Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (20. 8. 2022)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Červinka, Kolín, Vích, Töpfer Červinka, Kolín, Vích, Töpfer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 3:24.48 11.00
2 231 Štěpánek, Hájek, Šantavý, Voleský Štěpánek, Hájek, Šantavý, Voleský TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:24.98 9.00
3 127 Zajíček, Tomašov, Koravský, Pavlas Zajíček, Tomašov, Koravský, Pavlas TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:26.86 8.00
4 258 Podolák, Černý, Beneš, Vinduška Podolák, Černý, Beneš, Vinduška Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:30.49 7.00
5 Dudáš, Matolín, Tvrzník, Malina Dudáš, Matolín, Tvrzník, Malina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:32.71 6.00
6 193 Morvay, Hora, Mašek, Řízek Morvay, Hora, Mašek, Řízek Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 3:40.26 4.00
8 Kubák, Kučera, Omorodion, Trafina Kubák, Kučera, Omorodion, Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Jisl, Vrzák, Serafin, Váchal Jisl, Vrzák, Serafin, Váchal Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:37.42 5.00
2 62 Bečvařík, Hlaváček, Krubert, Špetlík Bečvařík, Hlaváček, Krubert, Špetlík AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:41.54 3.00
3 224 Pavlík, Krejčí, Krejčí, Rykl Pavlík, Krejčí, Krejčí, Rykl TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:45.92 2.00
4 259 Schoval, Martínek, Zach, Buchta Schoval, Martínek, Zach, Buchta Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:07.15 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Červinka, Kolín, Vích, Töpfer Červinka, Kolín, Vích, Töpfer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 3:24.48 11.00
2 231 Štěpánek, Hájek, Šantavý, Voleský Štěpánek, Hájek, Šantavý, Voleský TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:24.98 9.00
3 127 Zajíček, Tomašov, Koravský, Pavlas Zajíček, Tomašov, Koravský, Pavlas TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:26.86 8.00
4 258 Podolák, Černý, Beneš, Vinduška Podolák, Černý, Beneš, Vinduška Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:30.49 7.00
5 Dudáš, Matolín, Tvrzník, Malina Dudáš, Matolín, Tvrzník, Malina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:32.71 6.00
6 244 Jisl, Vrzák, Serafin, Váchal Jisl, Vrzák, Serafin, Váchal Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:37.42 5.00
7 193 Morvay, Hora, Mašek, Řízek Morvay, Hora, Mašek, Řízek Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 3:40.26 4.00
8 62 Bečvařík, Hlaváček, Krubert, Špetlík Bečvařík, Hlaváček, Krubert, Špetlík AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:41.54 3.00
9 224 Pavlík, Krejčí, Krejčí, Rykl Pavlík, Krejčí, Krejčí, Rykl TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:45.92 2.00
10 259 Schoval, Martínek, Zach, Buchta Schoval, Martínek, Zach, Buchta Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:07.15 1.00
8 Kubák, Kučera, Omorodion, Trafina Kubák, Kučera, Omorodion, Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Koudelková, Čechová, Černá, Veselá Koudelková, Čechová, Černá, Veselá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:00.89 11.00
2 109 Šarounová, Havlíčková, Součková, Holubcová Šarounová, Havlíčková, Součková, Holubcová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 4:11.11 9.00
3 46 Chrpová, Mindlová, Košková, Šlapáková Chrpová, Mindlová, Košková, Šlapáková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 4:12.21 8.00
4 316 Nováková, Tulachová, Benešová, Olivová Nováková, Tulachová, Benešová, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:13.57 6.00
5 165 Dvořáková, Helebrantová, Porubčanová, Moskvitinová Dvořáková, Helebrantová, Porubčanová, Moskvitinová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:18.24 5.00
6 7 Kopecká, Plecháčová, Kovářová, Rappová Kopecká, Plecháčová, Kovářová, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 4:20.29 4.00
257 Milerová, Lisková, Krouská, Neumannová Milerová, Lisková, Krouská, Neumannová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Kubíčková, Mandíková, Šichová, Havlínová Kubíčková, Mandíková, Šichová, Havlínová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:12.74 7.00
2 308 Štullerová, Kašíková, Vlachovská, Jonáková Štullerová, Kašíková, Vlachovská, Jonáková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:26.97 3.00
3 190 Fučíková, Hošková, Fučíková, Prošková Fučíková, Hošková, Fučíková, Prošková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:32.22 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Koudelková, Čechová, Černá, Veselá Koudelková, Čechová, Černá, Veselá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:00.89 11.00
2 109 Šarounová, Havlíčková, Součková, Holubcová Šarounová, Havlíčková, Součková, Holubcová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 4:11.11 9.00
3 46 Chrpová, Mindlová, Košková, Šlapáková Chrpová, Mindlová, Košková, Šlapáková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 4:12.21 8.00
4 148 Kubíčková, Mandíková, Šichová, Havlínová Kubíčková, Mandíková, Šichová, Havlínová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:12.74 7.00
5 316 Nováková, Tulachová, Benešová, Olivová Nováková, Tulachová, Benešová, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:13.57 6.00
6 165 Dvořáková, Helebrantová, Porubčanová, Moskvitinová Dvořáková, Helebrantová, Porubčanová, Moskvitinová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:18.24 5.00
7 7 Kopecká, Plecháčová, Kovářová, Rappová Kopecká, Plecháčová, Kovářová, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 4:20.29 4.00
8 308 Štullerová, Kašíková, Vlachovská, Jonáková Štullerová, Kašíková, Vlachovská, Jonáková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:26.97 3.00
9 190 Fučíková, Hošková, Fučíková, Prošková Fučíková, Hošková, Fučíková, Prošková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:32.22 2.00
257 Milerová, Lisková, Krouská, Neumannová Milerová, Lisková, Krouská, Neumannová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 DNS