Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody staršího žactva

Olomouc (18. 2. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.2.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.61 qA
2 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 07.72 qA
3 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.87 qA
4 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.95 qB
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.2.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 PB 07.75 qA
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.98 qB
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.31 qC
4 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.32 qC
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.2.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 08.07 qB
2 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.35 qC
3 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.47 qC
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (pá, 18.2.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.71
2 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.71
3 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.78
4 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.31
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 18.2.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.04
2 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 09.16
3 Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.23
4 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 10.25
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 18.2.2022 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 08.19 qB
2 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.92
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.61 qA
2 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 07.72 qA
3 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 PB 07.75 qA
4 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.87 qA
5 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.95 qB
6 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.98 qB
7 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 08.07 qB
8 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 08.19 qB
9 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.31 qC
10 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.32 qC
11 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.35 qC
12 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.47 qC
13 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.71
13 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.71
15 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.78
16 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.92
17 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.04
18 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 09.16
19 Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.23
20 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.31
21 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 10.25

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 18.2.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.67
2 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 07.72
3 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 SB 07.72
4 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 SB 07.87
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 18.2.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 07.82
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 07.93
3 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 SB 08.06
4 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 SB 08.09
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 18.2.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 08.13
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 08.29
3 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.40
4 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 08.42
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 18.2.2022 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.05
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.20
3 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.30
4 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.48
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 18.2.2022 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 08.41
2 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 08.54
3 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 SB 08.66
4 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.99
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 18.2.2022 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 SB 08.70
2 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.71
3 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 SB 08.72
4 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.79
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.95 qA
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.20 qA
3 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 08.22 qA
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 08.44 qA
2 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 08.49 qB
3 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.59 qB
4 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 08.68 qB
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.57 qB
2 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 08.70 qC
3 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.73 qC
4 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.75 qC
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 08.84 qC
2 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.89
3 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 08.96
4 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.02
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.89
2 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.14
3 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.18
4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 08.86
2 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.91
3 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 09.02
4 Sára PelantováSára Pelantová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.38
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 09.02
2 Monika KrmelováMonika Krmelová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 PB 09.15
3 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.40
4 Natálie FojtíkováNatálie Fojtíková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.84
2 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 09.39
3 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 09.40
4 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.47
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 09.12
2 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 09.63
3 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.75
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.05
2 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 09.74
3 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.80
4 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 18.2.2022 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 08.96
2 Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.27
3 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 09.33
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.95 qA
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.20 qA
3 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 08.22 qA
4 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 08.44 qA
5 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 08.49 qB
6 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.57 qB
7 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.59 qB
8 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 08.68 qB
9 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 08.70 qC
10 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.73 qC
11 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.75 qC
12 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 08.84 qC
12 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.84
14 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 PB 08.86
15 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.89
15 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.89
17 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.91
18 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 08.96
18 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 08.96
20 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.02
20 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 09.02
20 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 09.02
23 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.05
24 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 09.12
25 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.14
26 Monika KrmelováMonika Krmelová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 PB 09.15
27 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.18
28 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.23
29 Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.27
30 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 09.33
31 Sára PelantováSára Pelantová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.38
32 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 09.39
33 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.40
33 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 09.40
35 Natálie FojtíkováNatálie Fojtíková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.58
36 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 09.63
37 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 09.74
38 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.75
39 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.80
40 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.93
41 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.47

800 m - Žáci

(pá, 18.2.2022 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 2:30.52
2 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:51.66
3 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:55.50
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 18.2.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:42.49
2 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 3:09.19
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 18.2.2022 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 SB 09.21
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 09.33
3 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.09
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 SB 10.73
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 18.2.2022 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 11.32
2 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 SB 12.77
3 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.71
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.2.2022 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 09.23 qA
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.59 qA
3 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 10.05 qA
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 PB 10.85 qA
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.2.2022 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.21 qB
2 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.85 qB
3 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.09 qB
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 09.23 qA
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.59 qA
3 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 10.05 qA
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 PB 10.85 qA
5 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.21 qB
6 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.85 qB
7 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.09 qB

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.2.2022 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.53 qA
2 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.62 qA
3 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.17 qA
4 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.25 qA
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.2.2022 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.88 qB
2 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 11.30 qB
3 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 3 11.48 qB
4 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 11.61 qC
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.2.2022 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 11.35 qB
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 11.64 qC
3 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 11.69 qC
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (pá, 18.2.2022 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 12.57 qC
2 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.64
3 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.53 qA
2 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.62 qA
3 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.17 qA
4 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.25 qA
5 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.88 qB
6 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 11.30 qB
7 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 11.35 qB
8 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 3 11.48 qB
9 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 11.61 qC
10 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 11.64 qC
11 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 11.69 qC
12 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 12.57 qC
13 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.64
14 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.75

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 18.2.2022 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 09.47
2 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.55
3 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 09.98
4 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 10.17
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 18.2.2022 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 10.94
2 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 1 11.68
3 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.20
4 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.40
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 18.2.2022 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 SB 11.08
2 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 SB 11.51
3 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.03
4 Jana HavránkováJana Havránková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 13.57
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 18.2.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 1,70 1,73 1,75
1 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 4 1.73 - - - - - o o o xxo xxx
2 Tobiáš PatakiTobiáš Pataki
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 1 PB 1.56 o o xo o xxo o xxx
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 3 PB 1.51 - - - - o xxx
4 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 2 SB 1.46 - o o o xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 18.2.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44 1,47 1,50 1,52 1,54
1 Sára MelezínkováSára Melezínková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 11 1.50 - - o o o o xo xo o - xxx
2 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 9 1.50 - - - o o o o xo xo - xxx
3 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 8 1.47 - - - o o o o xxo xxx
4 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 12 1.41 - - o o o o xxx
5 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 10 1.36 - - - o o xxx
6 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 7 1.31 - o o o xxx
7 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 6 1.31 - - o xxo xxx
8 Kristýna KrupicováKristýna Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 3 1.26 o o o xxx
9 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 1 PB 1.26 - xxo o xxx
10= Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 2 1.21 o o xxx
10= Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC BrnoJAC Brno
10 4 1.21 o o xxx
Nicol KolářováNicol Kolářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 5 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 18.2.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 PB 5.18 4.74 4.83 4.66 4.83 4.21 5.18 x
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 5 5.11 4.99 4.90 5.11 5.11 4.90 4.98 4.55
3 Filip MandákFilip Mandák
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 6 4.76 x 4.68 4.50 4.68 4.76 4.53 4.42
4 Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 1 PB 4.42 4.41 4.18 x 4.41 4.42 4.29 4.37
5 Marek ProkůpekMarek Prokůpek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 4.10 4.00 3.75 3.84 4.00 4.10 3.92 3.23
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 18.2.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 29 5.19 5.19 5.15 x 5.19 x x x
2 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 28 4.96 x 4.85 4.82 4.85 4.80 4.96 4.76
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 30 4.84 4.75 4.84 x 4.84 4.75 4.84 x
4 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 24 4.73 3.11 x 4.73 4.73 x x 4.64
5 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 22 PB 4.69 4.34 4.46 4.69 4.69 4.48 x 4.42
6 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 25 4.62 4.62 4.35 4.43 4.62 x 4.06 4.37
7 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 21 4.56 4.54 4.39 4.56 4.56 4.27 4.44 x
8 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 PB 4.51 4.42 4.50 4.42 4.50 4.51 x 3.00
9 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 23 4.42 3.82 x 4.42 4.42
10 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 8 PB 4.39 x x 4.39 4.39
11 Ema MinaříkováEma Minaříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 5 PB 4.36 x 4.36 4.10 4.36
12 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 20 4.34 4.34 - - 4.34
13 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 26 4.31 x 4.18 4.31 4.31
14 Sára PelantováSára Pelantová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 16 PB 4.23 4.05 4.12 4.23 4.23
15 Viktorie KremlováViktorie Kremlová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
08 13 PB 4.16 3.83 4.16 3.97 4.16
16 Julie BurešováJulie Burešová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 19 4.12 3.65 4.05 4.12 4.12
17 Hana SkokanováHana Skokanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 9 PB 4.12 4.12 3.92 x 4.12
18 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 17 4.05 x 4.05 4.00 4.05
19 Nela MenšíkováNela Menšíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 4 PB 4.02 3.72 3.92 4.02 4.02
20 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 18 4.00 4.00 3.94 3.82 4.00
21 Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 10 PB 3.97 3.93 3.97 x 3.97
22 Tereza TicháTereza Tichá
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 12 SB 3.96 x 3.80 3.96 3.96
23 Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 PB 3.96 3.96 3.59 3.73 3.96
24 Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 11 SB 3.84 3.75 3.84 3.62 3.84
25 Nicol KolářováNicol Kolářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 15 3.84 3.84 x 3.71 3.84
26 Natálie FojtíkováNatálie Fojtíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 2 SB 3.80 x 3.80 3.72 3.80
27 Kristýna KrupicováKristýna Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
09 14 3.65 3.65 x x 3.65
28 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 SB 3.52 3.52 3.41 3.50 3.52
Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 27 NM x x x -
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 18.2.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 8 10.11 09.78 09.57 09.98 9.98 09.47 10.11 09.85
2 Monika KrmelováMonika Krmelová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 7 09.20 09.20 08.67 08.35 9.20 07.29 x 08.60
3 Nela KomínkováNela Komínková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 3 PB 08.87 07.93 08.31 07.86 8.31 07.93 x 08.87
4 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 PB 08.82 08.70 08.82 08.07 8.82 08.15 07.46 08.23
5 Andrea ŠímováAndrea Šímová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 2 PB 08.31 07.90 08.22 08.31 8.31 08.17 07.81 06.97
6 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 5 08.12 07.70 08.10 06.78 8.10 08.12 07.96 08.00
7 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 6 07.89 07.25 x 07.81 7.81 07.13 06.75 07.89
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 18.2.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 10 PB 14.01 13.14 13.80 x 13.80 12.72 14.01 13.82
2 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 PB 13.96 13.30 13.96 12.69 13.96 12.62 12.79 12.82
3 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 9 PB 12.84 12.35 12.34 12.15 12.35 12.48 12.84 12.22
4 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 7 PB 12.16 12.16 12.04 - 12.16 11.85 11.88 11.53
5 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 5 09.39 09.39 08.90 - 9.39 - - 09.35
6 Martin DobčákMartin Dobčák
BYAC BrnoBYAC Brno
08 6 09.27 08.68 08.36 08.34 8.68 08.36 09.27 08.94
7 Tobiáš PatakiTobiáš Pataki
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 1 SB 08.71 08.58 07.98 08.58 8.58 08.17 08.17 08.71
8 Jakub StanzlJakub Stanzl
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 3 PB 08.40 08.40 08.13 07.89 8.40 07.79 07.73 07.18
9 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 4 06.64 05.11 06.64 06.28 6.64
10 Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 SB 06.40 06.40 06.13 - 6.40
Celkem 10 závodníků