Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (20. 8. 2022)

trojskok - Muži

(so, 20.8.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Ivan BulichIvan Bulich
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 16 PB 14.50 +1.2 m/s 14.45  1,70 13.76  0,60 13.81  1,00 14.45 - x 14.50  1,20 11.00
2 107 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 15 SB 13.80 +0.9 m/s 12.87  1,50 13.64  0,00 13.45  1,30 13.64 x 13.80  0,90 13.25  3,40 9.00
3 70 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 13.71 +3.4 m/s 13.10 +1.1 m/s 13.10  2,10 13.10  1,10 12.66  2,30 13.10 12.91  2,40 13.00  1,90 13.71  3,40 8.00
4 137 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 18 13.65 +3.2 m/s 13.32 +1.1 m/s 13.32  1,10 13.30  0,30 13.52  3,90 13.52 11.77  1,30 13.37  3,70 13.65  3,20 7.00
5 108 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 17 13.64 +1.4 m/s x x 13.30  1,30 13.30 13.39  2,30 x 13.64  1,40 6.00
6 21 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 11 SB 13.38 +1.9 m/s 13.06  1,10 13.00  0,40 13.28  2,30 13.28 12.18  2,40 13.27  2,10 13.38  1,90 5.00
7 236 Šimon PácalŠimon Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 14 13.03 +0.0 m/s 12.87  0,00 13.03  0,00 12.99  0,80 13.03 x x x 4.00
8 21 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3 PB 13.03 +1.6 m/s 12.74  1,50 12.55  1,30 13.03  1,60 13.03 12.67  0,00 x 12.86  2,10 3.00
9 198 Tomáš LaubeTomáš Laube
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
01 13 12.91 +1.1 m/s 12.91  1,10 12.87  0,70 12.87  1,40 12.91 2.00
10 263 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 8 SB 12.63 +1.4 m/s 12.05  1,40 12.63  1,40 12.50  0,50 12.63 1.00
MS Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5 PB 12.33 +1.2 m/s 12.33  1,20 11.83  1,50 x 12.33
12 110 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 12.32 +1.0 m/s 12.23  1,90 11.77  0,80 12.32  1,00 12.32
13 197 Pavel JindraPavel Jindra
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 10 12.20 +0.7 m/s 12.20  0,70 12.19  0,40 x 12.20
14 150 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 9 12.14 +1.3 m/s x 12.14  1,30 x 12.14
98 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 12 NM x x - -
135 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 DNS
134 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 6 NM x - - -
146 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 2 NM x - - -
Celkem 18 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 20.8.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Simona PlosováSimona Plosová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 8 11.50 +1.5 m/s 09.55  2,20 x 11.28  2,70 11.28 11.25  2,60 10.98  2,70 11.50  1,50 11.00
2 18 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 11.48 +2.3 m/s 11.46 +1.2 m/s 11.27  0,80 11.48  2,30 x 11.48 11.46  2,40 - 11.46  1,20 9.00
3 5 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 7 11.05 +1.3 m/s 10.72  2,40 10.80  2,20 10.99  2,90 10.99 11.00  3,80 11.05  1,30 x 8.00
4 2 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 10.86 +2.6 m/s 10.82 +1.2 m/s 10.15  1,80 10.79  1,90 10.45  3,00 10.79 10.41  2,20 10.86  2,60 10.82  1,20 7.00
5 141 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 6 10.64 +0.1 m/s 10.64  0,10 10.56  1,00 09.37  1,30 10.64 10.29  2,10 10.27  0,80 x 6.00
6 285 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 10.35 +2.9 m/s 10.18 +1.1 m/s 10.13  1,00 10.18  1,10 x 10.18 10.33  2,40 10.35  2,90 10.30  3,40 5.00
7 119 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 09.79 +1.3 m/s 09.39  1,60 09.79  1,30 09.70  4,10 9.79 09.47  2,50 09.38  3,10 09.39  0,70 4.00
8 319 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 2 PB 09.31 +1.7 m/s x 09.20  1,40 09.31  1,70 9.31 x 09.30  1,50 x 3.00
311 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 NM x x x -
Celkem 9 závodníků