Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (5. - 6. 2. 2022)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 5.2.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:52.75
2 8 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:59.00
15 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
18 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF
MS 15 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec, z.s.Sportovní klub Studenec, z.s. 2 3:53.81
MS 16 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:02.41
MS 1 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 4:02.57
MS 20 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 4:03.13
MS 19 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 4:14.78
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 5.2.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 19 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:14.97
2 16 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 4:22.95
3 3 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 4:34.64
4 18 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:37.82
MS 4 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:07.98
MS 13 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 4:12.26
MS 17 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:16.85
MS 17 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 4:22.29
MS 18 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:28.74
MS 19 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 97 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 10 5:01.40
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:52.75
2 15 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec, z.s.Sportovní klub Studenec, z.s. 2 3:53.81
3 8 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:59.00
4 16 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:02.41
5 1 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 4:02.57
6 20 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 4:03.13
7 4 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:07.98
8 13 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1 4:12.26
9 19 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 4:14.78
10 19 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:14.97
11 17 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:16.85
12 17 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 4:22.29
13 16 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 4:22.95
14 18 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:28.74
15 3 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 4:34.64
16 18 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:37.82
17 19 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 97 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 10 5:01.40
15 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
18 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF

1500 m - Junioři

(so, 5.2.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 4:03.95
2 20 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18 4:21.94
3 20 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20 4:41.38
MS 17 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 17 4:19.51
MS 19 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19 4:40.49
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 5.2.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:17.86
2 20 Richard Hanzl RozkydálekRichard Hanzl Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 4:23.29
3 8 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 4:37.14
4 12 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 4:49.81
5 10 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 4:54.13
6 3 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 5:06.68
7 1 Ivar JečnýIvar Ječný 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 5:33.36
MS 4 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 4:18.76
MS 2 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 5:19.37
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 5.2.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:31.73
2 5 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:33.55
3 18 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 12 4:49.24
4 9 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15 4:55.54
5 10 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 5:02.56
6 2 Anna LottmannAnna Lottmann 91 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 5:06.61
12 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF
MS 19 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:30.95
MS 6 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 4:35.29
MS 1 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 4:37.61
Celkem 10 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 5.2.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:49.81
2 13 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 4:50.30
3 11 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 5:12.45
MS 19 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 5:02.86
MS 17 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 5:08.34
MS 16 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:11.82
MS 18 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:24.31
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 5.2.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 5:00.10
2 1 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 5:01.33
3 13 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 5:26.33
4 14 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:42.70
MS 10 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:06.52
MS 19 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 5:07.02
MS 4 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 5:12.25
MS 16 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:25.72
MS 17 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 5:36.75
Celkem 9 závodníků