Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo chůze pro I. a II. ligu mužů a žen

Brno (6. 8. 2022)

10 km chůze - Muži

(so, 6.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48:43
2 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 50:45
3 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 50:47
4 Miloslav LapkaMiloslav Lapka 57 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50:54
5 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52:03
6 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 52:07
7 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52:23
8 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52:47
9 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57:41
10 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58:04
11 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58:24
12 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 59:19
13 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 59:32
14 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 61:09
15 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 61:18
16 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 62:02
17 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62:17
18 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63:09
19 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64:47
20 Aleš PrudkýAleš Prudký 66 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 65:22
21 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 65:26
22 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 66:18
23 Pavel FišerPavel Fišer 66 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 66:21
24 Petr ŘíhaPetr Říha 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 66:40
25 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 66:49
26 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 66:52
27 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 67:41
28 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 68:13
29 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 68:22
30 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 69:28
31 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 70:22
32 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 71:23
33 Pavel VeselýPavel Veselý 80 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 76:05
34 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 76:24
35 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 77:03
36 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 78:20
37 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s. BHvězda Pardubice z.s. B 80:45
38 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 82:44
39 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolek ATJ Spartak Třebíč, spolek A 83:12
40 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 86:35
Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
MS Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 47:43
MS Dietmar HirschmuglDietmar Hirschmugl 68 TV Gleisdorf 1877TV Gleisdorf 1877 58:18
Poznámky:
Oba DQ podle TP 54.7.1
Celkem 45 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 6.8.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54:56
2 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 56:26
3 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 58:39
4 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 59:21
5 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 59:24
6 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 59:55
7 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 60:59
8 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61:32
9 Nelly BugárováNelly Bugárová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61:35
10 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 62:28
11 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 62:44
12 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 62:58
13 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 63:14
14 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 64:13
15 Tereza MrázkováTereza Mrázková 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 65:16
16 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 65:19
17 Ivana VrankováIvana Vranková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 65:21
18 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 65:46
19 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 65:53
20 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 66:18
21 Veronika SmolíkováVeronika Smolíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 67:34
22 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 67:56
23 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 69:31
24 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 72:22
25 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 73:33
26 Anna HalasováAnna Halasová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 73:36
27 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 81:15
28 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 84:21
29 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 84:52
30 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 87:02
31 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 87:06
Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
MS Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49:36
MS Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52:38
Celkem 34 závodníků