Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (14. 5. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.91
2 119 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.01
3 39 Jan ŠulcJan Šulc 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.14
4 47 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.34
5 165 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.34
6 23 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.52
7 162 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.59
8 228 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.86
2 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.96
3 120 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.00
4 163 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.11
5 81 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.14
6 138 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.26
7 158 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.83
8 189 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 12.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 14.5.2022 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.10
2 136 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.22
3 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.40
4 134 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.44
5 40 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.48
6 160 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.52
7 75 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.63
8 166 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.75
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.86
2 161 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.91
3 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.96
4 120 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.00
5 119 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.01
6 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.10
7 163 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.11
8 39 Jan ŠulcJan Šulc 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.14
8 81 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.14
10 136 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.22
11 138 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.26
12 47 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.34
12 165 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.34
14 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.40
15 134 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.44
16 40 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.48
17 23 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.52
17 160 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.52
19 162 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.59
20 75 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.63
21 166 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.75
22 158 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.83
23 228 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.96
24 189 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 12.05

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 14.5.2022 - 12:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.79 11.00
2 36 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.89 9.00
3 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.06 8.00
4 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.08 7.00
5 119 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.11 6.00
6 120 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.5.2022 - 12:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.85 4.00
2 39 Jan ŠulcJan Šulc 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.92 3.00
3 163 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.03 2.00
4 81 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.09 1.00
5 47 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.19
6 138 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.21
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 14.5.2022 - 10:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.26
2 355 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 12.55
3 209 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.84
4 52 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.91
5 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.94
6 255 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.98
7 262 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.50
8 309 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 14.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 12.42
2 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.59
3 361 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 12.66
4 123 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.68
5 208 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.74
6 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.87
7 59 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.98
8 274 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 14.5.2022 - 10:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.17
2 158 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.36
3 261 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.51
4 277 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.71
5 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.88
6 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.24
7 106 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.44
8 167 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.45
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.17
2 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.26
3 158 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.36
4 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 12.42
5 261 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.51
6 355 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 12.55
7 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.59
8 361 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 12.66
9 123 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.68
10 277 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.71
11 208 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.74
12 209 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.84
13 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.87
14 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.88
15 52 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.91
16 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.94
17 255 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.98
17 59 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.98
19 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.24
20 274 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.30
21 106 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.44
22 167 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.45
23 262 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.50
24 309 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.60

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 14.5.2022 - 12:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.82 11.00
2 217 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.85 9.00
3 355 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 12.15 8.00
4 158 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.25 7.00
5 261 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.25 6.00
6 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 12.51 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.5.2022 - 12:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.34 4.00
2 277 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.35 3.00
3 123 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.36 2.00
4 361 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 12.42 1.00
5 209 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.43
208 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.01 11.00
2 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.03 9.00
3 161 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.11 8.00
4 39 Jan ŠulcJan Šulc 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.37 7.00
5 156 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 22.51 6.00
6 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 22.55 5.00
7 120 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.69 2.00
8 190 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.84 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 15:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 22.67 4.00
2 70 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 22.90
3 92 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.03
4 191 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 23.15
5 237 Michal PokornýMichal Pokorný 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 23.24
6 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.27
7 157 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.32
47 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 14.5.2022 - 15:00) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 22.68 3.00
2 134 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.04
3 40 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 23.13
4 138 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 23.26
5 165 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.29
6 74 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.32
7 112 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.15
8 158 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.18
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 14.5.2022 - 15:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.52
2 162 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.57
3 167 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.44
4 164 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 24.63
5 228 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.67
235 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.01 11.00
2 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.03 9.00
3 161 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.11 8.00
4 39 Jan ŠulcJan Šulc 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.37 7.00
5 156 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 22.51 6.00
6 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 22.55 5.00
7 81 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 22.67 4.00
8 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 22.68 3.00
9 120 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.69 2.00
10 190 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.84 1.00
11 70 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 22.90
12 92 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.03
13 134 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.04
14 40 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 23.13
15 191 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 23.15
16 237 Michal PokornýMichal Pokorný 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 23.24
17 138 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 23.26
18 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.27
19 165 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.29
20 157 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.32
20 74 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.32
22 166 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.52
23 162 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.57
24 112 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.15
25 158 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.18
26 167 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.44
27 164 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 24.63
28 228 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.67
47 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS
235 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.40 11.00
2 355 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 24.94 9.00
3 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 25.28 8.00
4 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.37 7.00
5 52 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 25.73 6.00
6 255 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.92 4.00
7 158 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.98 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.88 5.00
2 123 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.00 2.00
3 361 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 26.10 1.00
4 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.59
5 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.69
6 64 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.76
7 65 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 28.04
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 14.5.2022 - 14:45) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.46
2 324 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 26.75
3 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.88
4 333 Polina PismennaPolina Pismenna 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.27
174 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNF
214 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.40 11.00
2 355 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 24.94 9.00
3 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 25.28 8.00
4 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.37 7.00
5 52 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 25.73 6.00
6 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.88 5.00
7 255 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.92 4.00
8 158 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.98 3.00
9 123 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.00 2.00
10 361 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 26.10 1.00
11 12 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.46
12 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.59
13 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.69
14 324 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 26.75
15 64 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.76
16 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.88
17 65 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 28.04
18 333 Polina PismennaPolina Pismenna 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.27
174 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNF
214 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNF

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 47.69 11.00
2 156 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 48.10 9.00
3 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 48.45 8.00
4 17 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 50.84 3.00
5 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 50.89 2.00
6 127 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 50.91 1.00
7 237 Michal PokornýMichal Pokorný 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 51.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 49.39 7.00
2 70 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 49.77 6.00
3 157 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 50.63 4.00
4 92 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 51.15
5 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.57
6 135 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 53.98
38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 14.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 50.60 5.00
2 191 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 52.08
3 75 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 52.26
4 121 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 53.79
5 235 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 54.78
6 187 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 56.00
7 123 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 58.40
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 47.69 11.00
2 156 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 48.10 9.00
3 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 48.45 8.00
4 160 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 49.39 7.00
5 70 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 49.77 6.00
6 5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 50.60 5.00
7 157 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 50.63 4.00
8 17 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 50.84 3.00
9 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 50.89 2.00
10 127 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 50.91 1.00
11 92 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 51.15
12 237 Michal PokornýMichal Pokorný 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 51.56
13 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.57
14 191 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 52.08
15 75 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 52.26
16 121 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 53.79
17 135 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 53.98
18 235 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 54.78
19 187 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 56.00
20 123 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 58.40
38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNF

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 57.15 11.00
2 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 58.32 9.00
3 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.88 8.00
4 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 59.36 7.00
5 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.63 6.00
6 12 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 59.97 5.00
7 65 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 64.44
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 61.00 4.00
2 70 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 61.11 3.00
3 324 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.64 2.00
4 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.70 1.00
5 378 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 64.17
6 237 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 66.15
7 333 Polina PismennaPolina Pismenna 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 67.32
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 57.15 11.00
2 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 58.32 9.00
3 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.88 8.00
4 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 59.36 7.00
5 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.63 6.00
6 12 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 59.97 5.00
7 221 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 61.00 4.00
8 70 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 61.11 3.00
9 324 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.64 2.00
10 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.70 1.00
11 378 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 64.17
12 65 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 64.44
13 237 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 66.15
14 333 Polina PismennaPolina Pismenna 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 67.32

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:54.74 11.00
2 67 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:56.03 9.00
3 135 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 1:57.10 7.00
4 85 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:57.83 5.00
5 9 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:57.97 4.00
6 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 1:58.55 3.00
7 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 1:58.81 2.00
8 71 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:59.85 1.00
9 231 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:00.91
102 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:56.53 8.00
2 77 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:57.28 6.00
3 113 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:00.05
4 214 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:00.16
5 164 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:05.39
6 239 Jakub StrnadJakub Strnad 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:08.86
7 229 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:10.57
8 234 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:15.27
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:54.74 11.00
2 67 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:56.03 9.00
3 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:56.53 8.00
4 135 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 1:57.10 7.00
5 77 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:57.28 6.00
6 85 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:57.83 5.00
7 9 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:57.97 4.00
8 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 1:58.55 3.00
9 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 1:58.81 2.00
10 71 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:59.85 1.00
11 113 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:00.05
12 214 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:00.16
13 231 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:00.91
14 164 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:05.39
15 239 Jakub StrnadJakub Strnad 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:08.86
16 229 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:10.57
17 234 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:15.27
102 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:14.96 11.00
2 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:15.57 9.00
3 108 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:16.13 8.00
4 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:16.42 7.00
5 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:16.74 6.00
6 320 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:19.60 5.00
7 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:22.61 4.00
8 15 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:23.52 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 348 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:30.59 2.00
2 155 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 2:31.30 1.00
3 318 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:32.55
4 328 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:33.15
MS 321 Magdaléna HronkováMagdaléna Hronková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:37.88
6 71 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:38.15
MS 323 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:44.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:14.96 11.00
2 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:15.57 9.00
3 108 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:16.13 8.00
4 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:16.42 7.00
5 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:16.74 6.00
6 320 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:19.60 5.00
7 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:22.61 4.00
8 15 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:23.52 3.00
9 348 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:30.59 2.00
10 155 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 2:31.30 1.00
11 318 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:32.55
12 328 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:33.15
13 321 Magdaléna HronkováMagdaléna Hronková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:37.88
14 71 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:38.15
15 323 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:44.66

1500 m - Muži

(so, 14.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18 3:57.44 11.00
2 117 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 3:57.74 9.00
3 114 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16 3:57.88 8.00
4 10 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 4:00.78 7.00
5 213 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 4:07.46 6.00
6 80 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 4:07.57 5.00
7 130 Daniel StrakaDaniel Straka 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 4:10.19 4.00
8 83 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 4:16.65 3.00
9 72 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 4:17.09 2.00
10 64 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 4:17.24 1.00
11 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 4:22.98
12 186 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:27.09
13 105 Matěj NovýMatěj Nový 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:29.32
14 220 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 4:30.31
15 236 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:34.48
71 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 DNF
231 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 DNF
118 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17 DNF
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 14.5.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 78 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 4:39.46 11.00
2 101 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:39.63 9.00
3 232 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 4:42.80 8.00
4 159 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 4:43.92 7.00
5 66 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 4:46.32 6.00
6 5 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 4:49.82 5.00
7 258 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:52.75 4.00
8 334 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:54.98 3.00
9 311 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 4:57.74 2.00
10 133 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:59.14 1.00
11 319 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 5:00.58
12 357 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 5:14.17
13 234 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 5:19.99
14 310 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:24.16
15 317 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 5:24.32
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži

(so, 14.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15:23.38 11.00
2 118 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 15:23.52 9.00
3 20 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15:36.87 8.00
4 107 Matěj ZimaMatěj Zima 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15:44.49 7.00
5 111 Vilém HorákVilém Horák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 15:46.50 6.00
6 62 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 16:01.27 5.00
7 186 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 16:20.15 4.00
8 219 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 17:48.16 3.00
9 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 18:33.80 2.00
MS Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15:59.09
MS Marvin TadorMarvin Tador 86 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 17:47.56
Celkem 11 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 14.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 159 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 17:39.61 11.00
2 5 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18:52.30 9.00
3 16 Elizabeta UkolováElizabeta Ukolová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 19:30.87 8.00
4 313 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 19:50.69 7.00
5 229 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 21:40.40 6.00
6 67 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 21:44.16 5.00
7 151 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 22:09.99 4.00
8 58 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 22:32.89 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 11:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.16 11.00
2 326 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.18 9.00
3 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.25 8.00
4 314 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 14.30 7.00
5 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 14.35 6.00
6 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.65 5.00
7 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.98 1.50
8 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 11:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.70 4.00
2 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.80 3.00
3 378 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 14.98 1.50
4 59 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 15.10
5 11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.60
6 356 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 15.73
7 271 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.06
253 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DQ
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.16 11.00
2 326 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.18 9.00
3 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.25 8.00
4 314 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 14.30 7.00
5 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 14.35 6.00
6 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.65 5.00
7 10 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.70 4.00
8 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.80 3.00
9 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.98 1.50
9 378 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 14.98 1.50
11 59 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 15.10
12 11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.60
13 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.68
14 356 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 15.73
15 271 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.06
253 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DQ

110 m překážek (1.06) - Muži

(so, 14.5.2022 - 12:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.24 11.00
2 152 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.59 9.00
3 110 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.69 8.00
4 6 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.87 7.00
5 33 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 16.46 6.00
6 223 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 17.93 5.00
7 159 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.45 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(so, 14.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 55.57 11.00
2 6 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 58.26 9.00
3 22 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 58.85 8.00
4 214 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 59.56 7.00
5 240 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 60.91 6.00
6 223 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 67.93 5.00
7 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 69.96 4.00
36 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.77 11.00
2 216 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 64.02 9.00
3 167 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 65.54 8.00
4 220 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 66.76 7.00
5 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 66.95 6.00
6 214 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 69.70
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 358 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 67.47 5.00
2 330 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 68.07 4.00
3 367 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 68.33 3.00
4 264 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 69.11 2.00
5 362 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 69.44 1.00
6 174 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 69.92
7 315 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 78.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.77 11.00
2 216 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 64.02 9.00
3 167 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 65.54 8.00
4 220 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 66.76 7.00
5 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 66.95 6.00
6 358 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 67.47 5.00
7 330 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 68.07 4.00
8 367 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 68.33 3.00
9 264 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 69.11 2.00
10 362 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 69.44 1.00
11 214 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 69.70
12 174 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 69.92
13 315 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 78.05

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jarolímek, Surjomartono, Horák, Weiser Jarolímek, Surjomartono, Horák, Weiser SK JeseniovaSK Jeseniova 5 42.66 11.00
2 191 Langmaier, Petrikovič, Ševčík, Marček Langmaier, Petrikovič, Ševčík, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 43.52 9.00
3 120 Vostatek, Dobeš, Svoboda, Kunt Vostatek, Dobeš, Svoboda, Kunt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 43.82 8.00
4 136 Ullmann, Kundrát, Hlídek, Škarda Ullmann, Kundrát, Hlídek, Škarda SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 43.90 6.00
5 23 Dallal, Nevole, Jára, Končický Dallal, Nevole, Jára, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 44.41 5.00
6 70 Šmrha, Kinkor, Bohman, Tauer Šmrha, Kinkor, Bohman, Tauer AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.57 4.00
7 31 Svoboda, Kincl, Trojan, Machotka Svoboda, Kincl, Trojan, Machotka TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 44.75 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Cihlář, Holeček, Halbich, Svoboda Cihlář, Holeček, Halbich, Svoboda SK JeseniovaSK Jeseniova 5 43.88 7.00
2 171 Kára, Molva, Melichar, Pavinger Kára, Molva, Melichar, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 2 45.69 2.00
3 74 Baxa, Forster, Kocián, Zeman Baxa, Forster, Kocián, Zeman AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 45.82 1.00
4 19 Baše, Jaroš, Koutník, Rybák Baše, Jaroš, Koutník, Rybák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 45.88
5 215 Jelínek, Johaník, Kroupa, Pokorný Jelínek, Johaník, Kroupa, Pokorný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 46.11
100 Jánský, Holoubek, Hochman, Kremser Jánský, Holoubek, Hochman, Kremser Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jarolímek, Surjomartono, Horák, Weiser Jarolímek, Surjomartono, Horák, Weiser SK JeseniovaSK Jeseniova 5 42.66 11.00
2 191 Langmaier, Petrikovič, Ševčík, Marček Langmaier, Petrikovič, Ševčík, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 43.52 9.00
3 120 Vostatek, Dobeš, Svoboda, Kunt Vostatek, Dobeš, Svoboda, Kunt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 43.82 8.00
4 156 Cihlář, Holeček, Halbich, Svoboda Cihlář, Holeček, Halbich, Svoboda SK JeseniovaSK Jeseniova 5 43.88 7.00
5 136 Ullmann, Kundrát, Hlídek, Škarda Ullmann, Kundrát, Hlídek, Škarda SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 43.90 6.00
6 23 Dallal, Nevole, Jára, Končický Dallal, Nevole, Jára, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 44.41 5.00
7 70 Šmrha, Kinkor, Bohman, Tauer Šmrha, Kinkor, Bohman, Tauer AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 44.57 4.00
8 31 Svoboda, Kincl, Trojan, Machotka Svoboda, Kincl, Trojan, Machotka TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 44.75 3.00
9 171 Kára, Molva, Melichar, Pavinger Kára, Molva, Melichar, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 2 45.69 2.00
10 74 Baxa, Forster, Kocián, Zeman Baxa, Forster, Kocián, Zeman AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 45.82 1.00
11 19 Baše, Jaroš, Koutník, Rybák Baše, Jaroš, Koutník, Rybák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 45.88
12 215 Jelínek, Johaník, Kroupa, Pokorný Jelínek, Johaník, Kroupa, Pokorný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 46.11
100 Jánský, Holoubek, Hochman, Kremser Jánský, Holoubek, Hochman, Kremser Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 361 Hlaváčková, Doubková, Tvrdá, Králová Hlaváčková, Doubková, Tvrdá, Králová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 48.39 11.00
2 107 Navrátilová, Zámolová, Jakschová, Marková Navrátilová, Zámolová, Jakschová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.45 9.00
3 262 Hobzová, Skočdopolová, Valtrová, Dufková Hobzová, Skočdopolová, Valtrová, Dufková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.11 7.00
4 326 Babická, Nikodemová, Šteierová, Řehoušková Babická, Nikodemová, Šteierová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 49.34 6.00
5 52 Dušková, Kupková, Žáková, Pacltová Dušková, Kupková, Žáková, Pacltová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 50.96 3.00
6 165 Novotná, Svědíková, Říhová, Ježková Novotná, Svědíková, Říhová, Ježková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 52.18 2.00
17 Kličková, Kotková, Gucfová, Šmeralová Kličková, Kotková, Gucfová, Šmeralová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNF
217 Sobotková, Rychlíková, Voříšková, Sládková Sobotková, Rychlíková, Voříšková, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Vilhelmová, Kavanová, Vojtěchovská, Primasová Vilhelmová, Kavanová, Vojtěchovská, Primasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.98 8.00
2 105 Dyrynková, Šťastná, Vaňková, Veverková Dyrynková, Šťastná, Vaňková, Veverková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.92 5.00
3 372 Přibylová, Česká, Klejnová, Pajková Přibylová, Česká, Klejnová, Pajková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 50.72 4.00
4 220 Viktorová, Dolejšová, Prokopová, Azari Viktorová, Dolejšová, Prokopová, Azari TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 52.24 1.00
5 65 Pavlišenová, Poláková, Krubová, Nejedlá Pavlišenová, Poláková, Krubová, Nejedlá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 361 Hlaváčková, Doubková, Tvrdá, Králová Hlaváčková, Doubková, Tvrdá, Králová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 48.39 11.00
2 107 Navrátilová, Zámolová, Jakschová, Marková Navrátilová, Zámolová, Jakschová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.45 9.00
3 122 Vilhelmová, Kavanová, Vojtěchovská, Primasová Vilhelmová, Kavanová, Vojtěchovská, Primasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.98 8.00
4 262 Hobzová, Skočdopolová, Valtrová, Dufková Hobzová, Skočdopolová, Valtrová, Dufková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.11 7.00
5 326 Babická, Nikodemová, Šteierová, Řehoušková Babická, Nikodemová, Šteierová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 49.34 6.00
6 105 Dyrynková, Šťastná, Vaňková, Veverková Dyrynková, Šťastná, Vaňková, Veverková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.92 5.00
7 372 Přibylová, Česká, Klejnová, Pajková Přibylová, Česká, Klejnová, Pajková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 50.72 4.00
8 52 Dušková, Kupková, Žáková, Pacltová Dušková, Kupková, Žáková, Pacltová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 50.96 3.00
9 165 Novotná, Svědíková, Říhová, Ježková Novotná, Svědíková, Říhová, Ježková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 52.18 2.00
10 220 Viktorová, Dolejšová, Prokopová, Azari Viktorová, Dolejšová, Prokopová, Azari TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 52.24 1.00
11 65 Pavlišenová, Poláková, Krubová, Nejedlá Pavlišenová, Poláková, Krubová, Nejedlá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.78
17 Kličková, Kotková, Gucfová, Šmeralová Kličková, Kotková, Gucfová, Šmeralová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNF
217 Sobotková, Rychlíková, Voříšková, Sládková Sobotková, Rychlíková, Voříšková, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNF

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Pergler, Novotný, Hrubý, Špindler Pergler, Novotný, Hrubý, Špindler AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 3:25.86 11.00
2 5 Končický, Češka, Nývlt, Nevole Končický, Češka, Nývlt, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:27.07 9.00
3 162 Halbich, Blatný, Surjomartono, Weiser Halbich, Blatný, Surjomartono, Weiser SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:28.77 8.00
4 35 Machotka, Trojan, Sekyra, Šulc Machotka, Trojan, Sekyra, Šulc TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:28.86 7.00
5 214 Gloza, Lukš, Nečas, Strnad Gloza, Lukš, Nečas, Strnad T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:37.38 4.00
6 112 Svoboda, Sulejmani, Holoubek, Šolc Svoboda, Sulejmani, Holoubek, Šolc Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:45.38 1.00
7 Denk, Sochůrek, Sedněv, Ševčík Denk, Sochůrek, Sedněv, Ševčík TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:55.81
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Baše, Jára, Pasler, Jaroš Baše, Jára, Pasler, Jaroš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:34.53 6.00
2 65 Tauer, Gregor, Škarban, Carpentier Tauer, Gregor, Škarban, Carpentier AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 3:35.69 5.00
3 159 Melichar, O´ Keeffe, Pavinger, Svoboda Melichar, O´ Keeffe, Pavinger, Svoboda SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:39.93 3.00
4 25 Rybák, Olšanský, Stewart, Řežábek Rybák, Olšanský, Stewart, Řežábek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:42.20 2.00
5 212 Bahenský, Brejška, Kubát, Pánek Bahenský, Brejška, Kubát, Pánek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 3:47.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Pergler, Novotný, Hrubý, Špindler Pergler, Novotný, Hrubý, Špindler AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 3:25.86 11.00
2 5 Končický, Češka, Nývlt, Nevole Končický, Češka, Nývlt, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:27.07 9.00
3 162 Halbich, Blatný, Surjomartono, Weiser Halbich, Blatný, Surjomartono, Weiser SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:28.77 8.00
4 35 Machotka, Trojan, Sekyra, Šulc Machotka, Trojan, Sekyra, Šulc TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:28.86 7.00
5 19 Baše, Jára, Pasler, Jaroš Baše, Jára, Pasler, Jaroš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:34.53 6.00
6 65 Tauer, Gregor, Škarban, Carpentier Tauer, Gregor, Škarban, Carpentier AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 3:35.69 5.00
7 214 Gloza, Lukš, Nečas, Strnad Gloza, Lukš, Nečas, Strnad T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:37.38 4.00
8 159 Melichar, O´ Keeffe, Pavinger, Svoboda Melichar, O´ Keeffe, Pavinger, Svoboda SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:39.93 3.00
9 25 Rybák, Olšanský, Stewart, Řežábek Rybák, Olšanský, Stewart, Řežábek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:42.20 2.00
10 112 Svoboda, Sulejmani, Holoubek, Šolc Svoboda, Sulejmani, Holoubek, Šolc Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:45.38 1.00
11 212 Bahenský, Brejška, Kubát, Pánek Bahenský, Brejška, Kubát, Pánek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 3:47.54
12 Denk, Sochůrek, Sedněv, Ševčík Denk, Sochůrek, Sedněv, Ševčík TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:55.81

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 14.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Rychlíková, Lafatová, Sládková, Voříšková Rychlíková, Lafatová, Sládková, Voříšková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:56.93 11.00
2 122 Vilhelmová, Navrátilová, Kubátová, Veverková Vilhelmová, Navrátilová, Kubátová, Veverková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:59.52 9.00
3 66 Perglerová, Placatková, Pokorná, Žáková Perglerová, Placatková, Pokorná, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 4:07.22 7.00
4 2 Fraňková, Velenská, Šmeralová, Gucfová Fraňková, Velenská, Šmeralová, Gucfová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:10.00 6.00
5 Klejnová, Česká, Pajková, Doubková Klejnová, Česká, Pajková, Doubková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 4:10.96 5.00
6 315 Nikodemová, Bahenská, Babická, Řehoušková Nikodemová, Bahenská, Babická, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 4:11.69 4.00
7 271 Pazderová, Illichová, Skočdopolová, Dufková Pazderová, Illichová, Skočdopolová, Dufková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:17.78 2.00
8 167 Říhová, Vaňková, Hájková, Bérešová Říhová, Vaňková, Hájková, Bérešová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 4:27.38
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Prokopová, Dolejšová, Procházková, Viktorová Prokopová, Dolejšová, Procházková, Viktorová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 4:06.84 8.00
2 Králová, Doubková, Kohoutová, Holšánová Králová, Doubková, Kohoutová, Holšánová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 4:13.46 3.00
3 59 Kupková, Poláková, Pacltová, Pavlišenová Kupková, Poláková, Pacltová, Pavlišenová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:24.55 1.00
4 334 Kučerová, Buštová, Pardamcová, Gutwirthová Kučerová, Buštová, Pardamcová, Gutwirthová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:31.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Rychlíková, Lafatová, Sládková, Voříšková Rychlíková, Lafatová, Sládková, Voříšková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:56.93 11.00
2 122 Vilhelmová, Navrátilová, Kubátová, Veverková Vilhelmová, Navrátilová, Kubátová, Veverková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:59.52 9.00
3 221 Prokopová, Dolejšová, Procházková, Viktorová Prokopová, Dolejšová, Procházková, Viktorová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 4:06.84 8.00
4 66 Perglerová, Placatková, Pokorná, Žáková Perglerová, Placatková, Pokorná, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 4:07.22 7.00
5 2 Fraňková, Velenská, Šmeralová, Gucfová Fraňková, Velenská, Šmeralová, Gucfová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:10.00 6.00
6 Klejnová, Česká, Pajková, Doubková Klejnová, Česká, Pajková, Doubková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 4:10.96 5.00
7 315 Nikodemová, Bahenská, Babická, Řehoušková Nikodemová, Bahenská, Babická, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 4:11.69 4.00
8 Králová, Doubková, Kohoutová, Holšánová Králová, Doubková, Kohoutová, Holšánová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 4:13.46 3.00
9 271 Pazderová, Illichová, Skočdopolová, Dufková Pazderová, Illichová, Skočdopolová, Dufková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:17.78 2.00
10 59 Kupková, Poláková, Pacltová, Pavlišenová Kupková, Poláková, Pacltová, Pavlišenová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:24.55 1.00
11 167 Říhová, Vaňková, Hájková, Bérešová Říhová, Vaňková, Hájková, Bérešová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 4:27.38
12 334 Kučerová, Buštová, Pardamcová, Gutwirthová Kučerová, Buštová, Pardamcová, Gutwirthová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:31.04

skok vysoký - Muži

(so, 14.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,16 1,65 1,70 1,75 1,80 1,84 1,88 1,92 1,95 1,98 2,01 2,04 2,07 2,12 Body
1 215 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 18 2.07 - - - - - o o - xo o xo xo o xxx 11.00
2 25 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 16 2.04 - - - - o o o xo o o o o xxx 9.00
3 152 Vít MolvaVít Molva
SK JeseniovaSK Jeseniova
95 14 1.98 - - - o o o o o xo o x- x- 8.00
4 125 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 13 1.95 - - o o xo - - o xo x- xx 7.00
5 66 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 9 1.92 - - - o - o xxo o xxx 6.00
6 98 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 17 1.88 - - - o o xo o xxx 5.00
7 169 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 7 1.88 - - - o o xxo o xxx 4.00
8 69 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 8 1.88 - - o - o o xo xxx 3.00
9 172 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5 1.88 - - - - o xxo xo xxx 2.00
10 238 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 1.88 - - o o xo o xxo xxx 1.00
11= 19 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 15 1.88 - - o o xo xo xxo xxx
11= 65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 12 1.88 - - o - xo xo xxo xxx
13 33 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 11 1.84 - - - - - xo xxx
14 170 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 10 1.80 - - o o o xxx
15 159 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 1.75 o o xo o x- xx
16 76 Tomáš ZemanTomáš Zeman
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 2 1.70 o o o xxx
17 240 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 6 1.70 o xo o xxx
18 123 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 1 1.70 o o xo xxx
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 14.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,50 1,55 1,59 1,63 1,66 1,69 1,71 1,73 1,75 Body
1 380 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 16 1.66 o o o xo xxo o xxx 11.00
2 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 15 1.66 - - o o xo xo xxx 9.00
3 373 Dominika SalčákováDominika Salčáková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
04 11 1.63 - o o xo o xxx 8.00
4 64 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 10 1.63 o o o xxo xo xxx 7.00
5 218 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 14 1.63 - o xo o xxo xxx 6.00
6= 271 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 13 1.59 - o o xo xxx 4.50
6= 2 Tereza FraňkováTereza Fraňková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 2 1.59 o o o xo xxx 4.50
8 329 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 6 1.55 o o xxo xxx 3.00
9 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 1.55 - xo xxo xxx 2.00
10 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 1.55 - xxo xxo xxx 1.00
11= 17 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 8 1.50 o o xxx
11= 10 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 1.50 - o xxx
13 71 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 7 1.50 o xxo xxx
14 365 Teodora KalendováTeodora Kalendová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 5 1.50 xo xxo xxx
15= 358 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 4 1.40 o xxx
15= 379 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 1 1.40 o xxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 14.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 3,95 4,10 4,25 4,35 4,45 4,55 4,65 4,70 Body
1= 18 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 4.35 - - - - - - - o xo - xxx 10.00
1= 188 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 10 4.35 - - - - - - - - xo - xxx 10.00
3 15 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 4.25 - - - - - - o xo xxx 8.00
4 100 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 6 4.10 - - - - o o o xxx 7.00
5 100 Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 4.10 - - o xo o o o xxx 6.00
6 95 Dominik GyselDominik Gysel
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 7 4.10 - - - - xo xo xxo xxx 5.00
7 101 Adam KremserAdam Kremser
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1 3.80 - - - xo o xxx 4.00
8 22 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4 3.60 - - o xxo xxx 3.00
9 115 Otakar HochmanOtakar Hochman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 2 3.20 o o xxx 2.00
10 74 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 3.20 o xo xxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 14.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,60 2,80 3,00 3,15 3,30 3,45 3,55 3,60 3,65 Body
1 276 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 12 3.55 - - - o o o o xo - xxx 11.00
2 58 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 13 3.45 - - - - o xxo xo xxx 9.00
3 275 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11 3.15 - o o o xo xxx 8.00
4 252 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 6 3.15 - o xo o xo xxx 7.00
5 146 Jessica WiederováJessica Wiederová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5 3.00 xo xo o xo xxx 6.00
6= 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 8 2.80 - o o xxx 4.00
6= 9 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 9 2.80 - o o xxx 4.00
6= 364 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 7 2.80 o o o xxx 4.00
9 273 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 10 2.80 o xo xxo xxx 2.00
10 331 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3 2.60 o o xxx 1.00
11 154 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 2.60 o xo xxx
12 374 Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 1 2.30 o xxx
MS 110 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 4 2.80 o o o xxx
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 14.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 103 Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 14 6.90 +1.1 m/s 6.62  0,40 x x 6.62 6.90  1,10 x 6.86  0,00 11.00
2 18 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 15 6.82 -0.3 m/s 6.32  0,40 6.82  -0,30 6.77  0,10 6.82 x 6.73  0,10 x 9.00
3 216 Jan JirásekJan Jirásek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 13 6.64 +1.3 m/s x 6.56  0,00 x 6.56 4.20  0,60 6.64  1,30 6.44  0,30 8.00
4 125 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 11 6.61 +0.2 m/s 6.25  0,90 6.32  -0,60 6.49  1,60 6.49 6.61  0,20 x 6.31  0,30 7.00
5 238 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 5 6.48 +1.9 m/s 6.48  1,90 x x 6.48 x x 6.24  0,00 6.00
6 65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 10 6.34 +1.0 m/s 6.16  0,30 6.23  -0,50 6.34  1,00 6.34 x 6.34  2,10 x 5.00
7 15 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 6.27 +1.7 m/s x 5.91  -1,10 6.27  1,70 6.27 6.10  1,20 6.01  1,70 6.23  -0,30 4.00
8 127 Jan KundrátJan Kundrát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 7 6.13 +0.8 m/s 5.88  0,40 x 6.13  0,80 6.13 5.88  -0,10 x 3.80  -0,10 3.00
9 76 Tomáš ZemanTomáš Zeman
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 3 5.88 +1.2 m/s 5.77  2,20 5.88  1,20 5.78  -1,20 5.88 2.00
10 166 Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK JeseniovaSK Jeseniova
92 6 5.87 -1.7 m/s 5.44  0,30 5.62  -0,10 5.87  -1,70 5.87 1.00
11 19 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 12 5.84 -0.6 m/s x 5.84  -0,60 5.75  3,20 5.84
12 240 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2 5.80 +1.8 m/s 5.80  1,80 5.73  0,90 5.74  -0,70 5.80
13 217 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4 5.79 +1.3 m/s 5.79  1,30 x 5.77  -0,60 5.79
14 23 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 9 5.78 -1.4 m/s 5.46  0,70 5.78  -1,40 x 5.78
15 131 Dominik SvobodaDominik Svoboda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 1 5.32 -0.9 m/s 4.87  1,40 5.05  0,20 5.32  -0,90 5.32
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 14.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 326 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 17 5.70 +2.3 m/s 5.65 +0.5 m/s 5.50  1,70 5.65  0,50 5.46  3,40 5.65 5.70  2,30 5.40  -0,80 x 11.00
2 314 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 16 5.69 -0.6 m/s 5.33  1,30 5.36  1,60 4.66  3,60 5.36 5.57  2,20 5.52  -0,70 5.69  -0,60 9.00
3 104 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 5.59 +0.0 m/s x 5.50  2,70 x 5.50 x 5.59  0,00 5.51  0,50 8.00
4 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 13 5.49 +2.3 m/s 5.30 -0.3 m/s x x 5.30  -0,30 5.30 x 5.49  2,30 5.24  -0,90 7.00
5 331 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 6 5.34 +0.6 m/s x 5.03  1,40 5.30  -0,90 5.30 4.34  3,10 5.09  1,70 5.34  0,60 6.00
6 11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 7 5.33 +1.5 m/s 5.33  1,50 3.53  1,90 4.96  -1,40 5.33 5.15  0,20 5.28  1,20 5.01  -0,50 5.00
7 327 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4 5.31 +2.7 m/s 5.23 +0.3 m/s 5.09  1,70 5.13  2,10 5.23  0,30 5.23 x 5.31  2,70 x 4.00
8 365 Teodora KalendováTeodora Kalendová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 10 5.22 -0.7 m/s 5.15  1,10 5.19  0,90 5.22  -0,70 5.22 x x 3.69  -1,40 3.00
9 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 15 5.22 +2.3 m/s 5.09 -0.2 m/s 5.22  2,30 - 5.09  -0,20 5.22 2.00
10 161 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 14 5.20 +0.2 m/s 5.20  0,20 5.18  -0,60 x 5.20 1.00
11 358 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 5 5.15 +1.2 m/s 5.15  1,20 4.77  1,60 4.85  0,00 5.15
12 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 9 5.11 -1.0 m/s 4.93  0,60 5.09  2,00 5.11  -1,00 5.11
13 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 5.09 +1.5 m/s x 5.09  1,50 x 5.09
14 373 Dominika SalčákováDominika Salčáková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
04 11 5.04 +0.5 m/s 5.04  0,50 4.86  1,70 x 5.04
15 380 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 8 5.03 +1.2 m/s 4.80  0,70 5.03  1,20 4.99  -1,10 5.03
16 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2 4.64 +1.3 m/s 4.64  1,30 4.53  0,50 x 4.64
17 154 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1 4.36 +0.6 m/s 4.15  1,80 4.28  0,50 4.36  0,60 4.36
Celkem 17 závodníků

trojskok - Muži

(so, 14.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 125 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 12 13.85 +2.6 m/s 13.65 -0.2 m/s x 13.65  -0,20 12.36  3,10 13.65 13.57  0,20 13.59  1,10 13.85  2,60 11.00
2 216 Jan JirásekJan Jirásek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 11 13.60 +0.5 m/s 13.01  -1,00 x 13.49  2,60 13.49 13.60  0,50 x x 9.00
3 163 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 13.17 +1.3 m/s x 12.79  1,10 x 12.79 x 13.05  -0,30 13.17  1,30 8.00
4 152 Vít MolvaVít Molva
SK JeseniovaSK Jeseniova
95 9 13.08 +1.7 m/s 12.70  0,60 12.99  1,30 13.08  1,70 13.08 - x 12.87  1,70 7.00
5 25 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 3 12.93 +0.9 m/s 12.22  -0,50 12.49  3,00 12.42  -0,90 12.49 12.93  0,90 - - 6.00
6 159 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 12.66 +2.0 m/s 12.57  1,10 x 11.98  -0,60 12.57 12.66  2,00 12.13  0,20 x 5.00
7 173 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5 12.48 +1.9 m/s 12.16  0,80 12.48  1,90 12.44  -0,20 12.48 4.00
8 98 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 6 12.44 +0.0 m/s x 12.05  1,20 12.06  1,50 12.06 12.44  0,00 12.19  -0,40 3.00
9 65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 1 11.99 +2.0 m/s x 11.99  2,00 11.91  2,00 11.99 2.00
10 131 Dominik SvobodaDominik Svoboda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 2 11.27 +1.7 m/s x 11.27  1,70 x 11.27 1.00
11 153 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 8 11.12 +1.3 m/s x 11.12  1,30 x 11.12
31 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 7 DNS -
103 Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 13 NM x x x -
Celkem 13 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 14.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 12 11.82 +3.8 m/s 11.78 +0.3 m/s x 11.61  0,00 11.78  0,30 11.78 11.44  0,00 x 11.82  3,80 11.00
2 314 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 8 11.76 +1.3 m/s 10.95  1,10 11.03  2,00 10.97  0,10 11.03 x 11.76  1,30 - 9.00
3 104 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 11.52 +2.4 m/s 11.37 +1.5 m/s 11.25  2,10 11.20  -0,20 11.34  -0,30 11.34 11.37  1,50 11.12  1,00 11.52  2,40 8.00
4 380 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 10 11.51 +2.0 m/s 11.51  2,00 11.30  -0,70 11.20  2,20 11.51 11.13  0,70 - - 7.00
5 327 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 11.09 +2.3 m/s 11.00 +1.4 m/s x 11.09  2,30 11.00  1,40 11.09 - x x 6.00
6 112 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 10.93 +1.4 m/s 10.78  2,40 x 10.93  1,40 10.93 10.87  2,00 x x 5.00
7 216 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4 10.87 +0.0 m/s x 10.66  0,70 x 10.66 x 10.87  0,00 - 4.00
8 356 Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 5 10.64 +3.2 m/s 10.53 -0.4 m/s 10.64  3,20 10.25  2,10 10.53  0,70 10.64 10.25  0,00 10.53  -0,40 10.49  2,60 3.00
9 373 Dominika SalčákováDominika Salčáková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
04 6 10.45 +1.6 m/s 10.45  1,60 10.40  2,30 x 10.45 2.00
10 201 Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 10.12 +1.4 m/s 10.12  1,40 10.02  1,40 09.36  0,10 10.12 1.00
11 218 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 10.09 +2.8 m/s 09.79 +0.7 m/s 09.79  0,70 10.09  2,80 x 10.09
12 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2 10.01 +1.3 m/s 10.01  1,30 09.95  2,40 09.68  0,30 10.01
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 14.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 138 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 12 12.57 11.14 11.33 11.95 11.95 12.01 11.63 12.57 11.00
2 4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 14 12.30 11.93 x 11.66 11.93 12.02 11.98 12.30 9.00
3 251 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 12.01 x x 12.01 12.01 x 11.57 x 8.00
4 259 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 10 11.39 11.13 11.39 x 11.39 10.60 11.18 11.23 7.00
5 170 Ema SvědíkováEma Svědíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 6 11.17 10.99 10.37 10.72 10.99 10.49 11.17 10.82 6.00
6 55 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2 11.03 x 10.81 10.91 10.91 10.70 10.26 11.03 5.00
7 227 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 11 10.98 10.67 10.98 x 10.98 10.33 10.35 10.79 4.00
8 253 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 13 10.81 10.81 x 10.17 10.81 x x x 3.00
9 161 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 15 10.64 10.64 10.53 x 10.64 2.00
10 360 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
95 7 10.50 10.12 x 10.50 10.50 1.00
11 172 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 8 10.33 10.33 10.05 10.16 10.33
12 329 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 9 10.08 x x 10.08 10.08
13 271 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1 09.78 08.89 09.04 09.78 9.78
14 365 Teodora KalendováTeodora Kalendová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 5 09.73 09.25 09.73 09.69 9.73
15 162 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 4 09.19 08.43 x 09.19 9.19
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 14.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 19 17.43 16.84 17.40 x 17.40 17.33 17.31 17.43 11.00
2 68 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 18 16.31 16.13 16.31 16.08 16.31 x x x 9.00
3 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 17 15.77 15.27 15.55 15.66 15.66 x 15.66 15.77 8.00
4 73 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 16 15.65 15.65 15.58 x 15.65 x x x 7.00
5 96 Milan HaborákMilan Haborák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 15 15.14 14.00 x 14.95 14.95 14.85 15.14 x 6.00
6 128 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 11 14.04 14.03 13.91 14.04 14.04 x 14.00 13.92 5.00
7 168 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 14.04 13.45 14.04 13.31 14.04 13.22 13.96 13.51 4.00
8 137 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 14 13.28 x x 13.28 13.28 x x - 3.00
9 133 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 9 12.98 12.98 12.88 12.40 12.98 2.00
10 79 David WiertzDavid Wiertz
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 12 12.69 12.69 12.29 12.47 12.69 1.00
11 122 Libor BařtipánLibor Bařtipán
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
76 10 11.98 11.98 11.69 - 11.98
12 43 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 8 11.71 11.60 x 11.71 11.71
13 4 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5 11.42 10.77 11.42 11.03 11.42
14 42 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 11.33 x 11.11 11.33 11.33
15 184 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 6 11.01 11.01 10.79 x 11.01
16 34 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 10.73 10.30 10.73 10.01 10.73
17 223 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 09.75 09.75 - - 9.75
154 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 NM x x x -
126 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 13 NM x x x -
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 14.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 138 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 15 44.98 44.98 44.98 11.00
2 162 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 13 42.42 42.42 42.42 9.00
3 212 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 11 39.73 39.73 39.73 8.00
4 4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 10 39.13 39.13 39.13 7.00
5 172 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 12 39.12 39.12 39.12 6.00
6 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 16 37.80 37.80 37.80 5.00
7 161 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 14 37.72 37.72 37.72 4.00
8 253 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 36.73 36.73 36.73 3.00
9 230 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 36.19 36.19 36.19 2.00
10 360 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
95 3 32.94 32.94 32.94 1.00
11 251 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 6 31.37 31.37 31.37
12 126 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 30.42 30.42 30.42
13 238 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 29.11 29.11 29.11
14 322 Mariia YakushevskaMariia Yakushevska
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 1 25.50 25.50 25.50
15 55 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2 22.42 22.42 22.42
165 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 8 NM -
Celkem 16 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 14.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 126 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 21 51.25 51.25 51.25 11.00
2 73 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 20 49.98 49.98 49.98 9.00
3 137 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 18 47.31 47.31 47.31 8.00
4 68 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 19 47.28 47.28 47.28 7.00
5 181 Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 17 47.22 47.22 47.22 6.00
6 96 Milan HaborákMilan Haborák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 16 45.18 45.18 45.18 5.00
7 79 David WiertzDavid Wiertz
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 15 39.81 39.81 39.81 4.00
8 242 Jan TrnkaJan Trnka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 14 39.53 39.53 39.53 3.00
9 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 13 38.83 38.83 38.83 2.00
10 133 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 12 36.68 36.68 36.68 1.00
11 122 Libor BařtipánLibor Bařtipán
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
76 11 36.53 36.53 36.53
12 128 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 10 34.96 34.96 34.96
13 42 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 34.82 34.82 34.82
14 4 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4 34.31 34.31 34.31
15 23 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 6 32.98 32.98 32.98
16 154 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 32.94 32.94 32.94
17 25 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2 30.04 30.04 30.04
48 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 7 DNS -
43 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 8 DNS -