Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (15. 5. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 15.5.2022 - 11:55) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 10.43 QA 0.148
2 166 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.44 qA 0.131
3 192 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 10.75 qA 0.143
4 223 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 10.77 qA 0.196
5 165 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 10.77 qB 0.157
6 15 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.90 qB 0.168
7 136 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 11.48 qB 0.160
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.5.2022 - 11:56) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 10.63 QA 0.169
2 219 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 10.63 qA 0.132
3 63 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 10.83 qB 0.156
MB 151 Oleksandr SosnovenkoOleksandr Sosnovenko 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 10.87 0.164
5 13 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 10.91 qB 0.141
6 21 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 11.05 qB 0.145
MB 12 David KřivanDavid Křivan 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 11.05 0.161
8 136 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.55 0.149
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 10.43 QA 0.148
2 166 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.44 qA 0.131
3 200 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 10.63 QA 0.169
4 219 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 10.63 qA 0.132
5 192 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 10.75 qA 0.143
6 223 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 10.77 qA 0.196
7 165 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 10.77 qB 0.157
8 63 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 10.83 qB 0.156
9 151 Oleksandr SosnovenkoOleksandr Sosnovenko 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 10.87 0.164
10 15 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 10.90 qB 0.168
11 13 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 10.91 qB 0.141
12 21 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 11.05 qB 0.145
13 12 David KřivanDavid Křivan 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 11.05 0.161
14 136 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 11.48 qB 0.160
15 136 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.55 0.149

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 15.5.2022 - 13:20) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 10.46 0.147 11.00
2 166 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.52 0.136 9.00
3 219 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.67 0.144 8.00
4 200 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.74 0.174 7.00
5 192 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 10.86 0.154 6.00
6 223 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.90 0.185 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.5.2022 - 13:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 10.78 0.175 4.00
2 13 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.94 0.133 3.00
3 165 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.95 0.177 2.00
4 15 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.98 0.177 1.00
5 21 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.14 0.137
6 121 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.57 0.130
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 15.5.2022 - 11:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Bassant HemidaBassant Hemida 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 11.17 QA 0.149
2 140 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 11.79 QA 0.173
3 192 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.84 qA 0.156
4 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 12.29 qB 0.209
5 165 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.68 qB 0.140
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.5.2022 - 11:41) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 12.01 QA 0.163
2 157 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 12.05 QA 0.167
3 65 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 12.07 qA 0.158
4 42 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 12.18 qB 0.151
5 137 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.33 qB 0.184
6 73 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 12.36 qB 0.142
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Bassant HemidaBassant Hemida 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 11.17 QA 0.149
2 140 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 11.79 QA 0.173
3 192 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.84 qA 0.156
4 160 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 12.01 QA 0.163
5 157 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 12.05 QA 0.167
6 65 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 12.07 qA 0.158
7 42 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 12.18 qB 0.151
8 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 12.29 qB 0.209
9 137 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.33 qB 0.184
10 73 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 12.36 qB 0.142
11 165 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.68 qB 0.140

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 15.5.2022 - 13:05) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Bassant HemidaBassant Hemida 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 11.12 0.142 13.00
2 140 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 11.64 0.160 9.00
3 192 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.82 0.140 8.00
4 160 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 11.95 0.136 7.00
5 65 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 11.95 0.143 6.00
6 157 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 11.95 0.158 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.5.2022 - 13:05) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 12.13 0.166 4.00
2 137 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.34 0.181 3.00
3 73 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 12.35 0.152 2.00
4 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.41 0.174 1.00
5 165 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.76 0.136
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 15:45) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 21.25 0.160 9.00
2 153 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 21.32 0.220 8.00
3 198 Ján VolkoJán Volko 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 21.32 0.159 7.00
4 200 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 21.36 0.178 5.00
5 232 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 21.37 0.176 4.00
6 13 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 21.94 0.170
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 21.16 0.139 11.00
2 223 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 21.35 0.189 6.00
3 69 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 21.45 0.157 3.00
4 219 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 22.05 0.145
5 63 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 22.21 0.175
6 18 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 22.63 0.171
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 15.5.2022 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.53 0.177 2.00
2 14 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 21.54 0.162 1.00
3 15 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.65 0.180
4 21 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 21.92 0.138
MB Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.36 0.157
6 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 23.13 0.199
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 15.5.2022 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Oleksiy PozdnyakovOleksiy Pozdnyakov 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 21.85 0.183
2 221 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 22.02 0.177
3 192 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 22.07 0.159
4 233 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 22.42 0.204
5 123 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 22.52 0.180
6 175 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 22.70 0.178
7 121 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 23.17 0.159
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 21.16 0.139 11.00
2 227 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 21.25 0.160 9.00
3 153 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 21.32 0.220 8.00
4 198 Ján VolkoJán Volko 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 21.32 0.159 7.00
5 223 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 21.35 0.189 6.00
6 200 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 21.36 0.178 5.00
7 232 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 21.37 0.176 4.00
8 69 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 21.45 0.157 3.00
9 229 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.53 0.177 2.00
10 14 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 21.54 0.162 1.00
11 15 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.65 0.180
12 167 Oleksiy PozdnyakovOleksiy Pozdnyakov 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 21.85 0.183
13 21 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 21.92 0.138
14 13 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 21.94 0.170
15 221 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 22.02 0.177
16 219 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 22.05 0.145
17 192 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 22.07 0.159
18 63 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 22.21 0.175
19 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.36 0.157
20 233 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 22.42 0.204
21 123 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 22.52 0.180
22 18 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 22.63 0.171
23 175 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 22.70 0.178
24 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 23.13 0.199
25 121 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 23.17 0.159

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 15:35) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Bassant HemidaBassant Hemida 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NR 22.78 0.201 13.00
2 187 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 NL 23.89 0.199 8.00
3 200 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 24.09 0.205 4.00
4 209 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 24.21 0.165 1.00
5 16 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 24.27 0.167
6 160 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 24.40 0.203
7 203 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 24.84 0.187
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 15:35) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NL 23.67 0.216 11.00
2 192 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 23.89 0.148 7.00
3 122 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.90 0.180 6.00
4 157 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 23.92 0.171 5.00
5 42 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 24.11 0.183 2.00
6 65 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 SB 24.53 0.152
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 15.5.2022 - 15:35) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 24.09 0.135 3.00
2 133 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.61 0.249
3 27 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 24.64 0.231
4 114 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 24.86 0.159
5 26 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 25.04 0.140
MB 208 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 25.08 0.186
7 7 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 25.34 0.163
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Bassant HemidaBassant Hemida 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NR 22.78 0.201 13.00
2 96 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NL 23.67 0.216 11.00
3 187 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 NL 23.89 0.199 8.00
4 192 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 23.89 0.148 7.00
5 122 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.90 0.180 6.00
6 157 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 23.92 0.171 5.00
7 200 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 24.09 0.205 4.00
8 139 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 24.09 0.135 3.00
9 42 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 24.11 0.183 2.00
10 209 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 24.21 0.165 1.00
11 16 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 24.27 0.167
12 160 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 24.40 0.203
13 65 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 SB 24.53 0.152
14 133 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.61 0.249
15 27 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 24.64 0.231
16 203 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 24.84 0.187
17 114 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 24.86 0.159
18 26 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 25.04 0.140
19 208 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 25.08 0.186
20 7 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 25.34 0.163

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 47.43 0.151 11.00
2 178 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 47.61 0.199 8.00
3 32 David BixDavid Bix 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 47.82 0.152 7.00
4 14 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 47.91 0.194 5.00
5 70 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 48.34 0.197 1.00
6 155 Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 48.74 0.263
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 13:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 47.45 0.214 9.00
2 167 Oleksiy PozdnyakovOleksiy Pozdnyakov 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 48.13 0.321 4.00
3 233 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.52 0.208
4 175 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 49.18 0.201
5 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 50.03 0.205
6 8 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 50.13 0.183
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 15.5.2022 - 13:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 47.85 0.238 6.00
2 79 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 48.19 0.177 3.00
3 196 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 48.22 0.203 2.00
4 49 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 48.48 0.192
5 122 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 48.73 0.237
6 123 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 49.39 0.245
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 47.43 0.151 11.00
2 210 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 47.45 0.214 9.00
3 178 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 47.61 0.199 8.00
4 32 David BixDavid Bix 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 47.82 0.152 7.00
5 6 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 47.85 0.238 6.00
6 14 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 47.91 0.194 5.00
7 167 Oleksiy PozdnyakovOleksiy Pozdnyakov 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 48.13 0.321 4.00
8 79 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 48.19 0.177 3.00
9 196 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 48.22 0.203 2.00
10 70 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 48.34 0.197 1.00
11 49 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 48.48 0.192
12 233 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.52 0.208
13 122 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 48.73 0.237
14 155 Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 48.74 0.263
15 175 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 49.18 0.201
16 123 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 49.39 0.245
17 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 50.03 0.205
18 8 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 50.13 0.183

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 52.92 0.325 13.00
2 122 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 53.38 0.171 11.00
3 31 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 55.34 0.183 8.00
4 188 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 55.45 0.309 7.00
5 26 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 55.70 0.214 6.00
209 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 13:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 55.76 0.170 5.00
2 83 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.87 0.178 4.00
3 153 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 56.46 0.200 3.00
4 196 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 57.20 0.189 1.00
5 7 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 58.04 0.185
77 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 15.5.2022 - 13:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 56.76 0.234 2.00
2 199 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 58.13 0.265
MB 146 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 58.61 0.404
4 36 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 59.71 0.182
165 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ 16.8 -0.140
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 52.92 0.325 13.00
2 122 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 53.38 0.171 11.00
3 31 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 55.34 0.183 8.00
4 188 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 55.45 0.309 7.00
5 26 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 55.70 0.214 6.00
6 82 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 55.76 0.170 5.00
7 83 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.87 0.178 4.00
8 153 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 56.46 0.200 3.00
9 93 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 56.76 0.234 2.00
10 196 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 57.20 0.189 1.00
11 7 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 58.04 0.185
12 199 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 58.13 0.265
13 146 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 58.61 0.404
14 36 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 59.71 0.182
209 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
77 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 DNS
165 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ 16.8 -0.140

800 m - Muži

(ne, 15.5.2022 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 196 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 1:50.33 11.00
2 92 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 1:51.42 9.00
3 230 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 1:51.47 8.00
4 197 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 1:52.56 7.00
5 178 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 1:52.81 6.00
MB 72 Andrej MitašíkAndrej Mitašík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 1:53.02
7 3 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 1:53.04 5.00
8 125 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 1:54.22 4.00
9 137 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 1:55.17 3.00
10 126 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 1:55.64 2.00
11 37 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 1:55.80 1.00
12 103 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 1:55.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400178Tesař Jan (OLYPR)57.10
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 2:07.21 11.00
2 20 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 2:07.62 9.00
3 126 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 2:08.04 8.00
4 15 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 2:08.91 7.00
5 93 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 2:09.49 6.00
6 155 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:09.68 5.00
7 77 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 SB 2:10.30 4.00
8 150 Jana MatějkováJana Matějková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 2:10.70 3.00
9 84 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 2:10.83 2.00
10 199 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 2:16.42 1.00
11 45 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 2:22.70
209 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40020Mäki Kristiina (OLYPR)1:05.67
60093Ficenec Kimberley (DUKPR)1:37.42
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 15.5.2022 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 179 Filip SasínekFilip Sasínek 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 NL 3:38.44 13.00
2 217 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 3:38.71 11.00
3 2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 PB 3:39.47 10.00
4 214 Nico BokettaNico Boketta 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 3:40.84 9.00
5 47 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 3:43.15 6.00
6 202 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 SB 3:46.67 5.00
7 54 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 3:47.64 4.00
MB Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 3:51.16
9 102 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 3:53.12 3.00
10 191 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 3:57.58 2.00
11 44 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 3:59.84 1.00
12 99 Roman PazderaRoman Pazdera 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 4:05.45
13 125 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 4:10.33
207 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400179Sasínek Filip (OLYPR)57.68
800179Sasínek Filip (OLYPR)1:58.08
1200179Sasínek Filip (OLYPR)2:56.72
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17 NL 4:18.68 11.00
2 124 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 PB 4:22.44 9.00
3 202 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 PB 4:24.22 8.00
4 25 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 SB 4:25.56 7.00
5 126 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 4:26.62 6.00
6 78 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 SB 4:27.36 5.00
7 195 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 4:27.53 4.00
MB 76 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 4:28.11
9 15 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 SB 4:29.88 3.00
10 181 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 4:35.76 2.00
11 143 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 4:42.48 1.00
12 104 Markéta BárdošMarkéta Bárdoš 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 4:44.21
13 86 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 4:50.72
14 205 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 4:55.17
194 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 DNF
155 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 DNF
150 Jana MatějkováJana Matějková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400194Málková Anna (USKPR)1:10.09
800194Málková Anna (USKPR)2:20.97
120022Mezuliáníková Diana (OLYPR)3:33.17
Celkem 17 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 15.5.2022 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 14:25.20 11.00
2 207 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 SB 14:32.66 9.00
3 99 Roman PazderaRoman Pazdera 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 14:38.55 8.00
4 39 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 14:43.07 7.00
5 7 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 14:53.05 6.00
6 231 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 15:02.88 5.00
7 67 Marek KalousMarek Kalous 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 15:09.87 4.00
8 82 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 15:12.98 3.00
9 194 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 15:23.16 2.00
10 93 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 15:36.12 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100039Chwistek Lukáš (VITKO)2:54.00
200039Chwistek Lukáš (VITKO)5:52.01
300095Hřebačka Matěj (HVEPA)8:49.42
400095Hřebačka Matěj (HVEPA)11:41.77
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 124 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 NL 16:37.12 11.00
2 86 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 17:27.25 9.00
3 104 Markéta BárdošMarkéta Bárdoš 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 17:33.47 8.00
4 143 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 17:36.77 7.00
5 79 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 17:39.58 6.00
6 17 Alena TylšováAlena Tylšová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 18:46.66 5.00
7 10 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 19:32.74 4.00
8 158 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 20:27.76 3.00
9 38 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 PB 20:29.17 2.00
10 130 Nelly BugárováNelly Bugárová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 23:19.89 1.00
MB 999 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000999Gieselová Iva (SUMPE)3:23.38
2000999Gieselová Iva (SUMPE)6:41.45
3000124Hrochová Tereza (SKPLZ)10:01.97
4000124Hrochová Tereza (SKPLZ)13:21.22
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 12:40) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 13.26 0.157 13.00
2 112 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 13.34 0.199 11.00
3 186 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 13.45 0.167 9.50
4 206 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 13.52 0.151 5.00
5 114 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 13.64 0.147 4.00
6 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 13.77 0.177 3.00
7 140 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 13.79 0.181 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 12:41) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 13.45 0.129 9.50
2 1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 13.48 0.150 8.00
3 62 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 13.85 0.163 1.00
4 197 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 14.12 0.173
5 74 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.41 0.167
6 33 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 14.86 0.205
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 13.26 0.157 13.00
2 112 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 13.34 0.199 11.00
3 208 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 13.45 0.129 9.50
4 186 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 13.45 0.167 9.50
5 1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 13.48 0.150 8.00
6 206 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 13.52 0.151 5.00
7 114 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 13.64 0.147 4.00
8 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 13.77 0.177 3.00
9 140 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 13.79 0.181 2.00
10 62 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 13.85 0.163 1.00
11 197 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 14.12 0.173
12 74 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.41 0.167
13 33 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 14.86 0.205

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 12:55) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 13.86 0.140 13.00
2 190 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 14.19 0.165 9.00
3 31 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 14.43 0.149 8.00
4 18 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 14.69 0.134 7.00
5 203 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 16.05 0.164 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 12:56) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 14.74 0.166 6.00
2 51 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 15.07 0.141 5.00
3 24 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 15.85 0.161 4.00
4 9 Jiří KadlaJiří Kadla 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 16.15 0.165 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 13.86 0.140 13.00
2 190 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 14.19 0.165 9.00
3 31 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 14.43 0.149 8.00
4 18 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 14.69 0.134 7.00
5 158 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 14.74 0.166 6.00
6 51 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 15.07 0.141 5.00
7 24 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 15.85 0.161 4.00
8 203 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 16.05 0.164 3.00
9 9 Jiří KadlaJiří Kadla 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 16.15 0.165 2.00

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 49.97 0.175 13.00
2 224 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 50.14 0.179 11.00
MB Martin KučeraMartin Kučera 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 50.22 0.310
4 31 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 50.98 0.246 10.00
5 100 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 51.39 0.156 9.00
6 38 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 53.94 0.154 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 15:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 52.35 0.174 6.00
2 226 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 52.41 0.185 5.00
3 129 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 54.12 0.201 3.00
4 130 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 57.48 0.199 2.00
5 203 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 59.83 0.219 1.00
6 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 49.97 0.175 13.00
2 224 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 50.14 0.179 11.00
3 Martin KučeraMartin Kučera 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 50.22 0.310
4 31 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 50.98 0.246 10.00
5 100 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 51.39 0.156 9.00
6 160 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 52.35 0.174 6.00
7 226 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 52.41 0.185 5.00
8 38 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 53.94 0.154 4.00
9 129 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 54.12 0.201 3.00
10 130 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 57.48 0.199 2.00
11 203 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 59.83 0.219 1.00
6 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 56.83 0.147 13.00
2 1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 58.77 0.360 9.00
3 183 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 59.67 0.186 8.00
4 62 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 60.21 0.152 7.00
5 123 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 60.63 0.244 6.00
6 120 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 62.04 0.191 5.00
7 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 63.86 0.195 4.00
8 151 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 64.16 0.264 3.00
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži

(ne, 15.5.2022 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 195 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 NL 08:44.63 13.00
2 220 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 SB 08:48.20 11.00
3 36 Peter ĎuricaPeter Ďurica 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 PB 09:06.66 8.00
MB Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 09:06.97
5 66 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 09:26.50 7.00
6 184 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 09:27.58 6.00
7 128 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 09:32.14 5.00
8 97 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 09:55.84 4.00
9 61 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 10:02.77 3.00
10 101 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 10:03.02 2.00
11 22 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 10:15.68 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000220Kovář Jáchym (DUKPR)2:48.23
2000220Kovář Jáchym (DUKPR)5:46.06
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 SB 10:11.08 11.00
2 194 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 10:21.89 9.00
3 29 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 10:24.92 8.00
MB Viktoriya DutkevichViktoriya Dutkevich 97 UkraineUkraine 9 PB 10:31.16
5 13 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 10:59.02 7.00
6 162 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 11:02.15 6.00
7 43 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 11:03.42 5.00
8 205 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 11:13.24 4.00
9 161 Lucie VikartovskáLucie Vikartovská 87 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 11:17.74 3.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100075Novotná Tereza (AKOLY)3:20.87
200075Novotná Tereza (AKOLY)6:47.07
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Ondráček J., Bujna Š., Plaček T., Tuček M. A - Ondráček J., Bujna Š., Plaček T., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 41.50 0.185 11.00
2 Kovalenko S., Desenský M., Šebík L., Janský M. Kovalenko S., Desenský M., Šebík L., Janský M. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 41.53 0.264 9.00
3 Koška M., Krenek P., Macík O., Veselý J. Koška M., Krenek P., Macík O., Veselý J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 41.88 0.183 8.00
4 A - Míka O., Rež J., Majerčák J., Kubeš J. A - Míka O., Rež J., Majerčák J., Kubeš J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 42.14 0.156 7.00
5 Majer T., Krsek M., Lehar D., Dvořák T. Majer T., Krsek M., Lehar D., Dvořák T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 43.04 0.197 6.00
6 Baluch M., Husek M., Vojtek J., Hübner K. Baluch M., Husek M., Vojtek J., Hübner K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.47 0.185 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valášek J., Drahota J., Ornst M., Komárek V. Valášek J., Drahota J., Ornst M., Komárek V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.35 0.135 5.00
2 B - Kabyš D., Haidelmeier M., Kadla J., Ekl Š. B - Kabyš D., Haidelmeier M., Kadla J., Ekl Š. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.53 0.164 3.00
3 B - Stráský V., Eliáš M., Valehrach K., Dittrich F. B - Stráský V., Eliáš M., Valehrach K., Dittrich F. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 44.79 0.198 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Ondráček J., Bujna Š., Plaček T., Tuček M. A - Ondráček J., Bujna Š., Plaček T., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 41.50 0.185 11.00
2 Kovalenko S., Desenský M., Šebík L., Janský M. Kovalenko S., Desenský M., Šebík L., Janský M. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 41.53 0.264 9.00
3 Koška M., Krenek P., Macík O., Veselý J. Koška M., Krenek P., Macík O., Veselý J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 41.88 0.183 8.00
4 A - Míka O., Rež J., Majerčák J., Kubeš J. A - Míka O., Rež J., Majerčák J., Kubeš J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 42.14 0.156 7.00
5 Majer T., Krsek M., Lehar D., Dvořák T. Majer T., Krsek M., Lehar D., Dvořák T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 43.04 0.197 6.00
6 Valášek J., Drahota J., Ornst M., Komárek V. Valášek J., Drahota J., Ornst M., Komárek V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.35 0.135 5.00
7 Baluch M., Husek M., Vojtek J., Hübner K. Baluch M., Husek M., Vojtek J., Hübner K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.47 0.185 4.00
8 B - Kabyš D., Haidelmeier M., Kadla J., Ekl Š. B - Kabyš D., Haidelmeier M., Kadla J., Ekl Š. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.53 0.164 3.00
9 B - Stráský V., Eliáš M., Valehrach K., Dittrich F. B - Stráský V., Eliáš M., Valehrach K., Dittrich F. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 44.79 0.198 2.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Seidlová K., Pírková M., Hofmanová M., Vondrová L. A - Seidlová K., Pírková M., Hofmanová M., Vondrová L. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 45.31 0.167 13.00
2 Maštalířová E., Vokálová T., Šínová T., Jíchová N. Maštalířová E., Vokálová T., Šínová T., Jíchová N. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.56 0.153 11.00
3 Šmilauerová K., Staňková K., Šplechtnová B., Muzikantová P. Šmilauerová K., Staňková K., Šplechtnová B., Muzikantová P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.43 0.187 7.00
4 Petržilková T., Suchá L., Jánská V., Volná D. Petržilková T., Suchá L., Jánská V., Volná D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.63 0.325 6.00
5 A - Zabloudilová A., Hutárková V., Blažková H., Kučerová M. A - Zabloudilová A., Hutárková V., Blažková H., Kučerová M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 47.72 0.197 5.00
6 A - Vlková T., Lamačová T., Bisová N., Somrová Š. A - Vlková T., Lamačová T., Bisová N., Somrová Š. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.93 0.205 3.00
7 Tobolová G., Borová H., Sklenářová T., Pisková L. Tobolová G., Borová H., Sklenářová T., Pisková L. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 49.07 0.169 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Štolová M., Turnerová N., Holubářová V., Kožuškaničová N. B - Štolová M., Turnerová N., Holubářová V., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 47.25 0.183 8.00
2 B - Šímová V., Hromadníková T., Kaliašová S., Takácsová S. B - Šímová V., Hromadníková T., Kaliašová S., Takácsová S. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 48.85 0.195 4.00
3 B - Chocholová D., Havlová A., Dvořáková K., Pöschlová N. B - Chocholová D., Havlová A., Dvořáková K., Pöschlová N. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.48 0.197 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Seidlová K., Pírková M., Hofmanová M., Vondrová L. A - Seidlová K., Pírková M., Hofmanová M., Vondrová L. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 45.31 0.167 13.00
2 Maštalířová E., Vokálová T., Šínová T., Jíchová N. Maštalířová E., Vokálová T., Šínová T., Jíchová N. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.56 0.153 11.00
3 B - Štolová M., Turnerová N., Holubářová V., Kožuškaničová N. B - Štolová M., Turnerová N., Holubářová V., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 47.25 0.183 8.00
4 Šmilauerová K., Staňková K., Šplechtnová B., Muzikantová P. Šmilauerová K., Staňková K., Šplechtnová B., Muzikantová P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.43 0.187 7.00
5 Petržilková T., Suchá L., Jánská V., Volná D. Petržilková T., Suchá L., Jánská V., Volná D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.63 0.325 6.00
6 A - Zabloudilová A., Hutárková V., Blažková H., Kučerová M. A - Zabloudilová A., Hutárková V., Blažková H., Kučerová M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 47.72 0.197 5.00
7 B - Šímová V., Hromadníková T., Kaliašová S., Takácsová S. B - Šímová V., Hromadníková T., Kaliašová S., Takácsová S. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 48.85 0.195 4.00
8 A - Vlková T., Lamačová T., Bisová N., Somrová Š. A - Vlková T., Lamačová T., Bisová N., Somrová Š. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.93 0.205 3.00
9 Tobolová G., Borová H., Sklenářová T., Pisková L. Tobolová G., Borová H., Sklenářová T., Pisková L. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 49.07 0.169 2.00
10 B - Chocholová D., Havlová A., Dvořáková K., Pöschlová N. B - Chocholová D., Havlová A., Dvořáková K., Pöschlová N. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.48 0.197 1.00

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2022 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kotyza D. A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kotyza D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:13.60 0.219 13.00
2 Krsek M., Majer T., Ullman J., Lehar D. Krsek M., Majer T., Ullman J., Lehar D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:13.82 0.194 11.00
3 227 Veselý J., Saleh H., Pešta B., Polák J. Veselý J., Saleh H., Pešta B., Polák J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:13.92 0.202 10.00
4 Majerčák J., Kabyš D., Ekl Š., Haidelmeier M. Majerčák J., Kabyš D., Ekl Š., Haidelmeier M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:14.89 0.336 9.00
5 Skýpala T., Duchan K., Přibyl L., Růžička M. Skýpala T., Duchan K., Přibyl L., Růžička M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:20.86 0.185 6.00
6 A - Bix D., Ščibráni M., Symerský L., Husek M. A - Bix D., Ščibráni M., Symerský L., Husek M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:23.89 0.167 5.00
7 Dudycha J., Smolka A., Pazdera R., Šťovíček M. Dudycha J., Smolka A., Pazdera R., Šťovíček M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:32.27 0.158 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2022 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Eliáš M., Zajíc M., Foller D., Stráský V. B - Eliáš M., Zajíc M., Foller D., Stráský V. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:30.22 0.187 4.00
2 B - Hübner K., Ďurica P., Salamon L., Chwistek L. B - Hübner K., Ďurica P., Salamon L., Chwistek L. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:30.69 0.213 3.00
3 C - Homoláč J., Rosa O., Švejnoha J., Juránek M. C - Homoláč J., Rosa O., Švejnoha J., Juránek M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:50.90 0.207 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kotyza D. A - Tuček M., Plaček T., Vystrk T., Kotyza D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:13.60 0.219 13.00
2 Krsek M., Majer T., Ullman J., Lehar D. Krsek M., Majer T., Ullman J., Lehar D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:13.82 0.194 11.00
3 227 Veselý J., Saleh H., Pešta B., Polák J. Veselý J., Saleh H., Pešta B., Polák J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:13.92 0.202 10.00
4 Majerčák J., Kabyš D., Ekl Š., Haidelmeier M. Majerčák J., Kabyš D., Ekl Š., Haidelmeier M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:14.89 0.336 9.00
5 Skýpala T., Duchan K., Přibyl L., Růžička M. Skýpala T., Duchan K., Přibyl L., Růžička M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:20.86 0.185 6.00
6 A - Bix D., Ščibráni M., Symerský L., Husek M. A - Bix D., Ščibráni M., Symerský L., Husek M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:23.89 0.167 5.00
7 B - Eliáš M., Zajíc M., Foller D., Stráský V. B - Eliáš M., Zajíc M., Foller D., Stráský V. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:30.22 0.187 4.00
8 B - Hübner K., Ďurica P., Salamon L., Chwistek L. B - Hübner K., Ďurica P., Salamon L., Chwistek L. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:30.69 0.213 3.00
9 Dudycha J., Smolka A., Pazdera R., Šťovíček M. Dudycha J., Smolka A., Pazdera R., Šťovíček M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:32.27 0.158 2.00
10 C - Homoláč J., Rosa O., Švejnoha J., Juránek M. C - Homoláč J., Rosa O., Švejnoha J., Juránek M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:50.90 0.207 1.00

4 x 400 m - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Vondrová L., Holubářová V., Pírková M., Hofmanová M. A - Vondrová L., Holubářová V., Pírková M., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:39.20 0.158 13.00
2 Slaninová J., Kolářová Š., Cagašová A., Borová H. Slaninová J., Kolářová Š., Cagašová A., Borová H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:46.01 0.175 9.00
3 A - Šímová V., Štoudková P., Sádlová A., Hutárková V. A - Šímová V., Štoudková P., Sádlová A., Hutárková V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:46.11 0.219 8.00
4 Jonášová T., Suráková A., Majerová D., Matějková J. Jonášová T., Suráková A., Majerová D., Matějková J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:49.98 0.202 7.00
5 Šmilauerová K., Staňková K., Šplechtnová B., Mäki K. Šmilauerová K., Staňková K., Šplechtnová B., Mäki K. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 3:50.52 0.185 6.00
6 B - Mokrášová L., Petrásková V., Málková A., Cymbálová Z. B - Mokrášová L., Petrásková V., Málková A., Cymbálová Z. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:54.11 0.336 5.00
7 Bisová N., Lamačová T., Havlová A., Somrová Š. Bisová N., Lamačová T., Havlová A., Somrová Š. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:55.87 0.194 4.00
8 B - Nedvědová V., Svobodová B., Pavelková H., Novotná T. B - Nedvědová V., Svobodová B., Pavelková H., Novotná T. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:17.52 0.206 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 15.5.2022 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,85 1,90 1,95 2,00 2,05 2,08 2,11 2,14 2,17 2,20 2,23 2,26 2,28 Body
1 Majd Eddin GhazalMajd Eddin Ghazal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 11 PB 2.26 - - - - O - O XO O XO XO XXO XXX 13.00
2 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 7 NL 2.17 - - - O O O O XO O XXX 11.00
3 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 SB 2.14 - - - O O O O XXO XXX 8.00
4 Marek BahníkMarek Bahník
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 10 SB 2.14 - - O XXO O XO XXO XXO XXX 7.00
5 Lukáš BeerLukáš Beer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 8 SB 2.11 - - O O O XO XO XXX 6.00
6= Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 SB 2.00 O O O XXO XXX 4.50
6= Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 1 PB 2.00 O O O XXO XXX 4.50
8 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 SB 2.00 O O XO XXO XXX 3.00
9 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 3 SB 1.90 O O XXX 2.00
10 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 2 SB 1.90 O XO XXX 1.00
11 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 SB 1.85 O XXX
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,64 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 NL 1.80 O O O O O O XXO XXX 11.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 9 SB 1.71 - O O XO XXX 9.00
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 SB 1.71 O O XO XO XXX 8.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 SB 1.71 O O O XXO XXX 7.00
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2 PB 1.71 O O XO XXO XXX 6.00
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 =SB 1.68 O O O XXX 5.00
7 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 SB 1.68 XO O XO XXX 4.00
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 SB 1.64 O O XXX 3.00
9 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 SB 1.64 O XXO XXX 2.00
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 15.5.2022 - 10:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,35 4,55 4,75 4,95 5,10 5,15 5,20 5,25 Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 SB 5.10 - - O O O - - XXX 11.00
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6 SB 5.10 - - - XXO O - - XXX 9.00
3 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 SB 5.10 - - - O XO - - XXX 8.00
4 Jan ŠvecJan Švec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 SB 4.75 - O O XXX 7.00
5= Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 =PB 4.55 O O XXX 6.00
MB David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 5 SB 4.55 - O XXX
7 Jiří KadlaJiří Kadla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2 SB 4.55 XXO XO XXX 5.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,05 3,25 3,45 3,65 3,85 3,95 4,05 4,15 4,20 4,25 4,30 4,35 4,40 4,45 4,51 4,55 Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 NL 4.51 - - - - - - XO - - O - XXO - XXO XO r 13.00
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 9 SB 4.25 - - - - O O O O - O XXX 11.00
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10 SB 4.20 - - - - O - O O XO - XXX 10.00
4 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 6 SB 3.95 - - O O - O XXX 7.00
5 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 SB 3.85 - - - O XXO XXX 6.00
6 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 SB 3.65 - O O O XXX 5.00
7 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 SB 3.65 - - O XXO XXX 4.00
MB Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 SB 3.45 - O O XXX
9 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 SB 3.45 O XO XO XXX 3.00
10 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 PB 3.25 O O XXX 2.00
11 Denisa PeričováDenisa Peričová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2 SB 3.05 XO XXX 1.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 15.5.2022 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 15 NL 7.61 -0.9 m/s 7.45  0,20 X 7.61  -0,90 7.61 5.05  -1,00 - - 13.00
2 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 5 SB 7.16 -0.7 m/s 6.94  -0,20 6.87  -1,10 6.73  -0,10 6.94 6.74  -0,70 7.16  -0,70 7.02  -1,00 9.00
3 Adam HriňAdam Hriň
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 6 SB 7.15 -0.5 m/s 7.13  0,60 X X 7.13 X 7.02  -0,50 7.15  -0,50 8.00
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4 SB 7.14 -0.8 m/s 6.82  0,10 6.85  -0,80 7.14  -0,80 7.14 X - - 7.00
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 SB 7.13 -0.3 m/s 7.13  -0,30 6.89  -1,20 - 7.13 - - - 6.00
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 9 SB 7.11 -0.8 m/s 6.88  -1,20 7.11  -0,80 X 7.11 6.99  -0,40 6.75  -1,20 X 5.00
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 13 SB 7.08 -0.1 m/s 6.85  0,20 X X 6.85 X X 7.08  -0,10 4.00
MB Igor GoncharIgor Gonchar
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 7 PB 6.95 -0.3 m/s 6.83  -0,80 6.82  0,70 6.95  -0,30 6.95
9 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 14 SB 6.81 -0.6 m/s 6.56  -0,50 6.66  -1,40 6.74  0,30 6.74 5.00  0,40 6.44  -1,20 6.81  -0,60 3.00
10 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 2 SB 6.68 -0.5 m/s 6.37 6.40  0,30 6.68  -0,50 6.68 2.00
11 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 10 SB 6.66 +1.2 m/s 6.66  1,20 X 6.42  -1,30 6.66 1.00
12 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 SB 6.58 -0.4 m/s X X 6.58  -0,40 6.58
13 David KřivanDavid Křivan
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 6.50 6.50 X X 6.50
14 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3 SB 5.83 -2.1 m/s X X 5.83  -2,10 5.83
Dan KováčDan Kováč
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 8 DNS
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 10:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
92 12 NL 6.26 +0.3 m/s X 6.26  0,30 X 6.26 X X - 11.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5 PB 6.22 +0.1 m/s X X 6.22  0,10 6.22 X 5.50  -0,50 6.13  0,70 9.00
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 11 SB 6.13 -1.5 m/s X 6.05  -0,50 6.13  -1,50 6.13 X X 6.00 8.00
4 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 13 SB 5.98 -1.1 m/s 5.96  -0,70 5.98  -1,10 5.98  1,20 5.98 5.79 5.85  0,70 X 7.00
5 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 14 SB 5.98 -1.0 m/s 5.98  -1,00 5.94  -1,60 5.88  0,60 5.98 5.96  -0,80 X 5.81  0,40 6.00
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 SB 5.85 -0.4 m/s 5.85  -0,10 5.83  -0,30 5.71  0,10 5.85 5.85  -0,40 5.77  0,20 X 5.00
7 Daniela VolnáDaniela Volná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 SB 5.83 -0.9 m/s 5.83  -0,90 5.61  -1,30 5.71  0,20 5.83 X 5.65  1,00 5.53  0,50 4.00
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 SB 5.78 -0.5 m/s X 5.66  0,20 5.78  -0,50 5.78 5.68  1,10 5.64  0,70 X 3.00
9 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 5.70 +0.7 m/s 5.70  0,70 5.57  0,30 X 5.70 2.00
10 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 2 SB 5.67 -0.3 m/s 5.45 5.47  0,20 5.67  -0,30 5.67 1.00
11 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 SB 5.58 5.58 5.49  -0,30 5.43  0,10 5.58
12 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 4 SB 5.58 +0.7 m/s 5.58  0,70 5.47 X 5.58
13 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 5.57 5.57 X 4.37  -0,30 5.57
14 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 7 SB 5.41 -0.6 m/s X 5.41  -0,60 5.10  -1,00 5.41
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 15 NM X X X -
Celkem 15 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 15.5.2022 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 6 NL 15.59 -1.6 m/s 15.02 X 15.20  0,90 15.20 15.59  -1,60 - - 11.00
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 8 SB 15.23 -0.3 m/s 14.60  -0,20 14.96  -1,40 15.23  -0,30 15.23 15.15  -0,60 X X 9.00
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 SB 15.20 +0.8 m/s 14.67  -1,10 14.83  -0,40 15.20  0,80 15.20 X X X 8.00
4 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 5 SB 14.85 -0.1 m/s 14.61  0,50 X 14.85  -0,10 14.85 X X 14.78  1,40 7.00
5 Denis HlaváčDenis Hlaváč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 PB 14.41 -0.6 m/s 13.52  0,60 X 14.10  1,40 14.10 13.53  -1,80 X 14.41  -0,60 6.00
6 Martin VeselýMartin Veselý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 SB 14.25 -0.5 m/s 14.10  -0,70 14.05  -0,30 X 14.10 14.06  -0,40 - 14.25  -0,50 5.00
7 Adam HriňAdam Hriň
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 3 SB 14.07 -0.2 m/s X 13.67  -0,80 13.97  0,30 13.97 13.61  -0,50 14.07  -0,20 13.88  0,60 4.00
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 SB 14.05 -1.8 m/s 13.29  0,50 13.49 13.67  0,90 13.67 13.94  -0,70 14.05  -1,80 13.90  -0,50 3.00
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 NL 13.46 -0.7 m/s 13.11 X 12.93  0,60 13.11 13.46  -0,70 X X 13.00
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 SB 13.17 -0.1 m/s X 13.17  -0,10 13.00  -0,20 13.17 X X X 9.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 SB 12.61 -0.5 m/s 12.21  -1,90 12.61  -0,50 X 12.61 12.54  -1,20 X 12.35  0,20 8.00
4 Helena JiranováHelena Jiranová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 1 PB 12.35 -1.0 m/s 11.96  -1,50 11.82  -1,10 11.69  -1,00 11.96 11.88  -1,50 12.35  -1,00 12.18  0,10 7.00
MB Zuzana ĎurkechovaZuzana Ďurkechova
SlovakiaSlovakia
97 8 SB 12.34 +0.2 m/s X 12.31  0,50 12.34  0,20 12.34
6 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 SB 12.18 -0.6 m/s X 11.94  -0,40 12.13  -0,20 12.13 X X 12.18  -0,60 6.00
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 4 SB 12.04 -0.1 m/s 11.97  -0,90 11.83  0,70 11.95  -0,60 11.97 X 12.04  -0,10 11.88  0,80 5.00
8 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 2 SB 11.95 -1.5 m/s 11.95  -1,50 11.74  -0,60 X 11.95 X X X 4.00
9 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 11.78 -1.0 m/s 11.78  -1,00 X X 11.78 - 11.72  -0,90 11.63  0,20 3.00
10 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 6 SB 11.69 -0.7 m/s X 11.69  -0,70 X 11.69 2.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 15:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 14 PB 15.39 13.86 14.37 15.23 15.23 15.39 15.07 X 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 15.28 14.38 X 14.51 14.51 15.28 X X 9.00
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
97 12 SB 13.64 11.92 13.40 13.64 13.64 X 13.25 - 8.00
4 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 13 SB 13.58 12.73 13.36 13.46 13.46 X 13.58 13.54 7.00
5 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 8 SB 13.47 12.33 13.01 13.28 13.28 13.47 12.98 13.02 6.00
6 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 SB 13.09 13.09 X 12.84 13.09 12.68 X 12.43 5.00
7 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11 SB 13.00 12.59 12.54 X 12.59 12.94 13.00 12.76 4.00
8 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
93 4 PB 12.40 11.42 12.40 11.29 12.40 X 12.03 X 3.00
9 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3 PB 12.31 11.35 12.31 11.50 12.31 2.00
10 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 9 SB 12.05 X 11.71 12.05 12.05 1.00
11 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 7 SB 11.75 11.75 X X 11.75
12 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 PB 11.20 09.93 X 11.20 11.20
13 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 2 SB 10.53 - 10.53 X 10.53
Natálie VálekováNatálie Váleková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 5 NM X X X -
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 15.5.2022 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10 NL 17.52 17.52 X X 17.52 X 13.83 X 11.00
2 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7 PB 16.43 X 15.47 16.13 16.13 15.98 X 16.43 9.00
3 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 8 SB 15.93 15.16 15.56 15.93 15.93 15.29 X 14.03 8.00
4 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11 15.67 15.25 X X 15.25 X 15.67 X 7.00
5 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 9 SB 15.43 15.43 X 15.42 15.43 X 15.43 15.10 6.00
6 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 PB 15.40 15.30 X X 15.30 X 15.39 15.40 5.00
7 Petr ProcházkaPetr Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 14.48 14.48 - - 14.48 - - - 4.00
8 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 6 SB 13.89 13.83 X 13.18 13.83 12.99 13.89 X 3.00
9 Tomáš OttTomáš Ott
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 13.60 12.91 13.60 X 13.60 2.00
10 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1 SB 12.81 12.19 X 12.81 12.81 1.00
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 5 DNS
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 13 52.92 52.51 X 51.39 52.51 X X 52.92 13.00
2 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 12 SB 49.11 49.11 X X 49.11 44.46 46.58 43.55 9.00
3 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 SB 45.50 X 45.50 X 45.50 X 44.33 X 8.00
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 9 SB 44.38 43.99 44.38 X 44.38 X 41.10 43.94 7.00
5 Klára KlonováKlára Klonová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 7 PB 44.17 X X 44.17 44.17 X 42.77 X 6.00
6 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 8 SB 43.87 43.87 X X 43.87 X X X 5.00
7 Adéla KorečkováAdéla Korečková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
97 6 SB 40.80 40.80 X X 40.80 - - - 4.00
MB Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 11 SB 40.60 X 40.60 39.75 40.60
9 Natálie VálekováNatálie Váleková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1 PB 39.19 X 36.02 37.83 37.83 39.19 X X 3.00
10 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 5 SB 37.40 33.86 36.36 37.40 37.40 2.00
11 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
93 3 SB 36.32 X 34.90 36.32 36.32 1.00
12 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 4 35.27 33.34 35.27 35.02 35.27
13 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 PB 33.57 33.57 31.76 X 33.57
Celkem 13 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 15.5.2022 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 13 NL 62.59 62.59 X 61.68 62.59 X 62.41 60.79 13.00
2 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10 PB 57.70 56.48 X 57.70 57.70 X 56.62 X 11.00
3 Petr ProcházkaPetr Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 9 PB 56.43 55.32 X 54.31 55.32 56.43 X X 8.00
4 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 SB 55.70 54.02 53.20 54.63 54.63 55.70 54.91 X 7.00
5 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 12 51.51 51.51 X X 51.51 X X X 6.00
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 7 SB 50.66 50.01 48.89 49.12 50.01 X 49.44 50.66 5.00
7 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 11 SB 50.13 48.84 X X 48.84 X 50.13 50.01 4.00
8 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 SB 48.37 X 48.37 X 48.37 X X X 3.00
9 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 SB 39.45 38.12 X 39.45 39.45 2.00
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1 39.03 X X 39.03 39.03 1.00
11 Tomáš OttTomáš Ott
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 2 38.26 X X 38.26 38.26
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 3 DNS
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 5 DNS
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 12:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 9 NL 65.22 63.16 X 64.34 64.34 X 65.22 X 13.00
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
97 11 63.50 57.87 59.61 61.37 61.37 58.20 59.83 63.50 11.00
3 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 12 SB 62.83 59.84 X 62.83 62.83 X 61.26 X 10.00
4 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 60.15 59.38 60.15 X 60.15 X X 60.02 7.00
5 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 SB 59.76 54.97 X 58.73 58.73 57.44 59.22 59.76 6.00
6 Vendula HolečkováVendula Holečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 SB 52.93 49.47 47.68 46.79 49.47 51.85 52.93 X 5.00
7 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
93 6 SB 52.09 X 50.21 X 50.21 52.09 X 48.81 4.00
8 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3 47.94 47.38 47.94 47.63 47.94 - X - 3.00
9 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4 46.21 45.33 46.21 45.92 46.21 2.00
10 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 SB 45.02 45.02 X X 45.02 1.00
Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 10 NM X X X -
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 NM X X X -
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 15.5.2022 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Volodymyr MyslyvchukVolodymyr Myslyvchuk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 10 71.14 70.63 70.58 70.05 70.63 71.14 69.80 70.43 13.00
2 Patrik HájekPatrik Hájek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11 70.97 70.97 69.23 68.43 70.97 69.19 67.33 68.26 11.00
3 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 8 63.98 X 60.22 63.80 63.80 X X 63.98 8.00
4 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 9 SB 59.19 58.55 59.19 X 59.19 - - - 7.00
5 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5 59.00 59.00 58.49 X 59.00 X X 58.10 6.00
6 Tomáš OttTomáš Ott
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 6 57.46 56.88 57.46 X 57.46 X X X 5.00
7 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 SB 56.77 53.40 X 56.05 56.05 55.43 56.77 56.55 4.00
8 Nick VránekNick Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 PB 55.66 55.66 53.02 53.45 55.66 53.28 X 54.10 3.00
9 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 2 SB 38.44 38.44 X X 38.44 2.00
10 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 1 SB 34.79 34.14 34.79 - 34.79 1.00
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 7 NM X X X -
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 9 55.60 51.48 X 55.48 55.48 55.60 52.15 54.15 13.00
2 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 10 54.09 52.49 53.02 46.99 53.02 51.14 47.85 54.09 11.00
3 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 52.38 47.43 46.85 X 47.43 47.25 47.15 52.38 8.00
4 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 7 47.55 43.19 X 43.44 43.44 47.55 46.11 45.67 7.00
5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 43.66 43.66 38.35 X 43.66 X - X 6.00
6 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 41.91 36.12 37.17 41.91 41.91 35.55 39.96 38.67 5.00
7 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 PB 41.34 40.64 X 41.34 41.34 X 39.11 40.36 4.00
8 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 5 40.88 40.88 X X 40.88 40.47 38.45 X 3.00
9 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 1 SB 36.08 35.24 36.08 34.74 36.08 2.00
10 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2 SB 28.39 28.38 28.39 X 28.39 1.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 15.5.2022 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KubinecJakub Kubinec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
98 2 PB 76.33 75.40 X 74.12 75.40 X 76.33 X 13.00
MB Maxmilián SlezákMaxmilián Slezák
SlovakiaSlovakia
96 12 SB 73.08 68.81 69.94 73.08 73.08
3 Martin KonečnýMartin Konečný
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
97 13 71.19 71.19 X X 71.19 X 69.01 X 9.00
4 Martin FlorianMartin Florian
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 11 68.81 67.05 X X 67.05 X 68.81 X 8.00
5 Kryštof KozačKryštof Kozač
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 10 SB 68.50 68.50 X X 68.50 X X 68.29 7.00
6 Petr HronPetr Hron
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 63.37 X 61.62 59.38 61.62 62.85 X 63.37 6.00
7 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 PB 61.21 57.99 58.29 59.81 59.81 61.21 58.74 X 5.00
8 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 8 SB 59.44 59.44 56.04 58.71 59.44 X - - 4.00
9 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 SB 50.06 45.88 50.06 48.78 50.06 43.42 - - 3.00
10 Jiří KučeraJiří Kučera
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 9 SB 46.18 46.18 44.74 44.76 46.18 2.00
11 Pankrác BoháčPankrác Boháč
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1 PB 45.44 43.80 45.02 45.44 45.44 1.00
12 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4 SB 40.86 40.86 - - 40.86
13 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 SB 35.13 35.13 - - 35.13
Celkem 13 závodníků

10 km chůze - Muži

(ne, 15.5.2022 - 20:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
40 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5
MB 16 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6
Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11
Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7
52 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8
66 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13
Celkem 7 závodníků

10 km chůze - Ženy

(ne, 15.5.2022 - 20:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
64 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13
63 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11
180 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5
38 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8
135 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7
128 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6
130 Nelly BugárováNelly Bugárová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00222.00 0
2 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00200.50 21
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 00147.00 75
4 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 00143.00 79
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00140.00 82
6 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 00123.00 99
7 VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 00119.50 102
8 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00050.00 172
Poznámky:
Stav po: kladivo 7,26kg, tyč, 5000 m, 800 m, 110 m př., 100 m, 400 m, 3000 m př., 400 m př., 200 m, 1500 m, 4x100 m, 4x400 m, dálka, oštěp 800g, koule 7,26kg, výška, trojskok, disk 2kg, 10km chůze, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 00245.00 0
2 AKOLY AKOLY AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 00194.00 51
3 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 00193.00 52
4 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00163.00 82
5 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 00144.00 101
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00121.00 124
7 VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 00095.00 150
Poznámky:
Stav po: dálka, oštěp 600g, 5000 m, 800 m, 100 m př., 100 m, 400 m, 3000 m př., 400 m př., 200 m, 1500 m, 4x100 m, 4x400 m, výška, kladivo 4kg, trojskok, disk 1kg, tyč, koule 4kg, 10km chůze, 100 m př., 400 m, 400 m, 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 7 závodníků