Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (12. 6. 2022)

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 11:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 14.52 11.00
2 137 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 14.66 9.00
3 133 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.13 8.00
4 31 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 15.21 7.00
5 94 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 15.56 6.00
6 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.82 5.00
7 2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 16.86 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.45 4.00
2 88 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 16.53 3.00
3 79 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 17.96 1.00
4 146 Marieta StravoravdiMarieta Stravoravdi 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.99
5 16 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.65
134 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNF
132 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 14.52 11.00
2 137 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 14.66 9.00
3 133 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.13 8.00
4 31 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 15.21 7.00
5 94 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 15.56 6.00
6 12 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.82 5.00
7 224 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.45 4.00
8 88 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 16.53 3.00
9 2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 16.86 2.00
10 79 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 17.96 1.00
11 146 Marieta StravoravdiMarieta Stravoravdi 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.99
12 16 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.65
134 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNF
132 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNF