Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody USK Praha II.

Praha - Strahov (21. 1. 2022)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 21.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 16.65
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 16.90
3 297 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.27
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 21.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 16.39
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 17.31
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (pá, 21.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 18.14
2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 18.72
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (pá, 21.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 17.26
2 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 17.97
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 18.09
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 21.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 17.94
2 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 18.64
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 19.22
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 21.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 18.44
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 18.60
3 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.61
4 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 20.28
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 21.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 17.25
2 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 PB 17.35
3 297 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.46
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (pá, 21.1.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.32
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 34.15
3 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.72
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 41.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 16.39
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 16.65
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 16.90
4 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 17.25
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 17.26
6 297 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.27
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 17.31
8 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 PB 17.35
9 297 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 17.46
10 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 17.94
11 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 17.97
12 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 18.09
13 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 18.14
14 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 18.44
15 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 18.60
16 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 18.64
17 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 18.72
18 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 19.22
19 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.32
20 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.61
21 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 20.28
22 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 2 20.72
23 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 34.15
24 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 41.06

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17.93
2 285 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.10
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.46
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 18.58
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 18.69
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 19.03
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 19.62
2 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 19.71
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.86
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.68
2 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.75
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 19.87
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 20.20
2 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 20.50
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.51
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 20.75
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 21.10
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 PB 20.44
2 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.58
3 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.72
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 19.46
2 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 PB 21.67
3 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 21.90
4 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.22
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 285 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.17
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.62
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (pá, 21.1.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 21.90
2 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.22
3 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.04
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17.93
2 285 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.10
3 285 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.17
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 18.58
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 18.69
6 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 19.03
7 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.46
7 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 19.46
9 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 19.62
9 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.62
11 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.68
12 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 19.71
13 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.75
14 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.86
15 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 19.87
16 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 20.20
17 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 PB 20.44
18 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 20.50
19 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.51
20 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 20.75
21 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 21.10
22 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.58
23 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 PB 21.67
24 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.72
25 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 21.90
25 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 21.90
27 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.22
27 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.22
29 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.04