Velká cena Brna a Jihomoravského kraje 2007-Czech athletic festival
Brno (12. - 13. 5. 2007)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MánekLukáš Mánek | 88 | ASK Blansko | 10.99 | |||||||||||||||
2 | Štěpán WagnerŠtěpán Wagner | 81 | TJ Dukla Praha | 11.01 | |||||||||||||||
3 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 11.09 | |||||||||||||||
4 | Michal KuncMichal Kunc | 88 | Athletic Runners Club Brno | 11.36 | |||||||||||||||
5 | Taras KalytaTaras Kalyta | 78 | Ukraina | 11.38 | |||||||||||||||
6 | Juraj SlovákJuraj Slovák | 85 | ŠG Stavbár Nitra | 11.47 | |||||||||||||||
7 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | Tatran Spišská Nová Ves | 11.50 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HyklPavel Hykl | 76 | TJ Spartak Třebíč | 11.20 | |||||||||||||||
2 | Alexandr HermanAlexandr Herman | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.34 | |||||||||||||||
3 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | AK SSK Vítkovice | 11.40 | |||||||||||||||
4 | Patryk KotarskiPatryk Kotarski | 87 | Polsko | 11.43 | |||||||||||||||
5 | Martin LigockiMartin Ligocki | 86 | AK SSK Vítkovice | 11.84 | |||||||||||||||
6 | Sergey Emel JanovSergey Emel Janov | 80 | Polsko | 12.41 | |||||||||||||||
Mansijsk ChantyMansijsk Chanty | 87 | Russian Federation | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.79 | |||||||||||||||
2 | Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.82 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HladnýTomáš Hladný | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 11.90 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav VaculaJaroslav Vacula | 87 | VSK Univerzita Brno | 12.30 | |||||||||||||||
Radek VoříšekRadek Voříšek | 86 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Martin KuchárMartin Kuchár | 83 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Milan PírekMilan Pírek | 87 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MánekLukáš Mánek | 88 | ASK Blansko | 10.87 | |||||||||||||||
2 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 11.03 | |||||||||||||||
3 | Pavel HyklPavel Hykl | 76 | TJ Spartak Třebíč | 11.15 | |||||||||||||||
4 | Taras KalytaTaras Kalyta | 78 | Ukraina | 11.28 | |||||||||||||||
5 | Michal KuncMichal Kunc | 88 | Athletic Runners Club Brno | 11.37 | |||||||||||||||
6 | Alexandr HermanAlexandr Herman | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.37 | |||||||||||||||
7 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | AK SSK Vítkovice | 11.51 | |||||||||||||||
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner | 81 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mantas ŠilkauskasMantas Šilkauskas | 88 | Litva Kaunas | 10.95 | |||||||||||||||
2 | Adam GoldAdam Gold | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.28 | |||||||||||||||
3 | Jiří FialaJiří Fiala | 88 | VSK Univerzita Brno | 11.39 | |||||||||||||||
4 | Štefan BehanŠtefan Behan | 89 | UK Ba. | 11.54 | |||||||||||||||
5 | Jan MrázJan Mráz | 89 | Atletika Jihlava | 11.64 | |||||||||||||||
6 | Richard HorváthRichard Horváth | 89 | Slavia Trnava | 11.91 | |||||||||||||||
Tomáš MlejnekTomáš Mlejnek | 89 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek SvojanovskýRadek Svojanovský | 89 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 12.04 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk MüllerZdeněk Müller | 89 | AHA Vyškov | 12.13 | |||||||||||||||
3 | Petr PolaPetr Pola | 89 | ASK Blansko | 12.33 | |||||||||||||||
4 | Libor SedlákLibor Sedlák | 88 | VSK Univerzita Brno | 12.36 | |||||||||||||||
5 | Michal DermekMichal Dermek | 89 | VSK Univerzita Brno | 12.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor SchneiderIgor Schneider | 89 | VITAL Ba. | 11.65 | |||||||||||||||
2 | Martin NohýnekMartin Nohýnek | 88 | VSK Univerzita Brno | 11.82 | |||||||||||||||
3 | Peter PipíšPeter Pipíš | 89 | VITAL Ba. | 12.22 | |||||||||||||||
Štefan BehanŠtefan Behan | 89 | Bratislava Slavia UK | DNP | ||||||||||||||||
Michal MuchaMichal Mucha | 89 | Polsko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mantas ŠilkauskasMantas Šilkauskas | 88 | Litva Kaunas | 11.01 | |||||||||||||||
2 | Adam GoldAdam Gold | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.37 | |||||||||||||||
3 | Jiří FialaJiří Fiala | 88 | VSK Univerzita Brno | 11.57 | |||||||||||||||
4 | Štefan BehanŠtefan Behan | 89 | UK Ba. | 11.69 | |||||||||||||||
5 | Jan MrázJan Mráz | 89 | Atletika Jihlava | 11.74 | |||||||||||||||
6 | Igor SchneiderIgor Schneider | 89 | VITAL Ba. | 11.81 | |||||||||||||||
7 | Martin NohýnekMartin Nohýnek | 88 | VSK Univerzita Brno | 11.88 | |||||||||||||||
8 | Richard HorváthRichard Horváth | 89 | Slavia Trnava | 12.10 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | MCA Rača | 11.31 | |||||||||||||||
2 | Jakub GozdziewiczJakub Gozdziewicz | 90 | Polsko | 11.70 | |||||||||||||||
3 | Benjamín TolmáčiBenjamín Tolmáči | 90 | Inter Bratislava | 11.85 | |||||||||||||||
4 | Vidmantas PavilionisVidmantas Pavilionis | 91 | Litva Kaunas | 11.93 | |||||||||||||||
5 | Rudolf RusňakRudolf Rusňak | 90 | Malacky Slovensko | 12.10 | |||||||||||||||
6 | Daniel ŠimekDaniel Šimek | 90 | Malacky Slovensko | 12.14 | |||||||||||||||
7 | Jakub VilímekJakub Vilímek | 91 | Malacky Slovensko | 12.32 | |||||||||||||||
Michal PietrzakMichal Pietrzak | 90 | Polsko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ben GschnellBen Gschnell | 90 | Austria | 11.74 | |||||||||||||||
2 | Jiří VognarJiří Vognar | 90 | Athletic Runners Club Brno | 11.84 | |||||||||||||||
3 | Marek JurašičMarek Jurašič | 90 | UK Ba. | 11.88 | |||||||||||||||
4 | Ondrej ŠiškaOndrej Šiška | 91 | Slavia Trnava | 12.21 | |||||||||||||||
5 | Lubomír HukLubomír Huk | 90 | MCA Rača | 12.25 | |||||||||||||||
6 | Dušan BaškoDušan Baško | 90 | ŠG Stavbár Nitra | 12.33 | |||||||||||||||
7 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 12.38 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Artur JasczakArtur Jasczak | 91 | Polsko | 11.49 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BudinskýTomáš Budinský | 93 | Slavia Trnava | 12.26 | |||||||||||||||
3 | Lukáš VražinaLukáš Vražina | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.33 | |||||||||||||||
4 | Pavel HavlíčekPavel Havlíček | 91 | TJ Sokol Milevsko | 12.34 | |||||||||||||||
5 | Robin BukáčekRobin Bukáček | 90 | ASK Blansko | 12.69 | |||||||||||||||
6 | Oleh KharchukOleh Kharchuk | 93 | Ukraina | 13.68 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch JeřábekVojtěch Jeřábek | 93 | SK Speed Brno | 13.70 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlastimil NovákVlastimil Novák | 90 | SK Speed Brno | 11.92 | |||||||||||||||
2 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 12.87 | |||||||||||||||
3 | Roman ŠirokýRoman Široký | 92 | AC Moravský Krumlov | 13.14 | |||||||||||||||
4 | Vladimír StrmiskaVladimír Strmiska | 92 | SK Speed Brno | 13.66 | |||||||||||||||
Juraj PauliakJuraj Pauliak | 90 | VITAL Ba. | DNP | ||||||||||||||||
Marek JuračičMarek Juračič | 91 | Bratislava Slavia UK | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | MCA Rača | 11.39 | |||||||||||||||
2 | Artur JasczakArtur Jasczak | 91 | Polsko | 11.42 | |||||||||||||||
3 | Jakub GozdziewiczJakub Gozdziewicz | 90 | Polsko | 11.45 | |||||||||||||||
4 | Ben GschnellBen Gschnell | 90 | Austria | 11.66 | |||||||||||||||
5 | Jiří VognarJiří Vognar | 90 | Athletic Runners Club Brno | 11.69 | |||||||||||||||
6 | Benjamín TolmáčiBenjamín Tolmáči | 90 | Inter Bratislava | 11.80 | |||||||||||||||
7 | Marek JurašičMarek Jurašič | 90 | UK Ba. | 11.82 | |||||||||||||||
8 | Vlastimil NovákVlastimil Novák | 90 | SK Speed Brno | 11.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš LačňákLukáš Lačňák | 80 | Spastic Handicap | 13.35 | |||||||||||||||
2 | Milan SexaMilan Sexa | 80 | Spastic Handicap | 13.72 | |||||||||||||||
3 | David HaasDavid Haas | 80 | Spastic Handicap | 14.15 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SuchánekLukáš Suchánek | 80 | Spastic Handicap | 17.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 12.49 | |||||||||||||||
2 | Daniela WockingerDaniela Wockinger | 81 | Austria | 12.58 | |||||||||||||||
3 | Erika BršelováErika Bršelová | 86 | Inter Bratislava | 12.61 | |||||||||||||||
4 | Kateřina NěmcováKateřina Němcová | 83 | AK Olomouc | 12.67 | |||||||||||||||
5 | Simona ServitováSimona Servitová | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 13.08 | |||||||||||||||
6 | Olga GroblinskaOlga Groblinska | 87 | Polsko | 13.12 | |||||||||||||||
7 | Danka HorskáDanka Horská | 84 | Spartak Dubnica nad Vahom | 13.22 | |||||||||||||||
8 | Yulia BosaYulia Bosa | 84 | Ukraina | 13.24 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | ACP Olymp Brno | 12.36 | |||||||||||||||
2 | Magdalena ChalasMagdalena Chalas | 88 | Polsko | 13.33 | |||||||||||||||
3 | Eliška KáňováEliška Káňová | 89 | Inter Bratislava | 13.44 | |||||||||||||||
4 | Eva OrlováEva Orlová | 89 | ACP Olymp Brno | 14.22 | |||||||||||||||
5 | Naďa BradáčováNaďa Bradáčová | 88 | ŠG Stavbár Nitra | 14.28 | |||||||||||||||
6 | Taťána HorákováTaťána Horáková | 89 | AHA Vyškov | 14.31 | |||||||||||||||
Michaela ŠpatnáMichaela Špatná | 89 | AC Atletika Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HoudkováKristýna Houdková | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 12.64 | |||||||||||||||
2 | Eva KozmíkováEva Kozmíková | 88 | AK Zlín | 12.77 | |||||||||||||||
3 | Iveta PutalováIveta Putalová | 88 | VITAL Ba. | 12.80 | |||||||||||||||
4 | Jana KouřilováJana Kouřilová | 88 | ACP Olymp Brno | 13.57 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KoželuhováKristýna Koželuhová | 89 | ACP Olymp Brno | 13.86 | |||||||||||||||
6 | Anežka BačovskáAnežka Bačovská | 89 | ACP Olymp Brno | 14.06 | |||||||||||||||
Marie StříbrnáMarie Stříbrná | 89 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | ACP Olymp Brno | 12.01 | |||||||||||||||
2 | Kristýna HoudkováKristýna Houdková | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 12.55 | |||||||||||||||
3 | Iveta PutalováIveta Putalová | 88 | VITAL Ba. | 12.73 | |||||||||||||||
4 | Eva KozmíkováEva Kozmíková | 88 | AK Zlín | 12.91 | |||||||||||||||
5 | Magdalena ChalasMagdalena Chalas | 88 | Polsko | 13.16 | |||||||||||||||
6 | Eliška KáňováEliška Káňová | 89 | Inter Bratislava | 13.17 | |||||||||||||||
7 | Jana KouřilováJana Kouřilová | 88 | ACP Olymp Brno | 13.60 | |||||||||||||||
8 | Kristýna KoželuhováKristýna Koželuhová | 89 | ACP Olymp Brno | 13.70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KoryčánkováPetra Koryčánková | 90 | AK Hodonín | 12.93 | |||||||||||||||
2 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | AC Nový Jičín | 12.99 | |||||||||||||||
3 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | Inter Bratislava | 13.09 | |||||||||||||||
4 | Agata KoszalinskaAgata Koszalinska | 91 | Polsko | 13.11 | |||||||||||||||
5 | Simona PileckaitéSimona Pileckaité | 90 | Litva Kaunas | 13.19 | |||||||||||||||
6 | Sophie EnzingerSophie Enzinger | 91 | Austria | 13.21 | |||||||||||||||
7 | Anna MadejAnna Madej | 90 | Polsko | 13.64 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia RzadzinskaJulia Rzadzinska | 92 | Polsko | 13.09 | |||||||||||||||
2 | Michaela PalováMichaela Palová | 90 | AK Zlín | 13.12 | |||||||||||||||
3 | Radka HlavnováRadka Hlavnová | 90 | Slavia Trnava | 13.24 | |||||||||||||||
4 | Veronika FilkováVeronika Filková | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.44 | |||||||||||||||
5 | Nina KendrováNina Kendrová | 93 | ŠG Stavbár Nitra | 13.58 | |||||||||||||||
6 | Monika DapkutéMonika Dapkuté | 90 | Litva Kaunas | 13.63 | |||||||||||||||
7 | Kristína OčenášováKristína Očenášová | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 13.84 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika PolákováDominika Poláková | 92 | Slavia Trnava | 14.03 | |||||||||||||||
2 | Gabriela BuzkováGabriela Buzková | 91 | AC Nový Jičín | 14.03 | |||||||||||||||
3 | Lucia ŠpektenhauserováLucia Špektenhauserová | 90 | Slavia Trnava | 14.05 | |||||||||||||||
4 | Ivana KhándlováIvana Khándlová | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 14.46 | |||||||||||||||
5 | Terézie BilčíkováTerézie Bilčíková | 92 | Slavia Trnava | 14.75 | |||||||||||||||
6 | Michaela MackováMichaela Macková | 93 | Slavia Trnava | 14.75 | |||||||||||||||
Stanislava SárkováStanislava Sárková | 91 | Slavia Trnava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BenešováHana Benešová | 91 | ACP Olymp Brno | 13.45 | |||||||||||||||
2 | Veronika PalyzováVeronika Palyzová | 91 | ACP Olymp Brno | 13.47 | |||||||||||||||
3 | Eliška EgnerováEliška Egnerová | 90 | TJ Znojmo | 13.61 | |||||||||||||||
4 | Dana PospíšilováDana Pospíšilová | 91 | ACP Olymp Brno | 13.71 | |||||||||||||||
5 | Romana DubecováRomana Dubecová | 92 | VITAL Ba. | 13.98 | |||||||||||||||
6 | Eva HevešiováEva Hevešiová | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 14.13 | |||||||||||||||
7 | Dominika KopalováDominika Kopalová | 92 | SK Mládeže Brno | 14.17 | |||||||||||||||
8 | Tetyana KaminnykTetyana Kaminnyk | 93 | Ukraina | 14.74 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | AC Nový Jičín | 12.62 | |||||||||||||||
2 | Petra KoryčánkováPetra Koryčánková | 90 | AK Hodonín | 12.78 | |||||||||||||||
3 | Sophie EnzingerSophie Enzinger | 91 | Austria | 12.94 | |||||||||||||||
4 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | Inter Bratislava | 13.03 | |||||||||||||||
5 | Julia RzadzinskaJulia Rzadzinska | 92 | Polsko | 13.06 | |||||||||||||||
6 | Michaela PalováMichaela Palová | 90 | AK Zlín | 13.15 | |||||||||||||||
7 | Simona PileckaitéSimona Pileckaité | 90 | Litva Kaunas | 13.19 | |||||||||||||||
8 | Agata KoszalinskaAgata Koszalinska | 91 | Polsko | 13.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslaw WasiakJaroslaw Wasiak | 84 | Polsko | 21.48 | |||||||||||||||
2 | Taras KalytaTaras Kalyta | 78 | Ukraina | 22.46 | |||||||||||||||
3 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 22.56 | |||||||||||||||
4 | Alexandr HermanAlexandr Herman | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.73 | |||||||||||||||
5 | Pavel BátorPavel Bátor | 88 | TJ Spartak Třebíč | 22.79 | |||||||||||||||
6 | Juraj SlovákJuraj Slovák | 85 | ŠG Stavbár Nitra | 23.22 | |||||||||||||||
7 | Marek ŠajbidorMarek Šajbidor | 87 | Slavia Trnava | 23.50 | |||||||||||||||
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner | 81 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HošekMartin Hošek | 87 | TJ Spartak Třebíč | 22.41 | |||||||||||||||
2 | Michal KuncMichal Kunc | 88 | Athletic Runners Club Brno | 22.56 | |||||||||||||||
3 | Patryk KotarskiPatryk Kotarski | 87 | Polsko | 22.66 | |||||||||||||||
4 | Jakub UherJakub Uher | 83 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.92 | |||||||||||||||
5 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | AK SSK Vítkovice | 23.02 | |||||||||||||||
6 | Josef ChybaJosef Chyba | 89 | TJ Spartak Třebíč | 23.09 | |||||||||||||||
7 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | Tatran Spišská Nová Ves | 23.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek HudecMarek Hudec | 86 | VSK Univerzita Brno | 23.02 | |||||||||||||||
2 | Marek HadačMarek Hadač | 87 | SK Speed Brno | 23.29 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch KocábVojtěch Kocáb | 85 | AC TRACK & FIELD Brno | 23.42 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HladnýTomáš Hladný | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 24.19 | |||||||||||||||
Andrey RudnitskiyAndrey Rudnitskiy | 79 | Russian Federation | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juraj SchirJuraj Schir | 89 | Slavia Trnava | 22.41 | |||||||||||||||
2 | Adam GoldAdam Gold | 89 | VSK Univerzita Brno | 22.92 | |||||||||||||||
3 | Jan MrázJan Mráz | 89 | Atletika Jihlava | 23.02 | |||||||||||||||
4 | Lubomír BennárLubomír Bennár | 88 | ŠG Stavbár Nitra | 23.08 | |||||||||||||||
5 | František BatystaFrantišek Batysta | 88 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 25.06 | |||||||||||||||
6 | Michal DermekMichal Dermek | 89 | VSK Univerzita Brno | 26.04 | |||||||||||||||
Tomáš MlejnekTomáš Mlejnek | 89 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Libor SedlákLibor Sedlák | 88 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin NohýnekMartin Nohýnek | 88 | VSK Univerzita Brno | 23.23 | |||||||||||||||
2 | Igor SchneiderIgor Schneider | 89 | VITAL Ba. | 23.56 | |||||||||||||||
3 | Laurynas ŠvaikauskasLaurynas Švaikauskas | 89 | Litva Kaunas | 24.12 | |||||||||||||||
4 | Petr PolaPetr Pola | 89 | ASK Blansko | 24.23 | |||||||||||||||
5 | Marek OršulaMarek Oršula | 89 | VITAL Ba. | 24.42 | |||||||||||||||
6 | Matěj VlašánekMatěj Vlašánek | 89 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.90 | |||||||||||||||
7 | Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | 25.10 | |||||||||||||||
Petr RačochPetr Račoch | 89 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GozdziewiczJakub Gozdziewicz | 90 | Polsko | 22.97 | |||||||||||||||
2 | Vlastimil NovákVlastimil Novák | 90 | SK Speed Brno | 23.35 | |||||||||||||||
3 | Benjamín TolmáčiBenjamín Tolmáči | 90 | Inter Bratislava | 23.39 | |||||||||||||||
4 | Ben GschnellBen Gschnell | 90 | Austria | 23.61 | |||||||||||||||
5 | Marián HammelMarián Hammel | 91 | Slavia Trnava | 24.41 | |||||||||||||||
Michal PietrzakMichal Pietrzak | 90 | Polsko | DNP | ||||||||||||||||
Rudolf RusňakRudolf Rusňak | 90 | Malacky Slovensko | DNP | ||||||||||||||||
Daniel ŠimekDaniel Šimek | 90 | Malacky Slovensko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edvinas GodvišasEdvinas Godvišas | 91 | Litva Kaunas | 22.68 | |||||||||||||||
2 | Kostas MatavičiusKostas Matavičius | 91 | Litva Kaunas | 24.05 | |||||||||||||||
3 | Lukáš VražinaLukáš Vražina | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 24.63 | |||||||||||||||
4 | Ladislav LukáčikLadislav Lukáčik | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 24.76 | |||||||||||||||
5 | Matúš FederkoMatúš Federko | 90 | Družba Piešťany | 24.91 | |||||||||||||||
6 | Robin BukáčekRobin Bukáček | 90 | ASK Blansko | 25.24 | |||||||||||||||
7 | Dušan BaškoDušan Baško | 90 | ŠG Stavbár Nitra | 25.31 | |||||||||||||||
Jakub VilímekJakub Vilímek | 91 | Malacky Slovensko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VognarJiří Vognar | 90 | Athletic Runners Club Brno | 23.89 | |||||||||||||||
2 | Audrius ZimkevičiusAudrius Zimkevičius | 90 | Litva Kaunas | 25.49 | |||||||||||||||
3 | Matěj BurešMatěj Bureš | 90 | AK Hodonín | 25.77 | |||||||||||||||
Jakub KonečnýJakub Konečný | 93 | ASK Blansko | DNP | ||||||||||||||||
Juraj PauliakJuraj Pauliak | 90 | VITAL Ba. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek JurašičMarek Jurašič | 90 | UK Ba. | 23.36 | |||||||||||||||
2 | Šarunas PovilaitisŠarunas Povilaitis | 90 | Litva Kaunas | 23.53 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MarkusekTomáš Markusek | 90 | VITAL Ba. | 24.91 | |||||||||||||||
4 | Oleh KharchukOleh Kharchuk | 93 | Ukraina | 28.25 | |||||||||||||||
Marek JuračičMarek Juračič | 91 | Bratislava Slavia UK | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | ACP Olymp Brno | 24.43 | |||||||||||||||
2 | Petra KoryčánkováPetra Koryčánková | 90 | AK Hodonín | 25.33 | |||||||||||||||
3 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | AK Hodonín | 25.42 | |||||||||||||||
4 | Lucie KostnerováLucie Kostnerová | 81 | ACP Olymp Brno | 25.73 | |||||||||||||||
5 | Kateřina NěmcováKateřina Němcová | 83 | AK Olomouc | 25.89 | |||||||||||||||
6 | Olga GroblinskaOlga Groblinska | 87 | Polsko | 26.11 | |||||||||||||||
7 | Yuliya BosaYuliya Bosa | 84 | Ukraina | 28.06 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 25.49 | |||||||||||||||
2 | Simona ServitováSimona Servitová | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 26.15 | |||||||||||||||
3 | Barbora SrpkováBarbora Srpková | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 27.24 | |||||||||||||||
4 | Adriana PolýnkováAdriana Polýnková | 85 | AK Olomouc | 28.25 | |||||||||||||||
5 | Romana ŠutováRomana Šutová | 86 | AK Kroměříž | 29.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HoudkováKristýna Houdková | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 25.92 | |||||||||||||||
2 | Magdalena ChalasMagdalena Chalas | 88 | Polsko | 26.41 | |||||||||||||||
3 | Eva OrlováEva Orlová | 89 | ACP Olymp Brno | 28.18 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KoželuhováKristýna Koželuhová | 89 | ACP Olymp Brno | 28.67 | |||||||||||||||
Taťána HorákováTaťána Horáková | 89 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta PutalováIveta Putalová | 88 | VITAL Ba. | 26.48 | |||||||||||||||
2 | Zuzana MuchováZuzana Muchová | 88 | AK Kroměříž | 27.10 | |||||||||||||||
3 | Deimanté GedgaudaitéDeimanté Gedgaudaité | 89 | Litva Kaunas | 27.31 | |||||||||||||||
4 | Jana KouřilováJana Kouřilová | 88 | ACP Olymp Brno | 27.42 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PalováMichaela Palová | 90 | AK Zlín | 26.91 | |||||||||||||||
2 | Andrea ZapalováAndrea Zapalová | 92 | AK Hodonín | 27.29 | |||||||||||||||
3 | Martina HájkováMartina Hájková | 90 | ASK Blansko | 27.53 | |||||||||||||||
4 | Monika IvankováMonika Ivanková | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 28.01 | |||||||||||||||
5 | Karolína ČičmancováKarolína Čičmancová | 90 | ŠG Stavbár Nitra | 28.31 | |||||||||||||||
6 | Kristína OčenášováKristína Očenášová | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 28.50 | |||||||||||||||
Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | AC Nový Jičín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marta CwiklinskaMarta Cwiklinska | 91 | Polsko | 27.65 | |||||||||||||||
2 | Veronika PalyzováVeronika Palyzová | 91 | ACP Olymp Brno | 27.78 | |||||||||||||||
3 | Nina KendrováNina Kendrová | 93 | ŠG Stavbár Nitra | 28.19 | |||||||||||||||
4 | Malwina ZelgaMalwina Zelga | 92 | Polsko | 28.22 | |||||||||||||||
5 | Dana PospíšilováDana Pospíšilová | 91 | ACP Olymp Brno | 28.44 | |||||||||||||||
6 | Lucia ŠpektenhauserováLucia Špektenhauserová | 90 | Slavia Trnava | 28.70 | |||||||||||||||
7 | Katarína DubovskáKatarína Dubovská | 91 | Slavia Trnava | 29.57 | |||||||||||||||
8 | Ivana KhándlováIvana Khándlová | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 30.44 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NosováJana Nosová | 90 | Litva Kaunas | 25.59 | |||||||||||||||
2 | Eliška EgnerováEliška Egnerová | 90 | TJ Znojmo | 27.49 | |||||||||||||||
3 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 91 | ACP Olymp Brno | 28.58 | |||||||||||||||
4 | Vendula OpletalováVendula Opletalová | 93 | ACP Olymp Brno | 29.17 | |||||||||||||||
5 | Markéta KupskáMarkéta Kupská | 91 | ACP Olymp Brno | 30.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | Inter Bratislava | 26.31 | |||||||||||||||
2 | Veronika FilkováVeronika Filková | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 27.18 | |||||||||||||||
3 | Hana BenešováHana Benešová | 91 | ACP Olymp Brno | 28.21 | |||||||||||||||
4 | Romana DubecováRomana Dubecová | 92 | VITAL Ba. | 28.52 | |||||||||||||||
5 | Eva HevešiováEva Hevešiová | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 29.15 | |||||||||||||||
6 | Nikola KubátováNikola Kubátová | 91 | ACP Olymp Brno | 30.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia KlocováLucia Klocová | 83 | ACP Olymp Brno | 53.98 | |||||||||||||||
2 | Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková | 90 | ACP Olymp Brno | 54.87 | |||||||||||||||
3 | Miriam HrdličkováMiriam Hrdličková | 76 | Slavia Trnava | 56.33 | |||||||||||||||
4 | Martina GriglákováMartina Grigláková | 88 | ACP Olymp Brno | 58.28 | |||||||||||||||
5 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | ACP Olymp Brno | 61.45 | |||||||||||||||
6 | Jana PolákováJana Poláková | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 63.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva ŠutováEva Šutová | 90 | AK Kroměříž | 58.83 | |||||||||||||||
2 | Monika IvankováMonika Ivanková | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 62.42 | |||||||||||||||
3 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 65.00 | |||||||||||||||
4 | Simona PazourkováSimona Pazourková | 90 | ACP Olymp Brno | 66.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále 1 (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr OndroušekPetr Ondroušek | 87 | VSK Univerzita Brno | 1:53.20 | |||||||||||||||
2 | David NerudDavid Nerud | 85 | VSK Univerzita Brno | 1:53.41 | |||||||||||||||
3 | Dalibor BartákDalibor Barták | 85 | Athletic Runners Club Brno | 1:53.44 | |||||||||||||||
4 | Roman RudoleckýRoman Rudolecký | 88 | VSK Univerzita Brno | 1:53.45 | |||||||||||||||
5 | Pavel DvořákPavel Dvořák | 83 | AK Kroměříž | 1:54.33 | |||||||||||||||
6 | Beňa Beňa | 85 | Individualní | 1:58.33 | |||||||||||||||
7 | Adam VrbeckýAdam Vrbecký | 84 | VSK Univerzita Brno | 2:02.17 | |||||||||||||||
Marek HudecMarek Hudec | 86 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Jakub ChmelíčekJakub Chmelíček | 85 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Jan KohutJan Kohut | 85 | JAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Karel WalterKarel Walter | 75 | AC TRACK & FIELD Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále 2 (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dušan PáleníkDušan Páleník | 90 | ŠG Stavbár Nitra | 2:00.12 | |||||||||||||||
2 | Viktor VitoulViktor Vitoul | 90 | ASK Blansko | 2:02.38 | |||||||||||||||
3 | Miroslav DudaMiroslav Duda | 85 | STUBA | 2:06.98 | |||||||||||||||
Petr KonečnýPetr Konečný | 89 | ASK Blansko | DNF | ||||||||||||||||
Michal BuchtaMichal Buchta | 86 | Athletic Runners Club Brno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš SlezákTomáš Slezák | 89 | AK Hodonín | 2:04.81 | ||||||||||||||||
Dominik StadlerDominik Stadler | 89 | SK Speed Brno | 2:05.86 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal | 90 | AK Hodonín | 2:10.79 | |||||||||||||||
2 | Denis DanáčDenis Danáč | 93 | ŠG Stavbár Nitra | 2:16.73 | |||||||||||||||
3 | Jakub TihonJakub Tihon | 91 | ASK Blansko | 2:19.20 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠestákJakub Šesták | 90 | ASK Blansko | 2:26.95 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav LacinaJaroslav Lacina | 90 | ASK Blansko | 2:27.39 | |||||||||||||||
6 | Adam KazdaAdam Kazda | 91 | ASK Blansko | 2:27.95 | |||||||||||||||
Ján BeňaJán Beňa | 90 | Malacky Slovensko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová | 91 | AK Hodonín | 2:13.42 | |||||||||||||||
2 | Petra MrazíkováPetra Mrazíková | 81 | SPŠ ŠAK Trnava | 2:14.62 | |||||||||||||||
3 | Lucie SárováLucie Sárová | 88 | TJ Nové Město na Moravě | 2:15.29 | |||||||||||||||
4 | Ingrid OkenicováIngrid Okenicová | 90 | AO Slavia Havířov | 2:16.26 | |||||||||||||||
5 | Jana ČábelkováJana Čábelková | 84 | AC Moravská Slavia Brno | 2:18.42 | |||||||||||||||
6 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | ACP Olymp Brno | 2:19.21 | |||||||||||||||
7 | Anastasia ZheltukhinaAnastasia Zheltukhina | 87 | Russian Federation | 2:23.81 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika VilčinskaiteMonika Vilčinskaite | 89 | Litva Kaunas | 2:15.02 | |||||||||||||||
2 | Markéta KrejčíMarkéta Krejčí | 89 | Batt klub N.Město na Mor. | 2:17.26 | |||||||||||||||
3 | Milda VilčinskaiteMilda Vilčinskaite | 89 | Litva Kaunas | 2:18.31 | |||||||||||||||
4 | Aneta HolláAneta Hollá | 89 | Malacky Slovensko | 2:24.84 | |||||||||||||||
5 | Soňa SmékalováSoňa Smékalová | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:27.20 | |||||||||||||||
6 | Romana OelgarteRomana Oelgarte | 89 | Austria | 2:28.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sigita JuozapavičiuteSigita Juozapavičiute | 90 | Litva Kaunas | 2:20.45 | |||||||||||||||
2 | Martina HořákováMartina Hořáková | 90 | AK Kroměříž | 2:22.25 | |||||||||||||||
3 | Agata PskitAgata Pskit | 91 | Polsko | 2:22.67 | |||||||||||||||
4 | Kristina PajedaiteKristina Pajedaite | 91 | Litva Kaunas | 2:23.76 | |||||||||||||||
5 | Kamila HořákováKamila Hořáková | 92 | AK Kroměříž | 2:25.50 | |||||||||||||||
6 | Dominika BradáčováDominika Bradáčová | 92 | ŠG Stavbár Nitra | 2:27.53 | |||||||||||||||
7 | Natalia GrotováNatalia Grotová | 90 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:32.90 | |||||||||||||||
8 | Kristína MaderkováKristína Maderková | 90 | Slavia Trnava | 2:37.05 | |||||||||||||||
9 | Hana JelínkováHana Jelínková | 91 | AK Kroměříž | 2:37.96 | |||||||||||||||
Ingrid OkenicováIngrid Okenicová | 90 | AO Slavia Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Bibiána ČernáBibiána Černá | Slavia Trnava | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NevřalováJana Nevřalová | 91 | AK Kroměříž | 2:24.80 | |||||||||||||||
2 | Laima JacyteLaima Jacyte | 90 | Litva Kaunas | 2:30.97 | |||||||||||||||
3 | Tatiana PetruškováTatiana Petrušková | 92 | Slavia Trnava | 2:34.48 | |||||||||||||||
4 | Bibiána ČernáBibiána Černá | 92 | AK Bojničky | 2:36.65 | |||||||||||||||
5 | Zdislava KlementováZdislava Klementová | 95 | AC BÁRKA Brno- Bystrc | 2:38.36 | |||||||||||||||
6 | Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková | 91 | ASK Blansko | 2:38.56 | |||||||||||||||
Zuzana KrásenskáZuzana Krásenská | 90 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Tereza MrkosováTereza Mrkosová | 90 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Petra KonečnáPetra Konečná | 93 | TJ Zetor Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz OsmulskiTomasz Osmulski | 82 | Polsko | 3:55.97 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KourekLukáš Kourek | 88 | TJ Nové Město na Moravě | 3:56.29 | |||||||||||||||
3 | Peter OndrušPeter Ondruš | 80 | STUBA | 3:57.15 | |||||||||||||||
4 | Filip JalovýFilip Jalový | 90 | Athletic Runners Club Brno | 3:58.62 | |||||||||||||||
5 | Martin KučeraMartin Kučera | 80 | VSK Univerzita Brno | 3:59.91 | |||||||||||||||
6 | Horváth BálintHorváth Bálint | 89 | Ferencvárosi Torna Club | 4:00.74 | |||||||||||||||
7 | Michal UrbanowiczMichal Urbanowicz | 87 | Polsko | 4:01.60 | |||||||||||||||
8 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC TRACK & FIELD Brno | 4:01.68 | |||||||||||||||
9 | Lukáš KulaLukáš Kula | 87 | Spartak Dubnica nad Vahom | 4:02.01 | |||||||||||||||
10 | Tomasz PietryniakTomasz Pietryniak | 87 | Polsko | 4:03.77 | |||||||||||||||
11 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | AHA Vyškov | 4:05.90 | |||||||||||||||
12 | Jan KohutJan Kohut | 85 | JAC Brno | 4:06.43 | |||||||||||||||
Milan KocourekMilan Kocourek | 87 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Petr HubáčekPetr Hubáček | 78 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Branislav DroščákBranislav Droščák | 80 | STUBA | DNP | ||||||||||||||||
Miroslav DudaMiroslav Duda | 85 | STUBA | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 89 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PáslerTomáš Pásler | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 4:18.76 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VašíčkeTomáš Vašíčke | 89 | Athletic Runners Club Brno | 4:31.27 | |||||||||||||||
3 | Karolis BacvinkaKarolis Bacvinka | 89 | Litva Kaunas | 4:31.29 | |||||||||||||||
Ondřej VránaOndřej Vrána | 89 | ASK Blansko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil KrbekKamil Krbek | 90 | Batt klub N.Město na Mor. | 4:13.73 | |||||||||||||||
2 | Jakub BajzaJakub Bajza | 90 | AK Kroměříž | 4:13.81 | |||||||||||||||
3 | Donatas GarilčikasDonatas Garilčikas | 91 | Litva Kaunas | 4:30.69 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KLementVojtěch KLement | 92 | AC BÁRKA Brno- Bystrc | 4:47.91 | |||||||||||||||
5 | Marek VičarMarek Vičar | 90 | AC Moravská Slavia Brno | 4:51.09 | |||||||||||||||
6 | Jozef KrutýJozef Krutý | 91 | Slavia Trnava | 4:53.50 | |||||||||||||||
7 | Vladimír OndrušekVladimír Ondrušek | 92 | TJ Zetor Brno | 5:36.24 | |||||||||||||||
Dušan PáleníkDušan Páleník | 90 | ŠG Stavbár Nitra | DNP | ||||||||||||||||
Filip JalovýFilip Jalový | 90 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Jakub TihonJakub Tihon | 91 | ASK Blansko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip OspalýFilip Ospalý | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 14:36.87 | |||||||||||||||
2 | Milan KocourekMilan Kocourek | 87 | Athletic Runners Club Brno | 14:39.42 | |||||||||||||||
3 | Michal KumstátMichal Kumstát | 82 | Ekol elite triathlon team | 15:50.56 | |||||||||||||||
4 | Karel ZadákKarel Zadák | 78 | AC Moravská Slavia Brno | 15:54.70 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KučeraLukáš Kučera | 81 | VSK Univerzita Brno | 16:13.14 | |||||||||||||||
6 | Ladislav DvořákLadislav Dvořák | 82 | Ekol elite triathlon team | 16:16.30 | |||||||||||||||
7 | Jan JaňourJan Jaňour | 83 | Ekol elite triathlon team | 16:27.17 | |||||||||||||||
Tomáš ServitTomáš Servit | 86 | AC Moravská Slavia Brno | DNF | ||||||||||||||||
Petr TomanPetr Toman | 84 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Tomasz OsmulskiTomasz Osmulski | 82 | Polsko | DNP | ||||||||||||||||
Petr JuráčekPetr Juráček | 81 | AC TRACK & FIELD Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
5000 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HájekDaniel Hájek | 88 | SKP České Budějovice | 15:52.54 | |||||||||||||||
2 | František KubínakFrantišek Kubínak | 88 | Ekol elite triathlon team | 16:13.26 | |||||||||||||||
3 | Pavel OndrušekPavel Ondrušek | 89 | TJ Zetor Brno | 19:57.41 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela WockingerDaniela Wockinger | 81 | Austria | 14.02 | |||||||||||||||
2 | Kateřina NěmcováKateřina Němcová | 83 | AK Olomouc | 14.84 | |||||||||||||||
3 | Jana BírováJana Bírová | 84 | ŠG Stavbár Nitra | 15.50 | |||||||||||||||
4 | Barbora SrpkováBarbora Srpková | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 16.33 | |||||||||||||||
5 | Romana ŠutováRomana Šutová | 86 | AK Kroměříž | 18.26 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | ACP Olymp Brno | 14.98 | |||||||||||||||
2 | Anežka BačovskáAnežka Bačovská | 89 | ACP Olymp Brno | 16.74 | |||||||||||||||
3 | Eliška ČernáEliška Černá | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 17.24 | |||||||||||||||
Dana FickerováDana Fickerová | 85 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KozmíkováEva Kozmíková | 88 | AK Zlín | 15.07 | |||||||||||||||
2 | Simona SvetickaitéSimona Svetickaité | 89 | Litva Kaunas | 15.92 | |||||||||||||||
3 | Zuzana MuchováZuzana Muchová | 88 | AK Kroměříž | 16.13 | |||||||||||||||
4 | Naďa BradáčováNaďa Bradáčová | 88 | ŠG Stavbár Nitra | 17.30 | |||||||||||||||
5 | Romana GejmovskáRomana Gejmovská | 89 | VITAL Ba. | 18.90 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra WisniakAleksandra Wisniak | 92 | Polsko | 15.41 | |||||||||||||||
2 | Veronika VišňovskáVeronika Višňovská | 90 | ŠG Stavbár Nitra | 15.57 | |||||||||||||||
3 | Marta CwiklinskaMarta Cwiklinska | 91 | Polsko | 15.60 | |||||||||||||||
4 | Sophie EnzingerSophie Enzinger | 91 | Austria | 15.90 | |||||||||||||||
5 | Aušra ZakarauskaitéAušra Zakarauskaité | 91 | Litva Kaunas | 16.01 | |||||||||||||||
6 | Martina HájkováMartina Hájková | 90 | ASK Blansko | 16.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva ŠutováEva Šutová | 90 | AK Kroměříž | 15.56 | |||||||||||||||
2 | Mária BláhováMária Bláhová | 91 | VITAL Ba. | 15.74 | |||||||||||||||
3 | Stanislava SárkováStanislava Sárková | 91 | Slavia Trnava | 17.49 | |||||||||||||||
4 | Katarína MutňanskáKatarína Mutňanská | 91 | VITAL Ba. | 18.48 | |||||||||||||||
Katarína DubovskáKatarína Dubovská | 91 | Slavia Trnava | DNP | ||||||||||||||||
Malwina ZelgaMalwina Zelga | 92 | Polsko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | VSK Univerzita Brno | 14.64 | |||||||||||||||
2 | Jan KouřilJan Kouřil | 86 | TJ Jiskra Otrokovice | 15.05 | |||||||||||||||
3 | Jakub UherJakub Uher | 83 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.45 | |||||||||||||||
4 | Martin LigockiMartin Ligocki | 86 | AK SSK Vítkovice | 16.44 | |||||||||||||||
5 | Michal ZdraveckýMichal Zdravecký | 83 | slávia Športová škola Trenčín | 16.45 | |||||||||||||||
6 | Branislav DroščákBranislav Droščák | 80 | STUBA | 17.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin NováčekMartin Nováček | 88 | TJ Spartak Třebíč | 15.82 | |||||||||||||||
2 | Krystian KudlaKrystian Kudla | 89 | Polsko | 16.38 | |||||||||||||||
3 | Ondřej StolínOndřej Stolín | 88 | Atletika Jihlava | 16.51 | |||||||||||||||
Viliam PapšoViliam Papšo | 89 | slávia Športová škola Trenčín | DNP | ||||||||||||||||
Kacper MiszkiewiczKacper Miszkiewicz | 89 | Polsko | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2007) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aivaras MieliauskasAivaras Mieliauskas | 89 | Litva Kaunas | 14.42 | |||||||||||||||
2 | Lubomír BennárLubomír Bennár | 88 | ŠG Stavbár Nitra | 14.57 | |||||||||||||||
3 | Piotr MedrzyckiPiotr Medrzycki | 89 | Polsko | 15.79 | |||||||||||||||
4 | Michal MuchaMichal Mucha | 89 | Polsko | 16.12 | |||||||||||||||
Tomáš UrbánekTomáš Urbánek | 88 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik DistelbergerDominik Distelberger | 90 | Austria | 14.34 | |||||||||||||||
2 | Martin KučeraMartin Kučera | 90 | VITAL Ba. | 15.07 | |||||||||||||||
3 | Florian FuchsFlorian Fuchs | 91 | Austria | 15.19 | |||||||||||||||
4 | Filip ChrenkoFilip Chrenko | 90 | slávia Športová škola Trenčín | 15.61 | |||||||||||||||
5 | Jindřich VítJindřich Vít | 90 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 15.89 | |||||||||||||||
6 | Ondřej PekarčíkOndřej Pekarčík | 91 | AC Nový Jičín | 16.47 | |||||||||||||||
7 | Ladislav LukáčikLadislav Lukáčik | 91 | ŠG Stavbár Nitra | 17.72 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KrchováEva Krchová | 89 | ACP Olymp Brno | 12:10.67 | |||||||||||||||
2 | Lucie SkybováLucie Skybová | 87 | ACP Olymp Brno | 12:17.04 | |||||||||||||||
3 | Markéta SchybolováMarkéta Schybolová | 89 | ACP Olymp Brno | 12:20.29 | |||||||||||||||
4 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 12:28.50 | |||||||||||||||
Anastasia ZheltukhinaAnastasia Zheltukhina | 87 | Russian Federation | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tanja EberhartTanja Eberhart | 89 | Austria | 11:35.67 | |||||||||||||||
2 | Rodika TasbirekováRodika Tasbireková | 88 | Slavia Trnava | 13:38.11 | |||||||||||||||
Romana OelgarteRomana Oelgarte | 89 | AC Nový Jičín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PuškárováJana Puškárová | 91 | Slavia Trnava | 12:54.10 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hykl, Bátor, Hošek, Chyba Hykl, Bátor, Hošek, Chyba | TJ Spartak Třebíč | 42.76 | ||||||||||||||||
2 | Uher, Hanzlíček, Herman, Lacin Uher, Hanzlíček, Herman, Lacin | TJ Lokomotiva Břeclav | 42.82 | ||||||||||||||||
3 | Melianska, Šilkanskas, Vadeiki Melianska, Šilkanskas, Vadeiki | Litva Kaunas | 43.05 | ||||||||||||||||
4 | Sodvišas, Bazveinas, Favilioni Sodvišas, Bazveinas, Favilioni | Litva Kaunas | 44.34 | ||||||||||||||||
5 | Kučera, Oršula, Pipiš, Schneid Kučera, Oršula, Pipiš, Schneid | VITAL Ba. | 44.73 | ||||||||||||||||
6 | Schir, Horváth, Hammer, Šiška Schir, Horváth, Hammer, Šiška | Slavia Trnava | 45.37 | ||||||||||||||||
Bernotastyte, Gedgaudaste, Kul Bernotastyte, Gedgaudaste, Kul | Litva Kaunas | DNP | |||||||||||||||||
Distelberger, Tromet, Fuchs, G Distelberger, Tromet, Fuchs, G | Austria | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zatozanska, Nosova, Dopkute, F Zatozanska, Nosova, Dopkute, F | Litva Kaunas | 49.91 | ||||||||||||||||
2 | Buzková, Kučerová, Kramolišová Buzková, Kučerová, Kramolišová | AC Nový Jičín | 51.72 | ||||||||||||||||
3 | Gejmovská, Bláhová, Mutňanská, Gejmovská, Bláhová, Mutňanská, | VITAL Ba. | 52.01 | ||||||||||||||||
Madej, Koszalinska, Cwiklinska Madej, Koszalinska, Cwiklinska | Polsko | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika Jihlava |
82 | 2.05 | ||||||||||||||||
2 |
Michal KabelkaMichal Kabelka
Spartak Dubnica nad Vahom |
85 | 1.99 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří HanzlíčekJiří Hanzlíček
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.99 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš RevilákTomáš Revilák
ŠG Stavbár Nitra |
80 | 1.90 | ||||||||||||||||
5 |
Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita Brno |
88 | 1.85 | ||||||||||||||||
6 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.75 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sylwester BednarekSylwester Bednarek
Polsko |
89 | 2.15 | ||||||||||||||||
2 |
Martin KalafusMartin Kalafus
VITAL Ba. |
88 | 2.08 | ||||||||||||||||
3 |
Martynas JakštasMartynas Jakštas
Litva Kaunas |
88 | 2.02 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej StolínOndřej Stolín
Atletika Jihlava |
88 | 1.99 | ||||||||||||||||
5 |
Kacper MiszkiewiczKacper Miszkiewicz
Polsko |
89 | 1.96 | ||||||||||||||||
6 |
Michal ĎurkačMichal Ďurkač
AK Junior Holíč |
88 | 1.93 | ||||||||||||||||
7 |
Aliaksandr AniskaAliaksandr Aniska
Atletika Jihlava |
88 | 1.93 | ||||||||||||||||
8 |
František BatystaFrantišek Batysta
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
88 | 1.80 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KovalčíkTomáš Kovalčík
AK SSK Vítkovice |
90 | 2.02 | ||||||||||||||||
10 |
Filip SládečkaFilip Sládečka
ŠG Stavbár Nitra |
90 | 1.70 | ||||||||||||||||
11 |
Martin HučkoMartin Hučko
VITAL Ba. |
92 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Rafal KrzeszewskiRafal Krzeszewski
Polsko |
90 | 1.96 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak Třebíč |
91 | 1.85 | ||||||||||||||||
4 |
Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak Třebíč |
90 | 1.85 | ||||||||||||||||
5 |
Filip ChrenkoFilip Chrenko
slávia Športová škola Trenčín |
90 | 1.85 | ||||||||||||||||
6= |
Povilas MelinisPovilas Melinis
Litva Kaunas |
90 | 1.80 | ||||||||||||||||
6= |
Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
91 | 1.80 | ||||||||||||||||
8 |
Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
90 | 1.75 | ||||||||||||||||
9 |
Tomas AndezelisTomas Andezelis
Litva Kaunas |
90 | 1.70 | ||||||||||||||||
Vladimír OndrušekVladimír Ondrušek
TJ Zetor Brno |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iveta SrnkováIveta Srnková
STUBA |
87 | 1.78 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra HelešicováPetra Helešicová
ACP Olymp Brno |
88 | 1.63 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora ČáchováBarbora Čáchová
ACP Olymp Brno |
89 | 1.63 | ||||||||||||||||
3 |
Zuzana BuchováZuzana Buchová
ŠG Stavbár Nitra |
89 | 1.55 | ||||||||||||||||
4 |
Radka MarkováRadka Marková
AC Moravský Krumlov |
89 | 1.50 | ||||||||||||||||
5 |
Soňa ZouharováSoňa Zouharová
ACP Olymp Brno |
89 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Denisa BlažováDenisa Blažová
ŠG Stavbár Nitra |
91 | 1.66 | ||||||||||||||||
1= |
Ines RomerováInes Romerová
UK Ba. |
91 | 1.66 | ||||||||||||||||
3 |
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK Hodonín |
91 | 1.63 | ||||||||||||||||
4= |
Karolina UrbanekKarolina Urbanek
Polsko |
92 | 1.60 | ||||||||||||||||
4= |
Živilé JackunaiteŽivilé Jackunaite
Litva Kaunas |
91 | 1.60 | ||||||||||||||||
6= |
Veronika VišňovskáVeronika Višňovská
ŠG Stavbár Nitra |
90 | 1.60 | ||||||||||||||||
6= |
Joanna GawronskaJoanna Gawronska
Polsko |
90 | 1.60 | ||||||||||||||||
8 |
Milda KulikauskaitéMilda Kulikauskaité
Litva Kaunas |
90 | 1.60 | ||||||||||||||||
9 |
Blanka VotavováBlanka Votavová
UK Ba. |
90 | 1.60 | ||||||||||||||||
10 |
Monika StruharováMonika Struharová
VITAL Ba. |
93 | 1.55 | ||||||||||||||||
11 |
Martina PappováMartina Pappová
TJ Lokomotiva Břeclav |
91 | 1.45 | ||||||||||||||||
12 |
Andrea ZapalováAndrea Zapalová
AK Hodonín |
92 | 1.40 | ||||||||||||||||
Adéla DobyšarováAdéla Dobyšarová
ACP Olymp Brno |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela MackováMichaela Macková
Slavia Trnava |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla Praha |
81 | 7.87 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Roman NovotnýRoman Novotný
AK Kroměříž |
86 | 7.68 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 6.60 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Radek VoříšekRadek Voříšek
VSK Univerzita Brno |
86 | 6.46 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno |
83 | 6.27 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
Petr LampartPetr Lampart
AK Kroměříž |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mantas ŠilkauskasMantas Šilkauskas
Litva Kaunas |
88 | 7.22 +2.2 m/s | 6.94 +1.0 m/s | |||||||||||||||
2 |
Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak Třebíč |
89 | 7.00 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Marius VadeikisMarius Vadeikis
Litva Kaunas |
89 | 6.90 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
4 |
David KomendaDavid Komenda
VSK Univerzita Brno |
88 | 6.24 +3.0 m/s | 5.10 +0.6 m/s | |||||||||||||||
5 |
Marek OršulaMarek Oršula
VITAL Ba. |
89 | 6.14 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Richard HorváthRichard Horváth
Slavia Trnava |
89 | 6.07 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Matěj VlašánekMatěj Vlašánek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 5.97 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš PakostaTomáš Pakosta
VSK Univerzita Brno |
88 | 5.70 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
Michal RajchMichal Rajch
VSK Univerzita Brno |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Petr RačochPetr Račoch
AC Moravská Slavia Brno |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik DistelbergerDominik Distelberger
Austria |
90 | 7.04 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
91 | 6.39 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš VražinaLukáš Vražina
TJ Lokomotiva Břeclav |
91 | 6.36 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Paulius BarvainasPaulius Barvainas
Litva Kaunas |
90 | 6.32 | ||||||||||||||||
5 |
Florian FuchsFlorian Fuchs
Austria |
91 | 6.21 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Dominik RichterDominik Richter
VITAL Ba. |
91 | 5.94 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš MarkusekTomáš Markusek
VITAL Ba. |
90 | 5.87 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
8 |
David JurasDavid Juras
SK Speed Brno |
90 | 5.79 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Ondrej ŠiškaOndrej Šiška
Slavia Trnava |
91 | 5.40 +3.1 m/s | 5.17 +2.0 m/s | |||||||||||||||
10 |
Erik ChymoErik Chymo
VITAL Ba. |
92 | 5.34 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš BudinskýTomáš Budinský
Slavia Trnava |
93 | 5.33 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Roman ŠirokýRoman Široký
AC Moravský Krumlov |
92 | 5.27 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Martin JuránekMartin Juránek
AC Moravská Slavia Brno |
91 | 4.66 +2.7 m/s | 4.53 +1.6 m/s | |||||||||||||||
Ondřej PekarčíkOndřej Pekarčík
AC Nový Jičín |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
78 | 6.30 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Joanna SkibinskaJoanna Skibinska
Polsko |
85 | 6.09 +3.4 m/s | 6.04 +0.6 m/s | |||||||||||||||
3 |
Lucie KostnerováLucie Kostnerová
ACP Olymp Brno |
81 | 5.90 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Dana HorskáDana Horská
UK Ba. |
84 | 5.75 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Lenka GajarskáLenka Gajarská
Slavia Žilina |
87 | 5.61 +3.0 m/s | 5.44 +1.6 m/s | |||||||||||||||
6 |
Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp Brno |
88 | 5.59 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Simona PišnáSimona Pišná
Slavia Trnava |
87 | 5.26 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ValentínyováAneta Valentínyová
ŠG Stavbár Nitra |
89 | 5.45 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Zuzana LančaričováZuzana Lančaričová
ŠG Stavbár Nitra |
88 | 5.10 +2.7 m/s | 4.96 +0.6 m/s | |||||||||||||||
3 |
Romana GejmovskáRomana Gejmovská
VITAL Ba. |
89 | 4.98 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Petra HelešicováPetra Helešicová
ACP Olymp Brno |
88 | 4.73 +3.0 m/s | 4.50 +1.8 m/s | |||||||||||||||
Marie StříbrnáMarie Stříbrná
AC Moravská Slavia Brno |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Barbora ČáchováBarbora Čáchová
ACP Olymp Brno |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aisté BernotaitytéAisté Bernotaityté
Litva Kaunas |
91 | 5.99 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AC Nový Jičín |
91 | 5.50 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Anna MadejAnna Madej
Polsko |
90 | 5.38 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Agata KoszalinskaAgata Koszalinska
Polsko |
91 | 5.26 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Klaudie KučerováKlaudie Kučerová
AC Nový Jičín |
91 | 4.96 +4.1 m/s | 4.83 +1.4 m/s | |||||||||||||||
6 |
Terézie BilčíkováTerézie Bilčíková
Slavia Trnava |
92 | 4.73 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Jolana JaniškováJolana Janišková
AC Nový Jičín |
91 | 4.69 +2.4 m/s | 4.65 +1.4 m/s | |||||||||||||||
8 |
Martina PappováMartina Pappová
TJ Lokomotiva Břeclav |
91 | 4.68 +2.1 m/s | 4.63 +0.6 m/s | |||||||||||||||
9 |
Nikol KramolišováNikol Kramolišová
AC Nový Jičín |
92 | 4.62 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Dominika PolákováDominika Poláková
Slavia Trnava |
92 | 4.40 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Gabriela BuzkováGabriela Buzková
AC Nový Jičín |
91 | 4.33 +2.1 m/s | 4.14 +0.3 m/s | |||||||||||||||
12 |
Stanislava SárkováStanislava Sárková
Slavia Trnava |
91 | 4.30 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Tetyana KaminnykTetyana Kaminnyk
Ukraina |
93 | 3.94 +2.2 m/s | 3.51 +1.0 m/s | |||||||||||||||
Eliška EgnerováEliška Egnerová
TJ Znojmo |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Adriana MančuškováAdriana Mančušková
ŠG Stavbár Nitra |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Kateřina VojtěskáKateřina Vojtěská
TJ Oslavany |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Sophie EnzingerSophie Enzinger
Austria |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
78 | 13.66 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Lucie KohútováLucie Kohútová
USK Praha |
83 | 12.56 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp Brno |
88 | 12.48 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová
Malacky Slovensko |
88 | 12.28 +2.3 m/s | 12.24 +1.0 m/s | |||||||||||||||
5 |
Lucie PetráskováLucie Petrásková
TJ Lokomotiva Břeclav |
86 | 12.12 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Eliška ŘádkováEliška Řádková
ACP Olymp Brno |
91 | 11.79 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Petra VymazalováPetra Vymazalová
ACP Olymp Brno |
88 | 10.87 +2.7 m/s | 10.24 +0.8 m/s | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK Zlín |
89 | 11.84 +2.4 m/s | 11.80 +1.5 m/s | |||||||||||||||
2 |
Eva NovákováEva Nováková
AK Zlín |
89 | 10.78 +2.4 m/s | 10.50 +1.4 m/s | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AC Nový Jičín |
91 | 12.26 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Jolana JaniškováJolana Janišková
AC Nový Jičín |
91 | 10.64 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Klaudie KučerováKlaudie Kučerová
AC Nový Jičín |
91 | 10.25 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Nikol KramolišováNikol Kramolišová
AC Nový Jičín |
92 | 09.91 +2.7 m/s | 09.82 +1.4 m/s | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Carina StockhammerCarina Stockhammer
Austria |
91 | 11.81 | ||||||||||||||||
2 |
Nicola ForróváNicola Forróvá
Slavia Trnava |
90 | 11.42 | ||||||||||||||||
3 |
Julé ŠablevičiutéJulé Šablevičiuté
Litva Kaunas |
91 | 10.95 | ||||||||||||||||
4 |
Kristína HodulíkováKristína Hodulíková
Slavia Trnava |
90 | 09.71 | ||||||||||||||||
5 |
Bibiána ČernáBibiána Černá
AK Bojničky |
92 | 09.46 | ||||||||||||||||
6 |
Andrea FraňkováAndrea Fraňková
TJ Oslavany |
90 | 08.31 | ||||||||||||||||
Bibiána ČernáBibiána Černá
Slavia Trnava |
DNP | ||||||||||||||||||
Veronika BárdyováVeronika Bárdyová
AHA Vyškov |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Hana ŠkvařilováHana Škvařilová
TJ Vysočany |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
TJ Vysočany |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Silvia KoblíškováSilvia Koblíšková
AK Junior Holíč |
87 | 10.49 | ||||||||||||||||
Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
ACP Olymp Brno |
88 | 13.01 | ||||||||||||||||
2 |
Andrea KarasováAndrea Karasová
ŠG Stavbár Nitra |
89 | 12.74 | ||||||||||||||||
3 |
Rasa RupeikaiteRasa Rupeikaite
Litva Kaunas |
89 | 10.79 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika GažúrikováVeronika Gažúriková
ŠG Stavbár Nitra |
89 | 10.01 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika FilipováVeronika Filipová
ŠG Stavbár Nitra |
89 | 09.11 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel KendraDaniel Kendra
ŠG Stavbár Nitra |
90 | 15.86 | ||||||||||||||||
2 |
Matúš OlejMatúš Olej
slávia Športová škola Trenčín |
91 | 14.43 | ||||||||||||||||
3 |
Robert BlažekRobert Blažek
Slavia Trnava |
90 | 12.17 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub StrýčekJakub Strýček
AC Nový Jičín |
91 | 10.84 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert LobbRobert Lobb
ŠG Stavbár Nitra |
88 | 16.47 | ||||||||||||||||
2 |
Martin StašekMartin Stašek
TJ Jiskra Otrokovice |
89 | 15.33 | ||||||||||||||||
3 |
Róbert ChorvátRóbert Chorvát
AK Junior Holíč |
88 | 14.83 | ||||||||||||||||
4 |
Tibor MrázTibor Mráz
AK Junior Holíč |
88 | 13.75 | ||||||||||||||||
5 |
Jaroslav NoskoJaroslav Nosko
Slavia Trnava |
89 | 13.40 | ||||||||||||||||
6 |
Karolis VastakasKarolis Vastakas
Litva Kaunas |
89 | 12.73 | ||||||||||||||||
7 |
Michal MackaMichal Macka
Slavia Trnava |
89 | 11.58 | ||||||||||||||||
Martin BenákMartin Benák
slávia Športová škola Trenčín |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 17.85 | ||||||||||||||||
2 |
Petr NovotnýPetr Novotný
AK Olomouc |
89 | 14.51 | ||||||||||||||||
3 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 12.46 | ||||||||||||||||
Jan HeresJan Heres
TJ Spartak Třebíč |
80 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
91 | 42.92 | ||||||||||||||||
2 |
Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
79 | 40.67 | ||||||||||||||||
3 |
Silvia KoblíškováSilvia Koblíšková
AK Junior Holíč |
87 | 36.30 | ||||||||||||||||
Silvie KoblíškováSilvie Koblíšková
SPŠ ŠAK Trnava |
DNP | ||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka ZeťkováLenka Zeťková
AK Zlín |
88 | 40.41 | ||||||||||||||||
2 |
Anna MedkováAnna Medková
ACP Olymp Brno |
88 | 39.60 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolina DrižniutéKarolina Drižniuté
Litva Kaunas |
90 | 41.58 | ||||||||||||||||
10 |
Bibiána ČernáBibiána Černá
AK Bojničky |
92 | 15.96 | ||||||||||||||||
2 |
Jeva ŠčiukauskaitéJeva Ščiukauskaité
Litva Kaunas |
90 | 37.93 | ||||||||||||||||
3 |
Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol Milevsko |
91 | 36.56 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková
Slavia Trnava |
91 | 33.47 | ||||||||||||||||
5 |
Eliška ŘádkováEliška Řádková
ACP Olymp Brno |
91 | 33.36 | ||||||||||||||||
6 |
Nicola ForróváNicola Forróvá
Slavia Trnava |
90 | 32.17 | ||||||||||||||||
7 |
Lenka StockertováLenka Stockertová
JAC Brno |
90 | 29.92 | ||||||||||||||||
8 |
Hana ŠkvařilováHana Škvařilová
TJ Vysočany |
90 | 26.56 | ||||||||||||||||
9 |
Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
TJ Vysočany |
91 | 23.95 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matúš OlejMatúš Olej
slávia Športová škola Trenčín |
91 | 48.81 | ||||||||||||||||
2 |
Dušan MogilskýDušan Mogilský
Slavia Trnava |
90 | 47.78 | ||||||||||||||||
3 |
Rafal KrzeszewskiRafal Krzeszewski
Polsko |
90 | 44.85 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marián HacajMarián Hacaj
Slavia Trnava |
87 | 51.95 | ||||||||||||||||
2 |
Peter MěňkyPeter Měňky
VSK Univerzita Brno |
83 | 51.85 | ||||||||||||||||
3 |
Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno |
83 | 51.77 | ||||||||||||||||
4 |
Sebastian SzklarekSebastian Szklarek
Polsko |
87 | 50.60 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 50.15 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2007) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ramunus ButkusRamunus Butkus
Litva Kaunas |
88 | 66.34 | ||||||||||||||||
2 |
Tomas KirieliusTomas Kirielius
Litva Kaunas |
89 | 63.16 | ||||||||||||||||
3 |
Martin BenákMartin Benák
slávia Športová škola Trenčín |
88 | 62.20 | ||||||||||||||||
4 |
Karol MichalakKarol Michalak
Polsko |
88 | 55.66 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |