Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (5. - 6. 2. 2022)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 6.2.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 17 12.69 11.02 11.61 11.36 11.61 12.69 11.61 11.61
2 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 18 12.06 09.75 12.06 x 12.06 11.76 11.44 10.98
3 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 11.14 11.07 09.48 10.96 11.07 10.66 10.99 11.14
4 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 11.11 10.31 10.45 10.10 10.45 11.11 10.87 10.40
5 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 14 10.76 09.47 10.76 09.37 10.76 10.35 10.25 10.06
6 16 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 12 10.53 09.80 10.08 09.65 10.08 10.19 10.02 10.53
7 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13 10.26 09.76 10.26 09.11 10.26 09.38 09.56 09.08
8 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 10 09.89 08.92 09.89 09.83 9.89 08.86 x 07.87
9 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 9 09.51 x 09.06 09.51 9.51
10 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 09.23 07.92 09.23 x 9.23
11 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 6 09.18 08.21 09.18 08.25 9.18
12 Stella KollárStella Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 8 09.01 08.43 09.01 x 9.01
13 Laura LinkováLaura Linková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 2 08.95 07.84 07.96 08.95 8.95
14 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 7 08.86 08.86 08.46 x 8.86
15 Tereza MoravcováTereza Moravcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11 08.73 08.26 08.73 x 8.73
16 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 1 08.45 08.45 07.69 07.77 8.45
17 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 5 08.30 08.30 07.49 07.55 8.30
18 Dominika Sofia ApostolakiDominika Sofia Apostolaki
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4 08.03 08.01 08.03 07.24 8.03
Celkem 18 závodníků