Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Pacov (29. 5. 2022)

trojskok - Muži

(ne, 29.5.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 David HavelDavid Havel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
98 7 SB 12.83 +1.5 m/s 12.74  1,80 12.81  1,70 12.83  1,50 12.83 11.51  1,30 12.63  1,50 12.73  1,00 11.00
2 73 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 9 12.80 +1.7 m/s 12.24  1,40 x x 12.24 12.79  1,40 - 12.80  1,70 9.00
3 25 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
02 6 12.38 +1.7 m/s 12.38  1,70 12.10  2,60 - 12.38 - - - 8.00
4 325 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 5 12.11 +1.0 m/s 12.11  1,00 - - 12.11 - - - 7.00
5 118 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4 11.70 +1.4 m/s x 11.27  1,30 11.26  1,00 11.27 x 11.70  1,40 x 6.00
6 28 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 2 11.49 +1.2 m/s x 11.49  1,20 11.30  1,00 11.49 x - - 5.00
314 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 8 NM x - - - - - -
31 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 NM x x x -
141 Hwan Seung HanHwan Seung Han
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
94 3 NM x x x -
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 29.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 13 11.59 +0.4 m/s x 11.32  -0,10 11.49  -0,20 11.49 x x 11.59  0,40 11.00
2 305 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 12 10.61 -0.7 m/s 10.61  -0,70 - - 10.61 - - - 9.00
3 44 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 7 SB 10.33 +0.1 m/s 10.26  1,60 10.10  0,90 10.33  0,10 10.33 10.07  0,00 x 10.23  -1,10 8.00
4 314 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 SB 10.33 +0.9 m/s x 10.33  0,90 x 10.33 09.72  -0,50 10.04  -0,40 09.96  0,00 7.00
5 212 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 SB 10.28 +0.6 m/s 10.19  -0,30 10.28  0,60 x 10.28 x 09.78  0,00 09.93  -0,80 6.00
6 287 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 11 10.21 -0.1 m/s x 10.21  -0,10 x 10.21 x x x 5.00
7 311 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 10 10.15 -0.1 m/s 09.65  0,00 x 10.02  0,10 10.02 10.15  -0,10 x x 4.00
8 225 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 8 10.09 +0.4 m/s 10.09  0,40 x x 10.09 x x - 3.00
9 281 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 09.94 +0.0 m/s 09.94  0,00 x 09.81  -0,80 9.94 2.00
10 88 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 3 SB 09.73 +1.7 m/s x x 09.73  1,70 9.73 1.00
11 55 Petra HoláPetra Holá
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
89 5 PB 09.58 +0.0 m/s x x 09.58  0,00 9.58
12 90 Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 1 PB 09.49 +1.2 m/s x 09.29  0,80 09.49  1,20 9.49
135 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 NM x x x -
Celkem 13 závodníků