Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (12. 6. 2022)

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 12.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 76 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 21 39.98 39.98 39.98 11.00
2 77 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 19 PB 34.89 34.89 34.89 9.00
3 78 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 14 SB 32.65 32.65 32.65 8.00
4 142 Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 13 SB 31.84 31.84 31.84 7.00
5 51 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
82 15 30.83 30.83 30.83 6.00
6 144 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 12 29.86 29.86 29.86 5.00
7 287 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 29.18 29.18 29.18 4.00
8 62 Kateřina LustykováKateřina Lustyková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
85 11 27.78 27.78 27.78 3.00
9 61 Kamila KůtováKamila Kůtová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
02 10 27.76 27.76 27.76 2.00
10 284 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 27.48 27.48 27.48 1.00
11 74 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
99 16 26.61 26.61 26.61
12 84 Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
97 7 24.96 24.96 24.96
13 13 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 6 21.56 21.56 21.56
14 309 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4 21.27 21.27 21.27
15 71 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 5 21.01 21.01 21.01
16 73 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 1 19.89 19.89 19.89
17 29 Vanda HegerováVanda Hegerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2 18.19 18.19 18.19
18 66 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
66 3 17.40 17.40 17.40
35 Ema KyselicováEma Kyselicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 8 NM x -
Celkem 19 závodníků