Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (23. 1. 2022)

60 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 23.1.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BenešDavid Beneš 91 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 SB 09.05
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 23.1.2022 - 09:09) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.21
2 Filip HankoFilip Hanko 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.30
3 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.84
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 23.1.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.61
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 13.45
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(ne, 23.1.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.03
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 23.1.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 10.43
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(ne, 23.1.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 09.13
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.40
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.84
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 23.1.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.62
2 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.92
3 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.56
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 23.1.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.21
2 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 12.02
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 23.1.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.29
2 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.90
3 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 11.04
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.21
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.29
3 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.62
4 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.90
5 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.92
6 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 11.04
7 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.56
8 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 12.02

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 23.1.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.59
2 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.09
3 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 12.80
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 23.1.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 11.30
2 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.62
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 23.1.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 12.56
2 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.59
3 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 11.30
2 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.59
3 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.09
4 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 12.56
5 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.59
6 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.62
7 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.67
8 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 12.80