxantováKamila Maxantová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 4 SB 05.48 05.48 x x 5.48 05.21 05.44 04.86
3 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 2 SB 05.45 05.45 04.77 05.05 5.45 04.72 x 05.37
MS Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 SB 09.17 08.54 07.68 07.63 8.54 09.17 x 08.07
MS Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 1 SB 09.07 08.91 07.23 08.78 8.91 09.07 08.76 08.54
257 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 6 SB DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 22.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.