Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (20. 8. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.8.2022 - 11:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.07 QA
2 114 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.40 QA
3 80 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 2 11.56 QB
4 128 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.67 QB
5 27 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.73
6 76 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 8 11.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.8.2022 - 11:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.37 QA
2 37 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.55 QA
3 5 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 SB 11.65 QB
4 136 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.79 QB
5 127 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.89
6 58 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.94
7 117 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.8.2022 - 11:25) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 11.24 QA
2 102 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.65 QA
3 33 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.66 QB
4 43 Vít VinduškaVít Vinduška 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11.70 QB
5 144 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.73
6 113 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.85
7 187 Miroslav KučeraMiroslav Kučera 93 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 12.39
8 174 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 SB 13.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.8.2022 - 11:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.97
MS Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.13
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.51
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 20.8.2022 - 12:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 SB 11.05 11.00
2 184 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 SB 11.06 9.00
3 114 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.53 8.00
4 102 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 11.59 7.00
5 37 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.68 6.00
32 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ dle p162.6
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.8.2022 - 12:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 SB 11.59 4.00
2 80 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 4 11.67 3.00
3 128 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.70 2.00
4 33 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.72 1.00
136 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNF
43 Vít VinduškaVít Vinduška 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 DQ
Poznámky:
2. dráha DQ dle p162.6
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.8.2022 - 11:15) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.48 QA
2 190 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.89 QA
3 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.16 QB
4 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.42 QB
5 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 7 13.94
6 34 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 14.42
7 35 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 14.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.8.2022 - 11:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 12.90 QA
2 76 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 5 13.14 QA
3 192 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.43 QB
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.49
5 154 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 2 13.80 QB
MS Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 13.93
7 11 Adela JanouškováAdela Janoušková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 14.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.8.2022 - 11:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.12 QA
2 74 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.16 QA
3 7 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.30 QB
4 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 8 13.31 QB
5 6 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.33
MS Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.62
7 153 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 6 13.73
8 172 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 2 13.88
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 20.8.2022 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.83 11.00
2 190 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.12 9.00
3 74 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 13.27 8.00
4 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 13.31 7.00
5 76 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 2 13.54 6.00
6 194 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.8.2022 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.35 4.00
2 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 3 13.41 3.00
3 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.44 2.00
4 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 7 13.51 1.00
5 192 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.52
6 154 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 14.03
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.70 11.00
2 21 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 22.99 9.00
3 119 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.29 7.00
4 102 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.47 5.00
5 27 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 24.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 14:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.02 8.00
2 112 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.36 6.00
3 114 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.76 3.00
4 58 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 24.07
5 113 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.29
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.8.2022 - 14:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.81 2.00
2 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 6 23.90 1.00
3 80 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 24.06
4 15 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 24.47
5 117 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.50
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.8.2022 - 14:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.56 4.00
2 144 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.31
3 11 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 24.78
4 10 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 26.79
5 20 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 28.03
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 20.8.2022 - 14:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.43
MS Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.79
MS Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.18
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.50
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 20.8.2022 - 14:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.75
MS Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.87
MS Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.88
MS Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.31
MS Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.43
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 26.20 11.00
2 76 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 AK BílinaAK Bílina 5 26.83 9.00
3 190 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.83 8.00
4 2 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 27.37 6.00
5 82 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 1 27.40 5.00
6 156 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 27.50 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 14:35) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 26.96 7.00
2 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 27.98 3.00
3 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.24
4 6 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 28.29
5 7 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 28.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.8.2022 - 14:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.03 2.00
2 159 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 3 28.17 1.00
3 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 28.96
4 28 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 29.40
5 57 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 29.48
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.8.2022 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 29.10
2 183 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.38
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 29.90
4 46 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 30.15
5 34 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 31.27
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.10 11.00
2 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 5 51.26 9.00
3 119 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.96 8.00
4 15 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 53.24 7.00
5 136 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.89 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 52.79
2 173 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 56.14 5.00
3 133 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 59.25 4.00
4 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 76.59 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 4 59.85 11.00
2 2 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 60.07 9.00
3 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 60.33 8.00
4 59 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 63.64 7.00
5 75 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 67.73 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 65.74 6.00
MS Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 67.09
3 11 Adela JanouškováAdela Janoušková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 69.45 4.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(so, 20.8.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 1 2:02.30 11.00
2 103 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:03.07 9.00
3 41 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:03.47 8.00
4 135 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:04.19 7.00
5 148 Jan KubešJan Kubeš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:06.27 6.00
MS Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 9 2:07.02
7 67 Daniel PešekDaniel Pešek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 2:11.97 5.00
MS Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:12.64
9 10 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:16.85 4.00
10 189 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 12 PB 2:18.34 3.00
11 143 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:18.36 2.00
12 72 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 PB 2:20.80 1.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy

(so, 20.8.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 2:23.44 11.00
2 75 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 2:23.78 9.00
3 66 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 2:26.14 8.00
4 178 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:26.91 7.00
MS Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:41.62
6 112 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:47.50 6.00
7 61 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:53.35 5.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(so, 20.8.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 4:03.60
MS Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 4:07.32
3 41 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 4:16.99 11.00
4 56 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 4:23.50 9.00
5 148 Jan KubešJan Kubeš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 4:24.69 8.00
6 104 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 4:25.05 7.00
MS 96 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 11 4:26.02
MS Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10 4:36.09
9 120 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 4:36.29 6.00
10 17 Jan HušákJan Hušák 78 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 5:05.22 5.00
11 12 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 5:20.00 4.00
103 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 20.8.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 5:23.09 11.00
2 179 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:23.91 9.00
3 195 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:35.23 8.00
4 54 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 5:36.31 7.00
5 38 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 5:50.01 6.00
6 134 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 6:06.44 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži

(so, 20.8.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 PB 08:55.00 11.00
2 56 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09:08.40 9.00
3 175 Marek VoborskýMarek Voborský 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 09:26.60 8.00
4 42 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 09:30.40 7.00
5 120 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09:42.20 6.00
MS Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10:19.70
7 17 Jan HušákJan Hušák 78 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 10:28.20 5.00
8 12 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 10:38.30 4.00
MS Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12 11:13.60
10 4 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10 12:37.70 3.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 20.8.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 54 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11:29.90 11.00
2 38 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 11:39.06 9.00
3 182 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11:48.94 8.00
MS Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 12:09.65
5 129 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 PB 12:17.75 7.00
6 134 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 12:20.48 6.00
7 104 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 12:44.05 5.00
8 138 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 12:51.59 4.00
9 171 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK MostAK Most 10 14:42.08 3.00
26 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNF
Celkem 10 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 12:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 15.83 11.00
2 6 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15.85 9.00
3 43 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 16.69 8.00
4 162 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 2 17.27 6.00
5 83 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 18.26 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.22 7.00
2 1 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.78 4.00
3 135 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 18.87 3.00
47 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 12:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 15.44 11.00
2 39 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 17.15 9.00
3 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 18.48 6.00
4 6 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 18.49 5.00
5 29 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 18.58 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 12:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.77
MS František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 15.91
MS Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 16.27
4 115 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.86 8.00
5 142 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 18.23 7.00
6 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 20.72 3.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 60.27 11.00
2 39 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 64.05 9.00
3 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 66.43 6.00
4 189 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 66.85 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 64.08 8.00
2 90 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 3 66.14 7.00
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 61.24
2 29 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 72.35 8.00
3 108 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 73.35 7.00
4 135 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 75.77 6.00
5 180 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 76.15 5.00
6 88 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 1 76.82 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 70.73 11.00
2 187 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 71.15 9.00
3 1 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 77.78 3.00
4 3 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 78.06 2.00
5 83 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 80.46 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži

(so, 20.8.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Jech, Kleprlík, Němec, Havlín Jech, Kleprlík, Němec, Havlín AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:38.80 11.00
2 80 Švec, Linhart, Letocha, Synáček Švec, Linhart, Letocha, Synáček AK BílinaAK Bílina 2 3:38.90 9.00
3 61 Malý, Gaisl, Horal, Vaníček Malý, Gaisl, Horal, Vaníček AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:45.34 8.00
4 15 Růžička, Dubský, Polák, Hykeš Růžička, Dubský, Polák, Hykeš SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 3:51.44 7.00
5 95 Skála, Bárdoš, Najman, Šiler Skála, Bárdoš, Najman, Šiler AK BílinaAK Bílina 6 3:52.24 6.00
6 172 Valo, Poděbradský, Veselý, Valo Valo, Poděbradský, Veselý, Valo SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 4:01.06 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 20.8.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Černohorská, Kokšalová, Hrdličková, Fajfrová Černohorská, Kokšalová, Hrdličková, Fajfrová AK BílinaAK Bílina 5 4:18.18 11.00
2 59 Suchardová, Burkhardtová, Brádlerová, Rajmová Suchardová, Burkhardtová, Brádlerová, Rajmová AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 4:21.63 9.00
3 151 Babjáková, Holá, Davídková, Krausová Babjáková, Holá, Davídková, Krausová AK MostAK Most 4 4:29.49 6.00
4 87 Pešková, Kubíková, Procházková, Zajícová Pešková, Kubíková, Procházková, Zajícová AK BílinaAK Bílina 3 4:40.50 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.8.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Svátková, Vaníčková, Pergerová, Vyhlídková Svátková, Vaníčková, Pergerová, Vyhlídková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 4:22.74 8.00
2 29 Bártlová, Čápová, Málková, Migová Bártlová, Čápová, Málková, Migová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 4:27.12 7.00
3 150 Šulcová, Horáková, Moudrá, Salabová Šulcová, Horáková, Moudrá, Salabová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 4:30.95 5.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 20.8.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,61 1,66 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 Body
1 176 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
98 17 SB 1.92 - - - - o - o - xo xxo xxo 11.00
2 107 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 18 1.89 - - - - xo - o - xo o xxx 9.00
3 138 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 15 SB 1.86 - - - o o o o o o xxx 8.00
4 108 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 16 1.83 - - - - o - o o xxx 7.00
5 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 11 PB 1.83 o o o xo o o xo xxo xxx 6.00
6 4 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 1 PB 1.80 o o o o xo o xo xxx 5.00
7 26 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 2 SB 1.77 o xo o o o o xxx 4.00
8 54 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 12 SB 1.77 - xo - xo xxo xxo xxx 3.00
9 11 Antonín PlachýAntonín Plachý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 9 1.66 o o xo xxx 2.00
10 122 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 1.66 - xxo xo xxx 1.00
11= 21 Lukáš VeselýLukáš Veselý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 14 1.61 - o - xxx
11= 133 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3 PB 1.61 o o xxx
13 132 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 1.61 xxo xo xxx
14 173 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 4 1.56 o xxx
15 20 Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 8 1.56 xxo xxx
172 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 6 NM - xxx
Poznámky / pokusy:
" Vzhledem k povětrnostním podmínkám se závod konal v hale.
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 20.8.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,37 1,42 1,47 1,52 1,57 1,62 1,65 1,68 Body
1 157 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 6 SB 1.65 - - o o xo xo xo x- 11.00
2 175 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK MostAK Most
01 7 1.52 - o o o xxx 9.00
3 183 Tereza KalousováTereza Kalousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 1.52 xo o o xo xxx 8.00
4 1 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1 SB 1.52 o o o xxo xxx 7.00
5= 109 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 10 1.52 o - xxo xxo xxx 5.50
5= 191 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 1.52 - xxo o xxo xxx 5.50
7 141 Miluše PáskováMiluše Pásková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 3 1.47 o o o xxx 4.00
8= 162 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 9 1.47 - o xxo xxx 2.50
8= 43 Klára MatouškováKlára Matoušková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 2 1.47 o o xxo xxx 2.50
10 87 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 4 1.37 o - xxx 1.00
Poznámky / pokusy:
" Vzhledem k povětrnostním podmínkám se závod konal v hale.
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 20.8.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,83 3,03 3,23 3,43 3,63 3,83 4,03 4,23 4,43 4,63 4,78 4,93 Body
1 66 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 11 4.23 - - - - - - o o 11.00
2 116 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 4.03 - - - - - o xo xxx 9.00
3 3 Radek HykešRadek Hykeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 8 3.63 - - xo o o 8.00
4 129 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 7 3.63 - - - xo xo xxx 7.00
5 28 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 4 PB 3.63 - o xo xo xo xxx 6.00
6 130 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 9 3.63 - - - - xxo xxx 5.00
7 105 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 3.43 - - xo o xxx 4.00
8 172 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 3.43 - - xxo o xxx 3.00
9 132 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 PB 3.23 o xo xo xxx 2.00
10 169 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 2.83 xxo xxx 1.00
7 Michal SupMichal Sup
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 6 NM - - - xx-
52 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 12 NM - - - - - - xxx
Poznámky / pokusy:
" Závodník Sup Michal (RADPR) se při druhém pokusu zranil. Zavolána záchranná pomoc. Předtím poskytnuta předlékařská první pomoc. Převezen do nemocnice za asistence PČR. Vzhledem k povětrnostním podmínkám se závod konal v hale.
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 20.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,02 2,22 2,42 2,62 2,72 2,82 2,92 2,97 3,02 Body
1 31 Kristýna MigováKristýna Migová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 9 2.82 - - - xxo x- xo - - xxx 11.00
2 29 Tereza BártlováTereza Bártlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 7 2.62 - xo o o 9.00
3 46 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 3 PB 2.62 o o xo xxo xxx 8.00
4 193 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 2.42 o o o xxx 7.00
5 133 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 4 2.42 xo o xo 6.00
6 150 Marie ŠulcováMarie Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 6 2.22 o o - xxx 5.00
7 127 Adéla BěličováAdéla Běličová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
80 2 2.02 xo xxx 4.00
27 Eva CaldrováEva Caldrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 8 NM - - - xx- x
Poznámky / pokusy:
" Vzhledem k povětrnostním podmínkám se závod konal v hale.
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 20.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 20 6.61 +0.8 m/s 6.39  1,80 6.61  0,80 - 6.61 11.00
2 182 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 18 6.46 +0.2 m/s 6.18  -0,50 6.46  0,20 6.40  -1,00 6.46 4.70  0,40 - x 9.00
3 66 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 19 6.41 -0.1 m/s 6.41  -0,10 x - 6.41 8.00
4 21 Lukáš VeselýLukáš Veselý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 17 6.19 -0.7 m/s 6.19  -0,70 5.82  -1,10 5.58  -0,80 6.19 7.00
5 176 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
98 16 6.09 +1.7 m/s 6.09  1,70 6.00  0,70 5.83  0,00 6.09 6.00
6 116 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 PB 6.01 +1.3 m/s 6.01  1,30 5.79  1,30 5.85  0,40 6.01 4.19  -0,20 - - 5.00
7 3 Radek HykešRadek Hykeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 14 5.99 +1.1 m/s 5.83  0,70 5.99  1,10 5.72  0,20 5.99 5.85  1,00 5.97  1,60 x 4.00
8 127 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 12 5.90 +1.4 m/s 5.66  0,10 5.85  0,90 5.52  -0,10 5.85 x x 5.90  1,40 3.00
9 28 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 5.77 +1.6 m/s 5.77  1,60 5.39  1,30 5.43  -0,10 5.77 2.00
10 53 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 7 5.72 +0.5 m/s 5.72  0,50 x - 5.72 1.00
11 7 Michal SupMichal Sup
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1 SB 5.69 +1.3 m/s 5.69  1,30 5.36  1,40 5.49  1,40 5.69
12 26 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 10 5.60 +1.4 m/s 5.54  1,10 5.60  1,40 5.38  0,30 5.60
13 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 4 5.42 +0.4 m/s 4.75  0,80 5.42  0,40 4.87  -1,30 5.42
14 101 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 5.40 +0.1 m/s 5.40  0,10 5.20  0,40 5.37  1,20 5.40
15 11 Antonín PlachýAntonín Plachý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 11 5.32 +0.6 m/s 4.71  -0,70 5.18  -0,80 5.32  0,60 5.32
16 122 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 5.26 +0.3 m/s 5.26  0,30 5.19  1,00 3.37  0,30 5.26
76 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 13 NM x x x -
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 20.8.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková
AK MostAK Most
96 1 SB 5.24 5.15  1,10 5.02  -0,50 4.75  1,40 5.15 5.01  0,00 5.24  0,50 5.10  -0,80 11.00
2 99 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK BílinaAK Bílina
08 21 5.13 x 5.02  0,70 4.90  0,30 5.02 4.87  -0,20 x 5.13  0,40 9.00
3 194 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4 SB 4.88 4.60  0,50 4.58  -0,50 4.88  -1,00 4.88 4.84  0,80 4.56  -1,10 4.78  -0,60 8.00
4 30 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 9 4.86 x x 4.86 4.86 4.74 x 4.74 7.00
5 162 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 18 4.83 4.63  0,50 4.83  0,60 4.79  0,70 4.83 x 4.51  1,00 4.60  -0,60 6.00
6 43 Klára MatouškováKlára Matoušková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 19 4.83 4.60  -0,70 4.72  0,30 4.60  -0,30 4.72 4.74  -0,30 4.63  -0,10 4.83  0,10 5.00
7 154 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 16 4.78 4.53  -0,40 4.52  0,80 4.78  0,40 4.78 x x 4.73  0,10 4.00
8 128 Marie SalabováMarie Salabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 3 PB 4.74 4.30  0,70 4.74  0,20 4.18  -0,20 4.74 4.74  -0,40 4.62  1,00 4.49  0,90 3.00
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 17 4.62 4.60  -0,70 4.62  0,00 x 4.62
10 108 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 15 4.59 1.98  -0,60 4.39  -0,10 4.59  0,80 4.59 2.00
11 90 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
AK BílinaAK Bílina
03 11 4.54 4.54  0,50 4.54  -0,30 x 4.54 1.00
12 185 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 20 4.52 x x 4.52  0,30 4.52
13 33 Amálie NovotnáAmálie Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 13 4.49 4.49  0,40 4.39  0,70 3.61  0,80 4.49
14 109 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 12 4.48 3.58  1,50 4.48  0,90 4.42  1,10 4.48
15 57 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 14 4.45 2.77  -0,10 4.45  -0,10 4.33  -0,90 4.45
16 64 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 4.45 4.24  0,80 4.12  0,40 4.45  0,60 4.45
17 63 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 2 SB 4.36 x 4.16  0,60 4.36  0,10 4.36
18 169 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 10 4.21 - - 4.21  -0,50 4.21
19 107 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 6 3.35 x x 3.35  0,40 3.35
35 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

trojskok - Muži

(so, 20.8.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 184 Michal KulhánekMichal Kulhánek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 17 14.10 -0.6 m/s 13.57  -0,40 14.10  -0,60 - 14.10 - - - 11.00
2 182 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 18 13.60 -0.5 m/s x x 13.26  -1,10 13.26 13.60  -0,50 - - 9.00
3 121 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 16 13.37 -1.2 m/s 13.37  -1,20 x 12.99  -1,10 13.37 13.12  -0,10 11.39  -2,00 12.89  -1,60 8.00
4 14 Jan ŠedivýJan Šedivý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 15 13.17 -1.2 m/s 13.17  -1,20 - - 13.17 - - - 7.00
5 194 Martin VachataMartin Vachata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
85 4 SB 13.00 -1.1 m/s 12.94  -1,30 13.00  -1,10 - 13.00 x 12.80  -0,50 x 6.00
6 180 Petr HnízdilPetr Hnízdil
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
81 14 12.68 -1.5 m/s 12.41  -1,60 12.58  1,00 12.68  -1,50 12.68 5.00
7 29 Petr StojanovPetr Stojanov
AC TJ JičínAC TJ Jičín
89 12 12.45 -1.3 m/s 12.18  0,20 12.34  -0,40 12.41  -0,50 12.41 12.42  -0,90 12.15  0,10 12.45  -1,30 4.00
8 101 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10 12.26 +0.2 m/s 12.26  0,20 x 12.24  -1,30 12.26 11.82  0,40 11.73  -1,50 x 3.00
9 26 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 13 12.13 -0.5 m/s x 12.13  -0,50 x 12.13 2.00
10 177 Jan PokornýJan Pokorný
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
88 3 SB 11.98 +1.0 m/s 11.89  -1,20 11.73  -1,00 11.98  1,00 11.98 1.00
11 186 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
81 7 11.76 +0.5 m/s 11.58  -0,60 x 11.76  0,50 11.76
12 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 8 11.29 +0.5 m/s 11.29  0,50 x x 11.29
Celkem 12 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 20.8.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
AK BílinaAK Bílina
03 11 10.68 +0.6 m/s 10.10  -1,30 10.39  -0,50 10.41  0,10 10.41 10.68  0,60 - - 11.00
2 74 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 10 10.63 -1.6 m/s x 10.40  -0,20 10.46  0,00 10.46 10.63  -1,60 - - 9.00
3 169 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 8 10.46 -0.3 m/s x 09.89  -1,10 10.17  0,50 10.17 10.16  0,90 10.39  1,00 10.46  -0,30 8.00
4 157 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 7 10.26 +0.5 m/s x x 10.26  0,50 10.26 - - - 7.00
5 30 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 6 10.05 +0.4 m/s x 09.97  -2,00 x 9.97 x 09.99  -0,90 10.05  0,40 6.00
6 63 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 4 09.76 -0.6 m/s x 09.76  -0,60 09.71  -0,30 9.76 09.72  0,40 x - 5.00
7 191 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 PB 09.68 -0.9 m/s x 09.68  -0,90 09.48  -0,80 9.68 09.33  -0,50 09.67  1,20 09.51  -0,80 4.00
8 185 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 09.66 -1.4 m/s 09.65  -0,80 x x 9.65 09.66  -1,40 x - 3.00
64 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3 NM x x x -
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 20.8.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 96 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 16 11.44 - 11.00
2 53 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 15 10.40 - 9.00
3 52 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 12 09.81 - 8.00
4 181 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 09.73 - 7.00
5 175 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK MostAK Most
01 11 09.70 - 6.00
6 184 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6 09.66 - 5.00
7 27 Eva CaldrováEva Caldrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 09.49 - 4.00
8 142 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 7 09.24 - 3.00
9 31 Kristýna MigováKristýna Migová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 10 09.13 - 2.00
MS Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 09.07 -
11 102 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 9 08.92 - 1.00
12 105 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5 08.27 -
13 5 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4 08.04 -
14 126 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 07.58 -
15 188 Eliška LaštůvkováEliška Laštůvková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2 SB 07.56 -
16 45 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 1 06.15 -
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 20.8.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 62 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 16 15.80 11.00
2 118 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 PB 13.31 9.00
3 85 Josef PapJosef Pap
AK BílinaAK Bílina
00 15 12.73 8.00
4 125 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 PB 12.07 7.00
5 31 Michal TlapákMichal Tlapák
AC TJ JičínAC TJ Jičín
82 13 11.88 6.00
6 83 Filip NajmanFilip Najman
AK BílinaAK Bílina
99 14 11.51 5.00
7 123 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 4 SB 11.41 4.00
8 185 Michal ČadaMichal Čada
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
85 11 11.13 3.00
9 167 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 6 10.74 2.00
10 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 12 10.64 1.00
11 151 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 8 10.60
12 68 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5 PB 10.59
13 179 Radek MouchaRadek Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
98 10 10.26
14 130 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 7 09.87
15 150 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
89 3 SB 08.00
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 20.8.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 21 40.90 11.00
2 53 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 18 34.94 9.00
3 52 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 19 32.85 8.00
4 5 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 15 31.86 7.00
5 96 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 20 30.86 6.00
6 186 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 13 PB 30.42 5.00
7 181 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 30.10 4.00
8 142 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 10 24.80 3.00
9 4 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 6 24.35 2.00
10 188 Eliška LaštůvkováEliška Laštůvková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4 23.98 1.00
11 164 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 5 23.58
12 69 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3 23.22
13 133 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 12 23.11
14 81 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 11 22.46
15 126 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 9 21.38
16 47 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 1 SB 19.23
17 27 Eva CaldrováEva Caldrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 14 19.13
Celkem 17 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 20.8.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 62 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 15 50.48 x 47.84 50.48 50.48 x 49.35 x 11.00
2 125 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 39.28 x 30.15 35.06 35.06 32.27 39.28 x 9.00
3 110 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 10 39.16 36.61 37.47 x 37.47 39.16 38.28 x 8.00
4 83 Filip NajmanFilip Najman
AK BílinaAK Bílina
99 13 39.14 37.09 36.94 37.65 37.65 39.14 x x 7.00
5 88 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 11 37.81 x 37.63 37.31 37.63 x 37.81 x 6.00
6 130 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 6 SB 37.61 x - 34.98 34.98 - - 37.61 5.00
7 31 Michal TlapákMichal Tlapák
AC TJ JičínAC TJ Jičín
82 7 36.90 x 29.48 35.70 35.70 36.90 x x 4.00
8 85 Josef PapJosef Pap
AK BílinaAK Bílina
00 9 36.03 34.45 x 35.24 35.24 32.38 x 36.03 3.00
9 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 8 33.75 31.60 33.75 33.21 33.75 2.00
10 79 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 4 31.80 x x 31.80 31.80 1.00
11 68 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 2 PB 31.06 x 31.06 x 31.06
12 167 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 5 30.17 25.41 29.23 30.17 30.17
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 20.8.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 11 45.81 - 11.00
2 4 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 9 SB 39.00 - 9.00
3 177 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10 37.80 - 8.00
4 155 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 8 34.23 - 7.00
5 144 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 30.35 - 6.00
6 136 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 28.18 - 5.00
7 164 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 7 25.82 - 4.00
8 102 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 3 24.47 - 3.00
9 142 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 19.18 - 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 20.8.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 111 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 52.99 50.64 x 51.52 51.52 50.98 52.99 52.90 11.00
2 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 10 51.27 45.18 51.27 x 51.27 x 50.13 x 9.00
3 118 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 SB 47.90 44.04 47.07 47.79 47.79 47.28 47.90 46.33 8.00
4 110 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 8 SB 45.53 38.44 43.85 42.64 43.85 42.32 42.31 45.53 7.00
5 200 Mojmír KlímaMojmír Klíma
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
75 9 41.14 40.63 x x 40.63 41.14 x x 6.00
MS Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 39.92 36.15 39.46 39.92 39.92 x x x
7 79 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 7 39.55 38.29 x 39.55 39.55 39.16 38.46 37.95 5.00
8 88 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 5 SB 38.46 30.80 34.08 38.46 38.46 x - - 4.00
9 2 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 4 34.04 32.45 31.74 34.04 34.04 x x - 3.00
10 31 Michal TlapákMichal Tlapák
AC TJ JičínAC TJ Jičín
82 6 32.57 x 32.57 x 32.57 2.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 20.8.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 96 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 19 39.81 35.94 39.41 - 39.41 38.84 39.81 - 11.00
2 175 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK MostAK Most
01 17 35.79 35.00 34.66 x 35.00 33.01 x 35.79 9.00
3 31 Kristýna MigováKristýna Migová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 34.98 34.98 32.44 32.39 34.98 - 31.29 34.29 8.00
4 102 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 13 SB 34.35 x x 34.35 34.35 31.30 31.01 x 7.00
5 133 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 15 33.33 31.46 30.05 33.33 33.33 33.19 31.23 - 6.00
MS Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 18 32.62 32.62 x 28.45 32.62
7 5 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 14 32.41 32.41 x 29.09 32.41 31.86 x x 5.00
8 189 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 12 30.87 27.74 27.54 28.90 28.90 x 30.87 30.41 4.00
9 109 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 10 29.91 26.18 25.97 29.91 29.91 28.66 29.45 - 3.00
MS Anna KozákováAnna Kozáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 PB 29.37 29.32 27.05 29.37 29.37
11 186 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11 28.17 27.12 28.17 28.06 28.17 2.00
12 88 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK BílinaAK Bílina
03 8 26.75 21.01 25.50 26.75 26.75 1.00
13 105 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 9 25.31 x 24.92 25.31 25.31
14 45 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 6 24.88 17.51 24.88 21.92 24.88
15 170 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 7 23.65 20.00 23.42 23.65 23.65
16 126 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 5 23.31 23.31 19.53 18.84 23.31
17 69 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3 SB 22.95 22.71 22.95 x 22.95
18 136 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 20.50 20.50 19.78 17.74 20.50
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 20.8.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Ondřej KřížOndřej Kříž
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 19 60.54 56.94 x 60.54 60.54 58.17 60.04 x 11.00
MS Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 14 54.75 54.75 x 54.11 54.75
3 81 Filip KaplanFilip Kaplan
AK BílinaAK Bílina
01 18 54.14 53.48 49.66 54.14 54.14 52.95 52.43 x 9.00
4 54 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 17 53.74 52.90 x 53.74 53.74 52.60 53.19 x 8.00
5 83 Filip NajmanFilip Najman
AK BílinaAK Bílina
99 16 51.48 44.88 x x 44.88 x 51.48 50.15 7.00
6 179 Radek MouchaRadek Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
98 13 47.71 47.71 45.53 x 47.71 x x 42.38 6.00
MS František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 47.66 47.66 46.44 x 47.66
8 124 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 PB 42.78 39.50 37.99 39.37 39.50 x 42.78 38.84 5.00
9 194 Martin VachataMartin Vachata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
85 3 SB 41.10 41.10 38.88 39.92 41.10 39.15 - - 4.00
10 149 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 41.05 x x 41.05 41.05 3.00
11 9 Jakub VlčekJakub Vlček
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
98 11 39.89 34.64 39.89 x 39.89 2.00
12 167 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 10 39.31 39.31 37.89 37.21 39.31 1.00
13 53 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 12 37.77 37.77 x 37.34 37.77
14 185 Michal ČadaMichal Čada
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
85 1 SB 37.69 35.91 37.69 37.54 37.69
15 10 Alexandr PolákAlexandr Polák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 6 35.74 35.74 32.43 35.20 35.74
16 86 Matouš PrchalMatouš Prchal
AK BílinaAK Bílina
03 7 35.16 34.61 29.95 35.16 35.16
17 7 Michal SupMichal Sup
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 5 32.83 26.94 32.83 32.78 32.83
123 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 2 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 20.8.2022 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 11.00
2 99 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina NM 9.00
3 Pavel FišerPavel Fišer 66 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. NM 8.00
4 98 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina NM 7.00
Poznámky:
Závod se šel 8.6.2022 v Brně.
Celkem 4 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 20.8.2022 - 20:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 129 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 11.00
2 137 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 9.00
3 138 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 8.00
4 147 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB NM 7.00
5 25 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 6.00
Poznámky:
Závod se šel 8.6.2022 v Brně.
Celkem 5 závodníků