Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Liberec (29. 5. 2022)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.5.2022 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.80 11.00
2 121 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 21.91 9.00
3 45 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 22.04 8.00
4 200 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 22.27 7.00
5 211 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 SB 22.69 5.00
6 257 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 22.73 3.00
7 14 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 22.77 2.00
8 80 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.56
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 29.5.2022 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.41 6.00
2 226 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 22.89 1.00
3 233 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.23
4 5 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 23.31
5 37 Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 23.33
6 77 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.60
7 216 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 23.72
8 265 David AyeniDavid Ayeni 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.73
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 29.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.72 4.00
2 93 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 22.92
3 53 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 22.99
4 204 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 23.24
5 205 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 23.65
6 8 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.75
7 40 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.82
8 68 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 24.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.80 11.00
2 121 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 21.91 9.00
3 45 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 22.04 8.00
4 200 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 22.27 7.00
5 111 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.41 6.00
6 211 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 SB 22.69 5.00
7 120 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.72 4.00
8 257 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 22.73 3.00
9 14 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 22.77 2.00
10 226 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 22.89 1.00
11 93 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 22.92
12 53 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 22.99
13 233 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.23
14 204 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 23.24
15 5 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 23.31
16 37 Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 23.33
17 80 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.56
18 77 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.60
19 205 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 23.65
20 216 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 23.72
21 265 David AyeniDavid Ayeni 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.73
22 8 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.75
23 40 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.82
24 68 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 24.80

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.5.2022 - 14:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.80 11.00
2 96 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 25.27 9.00
3 162 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 SB 25.45 8.00
4= 4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.50 6.50
4= 131 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.50 6.50
6 132 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 25.98 5.00
7 7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 26.33 1.00
8 305 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.39
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 29.5.2022 - 14:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 SB 26.01 3.00
2 82 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 26.25 2.00
3 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 26.60
4 253 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 26.61
5 178 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.72
6 113 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 26.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.5.2022 - 14:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 296 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 26.00 4.00
2 262 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 26.41
3 274 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 26.74
4 46 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.13
5 57 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 27.16
6 204 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 SB 27.22
7 85 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 28.33
8 161 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 28.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.80 11.00
2 96 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 25.27 9.00
3 162 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 SB 25.45 8.00
4 4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.50 6.50
4 131 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.50 6.50
6 132 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 25.98 5.00
7 296 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 26.00 4.00
8 200 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 SB 26.01 3.00
9 82 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 26.25 2.00
10 7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 26.33 1.00
11 305 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.39
12 262 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 26.41
13 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 26.60
14 253 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 26.61
15 178 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.72
16 274 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 26.74
17 113 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 26.92
18 46 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.13
19 57 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 27.16
20 204 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 SB 27.22
21 85 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 28.33
22 161 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 28.43