Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (28. 5. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 28.5.2022 - 11:00) official Vítr: +4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 10.97
2 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.10
3 41 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.15
4 134 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 6 11.16
5 164 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 11.46
6 220 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 28.5.2022 - 11:00) official Vítr: +5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 10.74
2 119 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 10.78
3 39 Jan ŠulcJan Šulc 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.96
4 154 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 10.96
5 168 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 11.33
6 165 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 11.46
MS Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 11.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 28.5.2022 - 11:00) official Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 5 10.85
2 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.89
3 81 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 11.11
4 75 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 11.36
5 244 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.55
6 202 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.55
MS Denis HlaváčDenis Hlaváč 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 11.72
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.76
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 28.5.2022 - 12:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 10.62 11.00
2 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 10.68 9.00
3 119 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 10.77 8.00
4 136 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 6 10.83 7.00
5 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.90 6.00
6 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.5.2022 - 12:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jan ŠulcJan Šulc 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.99 4.00
2 154 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 11.11 3.00
3 81 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 11.20 2.00
4 134 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 7 11.21 1.00
5 41 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.34
6 75 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 11.46
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 28.5.2022 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 11.88
2 123 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 12.35
3 355 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 12.41
4 361 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 12.60
5 368 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 SB 12.88
6 369 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 13.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 28.5.2022 - 10:45) official Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 12.22
2 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 12.35
3 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 12.52
MS 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 12.80
5 375 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 12.83
6 300 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 12.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 28.5.2022 - 10:45) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 12.13
2 277 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 12.34
3 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 12.62
4 59 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.64
MS 139 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 13.22
6 275 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 13.59
7 51 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.76
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 28.5.2022 - 12:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 12.13 11.00
2 355 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 12.17 9.00
3 123 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 12.17 8.00
4 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 12.20 7.00
5 277 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 12.23 6.00
6 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.5.2022 - 12:15) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.43 4.00
2 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 12.52 3.00
3 368 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 12.62 2.00
4 59 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.74 1.00
5 375 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 12.89
361 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 16.8 (16.7.1)
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 15:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 21.72 11.00
2 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.02 9.00
3 152 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 22.10 8.00
4 39 Jan ŠulcJan Šulc 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.11 7.00
5 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 22.45 4.00
6 217 Jan JirásekJan Jirásek 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 22.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 15:00) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 22.37 6.00
2 155 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 22.39 5.00
3 120 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 22.53 3.00
4 70 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 22.71 2.00
5 154 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 22.96
6 127 Jan KundrátJan Kundrát 03 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 22.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 28.5.2022 - 15:00) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 22.90 1.00
2 134 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 22.91
3 46 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 23.15
4 23 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 23.26
5 164 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 23.34
6 165 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 23.67
7 97 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 25.21
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 28.5.2022 - 15:00) official Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 23.41
2 171 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 23.59
3 112 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 23.80
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 23.85
5 104 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 24.82
94 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 16.8 (16.7.1)
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 24.54 11.00
2 217 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.63 9.00
3 376 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 24.75 8.00
4 355 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 24.99 7.00
5 52 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 25.32 6.00
6 277 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 25.57 4.00
7 255 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 25.62 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 14:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 25.56 5.00
2 208 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 25.73 2.00
3 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 25.79 0.33
4 123 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 25.79 0.33
5 361 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 26.10
6 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 26.21
7 158 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 26.35
Poznámky:
Rychlíková 25.787 Primasová 25.788
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 28.5.2022 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 378 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 25.79 0.33
2 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 26.33
3 375 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 27.30
4 260 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 27.31
5 326 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 27.54
6 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 28.08
Poznámky:
Tvrdá 25.782
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 28.5.2022 - 14:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 25.80
MS Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 26.45
MS 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 27.07
MS 103 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 27.11
5 317 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 27.58
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 49.01 11.00
MS Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 49.49
3 70 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 50.25 9.00
4 163 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 50.45 8.00
5 5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 50.70 7.00
6 135 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 SB 51.22 6.00
7 46 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 51.50 4.00
MS Richard Hanzl RozkydálekRichard Hanzl Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 52.36
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 51.26 5.00
2 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 SB 51.57 3.00
3 235 Michal PokornýMichal Pokorný 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 52.20 2.00
4 75 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 52.59 1.00
5 121 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 7 PB 53.32
MS Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 55.39
7 187 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 55.90
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 58.25 11.00
2 222 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 59.11 9.00
3 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 59.47 8.00
4 12 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 59.89 6.00
5 214 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 60.39 2.00
6 68 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 63.45
208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 16.8 (16.7.1)
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 331 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 59.73 7.00
2 368 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 60.05 5.00
3 332 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 60.27 3.00
4 254 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 61.20 1.00
5 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 61.23
6 324 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 61.65
7 221 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 62.06
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 28.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 57.90
MS Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 58.75
3 70 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 60.24 4.00
MS Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.54
5 3 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 61.50
6 65 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 64.04
7 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 66.87
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 17 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 1:51.68 11.00
2 67 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 SB 1:54.59 9.00
3 114 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 1:56.31 7.00
4 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 1:56.36 6.00
5 77 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 1:57.20 5.00
6 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 22 SB 1:57.42 3.00
7 135 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 7 1:58.09 1.00
8 9 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 88 1:58.63
9 83 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1 1:58.74
10 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 2:00.04
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 117 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 1:54.95 8.00
2 13 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 77 1:57.30 4.00
3 20 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 22 1:57.90 2.00
4 201 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:00.43
5 113 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 2:01.00
6 214 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:01.46
7 167 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 2:01.98
8 238 Jakub StrnadJakub Strnad 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 2:10.20
9 233 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 2:10.26
10 228 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 2:15.26
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 2:14.40
2 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:16.41 11.00
3 68 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:16.98 9.00
4 128 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 9 2:17.31 8.00
5 232 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:17.56 7.00
6 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:18.12 6.00
7 111 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:18.58 5.00
8 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 2:20.54 3.00
254 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 222 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 SB 2:19.08 4.00
2 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 2:22.22 2.00
3 15 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 2:25.64 1.00
4 311 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 PB 2:26.35
5 316 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 2:30.07
6 323 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 SB 2:30.28
MS 335 Magdaléna HronkováMagdaléna Hronková 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 PB 2:31.77
8 155 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 2:31.98
9 71 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:46.02
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži

(so, 28.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 102 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 14 4:03.70 11.00
2 10 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 4:04.97 9.00
3 20 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 4:06.20 8.00
4 213 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 4:06.68 7.00
5 71 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 12 4:08.55 6.00
6 111 Vilém HorákVilém Horák 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13 4:09.33 5.00
7 199 Jan ŠeboJan Šebo 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:09.79 4.00
8 71 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 4:16.48 3.00
MS 247 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 8 PB 4:19.61
10 62 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 4:21.32 2.00
11 204 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:28.00 1.00
12 176 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 SK Jeseniova SK Jeseniova 15 4:30.65
13 223 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 SB 4:38.07
MS 242 Marvin TadorMarvin Tador 86 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 4:46.86
245 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 10 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 28.5.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 159 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 SB DQ 9.1 11.00
2 108 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14 4:43.28 9.00
3 62 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15 4:45.54 8.00
4 66 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:48.47 7.00
5 232 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 4:53.71 6.00
MS 142 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 13 4:54.40
7 133 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 4:55.02 5.00
8 263 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 5:02.51 4.00
9 311 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 5:03.27 3.00
10 320 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 17 5:06.27 2.00
MS 228 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 12 5:07.76
12 234 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 5:23.59 1.00
MS 282 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 9 5:28.78
MS 310 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 5:35.26
15 231 Veronika SmolíkováVeronika Smolíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16 6:32.58
334 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 DNF
Celkem 16 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 11:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 13.98 11.00
2 255 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 SB 14.16 9.00
3 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 14.17 8.00
4 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 14.23 7.00
5 326 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 14.36 6.00
6 314 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 14.44 5.00
7 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 14.60 4.00
8 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 14.69 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 11:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 269 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 14.73 2.00
2 378 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 14.77 1.00
3 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 15.03
4 59 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 15.30
5 11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 15.40
6 327 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 15.53
7 356 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 15.70
8 349 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 15.95
Celkem 8 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 12:00) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 14.30 11.00
MS Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.68
3 23 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 14.95 9.00
4 151 Vít MolvaVít Molva 95 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 15.07 8.00
5 171 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 15.10 7.00
6 190 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 12:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 15.42 6.00
2 6 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 15.87 2.00
3 33 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 SB 15.94 1.00
4 2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 16.19
5 123 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 PB 21.24
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 28.5.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 15.67 4.00
2 108 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 15.76 3.00
3 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 17.72
4 34 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.32
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 53.34 11.00
2 2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 56.97 8.00
MS Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 57.60
4 6 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 SB 57.85 7.00
5 22 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 58.58 6.00
6 214 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 59.55 5.00
7 239 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 59.74 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 56.71 9.00
2 65 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 59.84 3.00
3 201 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 60.23 2.00
4 194 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 62.68 1.00
5 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 64.83
6 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 SB 66.62
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 60.99 11.00
2 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 63.85 9.00
3 216 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 64.39 8.00
4 174 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 SB 64.63 7.00
5 220 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 65.43 5.00
6 167 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 65.77 4.00
7 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 68.22 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 61.27
2 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 64.91 6.00
3 330 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 66.12 3.00
4 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 67.61 2.00
5 362 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 68.41
6 174 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 69.37
7 363 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 72.66
315 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 DNF
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži

(so, 28.5.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 107 Matěj ZimaMatěj Zima 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12 PB 09:55.10 11.00
2 231 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 10:20.45 9.00
3 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 10:24.95 8.00
4 130 Daniel StrakaDaniel Straka 02 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 9 PB 10:26.79 7.00
5 106 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10 10:36.47 6.00
6 176 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 SK Jeseniova SK Jeseniova 11 10:48.07 5.00
7 62 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 10:50.61 4.00
8 204 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10:57.95 3.00
9 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 11:02.69 2.00
10 158 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 11:55.37 1.00
64 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 DNF
234 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy

(so, 28.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 313 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 11:32.95 11.00
2 334 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 11:34.73 9.00
3 69 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 11:43.73 8.00
4 16 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10 11:48.27 7.00
5 319 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11:59.32 6.00
6 76 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 12:10.90 5.00
7 333 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 12:23.55 4.00
8 318 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 12:34.42 3.00
9 14 Tereza KinkorováTereza Kinkorová 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 12:50.03 2.00
10 67 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13:03.39 1.00
11 151 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 14:01.37
Celkem 11 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek SK Jeseniova SK Jeseniova 6 42.68 11.00
2 23 Dallal, Nevole, Končický, Jára Dallal, Nevole, Končický, Jára Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 42.80 9.00
3 37 Kincl, Machotka, Šulc, Krátký Kincl, Machotka, Šulc, Krátký TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 44.05 7.00
4 70 Šmrha, Tauer, Kinkor, Bohman Šmrha, Tauer, Kinkor, Bohman AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 44.25 5.00
5 136 Ullmann, Šmátrala, Hlídek, Škarda Ullmann, Šmátrala, Hlídek, Škarda SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 44.26 4.00
6 119 Vostatek, Svoboda, Holoubek, Kunt Vostatek, Svoboda, Holoubek, Kunt Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 45.68 2.00
220 Johaník, Jirásek, Pokorný, Vobruba Johaník, Jirásek, Pokorný, Vobruba T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Petrikovič, Langmaier, Ševčík, Marček Petrikovič, Langmaier, Ševčík, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 43.63 8.00
2 153 Cihlář, Holeček, Halbich, Svoboda Cihlář, Holeček, Halbich, Svoboda SK Jeseniova SK Jeseniova 8 44.15 6.00
3 6 Koutník, Rybák, Baše, Fischer Koutník, Rybák, Baše, Fischer Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 45.37 3.00
4 94 Fritz, Tichý, Beneš, Hochman Fritz, Tichý, Beneš, Hochman Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 47.37 1.00
5 100 Jánský, Schneider, Kremser, Pospíšil Jánský, Schneider, Kremser, Pospíšil Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 47.63
167 Blatný, Melichar, Vacek, Zavřel Blatný, Melichar, Vacek, Zavřel SK Jeseniova SK Jeseniova 4 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Vojtěchovská, Kavanová, Vaňková, Primasová Vojtěchovská, Kavanová, Vaňková, Primasová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 48.53 11.00
2 361 Hlaváčková, Doubková, Slabá, Králová Hlaváčková, Doubková, Slabá, Králová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 48.54 9.00
3 326 Babická, Nikodemová, Šteierová, Řehoušková Babická, Nikodemová, Šteierová, Řehoušková T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 49.38 8.00
4 65 Pavlišenová, Pacltová, Kupková, Dušková Pavlišenová, Pacltová, Kupková, Dušková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 49.69 6.00
5 17 Kličková, Johnová, Gucfová, Fraňková Kličková, Johnová, Gucfová, Fraňková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 49.97 5.00
6 208 Rychlíková, Sládková, Voříšková, Sobotková Rychlíková, Sládková, Voříšková, Sobotková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 50.31 4.00
7 170 Svědíková, Říhová, Šímová, Ježková Svědíková, Říhová, Šímová, Ježková TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 51.98 1.00
255 Dufková, Hoffmannová, Götzová, Valtrová Dufková, Hoffmannová, Götzová, Valtrová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 372 Přibylová, Česká, Klejnová, Tvrdá Přibylová, Česká, Klejnová, Tvrdá Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 49.50 7.00
2 106 Hanuliaková, Dyrynková, Janků, Veverková Hanuliaková, Dyrynková, Janků, Veverková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 50.52 3.00
3 324 Bahenská, Frydrychová, Maršálková, Mášková Bahenská, Frydrychová, Maršálková, Mášková T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 51.44 2.00
4 235 Nedělová, Viktorová, Prokopová, Lafatová Nedělová, Viktorová, Prokopová, Lafatová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 52.45
5 57 Konopáčová, Blaschkeová, Poláková, Žáková Konopáčová, Blaschkeová, Poláková, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.02
252 Cachová, Pazderová, Dorňáková, Nechanická Cachová, Pazderová, Dorňáková, Nechanická Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 DNF
381 Zimmermannová, Kalendová, Nevrlá, Táborská Zimmermannová, Kalendová, Nevrlá, Táborská Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Krátký, Trojan, Loupal, Machotka Krátký, Trojan, Loupal, Machotka TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:22.97 11.00
2 67 Špindler, Hrubý, Gregor, Pergler Špindler, Hrubý, Gregor, Pergler AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 3:23.77 9.00
3 167 Blatný, Halbich, Holeček, Cihlář Blatný, Halbich, Holeček, Cihlář SK Jeseniova SK Jeseniova 5 3:27.18 8.00
4 5 Končický, Jaroš, Pasler, Nývlt Končický, Jaroš, Pasler, Nývlt Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 3:28.18 7.00
5 112 Svoboda, Šolc, Vebr, Kunčický Svoboda, Šolc, Vebr, Kunčický Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 3:31.37 6.00
6 213 Brejška, Gloza, Lukš, Pokorný Brejška, Gloza, Lukš, Pokorný T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 3:32.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Vaidiš, Šebo, Sochůrek, Langmaier Vaidiš, Šebo, Sochůrek, Langmaier TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:34.01 4.00
2 25 Rybák, Olšanský, Skalička, Stewart Rybák, Olšanský, Skalička, Stewart Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 3:34.81 3.00
3 121 Bartoš, Dytrych, Svoboda, Kundrát Bartoš, Dytrych, Svoboda, Kundrát SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 7 3:39.97 2.00
4 75 Kinkor, Tauer, Carpentier, Riegel Kinkor, Tauer, Carpentier, Riegel AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 3:40.59 1.00
5 94 Fritz, Tichý, Beneš, Horák Fritz, Tichý, Beneš, Horák Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 3:43.60
6 212 Bahenský, Kubát, Moravec, Strnad Bahenský, Kubát, Moravec, Strnad T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 3:54.05
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 222 Vimmerová, Rychlíková, Sládková, Voříšková Vimmerová, Rychlíková, Sládková, Voříšková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:58.95 11.00
2 105 Dyrynková, Janků, Kubátová, Veverková Dyrynková, Janků, Kubátová, Veverková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 4:04.64 9.00
3 68 Placatková, Perglerová, Pokorná, Žáková Placatková, Perglerová, Pokorná, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:06.47 8.00
4 Klejnová, Doubková, Česká, Doubková Klejnová, Doubková, Česká, Doubková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 4:09.05 6.00
5 3 Fraňková, Velenská, Šmeralová, Gucfová Fraňková, Velenská, Šmeralová, Gucfová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 4:10.56 4.00
6 316 Voráčková, Bahenská, Babická, Řehoušková Voráčková, Bahenská, Babická, Řehoušková T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 4:10.83 3.00
7 167 Říhová, Hájková, Vaňková, Šímová Říhová, Hájková, Vaňková, Šímová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 4:11.20 2.00
8 254 Dufková, Elefantová, Pazderová, Dorňáková Dufková, Elefantová, Pazderová, Dorňáková Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 4:11.92 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 28.5.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Lafatová, Prokopová, Procházková, Viktorová Lafatová, Prokopová, Procházková, Viktorová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:08.85 7.00
2 128 Hrachovcová, Kryšková, Baliamisová, Treglerová Hrachovcová, Kryšková, Baliamisová, Treglerová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 4:09.29 5.00
3 62 Novotná, Šafránková, Placatková, Pacltová Novotná, Šafránková, Placatková, Pacltová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 4:15.65
4 315 Nikodemová, Pardamcová, Frydrychová, Buštová Nikodemová, Pardamcová, Frydrychová, Buštová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 4:22.58
5 67 Petřinová, Poláková, Pavlišenová, Krubová Petřinová, Poláková, Pavlišenová, Krubová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:27.37
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 28.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 1,90 1,94 1,98 2,01 2,04 2,07 2,10 Body
1 25 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 17 PB 2.04 - - - o o o o o o o xxx 11.00
2 215 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 18 2.04 - - - - o o o xxo o xo xxx 9.00
3 151 Vít MolvaVít Molva
SK Jeseniova SK Jeseniova
95 16 1.94 - - - o o o xo xxx 8.00
4 98 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 8 SB 1.94 - - o o o xxo xxo xxx 7.00
5 23 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 7 SB 1.90 - - - o xxo o xxx 6.00
6 166 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 13 SB 1.90 - - xo o o xo xxx 5.00
7 125 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
01 15 1.90 - o - o - xxo xxx 4.00
8 237 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 9 PB 1.90 - o - o xo xxo xx- 3.00
9 173 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 14 1.86 - o o o o xxx 2.00
10= 162 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 12 1.81 - o o xo xxx 0.50
10= 33 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
96 6 1.81 - - - xo xxx 0.50
12 65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
95 10 1.81 - xo o xxo xxx
13 239 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
05 5 1.76 o o xxo xxx
14= Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 4 1.71 o o xxx
14= 69 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
05 11 1.71 - o xxx
16 220 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
05 3 1.71 o xxo xxx
123 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
03 2 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 28.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,46 1,52 1,56 1,60 1,63 1,66 1,68 1,70 1,72 1,74 Body
1 168 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
98 18 1.66 - - - o o xo xxo - - xxx 11.00
2 62 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 13 SB 1.63 o o o o o xxo xxx 9.00
3 380 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 17 1.63 - - o o xxo xxo xxx 8.00
4 104 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 12 SB 1.63 - - - xo xxo xxo xxx 7.00
5 373 Dominika SalčákováDominika Salčáková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
04 16 1.60 - - o o o xxx 6.00
6 218 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 15 1.60 - o o xxo xxo xxx 5.00
7 381 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 9 SB 1.56 o o o o xxx 4.00
8 365 Teodora KalendováTeodora Kalendová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 6 PB 1.56 o xo xo o xxx 3.00
9 267 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 2 PB 1.56 o o o xo xxx 2.00
10 329 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 8 1.52 o o o xxx 1.00
11 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 7 1.52 o - xo xxx
12 3 Tereza FraňkováTereza Fraňková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
92 11 1.52 o xxo xo xxx
13= 10 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 5 SB 1.52 o o xxo xxx
13= 271 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 14 1.52 - - xxo xxx
15 325 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 1 SB 1.46 o o xxx
16 379 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
03 4 1.40 o xxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 28.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 188 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 9 SB 4.43 11.00
2 129 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
99 8 4.23 9.00
3 100 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 6 4.03 8.00
4 101 Adam KremserAdam Kremser
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 4 PB 3.83 7.00
5 106 Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 7 3.63 6.00
6 22 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 5 3.43 5.00
7 74 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
04 2 3.23 4.00
18 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 11 NM
115 Otakar HochmanOtakar Hochman
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 3 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 28.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,45 2,65 2,85 3,05 3,20 3,30 3,40 3,45 3,50 3,55 3,60 3,65 3,70 3,75 3,80 3,85 3,90 3,95 4,00 Body
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
98 16 3.80 - - - - - - - - - - - - - - o - - - xxx
MS Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 2 SB 3.70 - - - - - - - o - - o - o - xxx
3 71 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 15 3.50 - - - o o - xo - o - xxx 11.00
4 276 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 14 3.45 - - - - o - - xo - - - xxx 9.00
5 252 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 13 PB 3.40 - - o o o xo xo xxx 8.00
6 111 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 3 PB 3.20 - xo o xo xo xxx 7.00
7 275 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 12 3.05 - o o o xxx 6.00
8 7 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
85 4 SB 3.05 - xo o o xxx 5.00
9 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
98 11 SB 3.05 - - xo xo xxx 4.00
10= 273 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 8 SB 2.85 - o o xxx 2.50
10= 364 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 9 2.85 o o o xxx 2.50
12 146 Jessica WiederováJessica Wiederová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 10 2.85 - o xo xxx 1.00
MS 110 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 7 2.65 o o xxx
13 154 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
06 6 PB 2.65 o o xx
15 325 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 1 SB 2.65 o xxo xxx
16 374 Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 5 SB 2.45 xo xxx
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 28.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 103 Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 17 SB 7.20 +1.2 m/s 6.87  3,60 6.88  0,20 7.20  1,20 7.20 - - - 11.00
2 219 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 18 7.02 +2.8 m/s x 7.02  2,80 - 7.02 - - - 9.00
3 237 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 12 6.89 +3.2 m/s 6.48 +1.2 m/s x x 6.48  1,20 6.48 x x 6.89  3,20 8.00
4 154 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK Jeseniova SK Jeseniova
03 13 6.58 +3.9 m/s 6.20 +1.2 m/s 6.20  1,20 6.58  3,90 x 6.58 6.35  2,10 4.67  2,80 6.13  0,10 7.00
5 172 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 11 6.55 +3.0 m/s 6.41 +1.4 m/s 6.30  1,90 6.41  1,40 6.37  0,80 6.41 x x 6.55  3,00 6.00
6 151 Vít MolvaVít Molva
SK Jeseniova SK Jeseniova
95 1 PB 6.54 +1.9 m/s 6.51  5,80 x 6.54  1,90 6.54 - 6.14  1,80 - 5.00
7 217 Jan JirásekJan Jirásek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
00 14 6.52 +2.0 m/s x x 6.52  2,00 6.52 x x x 4.00
8 65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
95 9 6.34 +2.1 m/s 6.30 +1.6 m/s 6.09  1,50 6.34  2,10 6.30  1,60 6.34 6.23  2,00 6.09  2,20 6.10  3,10 3.00
9 125 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
01 16 6.33 +2.3 m/s x 6.21  5,50 6.33  2,30 6.33 2.00
10 239 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
05 6 6.32 +2.4 m/s 5.77 +0.6 m/s 6.32  2,40 5.77  0,60 5.75  1,50 6.32 - - - 1.00
11 127 Jan KundrátJan Kundrát
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
03 7 6.21 +1.4 m/s 6.21  1,40 6.08  3,30 6.11  1,90 6.21
12 100 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 8 6.20 +0.9 m/s 6.20  0,90 6.12  0,70 6.18  2,40 6.20
13 190 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 15 6.17 +2.7 m/s - x 6.17  2,70 6.17
14 166 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 10 6.15 +1.9 m/s 4.67  1,80 x 6.15  1,90 6.15
15 162 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 4 PB 5.96 +0.6 m/s 5.85  4,00 5.96  0,60 - 5.96
16 131 Dominik SvobodaDominik Svoboda
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
03 2 PB 5.66 +2.0 m/s 5.45  2,40 5.66  2,00 5.53  1,20 5.66
17 165 Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK Jeseniova SK Jeseniova
92 5 5.38 +3.2 m/s 5.38  3,20 x - 5.38
168 Matěj HorákMatěj Horák
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 3 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 28.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 326 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 21 5.80 +2.1 m/s 5.69  4,00 5.48  2,90 x 5.69 x 5.80  2,10 x 11.00
2 314 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 22 SB 5.79 +1.4 m/s 5.67  4,10 5.72  3,30 5.61  1,80 5.72 5.79  1,40 x - 9.00
3 381 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 19 5.60 +3.0 m/s x 5.60  3,00 x 5.60 - - - 8.00
4 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 15 5.54 +3.9 m/s 5.53 +1.6 m/s x 5.54  3,90 5.45  2,60 5.54 5.45  2,70 x 5.53  1,60 7.00
5 52 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 18 5.53 +3.2 m/s 5.26 +1.2 m/s 4.91  0,70 5.35  2,20 5.53  3,20 5.53 x 5.26  1,20 x 6.00
6 11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 17 5.43 +3.3 m/s 5.27 +0.9 m/s 5.11  3,50 5.27  2,20 5.40  2,90 5.40 5.43  3,30 5.27  0,90 - 5.00
7 322 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 12 5.39 +3.5 m/s 5.11 +0.8 m/s 5.39  3,50 5.11  1,20 5.08  3,80 5.39 4.87  0,40 x 5.11  0,80 4.00
8 331 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 20 5.38 +1.8 m/s 5.34  3,10 5.30  3,70 5.38  1,80 5.38 5.26  2,30 5.35  1,80 x 3.00
9 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 11 5.37 +4.3 m/s 5.28  2,70 5.17  3,20 5.37  4,30 5.37 2.00
10 365 Teodora KalendováTeodora Kalendová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 16 5.23 +3.4 m/s 5.19 +1.4 m/s 5.15  2,40 5.23  3,40 5.19  1,40 5.23 1.00
11 256 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 9 5.23 +3.0 m/s 5.23  3,00 x 4.76  3,90 5.23
12 263 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 2 5.14 +4.2 m/s 4.90 +1.9 m/s 5.03  2,50 4.90  1,90 5.14  4,20 5.14
13 327 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 14 5.13 +3.4 m/s x x 5.13  3,40 5.13
14 235 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 5.11 +3.1 m/s 5.10  2,50 5.11  3,10 5.05  4,80 5.11
15 112 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 8 SB 5.07 +1.8 m/s x 4.89  1,90 5.07  1,80 5.07
16 369 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 5 4.95 +2.4 m/s 4.94  2,50 4.95  2,40 4.92  2,70 4.95
17 332 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 10 4.92 +1.6 m/s x 4.92  1,60 x 4.92
18 161 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99 13 4.84 +3.5 m/s x 4.25  4,80 4.84  3,50 4.84
19 269 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 4 4.82 +2.8 m/s x 4.82  2,80 x 4.82
20 57 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 7 4.77 +1.5 m/s x 4.77  1,50 4.64  2,10 4.77
Celkem 20 závodníků

trojskok - Muži

(so, 28.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 103 Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 13 14.49 +1.4 m/s - 14.17  2,80 - 14.17 14.49  1,40 - - 11.00
2 125 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
01 12 14.12 +1.2 m/s 13.67  3,90 13.58  2,70 13.67  2,40 13.67 14.06  0,60 14.12  1,20 14.07  0,70 9.00
3 172 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 3 SB 13.88 +0.4 m/s 13.45  2,70 13.79  4,00 13.38  1,30 13.79 x 13.73  2,10 13.88  0,40 8.00
4 217 Jan JirásekJan Jirásek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
00 11 SB 13.84 +2.0 m/s - 12.78  1,20 13.60  0,70 13.60 13.84  2,00 x x 7.00
5 108 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 1 SB 13.52 +1.9 m/s 13.09  1,60 13.45  3,80 13.52  1,90 13.52 x - - 6.00
6 25 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 10 PB 13.31 +1.6 m/s 12.78  2,40 13.11  4,10 13.31  1,60 13.31 - - - 5.00
7 33 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
96 2 SB 12.84 +2.0 m/s 12.47  3,70 12.75  4,00 12.63  1,30 12.75 12.61  0,30 12.41  3,30 12.84  2,00 4.00
8 166 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 9 12.81 +4.7 m/s 12.55 +1.1 m/s 12.34  1,70 12.81  4,70 12.55  1,10 12.81 - - - 3.00
9 98 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 6 12.80 +2.1 m/s 12.80  2,10 12.32  3,50 - 12.80 2.00
10 74 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
04 7 12.32 +3.6 m/s 12.23 +1.4 m/s 11.88  1,30 12.32  3,60 12.23  1,40 12.32 1.00
11 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 8 11.96 +3.1 m/s x x 11.96  3,10 11.96
12 131 Dominik SvobodaDominik Svoboda
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
03 5 11.70 +3.4 m/s 11.67 +1.9 m/s 11.65  3,80 11.70  3,40 11.67  1,90 11.70
159 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK Jeseniova SK Jeseniova
84 4 NM x x - -
Celkem 13 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 28.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 14 12.34 +2.2 m/s 12.30 +0.3 m/s x 12.12  0,30 12.34  2,20 12.34 12.13  3,10 12.11  1,60 12.30  0,30 11.00
2 380 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 11 PB 11.89 +1.7 m/s 11.89  1,70 11.74  1,80 11.52  3,00 11.89 11.65  1,70 - - 9.00
3 104 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 13 SB 11.84 +1.0 m/s x 11.82  2,00 11.84  1,00 11.84 11.57  1,80 11.64  2,50 10.70  1,30 8.00
4 314 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 12 11.82 +2.2 m/s 11.63 +1.7 m/s 11.42  1,50 11.67  2,30 11.73  9,00 11.73 x 11.63  1,70 11.82  2,20 7.00
5 322 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 9 SB 11.63 +1.7 m/s 11.63  1,70 x 11.14  1,70 11.63 11.46  3,20 11.51  3,20 - 6.00
6 327 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 8 PB 11.25 +2.0 m/s x x 10.90  0,70 10.90 11.25  2,00 11.06  1,90 11.23  3,50 5.00
7 349 Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 2 SB 10.94 +1.7 m/s 10.92  2,00 x x 10.92 10.87  1,10 10.94  1,70 x 4.00
MS 139 Natálie NovákováNatálie Nováková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 5 10.65 +2.4 m/s 10.43 +1.4 m/s 10.43  1,40 10.65  2,40 09.36  1,50 10.65
9 356 Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 6 10.59 +1.0 m/s 10.59  1,00 x 10.17  1,70 10.59 10.37  2,80 10.57  3,10 x 3.00
10 373 Dominika SalčákováDominika Salčáková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
04 7 10.58 +1.7 m/s 10.58  1,70 - - 10.58 2.00
11 201 Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 10.22 +2.8 m/s x 10.22  2,80 10.15  4,10 10.22 1.00
12 218 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 10.20 +2.3 m/s 09.74 +1.9 m/s 10.20  2,30 10.01  2,20 09.74  1,90 10.20
112 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 10 NM x r -
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 28.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 168 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
98 16 SB 13.38 12.60 12.31 12.92 12.92 13.14 12.88 13.38 11.00
2 4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 17 PB 13.22 12.68 x 12.57 12.68 12.39 11.83 13.22 9.00
3 138 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
89 15 12.06 12.06 x 11.89 12.06 11.95 11.91 x 8.00
4 269 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 12 PB 11.94 10.39 11.94 x 11.94 11.26 11.43 11.51 7.00
5 255 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 14 11.93 10.84 11.93 x 11.93 x x 11.73 6.00
6 251 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 13 11.77 11.63 11.45 x 11.63 11.77 x x 5.00
7 170 Ema SvědíkováEma Svědíková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
03 10 PB 11.65 11.11 10.84 11.65 11.65 11.34 x x 4.00
8 55 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 8 PB 11.32 11.32 11.14 10.77 11.32 11.14 10.63 x 3.00
9 161 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99 11 11.22 10.95 11.22 11.06 11.22 2.00
10 227 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 10.99 09.62 10.05 10.99 10.99 1.00
11 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
89 1 SB 10.34 09.75 10.06 10.34 10.34
12 360 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
95 6 10.32 10.27 x 10.32 10.32
13 172 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
01 4 10.05 10.05 09.91 x 10.05
14 11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 5 09.80 09.80 08.63 09.61 9.80
15 329 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 7 09.58 x 09.58 09.34 9.58
16 271 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 3 09.50 09.16 09.50 09.33 9.50
17 326 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 2 08.81 08.64 08.46 08.81 8.81
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 28.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 19 17.22 11.00
2 73 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
98 17 SB 16.13 9.00
3 96 Milan HaborákMilan Haborák
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 15 PB 16.05 8.00
4 68 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
92 18 15.89 7.00
5 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
98 16 15.44 6.00
6 133 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
96 12 PB 13.87 5.00
7 156 David FilipDavid Filip
SK Jeseniova SK Jeseniova
03 13 13.80 4.00
8 188 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 3 SB 13.60 3.00
9 128 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
81 14 13.32 2.00
10 79 David WiertzDavid Wiertz
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
00 9 12.48 1.00
11 15 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 7 PB 11.48
12 85 Benedikt HardyBenedikt Hardy
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
02 4 PB 11.18
13 184 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 6 10.99
14 161 Vít MálekVít Málek
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 1 PB 09.24
15 198 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 2 SB 09.09
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 28.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 138 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
89 14 PB 47.90 11.00
2 4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 10 PB 42.87 9.00
3 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
89 8 SB 39.99 8.00
4 172 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
01 11 39.32 7.00
5 161 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99 13 38.52 6.00
6 230 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 PB 38.34 5.00
7 212 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 12 37.32 4.00
8 255 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 9 35.16 3.00
9 238 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 PB 34.35 2.00
10 2 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
78 4 31.32 1.00
11 165 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
04 6 31.21
12 360 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
95 2 31.17
13 251 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 3 29.27
14 55 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 25.31
Celkem 14 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 28.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
98 19 PB 52.40 - 11.00
2 181 Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 16 PB 51.37 - 9.00
3 126 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
88 21 50.25 - 8.00
4 68 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
92 18 SB 50.06 - 7.00
5 137 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
82 17 SB 49.19 - 6.00
6 96 Milan HaborákMilan Haborák
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 15 PB 47.36 - 5.00
7 133 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
96 12 PB 44.37 - 4.00
8 85 Benedikt HardyBenedikt Hardy
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
02 10 PB 41.04 - 3.00
9 79 David WiertzDavid Wiertz
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
00 13 PB 40.91 - 2.00
10 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
98 11 PB 40.76 - 1.00
11 156 David FilipDavid Filip
SK Jeseniova SK Jeseniova
03 1 PB 39.81 -
12 243 Jan TrnkaJan Trnka
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 14 39.71 -
13 174 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK Jeseniova SK Jeseniova
81 3 SB 39.43 -
14 122 Libor BařtipánLibor Bařtipán
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
76 9 SB 38.64 -
15 18 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 2 PB 36.09 -
16 14 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 5 SB 34.13 -
17 128 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
81 7 34.05 -
18 161 Vít MálekVít Málek
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 6 32.17 -
19 15 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 8 31.65 -
20 175 David ŽitnýDavid Žitný
SK Jeseniova SK Jeseniova
81 4 SB 31.00 -
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 28.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
89 11 44.08 11.00
2 126 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 9 41.13 9.00
3 138 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
89 10 40.05 8.00
4 2 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
78 5 SB 37.57 7.00
5 172 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
01 6 35.81 6.00
6 13 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 7 35.69 5.00
7 236 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 8 33.31 4.00
8 55 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 PB 29.21 3.00
9 165 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
04 3 PB 22.63 2.00
10 351 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 1 PB 18.33 1.00
11 379 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
03 2 PB 18.23
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 28.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Šimon SkoumalŠimon Skoumal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 14 PB 48.03 11.00
2 181 Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 15 47.84 9.00
3 174 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK Jeseniova SK Jeseniova
81 2 SB 46.28 8.00
4 14 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 13 45.09 7.00
5 161 Vít MálekVít Málek
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 11 PB 44.86 6.00
6 156 David FilipDavid Filip
SK Jeseniova SK Jeseniova
03 12 43.50 5.00
7 44 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
97 10 41.34 4.00
8 243 Jan TrnkaJan Trnka
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 9 SB 41.14 3.00
9 137 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
82 7 SB 39.48 2.00
10 128 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
81 8 36.53 1.00
11 198 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 6 35.29
12 50 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 SB 34.62
13 175 David ŽitnýDavid Žitný
SK Jeseniova SK Jeseniova
81 3 SB 32.51
14 133 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
96 5 32.04
15 184 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 29.27
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 28.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 360 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
95 18 42.28 11.00
2 163 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
03 19 40.90 9.00
3 111 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 17 40.42 8.00
4 106 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 15 39.61 7.00
5 351 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 14 38.44 6.00
6 202 Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 13 38.08 5.00
7 329 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 11 36.59 4.00
8 4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
00 16 36.33 3.00
MS Aneta HradskáAneta Hradská
Atletický klub Sokolov, spolek Atletický klub Sokolov, spolek
04 12 35.88
10 362 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
03 9 32.30 2.00
11 2 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
78 10 31.18 1.00
12 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 8 30.70
13 256 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 1 SB 28.97
14 174 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
05 4 SB 28.29
15 165 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
04 6 28.28
16 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 5 26.04
17 275 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 3 PB 25.63
18 56 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 7 25.48
19 17 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 2 PB 23.01
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 28.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
01 16 64.06
2 188 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 15 57.40 11.00
3 122 Libor BařtipánLibor Bařtipán
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
76 14 51.22 9.00
4 159 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK Jeseniova SK Jeseniova
84 11 50.65 8.00
5 34 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
02 8 SB 49.87 7.00
6 42 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 12 49.76 6.00
MS Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 7 PB 46.98
8 74 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
04 10 45.98 5.00
9 23 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 3 SB 44.84 4.00
10 131 Dominik SvobodaDominik Svoboda
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
03 13 43.35 3.00
11 86 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
02 6 40.49 2.00
12 243 Jan TrnkaJan Trnka
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 4 39.78 1.00
13 5 Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
96 5 37.62
14 160 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova SK Jeseniova
02 9 36.14
15 184 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 35.27
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 28.5.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 250 Miloslav LapkaMiloslav Lapka 57 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice NM 11.00
2 158 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK Jeseniova SK Jeseniova NM 9.00
3 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... NM 8.00
4 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 NM 7.00
5 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB NM 6.00
6 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek NM 5.00
Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 7 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 28.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 20 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 NM 11.00
2 308 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice NM 9.00
3 231 Veronika SmolíkováVeronika Smolíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín NM 8.00
54 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 4 závodníků