Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy v halových vícebojích

Praha - Strahov (15. - 16. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.09 851.00
2 251 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 07.25 796.00
3 268 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.34 765.00
4 286 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.39 749.00
5 258 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 07.74 637.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.99 886.00
2 262 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.27 789.00
3 275 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.27 789.00
4 273 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 07.28 785.00
5 267 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.47 723.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.99 886.00
2 293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.09 851.00
3 251 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 07.25 796.00
4 262 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.27 789.00
4 275 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.27 789.00
6 273 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 07.28 785.00
7 268 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.34 765.00
8 286 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.39 749.00
9 267 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.47 723.00
10 258 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 07.74 637.00

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.15 830.00
2 281 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.18 819.00
3 274 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.54 700.00
4 255 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.59 684.00
5 243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.66 662.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.04 868.00
2 276 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.15 830.00
3 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.21 809.00
4 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.45 729.00
5 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 07.66 662.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.12 840.00
2 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 07.42 739.00
3 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.48 719.00
4 244 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.97 311.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.04 868.00
2 238 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.12 840.00
3 279 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.15 830.00
3 276 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.15 830.00
5 281 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.18 819.00
6 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.21 809.00
7 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 07.42 739.00
8 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.45 729.00
9 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.48 719.00
10 274 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.54 700.00
11 255 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.59 684.00
12 243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.66 662.00
12 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 07.66 662.00
14 244 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.97 311.00

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.1.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.32 772.00
2 253 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.52 706.00
3 252 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.65 665.00
4 210 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.72 643.00
5 254 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 07.85 604.00
6 288 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.94 577.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.1.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.27 789.00
2 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 703.00
3 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.67 659.00
4 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.25 489.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.27 789.00
2 300 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.32 772.00
3 253 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.52 706.00
4 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 703.00
5 252 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.65 665.00
6 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.67 659.00
7 210 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.72 643.00
8 254 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 07.85 604.00
9 288 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.94 577.00
10 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.25 489.00

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 07.74 637.00
2 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.84 607.00
3 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.86 601.00
4 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.20 503.00
5 245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.72 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.45 729.00
2 271 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.70 650.00
3 298 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.96 571.00
4 295 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.00 560.00
5 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.03 551.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 15.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.12 840.00
2 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.81 616.00
3 294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.06 542.00
4 284 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.29 478.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.12 840.00
2 257 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.45 729.00
3 271 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.70 650.00
4 210 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 07.74 637.00
5 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.81 616.00
6 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.84 607.00
7 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.86 601.00
8 298 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.96 571.00
9 295 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.00 560.00
10 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.03 551.00
11 294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.06 542.00
12 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.20 503.00
13 284 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.29 478.00
14 245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.72 369.00

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 16:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:15.80 881.00
2 289 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.11 822.00
3 204 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:29.01 705.00
4 274 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.72 696.00
5 210 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:37.68 600.00
6 266 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:44.54 522.00
7 185 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:47.41 491.00
8 188 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.10 484.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 16:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 209 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.58 816.00
2 186 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.59 802.00
3 291 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.94 669.00
4 283 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.12 667.00
5 271 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:35.29 628.00
272 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
295 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
286 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
264 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
299 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:15.80 881.00
2 289 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.11 822.00
3 209 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.58 816.00
4 186 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.59 802.00
5 204 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:29.01 705.00
6 274 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.72 696.00
7 291 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.94 669.00
8 283 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.12 667.00
9 271 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:35.29 628.00
10 210 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:37.68 600.00
11 266 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:44.54 522.00
12 185 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:47.41 491.00
13 188 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.10 484.00
272 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
295 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
286 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
264 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
299 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 327 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:22.18 794.00
2 319 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:24.08 769.00
3 321 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:30.29 689.00
4 209 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:41.58 555.00
5 326 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.26 471.00
6 320 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.35 353.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 324 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.70 635.00
2 323 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:35.31 628.00
3 328 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.09 538.00
4 322 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:44.06 527.00
5 317 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.29 492.00
6 318 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.45 352.00
325 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 327 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:22.18 794.00
2 319 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:24.08 769.00
3 321 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:30.29 689.00
4 324 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.70 635.00
5 323 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:35.31 628.00
6 209 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:41.58 555.00
7 328 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.09 538.00
8 322 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:44.06 527.00
9 317 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.29 492.00
10 326 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.26 471.00
11 320 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.35 353.00
12 318 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.45 352.00
325 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 283 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:37.66 600.00
2 287 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:43.93 529.00
3 260 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:44.36 524.00
4 292 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:47.87 486.00
5 240 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:48.77 476.00
6 210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:49.74 44.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 188 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:22.86 785.00
2 279 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:30.12 691.00
3 189 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.44 428.00
4 203 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:56.23 401.00
5 243 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:58.33 381.00
6 235 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:03.01 338.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 188 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:22.86 785.00
2 279 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:30.12 691.00
3 283 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:37.66 600.00
4 287 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:43.93 529.00
5 260 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:44.36 524.00
6 292 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:47.87 486.00
7 240 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:48.77 476.00
8 189 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.44 428.00
9 203 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:56.23 401.00
10 243 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:58.33 381.00
11 235 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:03.01 338.00
12 210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:49.74 44.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 236 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.89 720.00
2 11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32.52 662.00
3 192 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:42.61 543.00
4 296 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.49 522.00
5 438 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:45.14 515.00
6 384 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:47.40 491.00
7 263 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:04.10 328.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 265 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.55 601.00
2 118 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:41.37 557.00
3 540 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.53 458.00
4 238 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:51.31 450.00
5 290 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:56.89 395.00
6 288 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:57.01 393.00
7 163 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:06.20 310.00
8 185 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:07.60 298.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 16.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 245 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:43.67 531.00
2 145 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.68 323.00
3 559 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.18 268.00
4 587 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:15.31 236.00
5 444 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:21.37 192.00
6 292 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:26.64 158.00
282 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 236 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.89 720.00
2 11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32.52 662.00
3 265 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.55 601.00
4 118 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:41.37 557.00
5 192 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:42.61 543.00
6 245 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:43.67 531.00
7 296 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.49 522.00
8 438 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:45.14 515.00
9 384 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:47.40 491.00
10 540 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.53 458.00
11 238 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:51.31 450.00
12 290 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:56.89 395.00
13 288 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:57.01 393.00
14 263 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:04.10 328.00
15 145 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.68 323.00
16 163 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:06.20 310.00
17 185 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:07.60 298.00
18 559 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.18 268.00
19 587 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:15.31 236.00
20 444 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:21.37 192.00
21 292 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:26.64 158.00
282 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS

1000 m - Muži

(ne, 16.1.2022 - 14:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 273 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:44.43 825.00
2 267 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:45.46 814.00
3 268 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:55.90 705.00
4 251 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:57.38 690.00
5 286 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:00.98 655.00
6 262 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:03.03 635.00
258 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
277 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
275 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný DNS
Celkem 10 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 279 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:45.15 817.00
2 238 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:55.35 711.00
3 276 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:03.75 628.00
4 281 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:03.84 627.00
5 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.12 596.00
6 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:13.80 535.00
7 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:27.61 419.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:48.65 780.00
2 274 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:52.38 741.00
3 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:54.96 714.00
4 255 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.83 646.00
5 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:05.58 611.00
243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
244 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 279 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:45.15 817.00
2 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:48.65 780.00
3 274 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:52.38 741.00
4 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:54.96 714.00
5 238 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:55.35 711.00
6 255 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.83 646.00
7 276 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:03.75 628.00
8 281 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:03.84 627.00
9 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:05.58 611.00
10 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.12 596.00
11 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:13.80 535.00
12 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:27.61 419.00
243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
244 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS

1000 m - Dorostenci

(ne, 16.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:59.72 667.00
2 285 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:00.41 660.00
3 254 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:08.11 587.00
4 288 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:08.30 585.00
5 252 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:08.46 584.00
6 300 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:14.01 534.00
7 253 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:15.97 516.00
8 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:20.72 476.00
9 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:26.15 431.00
210 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:54.19 722.00
2 210 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.52 719.00
3 257 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.46 565.00
4 298 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:10.50 565.00
5 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:12.27 549.00
6 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:13.69 536.00
7 271 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:22.35 462.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:15.02 525.00
2 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:19.73 484.00
3 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3:25.09 440.00
4 295 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:25.14 439.00
5 284 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:38.10 340.00
245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:54.19 722.00
2 210 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.52 719.00
3 257 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.46 565.00
4 298 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:10.50 565.00
5 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:12.27 549.00
6 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:13.69 536.00
7 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:15.02 525.00
8 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:19.73 484.00
9 271 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:22.35 462.00
10 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3:25.09 440.00
11 295 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:25.14 439.00
12 284 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:38.10 340.00
245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.15 944.00
2 267 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.91 766.00
3 268 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.93 761.00
4 286 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.04 737.00
258 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.09 959.00
2 262 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.36 893.00
3 251 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.39 886.00
4 273 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.80 791.00
5 275 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.23 696.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.09 959.00
2 277 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.15 944.00
3 262 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.36 893.00
4 251 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.39 886.00
5 273 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.80 791.00
6 267 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.91 766.00
7 268 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.93 761.00
8 286 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.04 737.00
9 275 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.23 696.00
258 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS

60 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.26 917.00
2 255 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.22 698.00
3 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.41 658.00
243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
244 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.05 969.00
2 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.71 811.00
3 274 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.01 744.00
4 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.09 726.00
5 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.63 613.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.1.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.17 939.00
2 276 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.22 927.00
3 279 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.27 915.00
4 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.30 681.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.05 969.00
2 281 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.17 939.00
3 276 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.22 927.00
4 238 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.26 917.00
5 279 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.27 915.00
6 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.71 811.00
7 274 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.01 744.00
8 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.09 726.00
9 255 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.22 698.00
10 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.30 681.00
11 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.41 658.00
12 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.63 613.00
243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
244 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.80 791.00
2 253 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.84 781.00
3 252 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.61 617.00
4 300 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.62 615.00
5 254 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 13.14 106.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.78 795.00
2 288 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.07 730.00
3 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.28 685.00
4 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.16 511.00
210 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.78 795.00
2 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.80 791.00
3 253 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.84 781.00
4 288 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.07 730.00
5 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.28 685.00
6 252 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.61 617.00
7 300 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.62 615.00
8 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.16 511.00
9 254 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 13.14 106.00
210 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.56 846.00
2 257 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.77 797.00
3 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.41 658.00
4 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.54 631.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.06 733.00
2 298 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.37 666.00
3 271 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.72 595.00
4 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.95 551.00
5 284 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.74 410.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.1.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.12 720.00
2 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.72 595.00
3 294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.75 589.00
4 295 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.53 445.00
245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.56 846.00
2 257 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.77 797.00
3 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.06 733.00
4 210 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.12 720.00
5 298 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.37 666.00
6 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.41 658.00
7 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.54 631.00
8 271 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.72 595.00
8 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.72 595.00
10 294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.75 589.00
11 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.95 551.00
12 295 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.53 445.00
13 284 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.74 410.00
245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 10:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 286 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.22 1079.0
2 274 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.32 1057.0
3 189 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.82 948.00
4 188 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.83 946.00
5 266 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.06 897.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 10:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.84 944.00
2 209 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.88 935.00
3 185 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.93 925.00
4 271 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32 844.00
5 186 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.14 686.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.1.2022 - 10:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 08.78 956.00
2 272 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.88 935.00
3 295 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.99 912.00
4 291 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.32 844.00
5 264 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.67 775.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.1.2022 - 10:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.09 891.00
2 299 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.16 877.00
3 283 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.42 824.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 286 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.22 1079.0
2 274 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.32 1057.0
3 204 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 08.78 956.00
4 189 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.82 948.00
5 188 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.83 946.00
6 289 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.84 944.00
7 209 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.88 935.00
7 272 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.88 935.00
9 185 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.93 925.00
10 295 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.99 912.00
11 266 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 09.06 897.00
12 210 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.09 891.00
13 299 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.16 877.00
14 271 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32 844.00
14 291 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.32 844.00
16 283 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.42 824.00
17 264 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.67 775.00
18 186 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.14 686.00

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.52 804.00
2 321 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.56 796.00
3 320 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.66 777.00
4 318 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.98 716.00
5 324 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.14 686.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.00 910.00
2 326 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.31 846.00
3 322 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.61 787.00
4 328 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.82 746.00
5 323 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 10.40 639.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.1.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 209 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.47 814.00
2 327 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.62 785.00
3 317 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.79 571.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.00 910.00
2 326 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.31 846.00
3 209 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.47 814.00
4 325 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.52 804.00
5 321 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.56 796.00
6 322 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.61 787.00
7 327 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.62 785.00
8 320 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.66 777.00
9 328 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.82 746.00
10 318 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.98 716.00
11 324 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.14 686.00
12 323 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 10.40 639.00
13 317 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.79 571.00

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.89 933.00
2 292 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.82 746.00
3 188 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.06 701.00
4 189 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.53 616.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.95 920.00
2 287 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.45 818.00
3 203 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.06 701.00
4 235 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.15 684.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.1.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.57 794.00
2 240 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.13 688.00
3 279 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.43 634.00
4 243 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 10.51 620.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.89 933.00
2 283 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.95 920.00
3 287 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.45 818.00
4 210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.57 794.00
5 292 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.82 746.00
6 188 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.06 701.00
6 203 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.06 701.00
8 240 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.13 688.00
9 235 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.15 684.00
10 279 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.43 634.00
11 243 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 10.51 620.00
12 189 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.53 616.00

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 438 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.84 742.00
2 11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.96 720.00
3 238 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.06 701.00
4 163 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.29 659.00
5 145 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 12.15 363.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 296 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.59 791.00
2 384 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.90 731.00
3 444 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.46 629.00
282 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.1.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 265 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.02 708.00
2 118 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.29 659.00
3 290 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.32 653.00
4 288 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.49 623.00
5 559 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10.85 561.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.1.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.45 818.00
2 263 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.07 699.00
3 185 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.11 692.00
4 587 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.74 421.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 16.1.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 236 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.52 804.00
2 540 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.60 604.00
3 245 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 11.77 417.00
4 292 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 11.81 411.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.45 818.00
2 236 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.52 804.00
3 296 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.59 791.00
4 438 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.84 742.00
5 384 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.90 731.00
6 11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.96 720.00
7 265 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.02 708.00
8 238 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.06 701.00
9 263 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.07 699.00
10 185 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.11 692.00
11 163 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.29 659.00
11 118 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.29 659.00
13 290 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.32 653.00
14 444 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.46 629.00
15 288 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.49 623.00
16 540 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.60 604.00
17 559 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10.85 561.00
18 587 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.74 421.00
19 245 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 11.77 417.00
20 292 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 11.81 411.00
21 145 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 12.15 363.00
282 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNF

skok vysoký - Muži

(so, 15.1.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 262 Vít MolvaVít Molva
SK JeseniovaSK Jeseniova
95 8 PB 2.02 822.00
2 273 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 1 PB 1.96 767.00
3 267 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 PB 1.75 585.00
4= 251 Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 6 PB 1.72 560.00
4= 258 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 10 PB 1.72 560.00
6 268 Aleš KadlecAleš Kadlec
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 4 PB 1.72 560.00
7 275 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 PB 1.69 536.00
8 286 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 2 PB 1.63 488.00
277 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7 NM
293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 NM
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 15.1.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 PB 1.91 723.00
2 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 8 PB 1.88 696.00
3= 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 PB 1.82 644.00
3= 238 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 PB 1.82 644.00
5 279 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 PB 1.82 644.00
6 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 13 PB 1.79 619.00
7 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 6 PB 1.76 593.00
8 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 PB 1.76 593.00
9 281 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 12 PB 1.73 569.00
10 255 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 10 PB 1.73 569.00
11 243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 PB 1.70 544.00
12 276 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 PB 1.67 520.00
13 274 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 PB 1.64 496.00
244 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 DNS
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 15.1.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 285 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 8 PB 1.75 585.00
2 254 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 9 PB 1.72 560.00
3 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 PB 1.66 512.00
4 300 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 PB 1.60 464.00
5 253 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 PB 1.60 464.00
6 288 Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 5 PB 1.60 464.00
7 252 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4 PB 1.54 419.00
8 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 PB 1.51 396.00
9 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 PB 1.48 374.00
210 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 DNS
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 15.1.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 16 PB 1.65 504.00
2 271 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 7 PB 1.62 480.00
3 257 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2 PB 1.59 457.00
4 298 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 17 PB 1.56 434.00
5 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 PB 1.50 389.00
6 294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 11 PB 1.50 389.00
7 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 8 PB 1.47 367.00
8 210 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 6 PB 1.44 345.00
9 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 10 PB 1.41 324.00
10 284 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 PB 1.41 324.00
11 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 15 PB 1.41 324.00
12 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3 PB 1.35 283.00
245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 DNS
295 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 14 NM
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 16.1.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 189 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 16 PB 1.76 928.00
2 274 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 PB 1.73 891.00
3 210 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 PB 1.70 855.00
4 185 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 15 PB 1.70 855.00
5 289 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 PB 1.64 783.00
6 264 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 11 PB 1.61 747.00
7 266 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 12 PB 1.58 712.00
8 204 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 5 PB 1.58 712.00
9 283 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10 PB 1.55 678.00
10 209 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 PB 1.55 678.00
11 299 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 PB 1.55 678.00
12 272 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 PB 1.52 644.00
13 188 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 17 PB 1.52 644.00
14 271 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 6 PB 1.49 610.00
15 291 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 PB 1.49 610.00
16 295 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13 PB 1.49 610.00
17 186 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 19 PB 1.46 577.00
286 Helena JiranováHelena Jiranová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 8 DNS
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 16.1.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 321 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 10 PB 1.71 867.00
2 325 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 PB 1.68 830.00
3 322 Dominika SalčákováDominika Salčáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 11 PB 1.65 795.00
4 319 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 PB 1.65 795.00
5 326 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4 PB 1.62 759.00
6 320 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 9 PB 1.56 689.00
7 327 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5 PB 1.56 689.00
8 328 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 PB 1.53 655.00
9 323 Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
04 12 PB 1.50 621.00
10 317 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 1.47 588.00
11 209 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 13 PB 1.47 588.00
12 324 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 1.38 491.00
13 318 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 7 PB 1.35 460.00
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 16.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 PB 1.59 724.00
2 292 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 PB 1.50 621.00
3 240 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 PB 1.50 621.00
4 283 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 11 PB 1.50 621.00
5 260 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 PB 1.44 555.00
6 287 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 12 PB 1.41 523.00
7 243 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 8 PB 1.38 491.00
8 188 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 PB 1.38 491.00
9 203 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 PB 1.38 491.00
10 235 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 5 PB 1.35 460.00
11 279 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 13 PB 1.35 460.00
12 189 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 PB 1.35 460.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 16.1.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 263 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 22 PB 1.64 783.00
2 296 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 PB 1.55 678.00
3 238 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 9 PB 1.52 644.00
4 236 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 10 PB 1.49 610.00
5 192 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 20 PB 1.49 610.00
6 384 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 24 PB 1.49 610.00
7 540 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 21 PB 1.49 610.00
8 265 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 5 PB 1.46 577.00
9 438 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 25 PB 1.46 577.00
10 11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 15 PB 1.46 577.00
11 185 Amálie NovotnáAmálie Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 12 PB 1.43 544.00
12 145 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 11 PB 1.40 512.00
13 118 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 PB 1.37 481.00
14= 444 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 18 PB 1.34 449.00
14= 245 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 7 PB 1.34 449.00
16 288 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 PB 1.34 449.00
17 163 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 PB 1.34 449.00
18= 292 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 2 PB 1.28 389.00
18= 587 Sára UrešováSára Urešová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 23 PB 1.28 389.00
20 290 Julie ChválováJulie Chválová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 4 PB 1.25 359.00
282 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 3 DNS
559 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 17 NM
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 16.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 PB 4.80 849.00
2 277 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7 PB 4.70 819.00
3 267 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 PB 4.20 673.00
4 251 Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 6 PB 4.00 617.00
5 273 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 1 PB 3.90 590.00
6 262 Vít MolvaVít Molva
SK JeseniovaSK Jeseniova
95 8 PB 3.60 509.00
7 286 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 2 PB 3.50 482.00
8 275 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 PB 3.40 457.00
9 268 Aleš KadlecAleš Kadlec
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 4 PB 3.40 457.00
258 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 10 DNS
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 16.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 238 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 PB 4.60 790.00
2 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 PB 4.40 731.00
3 281 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 12 PB 4.30 702.00
4 255 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 10 PB 4.00 617.00
5 276 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 PB 3.80 562.00
6 274 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 PB 3.70 535.00
7 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 13 PB 3.60 509.00
8 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 PB 3.40 457.00
9 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 PB 3.10 381.00
10 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 8 PB 2.50 242.00
11 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 6 PB 2.40 220.00
243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 DNS
244 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 DNS
279 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 NM
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 16.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 PB 3.60 509.00
2 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 PB 3.50 482.00
3 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 PB 3.40 457.00
4 252 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4 PB 3.30 431.00
5 300 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 PB 3.00 357.00
6 254 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 9 PB 2.90 333.00
7 253 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 PB 2.70 286.00
8 288 Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 5 PB 2.60 264.00
210 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 DNS
285 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 8 NM
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 16.1.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 271 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 7 PB 3.00 357.00
2 257 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2 PB 2.70 286.00
3 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3 PB 2.60 264.00
4 210 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 6 PB 2.60 264.00
5 295 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 14 PB 2.40 220.00
6 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 PB 2.40 220.00
7 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 15 PB 2.30 199.00
8= 298 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 17 PB 2.30 199.00
8= 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 8 PB 2.30 199.00
10 284 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 PB 2.20 179.00
11 202 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 16 PB 2.10 159.00
12 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 10 PB 1.90 121.00
245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 DNS
294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 11 NM
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 15.1.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5 PB 7.20 862.00
2 277 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7 PB 6.65 732.00
3 262 Vít MolvaVít Molva
SK JeseniovaSK Jeseniova
95 8 PB 6.60 720.00
4 251 Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 6 PB 6.51 700.00
5 273 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 1 PB 6.51 700.00
6 267 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 PB 6.40 675.00
7 268 Aleš KadlecAleš Kadlec
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 4 PB 6.30 652.00
8 275 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 PB 6.17 624.00
9 286 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 2 PB 6.16 621.00
10 258 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 10 PB 5.85 554.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 15.1.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 13 PB 6.94 799.00
2 279 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 PB 6.85 778.00
3 238 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 PB 6.76 757.00
4 281 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 12 PB 6.33 659.00
5 276 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 PB 6.27 646.00
6 255 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 10 PB 6.16 621.00
7 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 8 PB 6.11 610.00
8 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 PB 6.07 602.00
9 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 6 PB 5.93 571.00
10 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 PB 5.87 559.00
11 274 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 PB 5.85 554.00
12 243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 PB 5.48 477.00
244 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 DNS
239 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 NM
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 15.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 285 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 8 PB 6.66 734.00
2 252 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4 PB 5.91 567.00
3 254 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 9 PB 5.91 567.00
4 253 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 PB 5.77 537.00
5 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 PB 5.60 502.00
6 300 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3 PB 5.57 496.00
7 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 PB 5.43 467.00
8 288 Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 5 PB 5.40 461.00
9 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 PB 4.95 373.00
210 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 DNS
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 15.1.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 16 PB 5.82 548.00
2 298 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 17 PB 5.45 471.00
3 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3 PB 5.42 465.00
4 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 15 PB 5.36 453.00
5 210 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 6 PB 5.30 441.00
6 257 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2 PB 5.28 437.00
7 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 10 PB 5.16 413.00
8 271 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 7 PB 5.08 398.00
9 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 8 PB 5.06 394.00
10 294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 11 PB 4.98 378.00
11 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 PB 4.78 341.00
12 295 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 14 PB 4.67 321.00
13 284 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 PB 4.51 292.00
245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 DNS
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 16.1.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 189 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 16 PB 5.98 843.00
2 274 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 PB 5.92 825.00
3 204 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 5 PB 5.70 759.00
4 289 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 PB 5.64 741.00
5 266 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 12 PB 5.49 697.00
6 283 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10 PB 5.42 677.00
7 210 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 PB 5.42 677.00
8 185 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 15 PB 5.35 657.00
9 188 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 17 PB 5.32 648.00
10 299 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 PB 5.27 634.00
11 291 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 PB 5.14 598.00
12 209 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 PB 5.00 559.00
13 271 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 6 PB 4.92 538.00
14 186 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 19 PB 4.85 519.00
286 Helena JiranováHelena Jiranová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 8 DNS
295 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13 DNS
264 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 11 DNS
272 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 16.1.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 319 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 PB 5.67 750.00
2 321 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 10 PB 5.33 651.00
3 209 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 13 PB 5.27 634.00
4 327 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5 PB 5.14 598.00
5 322 Dominika SalčákováDominika Salčáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 11 PB 5.07 578.00
6 320 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 9 PB 5.00 559.00
7 324 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 4.96 548.00
8 326 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4 PB 4.93 540.00
9 328 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 PB 4.86 522.00
10 323 Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
04 12 PB 4.86 522.00
11 318 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 7 PB 4.75 492.00
12 317 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 4.60 454.00
325 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 16.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 260 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 PB 5.05 573.00
2 283 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 11 PB 4.98 554.00
3 210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 PB 4.97 551.00
4 287 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 12 PB 4.78 500.00
5 243 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 8 PB 4.75 492.00
6 235 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 5 PB 4.71 482.00
7 188 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 PB 4.60 454.00
8 292 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 PB 4.48 423.00
9 189 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 PB 4.48 423.00
10 240 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 PB 4.47 421.00
11 203 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 PB 4.31 381.00
12 279 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 13 PB 4.22 359.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 16.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 296 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 PB 5.16 603.00
2 438 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 25 PB 4.90 532.00
3 384 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 24 PB 4.88 527.00
4 263 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 22 PB 4.75 492.00
5 11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 15 PB 4.74 490.00
6 185 Amálie NovotnáAmálie Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 12 PB 4.70 479.00
7 118 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 PB 4.66 469.00
8 192 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 20 PB 4.62 459.00
9 288 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 PB 4.61 456.00
10 236 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 10 PB 4.56 443.00
11 290 Julie ChválováJulie Chválová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 4 PB 4.52 433.00
12 163 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 PB 4.48 423.00
13 145 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 11 PB 4.47 421.00
14 265 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 5 PB 4.39 401.00
15 238 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 9 PB 4.35 391.00
16 540 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 21 PB 4.09 329.00
17 444 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 18 PB 4.08 326.00
18 245 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 7 PB 4.04 317.00
19 559 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová