Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Olomoucká dvacítka (Bronzový mítink WA v chůzi), 1. kolo chůze pro extraligu, I. a II. ligu mužů a žen

Olomouc (15. 4. 2022)

1 km chůze - Muži

(pá, 15.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 141 Michal BenčíkMichal Benčík 13 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 04:53
2 156 Matúš KučeraMatúš Kučera 14 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 05:48
3 150 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 06:09
4 163 Matias SvitačMatias Svitač 13 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 06:09
5 142 Filip BenčíkFilip Benčík 13 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 06:13
6 153 Lukáš Kristián KaraLukáš Kristián Kara 11 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 06:21
152 David JabůrekDavid Jabůrek 11 Orel VyškovOrel Vyškov DNS
164 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
166 Tomáš TkáčTomáš Tkáč 11 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica DNS
Celkem 9 závodníků

1 km chůze - Ženy

(pá, 15.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 157 Nina LasicováNina Lasicová 11 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 05:07
2 148 Laura ErnekováLaura Erneková 10 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 05:19
3 158 Petra LopatkováPetra Lopatková 09 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 05:23
4 167 Tatiana TkáčováTatiana Tkáčová 13 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 05:48
5 154 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 05:51
6 151 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 05:51
7 168 Ema ViktorinováEma Viktorinová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 06:35
8 159 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 06:39
9 146 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 06:48
10 145 Viktória ČerneckáViktória Černecká 14 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 07:01
11 169 Anna ViktorinováAnna Viktorinová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 07:03
12 171 Andrea ZemanováAndrea Zemanová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 07:05
13 170 Viktorie ZemanováViktorie Zemanová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 07:14
14 143 Lucie BrychtováLucie Brychtová 13 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 07:19
15 162 Nikola SkřivánkováNikola Skřivánková 12 Orel VyškovOrel Vyškov 07:19
16 160 Veronika NováčkováVeronika Nováčková 11 Orel VyškovOrel Vyškov 07:24
17 155 Dominika KubíčkováDominika Kubíčková 13 Orel VyškovOrel Vyškov 07:29
18 144 Terézia CintulováTerézia Cintulová 14 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 07:39
19 147 Veronika DorazilováVeronika Dorazilová 14 Orel VyškovOrel Vyškov 08:34
165 Marie ŠťastnáMarie Šťastná 11 Orel VyškovOrel Vyškov DNS
Celkem 20 závodníků

3 km chůze - Muži

(pá, 15.4.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 101 Lukáš RosenbaumLukáš Rosenbaum 07 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 13:16
2 90 Matěj PitákMatěj Piták 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 13:57
3 83 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15:32
4 74 Jakub MažgútJakub Mažgút 07 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 15:39
5 91 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:39
6 25 Šimon BátovskýŠimon Bátovský 08 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 16:17
7 118 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 16:32
8 120 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:01
9 23 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17:39
10 44 Samuel HarmanSamuel Harman 08 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 17:46
11 76 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:01
12 106 Milan SekaninaMilan Sekanina 54 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22:25
13 199 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 22:43
14 127 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24:15
15 61 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24:25
16 56 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24:28
123 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
94 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 18 závodníků

3 km chůze - Ženy

(pá, 15.4.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 161 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 15:11
2 87 Dominika PernickáDominika Pernická 10 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica 15:43
3 58 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15:45
4 24 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:06
5 32 Agáta CintulováAgáta Cintulová 09 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 17:41
6 121 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:49
7 27 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:59
8 88 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:15
9 26 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:23
10 67 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:23
11 41 Adriana GazárkováAdriana Gazárková 08 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 18:31
12 29 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:51
13 200 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 20:16
99 Alexandra RitkováAlexandra Ritková 07 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica DNS
129 Kristína ZámečníkováKristína Zámečníková 07 BCF Dukla Banská BystricaBCF Dukla Banská Bystrica DNS
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži

(pá, 15.4.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42:43
2 1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42:48
3 100 Milan RízekMilan Rízek 78 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 46:08
4 11 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 47:10
5 2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49:31
6 16 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49:42
7 65 Miloslav LapkaMiloslav Lapka 57 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50:17
8 10 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50:29
9 20 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51:05
10 12 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51:21
11 13 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51:29
12 6 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 53:07
13 66 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 53:09
14 15 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 53:11
15 110 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 54:42
16 116 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55:33
17 117 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 56:28
18 14 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 57:00
19 22 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 57:14
20 124 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 57:23
21 113 Pavel SuchýPavel Suchý 77 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 57:53
22 59 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 58:19
23 34 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58:26
24 55 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 59:59
25 47 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60:01
26 5 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 60:20
27 53 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 60:48
28 103 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61:37
29 38 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 61:38
30 46 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61:46
31 62 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61:53
32 80 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 62:17
33 37 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 63:30
34 48 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 64:39
35 128 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64:55
36 52 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 65:48
37 68 Jan LázničkaJan Láznička 83 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 66:41
38 112 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 68:01
39 19 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 68:29
40 114 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 68:42
41 45 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 69:05
42 57 Horst KiepertHorst Kiepert 51 MBB-SG AugsburgMBB-SG Augsburg 69:12
43 85 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 69:34
44 130 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 70:20
45 126 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 70:24
46 81 Miloš NěmecMiloš Němec 59 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 70:45
47 51 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 70:50
48 105 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 73:20
49 33 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 73:41
50 73 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 76:45
51 95 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 79:32
52 71 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 82:25
53 60 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 82:44
4 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
36 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
97 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DQ
77 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DQ
30 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DQ
104 Petr ŘíhaPetr Říha 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
108 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
96 Aleš PrudkýAleš Prudký 66 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
54 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
63 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
72 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
9 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 65 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 5km
1 3 Vít Hlaváč 21:29
2 1 Lukáš Gdula 21:29
3 100 Milan Rízek 22:38
4 11 Rostislav Kolář 22:59
5 2 Adam Zajíček 23:29
6 16 Roman Hanyk 24:05
7 65 Miloslav Lapka 25:12
8 10 Tomáš Gdula 24:28
9 20 Vojtěch Ambrož 25:39
10 12 Alexandr Malysa 25:33
11 13 Robert Hurdálek 24:52
12 6 Karel Ketner 26:34
13 66 Albert Kukla 27:17
14 15 Filip Hejkrlík 26:42
15 110 Josef Smola 26:55
16 116 David Šnajdr 27:12
17 117 Luděk Šolc 27:57
18 14 Filip Kaštovský -
19 22 Daniel Balicz 28:41
20 124 Tomáš Vojtíšek 28:46
21 113 Pavel Suchý 28:53
22 59 Karel Konečný 29:20
23 34 Jaroslav Černý 28:54
24 55 Josef Kalát 29:36
25 47 Karel Hevessy 30:25
26 5 Jan Polášek 30:18
27 53 Petr Jindra 30:18
28 103 Michal Řežábek 29:44
29 38 Miroslav Fliegl 30:35
30 46 Zbyněk Herman 30:37
31 62 Antonín Kozelka 30:49
32 80 Matěj Nejedlý 31:21
33 37 Oliver Ernst 31:41
34 48 Jaromír Hloch 32:12
35 128 Jakub Zajíc 32:27
36 52 Jiří Janoušek 32:31
37 68 Jan Láznička 33:38
38 112 Marek Sokol 33:42
39 19 Petr Adam 34:12
40 114 Pavel Šimonek 33:45
41 45 Petr Havránek 33:25
42 57 Horst Kiepert 33:58
43 85 Lukáš Ožana 34:10
44 130 Milan Zeibert 34:58
45 126 Tomáš Vymyslický 34:46
46 81 Miloš Němec 35:17
47 51 Tomáš Chmelík 35:29
48 105 Adrien Sehnal 35:17
49 33 Ondřej Čerepušťák 36:24
50 73 Patrik Matula 37:17
51 95 Jaroslav Prückner 39:34
52 71 Stanislav Marek 41:19
53 60 Jiří Kovanda 40:04
4 Jaromír Morávek 21:29
36 Tomáš Endršt 27:17
97 Jan Rein 31:49
77 Martin Nedvídek 22:51
30 Jiří Brychta 36:21
104 Petr Říha -
108 Zdeněk Simon -
96 Aleš Prudký -
54 Jiří Jon -
63 Lukáš Kraft -
72 Petr Markusek -
9 Filip Veselouš -

10 km chůze - Ženy

(pá, 15.4.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 47:16
2 7 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47:56
3 39 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 53:35
4 18 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54:21
5 119 Anett TormaAnett Torma 84 HungaryHungary 55:00
6 17 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55:57
7 93 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56:23
8 21 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57:20
9 122 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 58:31
10 92 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59:20
11 28 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 59:42
12 64 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60:13
13 78 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 61:37
14 89 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61:56
15 50 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 62:02
16 79 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 62:03
17 107 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62:28
18 35 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 63:21
19 82 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 63:59
20 109 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 64:49
21 115 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 65:21
22 70 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 66:16
23 111 Veronika SmolíkováVeronika Smolíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 66:36
24 31 Nelly BugárováNelly Bugárová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 68:02
25 98 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 69:04
26 69 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 69:05
27 84 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 69:45
28 86 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 69:46
29 149 Mária GazárkováMária Gazárková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 70:23
30 102 Hana RůžičkováHana Růžičková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 70:39
31 49 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 70:42
32 43 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 71:18
33 42 Anna HalasováAnna Halasová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 71:27
34 75 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 73:19
35 40 Nikola FurchováNikola Furchová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 77:55
125 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov DNS
Celkem 36 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 5km
1 8 Eliška Martínková 24:05
2 7 Tereza Ďurdiaková 24:05
3 39 Alžběta Franklová 26:52
4 18 Klára Hlaváčová 26:52
5 119 Anett Torma 26:52
6 17 Jana Zikmundová 27:35
7 93 Štěpánka Pohlová Kučerová 28:41
8 21 Michaela Bakliková 28:19
9 122 Jana Vildová 28:48
10 92 Michaela Plešáková 29:08
11 28 Lenka Borovičková 30:03
12 64 Lucie Krinwaldová 29:08
13 78 Katka Nedvídková 30:30
14 89 Johana Petříková 30:04
15 50 Anna Horáková 31:20
16 79 Pavla Nedvídková 30:57
17 107 Veronika Scholzeová 30:17
18 35 Kristýna Denková 31:39
19 82 Martina Netolická 31:39
20 109 Lenka Slabáková 32:28
21 115 Štěpánka Šlichtová 31:59
22 70 Anna Machačová 32:44
23 111 Veronika Smolíková 33:02
24 31 Nelly Bugárová 32:55
25 98 Miloslava Reinová 34:18
26 69 Michaela Lhotová 34:23
27 84 Petra Nováková 35:09
28 86 Aneta Pátková 35:09
29 149 Mária Gazárková 34:18
30 102 Hana Růžičková 34:12
31 49 Šárka Hněvkovská 35:17
32 43 Zuzana Hanyková 35:49
33 42 Anna Halasová 35:08
34 75 Lenka Merhulíková 37:15
35 40 Nikola Furchová 37:45
125 Ivana Vránková -