Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (12. 6. 2022)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 15:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 22.36 11.00
2 279 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.47 9.00
3 285 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.08 5.00
4 164 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 23.39 2.00
5 171 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 23.71
6 154 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 24.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 15:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 22.68 8.00
2 274 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.98 7.00
3 156 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 23.06 6.00
4 316 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 23.16 4.00
5 135 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 23.61 1.00
19 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 23.35 3.00
2 282 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 23.65
3 106 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 23.69
4 45 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 23.70
5 160 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 23.85
278 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 23.64
2 137 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 23.79
3 320 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 24.37
4 102 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 25.06
5 37 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 26.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 22.36 11.00
2 279 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.47 9.00
3 145 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 22.68 8.00
4 274 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.98 7.00
5 156 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 23.06 6.00
6 285 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.08 5.00
7 316 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 23.16 4.00
8 280 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 23.35 3.00
9 164 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 23.39 2.00
10 135 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 23.61 1.00
11 313 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 23.64
12 282 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 23.65
13 106 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 23.69
14 45 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 23.70
15 171 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 23.71
16 137 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 23.79
17 160 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 23.85
18 154 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 24.06
19 320 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 24.37
20 102 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 25.06
21 37 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 26.11
19 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 DNF
278 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 24.45 11.00
2 205 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 25.70 9.00
3 137 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 25.81 8.00
4 276 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.06 7.00
5 216 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 26.07 6.00
6 133 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 26.09 5.00
2 217 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.11 4.00
3 289 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 26.48 3.00
4 138 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 26.63 2.00
5 135 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.83 1.00
6 149 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.60
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 27.06
2 26 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.29
3 93 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 27.60
4 42 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.18
30 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 12.6.2022 - 14:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 28.25
2 33 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 28.85
3 131 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.31
4 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 30.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 24.45 11.00
2 205 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 25.70 9.00
3 137 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 25.81 8.00
4 276 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.06 7.00
5 216 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 26.07 6.00
6 5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 26.09 5.00
7 217 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.11 4.00
8 289 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 26.48 3.00
9 138 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 26.63 2.00
10 135 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.83 1.00
11 133 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.91
12 283 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 27.06
13 26 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.29
14 149 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.60
14 93 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 27.60
16 42 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.18
17 45 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 28.25
18 33 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 28.85
19 131 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.31
20 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 30.22
30 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF