Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách
Chrudim (28. 9. 2022)100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 28.9.2022 - 12:15) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | ASK Dipoli z.s. | 5 | PB 15.26 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna ČernínováAnna Černínová | 06 | AC Česká Lípa | 6 | 16.17 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 16.51 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Klára MatoušováKlára Matoušová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 16.72 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 16.85 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Sarah VápeníkováSarah Vápeníková | 04 | Atletika Klatovy | 2 | 16.97 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 28.9.2022 - 12:15) official | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila JiráskováLudmila Jirásková | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 17.34 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 18.25 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 18.96 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 18.98 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠefrováTereza Šefrová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 22.44 | ||||||||||||||
Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:ulitý start |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 28.9.2022 - 12:15) official | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 18.40 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Anna JenčkováAnna Jenčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 19.11 | ||||||||||||||
3 | Andrea NushartováAndrea Nushartová | 06 | Atletika Klatovy | 4 | 19.85 | ||||||||||||||
4 | Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová | 96 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 20.00 | ||||||||||||||
5 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | ASK Dipoli z.s. | 7 | 20.79 | ||||||||||||||
6 | Barbora VláčilováBarbora Vláčilová | 04 | Atletika Klatovy | 2 | 22.19 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | ASK Dipoli z.s. | 5 | PB 15.26 | 11.00 | |||
2 | Anna ČernínováAnna Černínová | 06 | AC Česká Lípa | 6 | 16.17 | 9.00 | |||
3 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 16.51 | 8.00 | |||
4 | Klára MatoušováKlára Matoušová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 16.72 | 7.00 | |||
5 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 16.85 | 6.00 | |||
6 | Sarah VápeníkováSarah Vápeníková | 04 | Atletika Klatovy | 2 | 16.97 | 5.00 | |||
7 | Ludmila JiráskováLudmila Jirásková | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 17.34 | 4.00 | |||
8 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 18.25 | 3.00 | |||
9 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 18.40 | 2.00 | |||
10 | Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 18.96 | 1.00 | |||
11 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 18.98 | ||||
12 | Anna JenčkováAnna Jenčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 19.11 | ||||
13 | Andrea NushartováAndrea Nushartová | 06 | Atletika Klatovy | 4 | 19.85 | ||||
14 | Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová | 96 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 20.00 | ||||
15 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | ASK Dipoli z.s. | 7 | 20.79 | ||||
16 | Barbora VláčilováBarbora Vláčilová | 04 | Atletika Klatovy | 2 | 22.19 | ||||
17 | Tereza ŠefrováTereza Šefrová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 22.44 | ||||
Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | DQ |