Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy v halových vícebojích

Praha - Strahov (15. - 16. 1. 2022)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 16:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:15.80 881.00
2 289 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.11 822.00
3 204 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:29.01 705.00
4 274 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.72 696.00
5 210 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:37.68 600.00
6 266 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:44.54 522.00
7 185 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:47.41 491.00
8 188 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.10 484.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 16:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 209 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.58 816.00
2 186 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.59 802.00
3 291 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.94 669.00
4 283 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.12 667.00
5 271 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:35.29 628.00
272 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
295 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
286 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
264 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
299 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:15.80 881.00
2 289 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.11 822.00
3 209 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.58 816.00
4 186 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.59 802.00
5 204 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:29.01 705.00
6 274 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.72 696.00
7 291 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.94 669.00
8 283 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.12 667.00
9 271 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:35.29 628.00
10 210 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:37.68 600.00
11 266 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:44.54 522.00
12 185 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:47.41 491.00
13 188 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.10 484.00
272 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
295 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
286 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
264 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
299 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 327 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:22.18 794.00
2 319 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:24.08 769.00
3 321 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:30.29 689.00
4 209 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:41.58 555.00
5 326 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.26 471.00
6 320 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.35 353.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 324 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.70 635.00
2 323 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:35.31 628.00
3 328 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.09 538.00
4 322 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:44.06 527.00
5 317 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.29 492.00
6 318 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.45 352.00
325 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 327 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:22.18 794.00
2 319 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:24.08 769.00
3 321 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:30.29 689.00
4 324 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.70 635.00
5 323 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:35.31 628.00
6 209 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:41.58 555.00
7 328 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.09 538.00
8 322 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:44.06 527.00
9 317 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.29 492.00
10 326 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.26 471.00
11 320 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.35 353.00
12 318 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.45 352.00
325 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 283 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:37.66 600.00
2 287 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:43.93 529.00
3 260 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:44.36 524.00
4 292 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:47.87 486.00
5 240 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:48.77 476.00
6 210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:49.74 44.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 188 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:22.86 785.00
2 279 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:30.12 691.00
3 189 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.44 428.00
4 203 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:56.23 401.00
5 243 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:58.33 381.00
6 235 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:03.01 338.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 188 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:22.86 785.00
2 279 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:30.12 691.00
3 283 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:37.66 600.00
4 287 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:43.93 529.00
5 260 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:44.36 524.00
6 292 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:47.87 486.00
7 240 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:48.77 476.00
8 189 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.44 428.00
9 203 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:56.23 401.00
10 243 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:58.33 381.00
11 235 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:03.01 338.00
12 210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:49.74 44.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 236 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.89 720.00
2 11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32.52 662.00
3 192 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:42.61 543.00
4 296 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.49 522.00
5 438 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:45.14 515.00
6 384 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:47.40 491.00
7 263 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:04.10 328.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 16.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 265 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.55 601.00
2 118 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:41.37 557.00
3 540 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.53 458.00
4 238 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:51.31 450.00
5 290 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:56.89 395.00
6 288 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:57.01 393.00
7 163 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:06.20 310.00
8 185 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:07.60 298.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 16.1.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 245 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:43.67 531.00
2 145 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.68 323.00
3 559 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.18 268.00
4 587 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:15.31 236.00
5 444 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:21.37 192.00
6 292 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:26.64 158.00
282 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 236 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.89 720.00
2 11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32.52 662.00
3 265 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.55 601.00
4 118 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:41.37 557.00
5 192 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:42.61 543.00
6 245 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:43.67 531.00
7 296 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.49 522.00
8 438 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:45.14 515.00
9 384 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:47.40 491.00
10 540 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.53 458.00
11 238 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:51.31 450.00
12 290 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:56.89 395.00
13 288 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:57.01 393.00
14 263 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:04.10 328.00
15 145 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.68 323.00
16 163 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:06.20 310.00
17 185 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:07.60 298.00
18 559 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.18 268.00
19 587 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:15.31 236.00
20 444 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:21.37 192.00
21 292 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:26.64 158.00
282 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS