Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy v halových vícebojích

Praha - Strahov (15. - 16. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.09 851.00
2 251 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 07.25 796.00
3 268 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.34 765.00
4 286 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.39 749.00
5 258 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 07.74 637.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.99 886.00
2 262 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.27 789.00
3 275 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.27 789.00
4 273 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 07.28 785.00
5 267 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.47 723.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 277 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.99 886.00
2 293 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.09 851.00
3 251 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 07.25 796.00
4 262 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.27 789.00
4 275 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.27 789.00
6 273 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 07.28 785.00
7 268 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.34 765.00
8 286 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.39 749.00
9 267 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.47 723.00
10 258 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 07.74 637.00

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.15 830.00
2 281 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.18 819.00
3 274 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.54 700.00
4 255 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.59 684.00
5 243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.66 662.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.04 868.00
2 276 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.15 830.00
3 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.21 809.00
4 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.45 729.00
5 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 07.66 662.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 15.1.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.12 840.00
2 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 07.42 739.00
3 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.48 719.00
4 244 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.97 311.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.04 868.00
2 238 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.12 840.00
3 279 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.15 830.00
3 276 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.15 830.00
5 281 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.18 819.00
6 280 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.21 809.00
7 240 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 07.42 739.00
8 273 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.45 729.00
9 239 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.48 719.00
10 274 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.54 700.00
11 255 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.59 684.00
12 243 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.66 662.00
12 241 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 07.66 662.00
14 244 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.97 311.00

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 15.1.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.32 772.00
2 253 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.52 706.00
3 252 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.65 665.00
4 210 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.72 643.00
5 254 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 07.85 604.00
6 288 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.94 577.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.1.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.27 789.00
2 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 703.00
3 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.67 659.00
4 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.25 489.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.27 789.00
2 300 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 07.32 772.00
3 253 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.52 706.00
4 277 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 703.00
5 252 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.65 665.00
6 242 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.67 659.00
7 210 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.72 643.00
8 254 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 07.85 604.00
9 288 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.94 577.00
10 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.25 489.00

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 07.74 637.00
2 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.84 607.00
3 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.86 601.00
4 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.20 503.00
5 245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.72 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.45 729.00
2 271 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.70 650.00
3 298 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.96 571.00
4 295 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.00 560.00
5 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.03 551.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 15.1.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.12 840.00
2 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.81 616.00
3 294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.06 542.00
4 284 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.29 478.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.12 840.00
2 257 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.45 729.00
3 271 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.70 650.00
4 210 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 07.74 637.00
5 275 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.81 616.00
6 209 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.84 607.00
7 204 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.86 601.00
8 298 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.96 571.00
9 295 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.00 560.00
10 297 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.03 551.00
11 294 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.06 542.00
12 290 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.20 503.00
13 284 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.29 478.00
14 245 Adam AlfoldiAdam Alfoldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.72 369.00