Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Liberec (29. 5. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.5.2022 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.10 QA
2 21 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.12 QA
3 120 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.21 QB
4 211 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 11.36 QB
5 204 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 11.54
6 265 David AyeniDavid Ayeni 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.62
7 37 Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 11.63
8 235 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.83 QA
2 226 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 11.18 QA
3 216 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.33 QB
4 80 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.39 QB
5 136 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 11.56
6 40 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 11.60
257 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 10.96 QA
2 14 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.06 QA
3 200 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.17 QB
4 131 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.51 QB
5 205 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 11.70
6 260 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 11.86
7 68 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.97
138 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.83 QA
2 121 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 10.96 QA
3 14 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.06 QA
4 45 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.10 QA
5 21 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.12 QA
6 200 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.17 QB
7 226 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 11.18 QA
8 120 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.21 QB
9 216 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.33 QB
10 211 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 11.36 QB
11 80 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.39 QB
12 131 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.51 QB
13 204 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 11.54
14 136 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 11.56
15 40 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 11.60
16 265 David AyeniDavid Ayeni 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.62
17 37 Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 11.63
18 205 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 11.70
19 260 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 11.86
20 235 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.92
21 68 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.97
257 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DQ
138 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNF

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 29.5.2022 - 12:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.88 11.00
2 121 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10.98 9.00
3 45 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 11.10 8.00
4 21 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.18 7.00
5 14 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.22 6.00
6 226 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.5.2022 - 12:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.26 4.00
2 200 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 11.32 3.00
3 216 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.49 2.00
4 211 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.52 1.00
5 80 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.52
6 131 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.66
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.34
2 18 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.58
3 296 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.75
4 113 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.84
5 223 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 12.91
6 262 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 13.08
7 103 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.27
8 276 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 13.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.43
2 4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.48
3 162 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.69
4 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 12.85
5 14 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.87
6 2 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.00
7 178 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 13.10
8 217 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 SB 13.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.5.2022 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.49
2 11 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.88
3 305 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.93
4 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.21
5 107 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.23
6 219 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.31
7 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 SB 13.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.34
2 283 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.43
3 4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.48
4 307 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.49
5 18 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.58
6 162 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.69
7 296 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.75
8 113 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.84
9 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 12.85
10 14 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.87
11 11 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.88
12 223 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 12.91
13 305 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.93
14 2 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.00
15 262 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 13.08
16 178 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 13.10
17 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.21
18 107 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.23
19 103 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.27
20 219 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.31
21 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 SB 13.45
22 276 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 13.53
23 217 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 SB 13.64

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 29.5.2022 - 12:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 12.41 11.00
2 96 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.49 9.00
3 283 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.53 8.00
4 4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.58 7.00
5 18 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.96 6.00
6 11 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.5.2022 - 12:15) official Vítr: -4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.99 4.00
2 305 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.06 3.00
3 113 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.15 2.00
4 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.18 1.00
5 296 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.26
6 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 13.44
Celkem 6 závodníků