Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo chůze pro I. a II. ligu mužů a žen, KP Královéhradeckého kraje všech kategorií, 12.ročník chodeckého závodu "Točená desítka"

Nové Město nad Metují (22. 5. 2022)

chůze dráha 500 m - Ženy

(ne, 22.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:46.92
2 Magdaléna KautskáMagdaléna Kautská 13 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:27.81
3 Anna KautskáAnna Kautská 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:38.75
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 2000 m - Ml. žáci

(ne, 22.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KautskáAnna Kautská 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 15:48.45
2 Magdaléna KautskáMagdaléna Kautská 13 AC Praha 1890AC Praha 1890 17:31.12
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(ne, 22.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj VolnýMatěj Volný 08 AC PardubiceAC Pardubice 21:08.00
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(ne, 22.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 17:46.42
2 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 19:13.65
3 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 21:42.82
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 5000 m - Muži

(ne, 22.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan RízekMilan Rízek 78 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 22:54.32
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23:09.17
3 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 23:16.31
4 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24:02.50
5 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 24:03.46
6 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24:25.15
7 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24:52.65
8 Matěj PitákMatěj Piták 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 25:46.43
9 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25:53.46
10 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26:29.51
11 Josef SmolaJosef Smola 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26:40.32
12 Pavel SuchýPavel Suchý 77 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 27:26.27
13 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29:27.67
14 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29:38.00
15 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 29:42.43
16 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 29:50.89
17 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 29:57.52
18 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 30:03.05
19 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 30:38.20
20 Pavel FišerPavel Fišer 66 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 31:47.24
21 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 31:53.80
22 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 32:46.57
23 Milan SekaninaMilan Sekanina 54 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 32:46.87
24 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32:55.87
25 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 33:20.24
26 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 33:31.63
27 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 33:42.90
28 Miloš NěmecMiloš Němec 59 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:15.88
29 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 36:14.06
30 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 36:35.00
31 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 36:42.55
32 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36:48.20
33 Jozef NejezchlebaJozef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37:37.86
34 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 37:48.55
35 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 40:44.23
36 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41:58.00
Pavel VeselýPavel Veselý 80 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 37 závodníků

chůze dráha 5000 m - Ženy

(ne, 22.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 25:43.71
2 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 25:46.50
3 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27:59.09
4 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28:08.19
5 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 28:16.11
6 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:23.43
7 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:25.98
8 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:47.84
9 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31:08.29
10 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31:10.05
11 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31:12.64
12 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 32:15.06
13 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33:17.59
14 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 33:21.69
15 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 33:53.86
16 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:26.63
17 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 34:33.91
18 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 36:20.62
Celkem 18 závodníků

chůze dráha 10000 m - Muži

(ne, 22.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43:24.33
2 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 47:04.28
3 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 50:54.57
4 Miloslav LapkaMiloslav Lapka 57 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51:25.32
5 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC Ústí nad LabemAC Ústí nad Labem 53:30.22
6 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 56:02.82
7 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 56:04.58
8 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 56:20.01
9 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 56:57.37
10 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57:41.89
11 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 58:25.36
12 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 58:49.35
13 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59:28.81
14 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 61:05.88
15 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61:14.05
16 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 63:26.34
17 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64:51.99
18 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 65:08.25
19 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 68:48.77
20 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 69:29.99
21 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 69:35.66
22 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 72:26.68
23 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 72:40.20
24 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 82:10.32
Celkem 24 závodníků

chůze dráha 10000 m - Ženy

(ne, 22.5.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57:16.48
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59:40.25
3 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 59:41.75
4 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60:01.46
5 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 61:31.29
6 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 61:58.15
7 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62:52.83
8 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 63:14.78
9 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 63:41.57
10 Veronika SmolíkováVeronika Smolíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 64:17.31
11 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 72:35.46
12 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 73:23.67
13 Nikola FurchováNikola Furchová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 74:13.58
14 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 77:10.87
Celkem 14 závodníků