Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor OLK a ZLK mladšího a staršího žactva

Ostrava (29. 1. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: do finále

Rozběh 1 (so, 29.1.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 07.53
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 08.19
3 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.44
4 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.53
5 Jiří ObšilJiří Obšil 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 08.62
6 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.75
7 Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KlučkaVít Klučka 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 07.72
2 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.17
3 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.33
4 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 08.61
5 Marek TimkoMarek Timko 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 08.73
6 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.77
7 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 08.83
8 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.1.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 PB 07.82
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 07.88
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 08.15
4 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.24
5 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.15
6 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.39
Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Matěj VávraMatěj Vávra 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.1.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 07.65
2 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 07.93
3 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 07.93
4 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 08.05
5 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.44
6 Pavel KonrádPavel Konrád 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.69
7 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.17
Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 29.1.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 07.78
2 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.12
3 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 =SB 08.18
4 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 08.39
5 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.52
6 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.73
7 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 09.23
Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 07.53
2 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 07.65
3 Vít KlučkaVít Klučka 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 07.72
4 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 07.78
5 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 PB 07.82
6 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 07.88
7 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 07.93
8 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 07.93
9 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 08.05
10 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.12
11 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 08.15
12 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.17
13 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 =SB 08.18
14 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 08.19
15 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.24
16 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.33
17 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 08.39
18 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.44
19 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.44
20 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.52
21 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.53
22 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 08.61
23 Jiří ObšilJiří Obšil 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 08.62
24 Pavel KonrádPavel Konrád 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.69
25 Marek TimkoMarek Timko 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 08.73
26 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.73
27 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.75
28 Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.76
29 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.77
30 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 08.83
31 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.15
32 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.17
33 Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 09.23
34 Vojtěch ChmelařVojtěch Chmelař 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.39
35 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.47
Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Matěj VávraMatěj Vávra 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 DNS
Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 29.1.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.59
2 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.69
3 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.74
4 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 07.83
5 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.02
6 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.19
7 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 08.23
8 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.28
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 29.1.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.22
2 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.35
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.43
4 Pavel KonrádPavel Konrád 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.72
5 Jiří ObšilJiří Obšil 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 08.78
6 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.83
Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále A (so, 29.1.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KlučkaVít Klučka 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 07.71
2 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 07.87
3 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 07.89
4 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.15
5 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.19
6 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.24
7 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.40
Vojtěch PražákVojtěch Pražák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 29.1.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 08.42
2 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.51
3 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 08.61
4 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 08.70
5 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.89
6 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.18
Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: do finále

Rozběh 1 (so, 29.1.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 08.52
2 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.89
3 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.10
4 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 09.81
5 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 09.99
6 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.17
7 Vojtěch PodškubkaVojtěch Podškubka 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 10.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.15
2 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.73
3 Lukáš MacalíkLukáš Macalík 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 SB 09.92
4 Josef KučeraJosef Kučera 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.08
5 Denis KupkaDenis Kupka 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.27
Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.1.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 08.23
2 Ondřej ČechOndřej Čech 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 =PB 09.00
3 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 09.02
4 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 09.34
5 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 09.49
6 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.51
7 Petr HřivňákPetr Hřivňák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.1.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.30
2 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 08.84
3 Gustav HodekGustav Hodek 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.04
4 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 09.25
5 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 09.25
6 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 09.34
7 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 29.1.2022 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 08.62
2 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.26
3 Jakub DudíkJakub Dudík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 09.36
4 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.39
5 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 09.39
6 Karel KubalákKarel Kubalák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.61
7 Boris PetrBoris Petr 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 09.95
8 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 10.52
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 08.23
2 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.30
3 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 08.52
4 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 08.62
5 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 08.84
6 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.89
7 Ondřej ČechOndřej Čech 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 =PB 09.00
8 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 09.02
9 Gustav HodekGustav Hodek 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.04
10 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.10
11 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.15
12 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 09.25
13 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 09.25
14 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.26
15 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 09.34
16 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 09.34
17 Jakub DudíkJakub Dudík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 09.36
18 Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.39
19 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 09.39
20 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 09.49
21 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.51
22 Karel KubalákKarel Kubalák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.61
23 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.73
24 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.78
25 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 09.81
26 Lukáš MacalíkLukáš Macalík 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 SB 09.92
27 Boris PetrBoris Petr 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 09.95
28 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 09.99
29 Josef KučeraJosef Kučera 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.08
30 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.17
31 Vojtěch PodškubkaVojtěch Podškubka 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 10.19
32 Denis KupkaDenis Kupka 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.27
33 Petr HřivňákPetr Hřivňák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.27
34 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 10.52
Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (so, 29.1.2022 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.32
2 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.50
3 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.71
4 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.84
5 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.07
6 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.07
7 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.10
8 Gustav HodekGustav Hodek 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.13
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 29.1.2022 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.05
2 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.26
3 Jakub DudíkJakub Dudík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.35
4 Karel KubalákKarel Kubalák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.44
5 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.64
6 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.80
7 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.82
Vojtěch KřížVojtěch Kříž 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále A (so, 29.1.2022 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 08.27
2 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.64
3 Ondřej ČechOndřej Čech 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.91
4 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.19
5 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.31
6 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.34
7 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.35
8 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.39
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 29.1.2022 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KučeraJosef Kučera 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.87
2 Denis KupkaDenis Kupka 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.12
3 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.31
4 Vojtěch PodškubkaVojtěch Podškubka 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 10.38
5 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 10.41
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: do finále

Rozběh 1 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 =PB 08.88
2 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.01
3 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 PB 09.09
4 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.37
5 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 09.59
Ester HengalováEster Hengalová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 08.65
2 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.83
3 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 08.85
4 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.00
5 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 09.55
6 Liliana BudíkováLiliana Budíková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.95
7 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 10.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 08.64
2 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.95
3 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.06
4 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.31
5 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 09.42
6 Barbora BrázdilováBarbora Brázdilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.84
Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 08.37
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.68
3 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.86
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.23
5 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 09.36
6 Sára PetřvalskáSára Petřvalská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 09.61
7 Natálie KoláčkováNatálie Koláčková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 09.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 08.36
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 08.60
3 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.62
4 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.74
5 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.86
6 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.03
7 Justýna ŽákováJustýna Žáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.11
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.56
3 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 08.62
4 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.84
5 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.89
6 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 10.18
Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.26
2 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.82
3 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 09.06
4 Martina KmínkováMartina Kmínková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.20
5 Michaela Mirosl LounováMichaela Mirosl Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 09.29
6 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09.30
7 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 09.31
8 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 07.97
2 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 08.53
1 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.53
4 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 08.59
5 Beáta DittrichováBeáta Dittrichová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.66
6 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.49
7 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.54
8 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 29.1.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.25
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 08.54
3 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.60
4 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.75
5 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 09.17
6 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 09.75
7 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.87
8 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.10
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 07.97
2 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.11
3 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.25
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.26
5 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 08.36
6 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 08.37
7 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.53
7 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 08.53
9 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 08.54
10 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.56
11 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 08.59
12 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 08.60
13 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.60
14 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 08.62
14 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.62
16 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 08.64
17 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 08.65
18 Beáta DittrichováBeáta Dittrichová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.66
19 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.68
20 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.74
21 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 08.75
22 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.82
23 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.83
24 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.84
25 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 08.85
26 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.86
27 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.86
28 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 =PB 08.88
29 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.89
30 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.95
31 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.00
32 Alžběta BláhováAlžběta Bláhová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.01
33 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.03
34 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.06
35 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 09.06
36 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 PB 09.09
37 Justýna ŽákováJustýna Žáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.16
38 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 09.17
39 Martina KmínkováMartina Kmínková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.20
40 Natálie NovákováNatálie Nováková 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.23
41 Michaela Mirosl LounováMichaela Mirosl Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 09.29
42 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09.30
43 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.31
44 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 09.31
45 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 09.36
46 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.37
47 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 09.42
48 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.49
49 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.50
50 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.54
51 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 09.55
52 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 09.59
53 Sára PetřvalskáSára Petřvalská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 09.61
54 Natálie KoláčkováNatálie Koláčková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 09.63
55 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 09.75
56 Barbora BrázdilováBarbora Brázdilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.84
57 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.87
58 Liliana BudíkováLiliana Budíková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 09.95
59 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.10
60 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 10.11
61 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.17
62 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 10.18
Ester HengalováEster Hengalová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DNS
Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS
Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNF

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 29.1.2022 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 PB 08.09
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.15
3 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.33
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.38
5 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 08.49
6 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 08.59
7 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.73
Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 29.1.2022 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 4 =PB 08.63
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =SB 08.68
3 Klaudie MíčkováKlaudie Míčková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.79
4 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.86
5 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.88
6 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.91
7 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 08.91
8 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.92
Celkem 8 závodníků
Finále A (so, 29.1.2022 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 07.94
2 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.08
3 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 08.51
4 Sofie TaberySofie Tabery 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.64
5 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 08.65
6 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.77
7 Beáta DittrichováBeáta Dittrichová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.93
Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 29.1.2022 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.82
2 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.86
3 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.87
4 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.93
5 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.03
6 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.08
7 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.14
8 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 09.21
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: do finále

Rozběh 1 (so, 29.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 PB 08.93
2 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.97
3 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.05
4 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.53
5 Katrin EderováKatrin Ederová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 09.83
6 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.88
7 Varvara KonstantinováVarvara Konstantinová 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.68
2 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 08.78
3 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.84
4 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.19
5 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.54
6 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.64
7 Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 09.13
2 Hana ŽákováHana Žáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.15
3 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 09.45
4 Štěpánka BabicováŠtěpánka Babicová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 09.72
5 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.94
6 Eliška JansováEliška Jansová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.09
7 Vědunka PospíšilováVědunka Pospíšilová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 10.43
8 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 10.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.82
2 Nela PávkováNela Pávková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09.09
3 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.20
4 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 09.45
5 Sára DvořákováSára Dvořáková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 09.52
6 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.55
7 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.56
8 Viktorie MacurováViktorie Macurová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 10.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 29.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 09.10
2 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 PB 09.39
3 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.41
4 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.45
5 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.46
6 Stella KeroušováStella Keroušová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.54
7 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 09.61
8 Nela KlímováNela Klímová 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 29.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.83
2 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.45
3 Natálie RaclavskáNatálie Raclavská 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 =SB 09.65
4 Tereza MeixnerováTereza Meixnerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.65
5 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.98
6 Anna HodkováAnna Hodková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 SB 10.05
7 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.05
Tereza JaníkováTereza Janíková 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 29.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 08.83
2 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 09.18
3 Kristýna JungováKristýna Jungová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.41
4 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 09.55
5 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.79
6 Lucie ČernáLucie Černá 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.16
7 Denisa VilímkováDenisa Vilímková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 10.20
Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 29.1.2022 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.10
2 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.11
3 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 09.23
4 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.48
5 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.54
6 Klaudie KročilováKlaudie Kročilová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.07
7 Eliška ChytilováEliška Chytilová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.26
8 Gabriela SlováčkováGabriela Slováčková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 11.92
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.68
2 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 08.78
3 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.82
4 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.83
5 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 SB 08.83
6 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.84
7 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 PB 08.93
8 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.97
9 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.05
10 Nela PávkováNela Pávková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09.09
11 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.10
12 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 09.10
13 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.11
14 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 09.13
15 Hana ŽákováHana Žáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.15
16 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 09.18
17 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 09.19
18 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.20
19 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 09.23
20 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 PB 09.39
21 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.41
22 Kristýna JungováKristýna Jungová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09.41
23 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.45
24 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 09.45
25 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 09.45
26 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.45
27 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.46
28 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.48
29 Sára DvořákováSára Dvořáková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 09.52
30 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.53
31 Stella KeroušováStella Keroušová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.54
32 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.54
33 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.54
34 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 09.55
35 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.55
36 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.56
37 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 09.61
38 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 09.64
39 Natálie RaclavskáNatálie Raclavská 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 =SB 09.65
40 Tereza MeixnerováTereza Meixnerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.65
41 Nela KlímováNela Klímová 09 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.69
42 Štěpánka BabicováŠtěpánka Babicová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 09.72
43 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.79
44 Katrin EderováKatrin Ederová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 09.83
45 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.88
46 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.94
47 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.98
48 Anna HodkováAnna Hodková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 SB 10.05
49 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.05
50 Klaudie KročilováKlaudie Kročilová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.07
51 Eliška JansováEliška Jansová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.09
52 Lucie ČernáLucie Černá 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.16
52 Viktorie MacurováViktorie Macurová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 10.16
54 Denisa VilímkováDenisa Vilímková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 10.20
55 Varvara KonstantinováVarvara Konstantinová 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.22
56 Vědunka PospíšilováVědunka Pospíšilová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 10.43
57 Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.68
58 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 10.90
59 Eliška ChytilováEliška Chytilová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.26
60 Gabriela SlováčkováGabriela Slováčková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 11.92
Tereza JaníkováTereza Janíková 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 29.1.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 SB 08.74
2 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.82
3 Markéta HrubáMarkéta Hrubá 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 08.89
4 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.01
5 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 09.06
6 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 09.14
7 Nela PávkováNela Pávková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 09.15
8 Hana ŽákováHana Žáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.16
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 29.1.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.06
2 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.11
3 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 09.13
4 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 09.15
5 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.16
6 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 09.27
7 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.50
8 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.53
Celkem 8 závodníků
Finále A (so, 29.1.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.64
2 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.68
3 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 08.83
4 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.05
5 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.11
6 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 09.12
7 Stella SukupováStella Sukupová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.15
8 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.17
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 29.1.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 09.32
2 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 09.42
3 Kristýna JungováKristýna Jungová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 09.43
4 Ema MašláňováEma Mašláňová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.47
5 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 09.49
6 Sára MarekováSára Mareková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.53
Stella KeroušováStella Keroušová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
2 Eliška MojžíšováEliška Mojžíšová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 19.45
2 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 19.61
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 19.77
4 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 20.34
5 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.78
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 20.49
3 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.78
4 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 21.12
Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 29.1.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.10
2 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.63
3 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 21.03
4 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.43
Viktor IvánekViktor Ivánek 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 29.1.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.04
2 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 20.66
3 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 21.64
Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Matěj VávraMatěj Vávra 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 29.1.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.34
2 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 18.75
3 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 18.90
4 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 20.29
Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.34
2 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 18.75
3 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.78
4 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 18.90
5 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.10
6 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 19.45
7 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 19.61
8 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 19.77
9 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.04
10 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 20.29
11 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 20.34
12 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 20.49
13 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 20.63
14 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 20.66
15 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.78
16 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 21.03
17 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 21.12
18 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.43
19 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 21.64
20 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.26
Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.3.1
Viktor IvánekViktor Ivánek 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Matěj VávraMatěj Vávra 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2022 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 23.50
2 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.07
3 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.11
4 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.15
5 Lukáš KociánLukáš Kocián 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.82
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2022 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.28
2 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 23.36
3 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 23.57
4 Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.64
5 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.08
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 29.1.2022 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.72
2 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 22.95
3 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 23.23
4 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.44
5 Boris PetrBoris Petr 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.11
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 29.1.2022 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 20.27
2 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 21.19
3 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.51
4 Karel KubalákKarel Kubalák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 24.86
Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 20.27
2 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 21.19
3 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.72
4 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 22.95
5 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 23.23
6 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.28
7 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 23.36
8 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.44
9 Šimon BajcarŠimon Bajcar 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 23.50
10 Filip LandsfeldFilip Landsfeld 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.51
11 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 23.57
12 Jakub KnapJakub Knap 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.64
13 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.07
14 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.08
15 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.11
16 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.15
17 Lukáš KociánLukáš Kocián 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.82
18 Karel KubalákKarel Kubalák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 24.86
19 Boris PetrBoris Petr 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.11
Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 21.01
2 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 21.84
3 Laura RýznarováLaura Rýznarová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 22.20
4 Martina KmínkováMartina Kmínková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 22.90
5 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 24.14
Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.02
2 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 22.59
3 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 23.66
4 Karolína PánkováKarolína Pánková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.09
5 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.30
Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 19.72
2 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 20.51
3 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 22.14
4 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 22.78
5 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 22.85
6 Barbora BrázdilováBarbora Brázdilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 24.25
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 21.04
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 21.08
3 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 21.39
4 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 22.81
5 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.88
6 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 23.02
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 21.80
2 Jana StrakováJana Straková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 22.20
3 Michaela Mirosl LounováMichaela Mirosl Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 22.63
4 Ester HengalováEster Hengalová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.04
Natálie FojtíkováNatálie Fojtíková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 21.54
2 Zuzana ČernáZuzana Černá 08 TJ UničovTJ Uničov 6 PB 21.78
3 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 21.91
4 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 22.66
5 Sára PetřvalskáSára Petřvalská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 23.95
6 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 24.57
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 20.39
2 Stella BrázdilováStella Brázdilová 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 20.84
3 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 21.50
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 22.03
5 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.15
Marcela JanišováMarcela Janišová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 21.00
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 21.03
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 21.79
4 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 21.82
5 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.61
Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 29.1.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 19.24
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 20.71
3 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 21.67
4 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.95
5 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.45
6 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 25.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.02
2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 19.24
3 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 19.72
4 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 20.39
5 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 20.51
6 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 20.71
7 Stella BrázdilováStella Brázdilová 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 20.84
8 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 21.00
9 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 21.01
10 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 21.03
11 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 21.04
12 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 21.08
13 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 21.39
14 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 21.50
15 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 21.54
16 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 21.67
17 Zuzana ČernáZuzana Černá 08 TJ UničovTJ Uničov 6 PB 21.78
18 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 21.79
19 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 21.80
20 Lucie ViznerováLucie Viznerová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 21.82
21 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 21.84
22 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 21.91
23 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.95
24 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 22.03
25 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 22.14
26 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.15
27 Jana StrakováJana Straková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 22.20
28 Laura RýznarováLaura Rýznarová 08 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 22.20
29 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 22.59
30 Michaela Mirosl LounováMichaela Mirosl Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 22.63
31 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 22.66
32 Laura ZikováLaura Ziková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 22.78
33 Julie BurešováJulie Burešová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 22.81
34 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 22.85
35 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.88
36 Martina KmínkováMartina Kmínková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 22.90
37 Barbora TopičováBarbora Topičová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 23.02
38 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.45
39 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 23.66
40 Sára PetřvalskáSára Petřvalská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 23.95
41 Ester HengalováEster Hengalová 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.04
42 Karolína PánkováKarolína Pánková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.09
43 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 24.14
44 Barbora BrázdilováBarbora Brázdilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 24.25
45 Gabriela SvozilováGabriela Svozilová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 24.57
46 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.61
47 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.30
48 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 25.40
Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.3.1
Natálie FojtíkováNatálie Fojtíková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS
Marcela JanišováMarcela Janišová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 21.92
2 Klára Emílie JandováKlára Emílie Jandová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 23.40
3 Hana ŽákováHana Žáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 23.50
4 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 24.85
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS
Amálie KlezlováAmálie Klezlová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 20.94
2 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 22.97
3 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 23.46
4 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 24.33
5 Štěpánka BabicováŠtěpánka Babicová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 24.52
6 Vědunka PospíšilováVědunka Pospíšilová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 25.74
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.1.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 22.46
2 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 22.79
3 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 24.07
4 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 24.15
5 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 24.33
6 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.63
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 29.1.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.65
2 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 22.65
3 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 23.00
4 Justýna BízováJustýna Bízová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.33
5 Anna RozkošnáAnna Rozkošná 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 26.16
6 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 27.46
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 29.1.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.39
2 Monika ŠpitováMonika Špitová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.61
3 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 24.04
4 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 PB 24.13
5 Klaudie KročilováKlaudie Kročilová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 26.39
Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 29.1.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 21.81
2 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 22.58
3 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 23.13
4 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 23.15
5 Tereza MeixnerováTereza Meixnerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.84
Hana DoubravováHana Doubravová 09 TJ UničovTJ Uničov 6 DQ 17.5.3
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 29.1.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 22.62
2 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.05
3 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 23.09
4 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 23.40
5 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.38
Veronika HendrychováVeronika Hendrychová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 29.1.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 22.71
2 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 24.77
3 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.16
4 Viktorie MacurováViktorie Macurová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 25.49
Sára DvořákováSára Dvořáková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 DNS
Nikola SkulováNikola Skulová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 20.94
2 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.65
3 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 21.81
4 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 21.92
5 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.39
6 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 22.46
7 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 22.58
8 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 22.62
9 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 22.65
10 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 22.71
11 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 22.79
12 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 22.97
13 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 23.00
14 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.05
15 Sofie KubicováSofie Kubicová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 23.09
16 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 23.13
17 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 23.15
18 Justýna BízováJustýna Bízová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 23.33
19 Klára Emílie JandováKlára Emílie Jandová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 23.40
19 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 23.40
21 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 23.46
22 Hana ŽákováHana Žáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 23.50
23 Monika ŠpitováMonika Špitová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.61
24 Tereza MeixnerováTereza Meixnerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.84
25 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 24.04
26 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 24.07
27 Eliška HorákováEliška Horáková 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 PB 24.13
28 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 24.15
29 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 24.33
30 Tereza VališováTereza Vališová 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 24.33
31 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.38
32 Štěpánka BabicováŠtěpánka Babicová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 24.52
33 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.63
34 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 24.77
35 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 24.85
36 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.16
37 Viktorie MacurováViktorie Macurová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 25.49
38 Vědunka PospíšilováVědunka Pospíšilová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 25.74
39 Anna RozkošnáAnna Rozkošná 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 26.16
40 Klaudie KročilováKlaudie Kročilová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 26.39
41 Anna HradilováAnna Hradilová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 27.46
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS
Amálie KlezlováAmálie Klezlová 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Hana DoubravováHana Doubravová 09 TJ UničovTJ Uničov 6 DQ 17.5.3
Veronika HendrychováVeronika Hendrychová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Sára DvořákováSára Dvořáková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 DNS
Nikola SkulováNikola Skulová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2022 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.50
2 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 45.26
3 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.77
Marek TimkoMarek Timko 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2022 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 41.96
2 Pavel KonrádPavel Konrád 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 45.56
3 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 45.99
4 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.45
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.50
2 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 41.96
3 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 45.26
4 Pavel KonrádPavel Konrád 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 45.56
5 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 45.99
6 Vratislav OvesnýVratislav Ovesný 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.77
7 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.45
Marek TimkoMarek Timko 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2022 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 46.15
2 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 46.34
3 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 49.42
4 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 55.83
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2022 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 52.98
2 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 53.72
3 Josef KučeraJosef Kučera 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 55.22
4 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 56.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 46.15
2 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 46.34
3 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 49.42
4 Ondřej DohnalOndřej Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 52.98
5 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 53.72
6 Josef KučeraJosef Kučera 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 55.22
7 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 55.83
8 Matyáš DohnalMatyáš Dohnal 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 56.26

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2022 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon