Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor staršího žactva

Praha - Strahov (8. 1. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.50
2 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.23
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.26
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.88
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.96
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.29
4 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.52
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 15 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.69
2 1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.05
3 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.09
4 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.58
5 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.04
6 15 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 07.71
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.04
3 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.08
4 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.18
5 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 07.73
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.81
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.87
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.08
5 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.78
6 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.50
2 8 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.69
3 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 07.71
4 2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 07.73
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.81
6 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.87
7 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.88
8 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.96
9 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.04
10 1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.05
11 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.08
11 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.08
13 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.09
14 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.18
15 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.19
16 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.23
17 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.26
18 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.29
19 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.52
20 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.58
21 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.59
22 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.78
22 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.78
24 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.04
25 15 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.25
26 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 15 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.42

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 8.1.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.56
2 8 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.75
3 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.80
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.90
5 2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.03
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 8.1.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.91
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.95
3 1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.00
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.03
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.11
6 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 8.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.92
2 2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 07.94
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.97
4 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.14
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.15
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.41
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.1.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.18
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.29
3 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.38
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.49
5 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.50
6 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.35
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.46
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.71
4 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.79
5 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 10.20
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.09
2 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.49
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.53
4 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.72
5 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.80
6 1 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.15
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.28
3 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.41
4 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.49
5 4 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 08.50
6 30 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 07.82
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.05
3 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.24
4 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.57
5 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.63
6 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.02
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.49
3 2 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.57
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.65
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.75
6 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 07.82
2 1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.02
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.05
4 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.09
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.15
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.24
7 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.28
8 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.35
9 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.41
10 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.46
11 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.49
11 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.49
11 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.49
14 4 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 08.50
15 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.53
16 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.57
16 2 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.57
18 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.63
19 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.65
20 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.71
21 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.72
22 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.75
23 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.77
24 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.79
25 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.80
26 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.95
27 1 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.97
28 30 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.06
29 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 10.20

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.11
2 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.56
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 18.68
4 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 19.48
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 5 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.73
2 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 18.92
MS 3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 19.66
4 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 20.12
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.17
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.34
3 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.36
4 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.60
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.41
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.54
3 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.19
Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Poznámky:
DQ TP 17.3.1 (čas 21.58)
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.11
2 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.56
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 18.68
4 5 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 18.73
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 18.92
6 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.41
7 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 19.48
8 3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 19.66
9 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 20.12
10 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.17
11 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.34
12 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.36
13 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.54
14 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.60
15 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.19
Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.42
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20.16
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.23
Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ TP 17.3.1 (čas 20.09)
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.56
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 20.65
3 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 20.79
4 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.83
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 20.99
2 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.29
3 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.57
4 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 8.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.67
2 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 21.20
3 88 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 21.99
4 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.22
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 8.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.83
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 21.19
3 45 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.60
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.42
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20.16
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.23
4 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.56
5 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 20.65
6 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.67
7 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 20.79
8 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.83
8 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.83
10 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 20.99
11 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 21.19
12 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 21.20
13 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.29
14 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.57
15 45 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.60
16 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.83
17 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 21.94
18 88 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 21.99
19 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.22
Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 DQ

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 37.99
2 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 39.96
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 41.12
4 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 41.36
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 43.24
2 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 44.47
3 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 44.50
Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ TP 17.3.1. (čas 42.95)
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 40.22
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 41.41
3 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 45.16
4 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.16
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 8.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 40.88
2 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 42.88
Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Poznámky:
DQ TP 17.3.1 (čas) 51.09
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 8.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 40.36
2 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 45.51
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 49.41
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 37.99
2 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 39.96
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 40.22
4 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 40.36
5 1 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 40.88
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 41.12
7 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 41.36
8 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 41.41
9 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 42.88
10 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 43.24
11 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 44.47
12 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 44.50
13 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 45.16
14 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 45.51
15 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.16
16 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 49.41
Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DQ
Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.1.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 42.37
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 42.76
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 43.18
4 3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 43.37
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.1.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 44.62
MS 2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 44.73
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 45.74
4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 46.58
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.1.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 45.05
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.94
MS 4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 46.74
MS 3 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.23
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 8.1.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 47.36
2 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 47.42
3 2 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 48.24
4 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 48.94
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 8.1.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 48.24
2 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 49.01
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 49.63
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 8.1.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.17
2 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.69
3 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 51.50
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 42.37
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 42.76
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 43.18
4 3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 43.37
5 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 44.62
6 2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 44.73
7 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 45.05
8 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 45.74
9 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.94
10 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 46.58
11 4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 46.74
12 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 47.17
13 5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 47.36
14 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 47.42
15 2 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 48.24
15 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 48.24
17 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.69
18 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 48.94
19 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 49.01
20 3 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.23
21 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 49.63
22 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 51.50

800 m - Žáci

(so, 8.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:13.00
MS 17 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:13.14
MS 49 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 2:16.22
4 95 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:27.70
5 12 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:31.50
6 43 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:32.49
7 88 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 2:36.63
8 5 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:36.75
9 11 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:37.83
10 15 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 2:38.04
11 46 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:42.61
12 108 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:44.93
MS 37 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 2:45.62
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 103 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:32.30
2 74 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:33.07
3 58 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:33.79
4 23 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:34.34
MS 48 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:35.54
6 45 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:38.81
7 20 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:39.02
8 30 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:39.16
9 40 Julie StaníkováJulie Staníková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 2:41.89
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 8.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 38 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:43.08
2 26 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:46.53
3 3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:46.97
4 81 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 2:49.52
5 107 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:52.98
6 88 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 2:57.24
7 42 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:59.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 103 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:32.30
2 74 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:33.07
3 58 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:33.79
4 23 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:34.34
5 48 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:35.54
6 45 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:38.81
7 20 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:39.02
8 30 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:39.16
9 40 Julie StaníkováJulie Staníková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 2:41.89
10 38 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:43.08
11 26 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:46.53
12 3 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:46.97
13 81 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 2:49.52
14 107 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:52.98
15 88 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 2:57.24
16 42 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:59.60

1500 m - Žáci

(so, 8.1.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 3 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 4:48.29
MS 48 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 4:56.79
3 81 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:01.80
4 30 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 9 5:05.52
5 58 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 5:12.27
6 88 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 5:21.82
7 38 David KolářDavid Kolář 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 7 5:25.09
8 107 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 5:29.51
9 26 Vítek DobiášVítek Dobiáš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 5:33.33
10 103 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 6:28.33
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 8.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 15 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 10 4:52.97
MS 20 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 5:07.31
3 40 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 5:11.93
4 74 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 5:17.24
MS 5 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 5:20.84
6 95 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:23.23
7 9 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12 5:54.69
8 11 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 5:55.44
9 37 Amélie McSweeneyAmélie McSweeney 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 6:01.10
10 45 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 6:23.09
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.97
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.36
3 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.81
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.23
5 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 10.60
6 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.70
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.05
MS 17 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.15
4 1 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.38
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.88
2 2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.00
3 2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.11
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 09.77
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 15 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 11.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.70
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.88
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.97
4 2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.00
5 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.05
6 2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.11
7 17 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.15
8 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.36
9 1 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.38
10 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 09.77
11 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.81
12 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.19
13 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.23
14 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 10.60
15 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 15 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 11.57
16 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.89

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.10
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.17
3 2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.19
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.37
5 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.94
6 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.70
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.01
3 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 10.12
4 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.35
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.49
6 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.26
2 3 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.52
3 4 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 10.57
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 10.75
5 3 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 11.13
6 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.55
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.85
2 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.12
3 107 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.26
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.41
5 2 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 10.48
6 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.59
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.00
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 10.32
3 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.04
4 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 15.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.10
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.17
3 2 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.19
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.37
5 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.70
6 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.85
7 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.94
8 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.00
9 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.01
10 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 10.12
10 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.12
12 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.26
12 107 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.26
14 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 10.32
15 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.35
15 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.35
17 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.41
18 2 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 10.48
19 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.49
20 3 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.52
21 4 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 10.57
22 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.72
23 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 10.75
24 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.04
25 3 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 11.13
26 Bára JaňourováBára Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 11.55
27 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.59
28 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 15.72

4 x 200 m - Žáci

(so, 8.1.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šašek, Šašek, Beneš, Šidík Šašek, Šašek, Beneš, Šidík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:41.92
2 Vocílka, Zápotocký, Štohanzl, Bejček Vocílka, Zápotocký, Štohanzl, Bejček SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 1:48.43
3 Apltauer, Krupka, Dušek, Pernica Apltauer, Krupka, Dušek, Pernica AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:49.14
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.1.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Baumrukrová, Kundrátová, Pischnothová, Štruplová Baumrukrová, Kundrátová, Pischnothová, Štruplová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 1:48.97
2 Holubová, Kadlíková, Kyjanková, Šteflová Holubová, Kadlíková, Kyjanková, Šteflová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:52.30
45 Hanley, Klajmonová, Forejtová, Šimková Hanley, Klajmonová, Forejtová, Šimková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ TP 17.3.1 (čas 1:53.50)
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 8.1.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Petrová, Pokorná, Fučíková, Hlaváčková Petrová, Pokorná, Fučíková, Hlaváčková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:50.08
MS 2 Peterková, Vokáčová, Čadová, Kapicová Peterková, Vokáčová, Čadová, Kapicová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:53.70
3 2 Bubáková, Čítková, Beránková, Melicharová Bubáková, Čítková, Beránková, Melicharová Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:58.05
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 8.1.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Česká, Klejnová, Trochtová, Pajková Česká, Klejnová, Trochtová, Pajková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 1:52.54
MS 3 Šmídová, Stöckelmayerová, Salzmanová, Chmelíková Šmídová, Stöckelmayerová, Salzmanová, Chmelíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:55.91
3 Čálková, Cibulková, Linková, Pajerová Čálková, Cibulková, Linková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 1:56.17
4 103 Lapáčková, Krososková, Pelešková, Novotná Lapáčková, Krososková, Pelešková, Novotná AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:56.69
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Baumrukrová, Kundrátová, Pischnothová, Štruplová Baumrukrová, Kundrátová, Pischnothová, Štruplová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 1:48.97
2 20 Petrová, Pokorná, Fučíková, Hlaváčková Petrová, Pokorná, Fučíková, Hlaváčková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:50.08
3 Holubová, Kadlíková, Kyjanková, Šteflová Holubová, Kadlíková, Kyjanková, Šteflová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:52.30
4 Česká, Klejnová, Trochtová, Pajková Česká, Klejnová, Trochtová, Pajková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 1:52.54
5 2 Peterková, Vokáčová, Čadová, Kapicová Peterková, Vokáčová, Čadová, Kapicová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:53.70
6 3 Šmídová, Stöckelmayerová, Salzmanová, Chmelíková Šmídová, Stöckelmayerová, Salzmanová, Chmelíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:55.91
7 Čálková, Cibulková, Linková, Pajerová Čálková, Cibulková, Linková, Pajerová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 1:56.17
8 103 Lapáčková, Krososková, Pelešková, Novotná Lapáčková, Krososková, Pelešková, Novotná AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:56.69
9 2 Bubáková, Čítková, Beránková, Melicharová Bubáková, Čítková, Beránková, Melicharová Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:58.05
45 Hanley, Klajmonová, Forejtová, Šimková Hanley, Klajmonová, Forejtová, Šimková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DQ

skok vysoký - Žáci

(so, 8.1.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 8 1.74
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 11 1.62
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 13 1.59
4 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 12 1.53
5 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 16 1.50
6 1 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 7 1.50
7 Ondřej KrálOndřej Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 10 1.45
8 Richard HolasRichard Holas
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 6 1.45
9 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 14 1.45
10 Matouš BečkaMatouš Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3 1.40
11 38 David KolářDavid Kolář
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 9 1.35
12 1 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5 1.35
26 Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 NM
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 18 1.49
2 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 1.46
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 8 1.43
4 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 7 1.40
5= Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 5 1.40
5= Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 13 1.40
7 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 14 1.40
8= Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 15 1.35
8= Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 12 1.35
8= Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 11 1.35
8= Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 16 1.35
8= Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 17 1.35
8= Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 10 1.35
14 2 Anna DuškováAnna Dušková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 4 1.35
15= 4 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 3 1.30
15= 1 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 9 1.30
17 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 1.30
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 8.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2 2.60
2 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 2.50
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 2.20
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 8.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4 3.00
2 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
08 3 2.30
3 3 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 2.30
4 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 2.10
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 8.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 23 5.91
2 2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 9 5.54
3 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 22 5.33
4 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 21 5.17
5 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 20 5.08
6 Matouš BečkaMatouš Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 5.06
7 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 8 5.01
MS 2 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 4.65
MS 1 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 4.57
10 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 12 4.55
11 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 4.41
12 95 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 6 4.40
13 46 Oliver MullenOliver Mullen
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 14 4.09
14 11 Jan DušekJan Dušek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 7 3.98
15 108 Pavel LebedaPavel Lebeda
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 11 3.89
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 8.1.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 23 5.54
2 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 5.16
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 5.09
4 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 5 5.08
5 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 5.05
6 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 15 4.98
7 3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 21 4.92
8 4 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 22 4.88
9 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 20 4.85
10 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 16 4.63
11 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 11 4.51
12 40 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 8 4.45
13 Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
08 14 4.44
14 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 4.42
15 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 6 4.37
16 Karla PecháňováKarla Pecháňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4 4.32
17 Tereza PlochováTereza Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4.32
18 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 9 4.29
19 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 18 4.28
20 Daniela TurňováDaniela Turňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 17 4.21
21 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 12 3.59
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 8.1.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 18 10.46
2 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 17 10.17
3 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 09.98
4 1 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 16 09.88
5 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10 09.85
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 09.59
7 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 7 09.57
8 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4 09.09
9 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 15 09.07
10 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 12 09.06
11 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 08.98
12 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 11 08.90
13 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 13 08.26
14 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
08 6 07.50
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 8.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 10 14.10
2 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 6 10.94
3 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 10.71
4 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 15 10.70
5 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 11 10.28
6 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 17 09.63
7 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 18 09.45
8 2 Adam RubešAdam Rubeš
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 09.36
9 17 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 8 09.04
10 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 7 08.90
11 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 4 08.71
12 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 1 08.13
13 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 16 07.84
14 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 9 07.60
Celkem 14 závodníků