Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. halový závod

Chrudim (10. 1. 2022)

50 m - Junioři

(po, 10.1.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 06.1
2 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 06.2
Celkem 2 závodníků

50 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 06.6
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 06.7
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 06.9
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 06.4
2 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.2
3 Filip SlavíkFilip Slavík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.3
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 06.4
2 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 06.6
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 06.7
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 06.9
5 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.2
6 Filip SlavíkFilip Slavík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.3

50 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.1
2 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.4
3 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.6
4 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.0
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 06.4
2 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.2
3 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.3
4 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.4
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 10.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 06.8
2 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.2
3 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.4
4 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.7
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 10.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.0
2 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.2
3 Petr PtáčekPetr Ptáček 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.4
4 Matyas PoláčekMatyas Poláček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.0
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 10.1.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 06.9
2 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.3
3 Michal VečeřaMichal Večeřa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.8
4 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.0
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 06.4
2 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 06.8
3 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 06.9
4 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.0
5 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.1
6 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.2
6 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.2
6 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.2
9 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.3
9 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.3
11 Pavel ČernýPavel Černý 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.4
11 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.4
11 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.4
11 Petr PtáčekPetr Ptáček 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.4
15 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.6
16 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.7
17 Michal VečeřaMichal Večeřa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.8
18 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.0
18 Matyas PoláčekMatyas Poláček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.0
18 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.0

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.7
2 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.8
3 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.1
4 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
2 Ondřej KrpálekOndřej Krpálek 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.9
3 Martin HrubýMartin Hrubý 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.1
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 10.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.6
2 Antonín ŠubrtAntonín Šubrt 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.8
3 Matouš MálekMatouš Málek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.1
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 10.1.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠustrJakub Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
2 Filip ŠustrFilip Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.2
3 Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.4
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.6
2 Jan Jaroslav BenešJan Jaroslav Beneš 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.7
2 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
2 Jakub ŠustrJakub Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
5 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.8
6 Ondřej KrpálekOndřej Krpálek 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.9
7 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.1
7 Martin HrubýMartin Hrubý 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.1
9 Filip ŠustrFilip Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.2
10 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.3
11 Antonín ŠubrtAntonín Šubrt 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.8
12 Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.4
13 Matouš MálekMatouš Málek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.1

50 m - Juniorky

(po, 10.1.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.0
2 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
Celkem 2 závodníků

50 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.3
2 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.5
3 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.6
4 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.0
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.1
2 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.4
3 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.0
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.1
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.3
3 Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.4
4 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.5
5 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.6
6 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.0
6 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.0

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.0
2 Natálie HajduNatálie Hajdu 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
3 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.0
4 Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.1
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.6
2 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.6
3 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.0
4 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.1
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 10.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.1
2 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.1
3 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.2
4 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.4
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 10.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.4
2 Alena PertlíkováAlena Pertlíková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.0
3 Natálie PeškováNatálie Pešková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.1
4 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.1
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 10.1.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.6
2 Melánie StrakováMelánie Straková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.8
3 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.5
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.0
2 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.1
2 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.1
4 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.2
5 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.4
5 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.4
7 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.6
7 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.6
7 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.6
10 Natálie HajduNatálie Hajdu 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
11 Melánie StrakováMelánie Straková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.8
12 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.0
12 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.0
12 Alena PertlíkováAlena Pertlíková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.0
15 Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.1
15 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.1
15 Natálie PeškováNatálie Pešková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.1
15 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.1
19 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.5

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia BarochováMia Barochová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.8
2 Lucie BarešováLucie Barešová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.0
3 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.1
4 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.2
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JiráskováSára Jirásková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.9
2 Ema KlikarováEma Klikarová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.3
3 Matylda JiráskováMatylda Jirásková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.3
4 Ema JežkováEma Ježková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.6
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 10.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.9
2 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.2
3 Karolína KomárkováKarolína Komárková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.2
4 Nikola RemešováNikola Remešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.5
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 10.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.1
2 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.1
3 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.7
4 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.8
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 10.1.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie VrbkováSofie Vrbková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.4
2 Klaudie UlrichováKlaudie Ulrichová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
3 Jana ŠtolováJana Štolová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.8
4 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.9
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.1
2 Sofie VrbkováSofie Vrbková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.4
3 Klaudie UlrichováKlaudie Ulrichová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.7
4 Mia BarochováMia Barochová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.8
4 Jana ŠtolováJana Štolová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.8
6 Sára JiráskováSára Jirásková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.9
6 Sabina ProcházkováSabina Procházková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.9
6 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.9
9 Lucie BarešováLucie Barešová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.0
10 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.1
10 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.1
12 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.2
12 Viktorie RulíkováViktorie Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.2
12 Karolína KomárkováKarolína Komárková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.2
15 Ema KlikarováEma Klikarová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.3
15 Matylda JiráskováMatylda Jirásková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.3
17 Nikola RemešováNikola Remešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.5
18 Ema JežkováEma Ježková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.6
19 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.7
20 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.8

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(po, 10.1.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.4
2 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.4
3 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.8
4 Filip SlavíkFilip Slavík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.4
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.1
2 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.5
3 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.9
4 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.2
2 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.0
3 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.3
4 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.0
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 10.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PtáčekPetr Ptáček 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.0
2 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.8
3 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.0
4 Matyas PoláčekMatyas Poláček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 15.7
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 10.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.7
2 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.9
3 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.9
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 10.1.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.2
2 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.9
3 Michal VečeřaMichal Večeřa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.5
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 10.2
2 Petr PtáčekPetr Ptáček 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.0
3 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.1
4 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11.2
5 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.5
6 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.7
7 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.8
8 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.9
9 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.0
9 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.0
11 Jakub BártaJakub Bárta 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.3
11 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.3
13 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.9
13 František SlaninaFrantišek Slanina 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.9
13 Radek ŠtěpánRadek Štěpán 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.9
16 Lukáš KumperaLukáš Kumpera 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.0
17 Michal VečeřaMichal Večeřa 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.5
18 Matyas PoláčekMatyas Poláček 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 15.7

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.0
2 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.7
3 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.0
4 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 14.4
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.1
2 Antonín ŠubrtAntonín Šubrt 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 14.3
3 Matouš MálekMatouš Málek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 21.9
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 10.1.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠustrFilip Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.2
2 Jakub ŠustrJakub Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.6
Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 DQ
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.1
2 Filip ŠustrFilip Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.2
3 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.0
4 Jakub ŠustrJakub Šustr 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.6
5 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.7
6 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.0
7 Antonín ŠubrtAntonín Šubrt 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 14.3
8 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 14.4
9 Matouš MálekMatouš Málek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 21.9
Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 DQ

60 m překážek (0.84) - Juniorky

(po, 10.1.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.9
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(po, 10.1.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.4
2 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.3
3 Michaela MervartováMichaela Mervartová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.7
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.6
2 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.9
3 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.0
4 Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.9
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.9
2 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.3
3 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.4
4 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.5
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 10.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.5
2 Natálie PeškováNatálie Pešková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.7
3 Alena PertlíkováAlena Pertlíková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.9
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 10.1.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.2
2 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.9
3 Melánie StrakováMelánie Straková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.2
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.9
2 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.3
3 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.4
4 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.5
4 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.5
6 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.6
7 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.9
8 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.0
9 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.2
10 Natálie PeškováNatálie Pešková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.7
11 Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.9
11 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.9
13 Melánie StrakováMelánie Straková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.2
14 Alena PertlíkováAlena Pertlíková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.9

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.5
2 Mia BarochováMia Barochová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.6
3 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.7
4 Ema JežkováEma Ježková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 18.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 10.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.0
2 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.5
3 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.6
4 Nikola RemešováNikola Remešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 16.6
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 10.1.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠtolováJana Štolová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.7
2 Klaudie UlrichováKlaudie Ulrichová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.8
3 Sofie VrbkováSofie Vrbková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.1
4 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 14.6
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.0
2 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.5
3 Jana ŠtolováJana Štolová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.7
4 Klaudie UlrichováKlaudie Ulrichová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.8
5 Sofie VrbkováSofie Vrbková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.1
6 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 13.5
7 Mia BarochováMia Barochová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.6
8 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.7
9 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.6
9 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 14.6
11 Nikola RemešováNikola Remešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 16.6
12 Ema JežkováEma Ježková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 18.3