Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy mladšího žactva

Praha - Stromovka (2. - 3. 3. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 2.3.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LejčekDavid Lejček 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.74
2 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.98
3 3 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.13
4 Erik VítečekErik Víteček 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.18
5 Přemysl MrózekPřemysl Mrózek 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.15
6 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.21
7 Metoděj AdamčíkMetoděj Adamčík 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 2.3.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.29
2 4 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.05
3 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.13
4 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.21
5 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.30
6 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.49
7 Adam PěchAdam Pěch 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 2.3.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.43
2 5 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.67
3 3 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 08.83
4 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.17
5 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.24
6 Martin KlímaMartin Klíma 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.89
7 Matyáš Antonín KrausMatyáš Antonín Kraus 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 2.3.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.51
2 2 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 08.62
3 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.82
4 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.89
5 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.02
6 Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.43
7 Marek AdamMarek Adam 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.74
Rudolf KašparRudolf Kašpar 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 2.3.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.91
2 5 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.21
3 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.49
4 Patrick GrabmayerPatrick Grabmayer 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.52
5 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.79
6 2 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 10.08
7 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.51
8 Jakub JaničkoJakub Janičko 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (st, 2.3.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.89
2 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.19
3 5 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.59
4 Matěj MožnýMatěj Možný 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.64
5 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.65
6 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.55
Kryštof Daniel ChirnsideKryštof Daniel Chirnside 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
1 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.29
2 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.43
3 4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.51
4 2 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 08.62
5 5 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.67
6 David LejčekDavid Lejček 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.74
7 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.82
8 3 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 08.83
9 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.89
9 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.89
11 3 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.91
12 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.98
13 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.02
14 4 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.05
15 3 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.13
15 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.13
17 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.17
18 Erik VítečekErik Víteček 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.18
19 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.19
20 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.21
20 5 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.21
22 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.24
23 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.30
24 Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.43
25 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.49
25 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.49
27 Patrick GrabmayerPatrick Grabmayer 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.52
28 5 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.59
29 Matěj MožnýMatěj Možný 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.64
30 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.65
31 Marek AdamMarek Adam 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.74
32 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.79
33 Martin KlímaMartin Klíma 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.89
34 2 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 10.08
35 Adam PěchAdam Pěch 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.09
36 Matyáš Antonín KrausMatyáš Antonín Kraus 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.11
37 Přemysl MrózekPřemysl Mrózek 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.15
38 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.21
39 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.51
40 Tadeáš HejhalTadeáš Hejhal 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.55
41 Jakub JaničkoJakub Janičko 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 10.74
42 Metoděj AdamčíkMetoděj Adamčík 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.10
Rudolf KašparRudolf Kašpar 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Kryštof Daniel ChirnsideKryštof Daniel Chirnside 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
1 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 2.3.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.13
2 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 08.36
3 4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.54
4 5 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.59
5 2 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 08.70
6 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.70
7 David LejčekDavid Lejček 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.73
8 3 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.88
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 2.3.2022 - 17:53) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.77
2 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.78
3 3 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.97
4 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.00
5 4 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.09
6 3 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.11
7 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.20
Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 2.3.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 08.28
2 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 08.51
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.52
4 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.53
5 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.56
6 3 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.60
7 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.62
8 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.63
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 2.3.2022 - 17:43) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.70
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.76
3 5 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.80
4 4 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.88
5 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.94
6 2 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.98
7 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.03
8 Anna UchytilováAnna Uchytilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 09.04
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 2.3.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.56
2 2 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.92
3 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.01
4 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.25
5 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.28
6 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.59
7 Elen MyškováElen Myšková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 2.3.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.55
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.88
3 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 09.26
4 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.29
5 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.35
6 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.42
7 8 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 2.3.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.54
2 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.63
3 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.15
4 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.22
5 6 Anna MiterováAnna Miterová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 09.28
6 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.48
7 Simona HájkováSimona Hájková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 2.3.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.79
2 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.11
3 Jana SládkováJana Sládková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.26
4 6 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.31
5 Andrea SlabáAndrea Slabá 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.43
6 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.77
7 Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 2.3.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.55
2 4 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.75
3 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.02
4 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 09.46
5 5 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.59
6 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.63
7 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (st, 2.3.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.88
2 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.04
3 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.17
4 Stela SvatkováStela Svatková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.23
5 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.31
6 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.32
7 Ester VymětalováEster Vymětalová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.66
8 Amálie HumhalováAmálie Humhalová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (st, 2.3.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.70
2 Anna UchytilováAnna Uchytilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 08.95
3 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.23
4 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.42
5 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 09.45
6 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.55
7 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.86
8 Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (st, 2.3.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.61
2 3 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.64
3 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.76
Eliška KovářováEliška Kovářová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.54
2 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.55
2 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.55
4 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.56
5 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.61
6 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.63
7 3 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.64
8 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.70
9 4 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.75
10 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.76
11 5 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.79
12 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.88
12 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.88
14 2 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.92
15 Anna UchytilováAnna Uchytilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 08.95
16 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.01
17 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.02
18 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.04
19 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.11
20 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.15
21 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.17
22 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.22
23 Stela SvatkováStela Svatková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.23
23 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.23
25 Karolína JeždíkováKarolína Ježdíková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.25
26 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 09.26
26 Jana SládkováJana Sládková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.26
28 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.28
28 6 Anna MiterováAnna Miterová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 09.28
30 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.29
31 6 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.31
31 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.31
33 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.32
34 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.35
35 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.42
35 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.42
37 Andrea SlabáAndrea Slabá 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.43
38 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 09.45
39 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 09.46
40 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.48
41 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.55
42 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.59
42 8 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.59
42 5 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.59
45 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.63
46 Ester VymětalováEster Vymětalová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.66
47 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.71
48 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.77
49 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.86
50 Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.91
51 Elen MyškováElen Myšková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.92
52 Simona HájkováSimona Hájková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.94
53 Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.10
53 Amálie HumhalováAmálie Humhalová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.10
Eliška KovářováEliška Kovářová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS

150 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 2.3.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.22
2 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 19.93
3 4 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.91
4 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.81
Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 2.3.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.58
2 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.61
3 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.11
4 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.36
5 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 2.3.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.17
2 4 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.26
3 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.78
4 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.86
5 5 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 2.3.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 20.43
2 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.04
3 2 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.42
4 5 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.39
5 Marek PuchernaMarek Pucherna 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 24.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 2.3.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.19
2 Martin KlímaMartin Klíma 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.17
3 Adam PěchAdam Pěch 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.78
4 1 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.10
5 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 25.37
6 Tomáš PortigTomáš Portig 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 25.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.22
2 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 19.93
3 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 20.43
4 4 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.91
5 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.58
6 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.61
7 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.81
8 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.04
9 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.11
10 4 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.17
11 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.19
12 4 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.26
13 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.36
14 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.37
15 2 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 22.42
16 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.78
17 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.86
18 5 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.95
19 5 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.39
20 Marek PuchernaMarek Pucherna 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 24.16
21 Martin KlímaMartin Klíma 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.17
22 Adam PěchAdam Pěch 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.78
23 1 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.10
24 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 25.37
25 Tomáš PortigTomáš Portig 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 25.69
Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DQ

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 3.3.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.99
2 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 19.76
3 4 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.67
4 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.53
5 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.77
Vítek PokutaVítek Pokuta 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 3.3.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.39
2 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 21.43
3 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.84
4 4 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.11
5 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.23
6 4 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.61
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 3.3.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 19.95
2 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.03
3 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 20.35
4 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.93
5 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.94
6 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.07
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 3.3.2022 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.92
2 5 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.14
3 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.22
4 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 21.55
5 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.87
6 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.30
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 2.3.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 20.25
2 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.30
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.05
4 5 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.58
5 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 2.3.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.87
2 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 21.05
3 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 21.36
4 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.94
5 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.31
Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 2.3.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.08
2 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.36
3 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.08
4 5 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.91
Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 2.3.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.13
2 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.64
3 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.65
4 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.96
5 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 2.3.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 22.69
2 6 Anna MiterováAnna Miterová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 22.71
3 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 22.93
4 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.96
5 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (st, 2.3.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester VymětalováEster Vymětalová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.57
2 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.69
3 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.78
4 Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.98
5 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (st, 2.3.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.66
2 Simona HájkováSimona Hájková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.13
3 Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 24.69
4 Natálie VebrováNatálie Vebrová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.78
5 Magda MaříkováMagda Maříková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 25.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 20.25
2 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.30
3 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.87
4 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.05
4 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 21.05
6 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.08
7 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.13
8 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 21.36
8 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.36
10 5 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.58
11 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.94
12 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.08
13 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.11
14 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.31
15 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.64
16 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.65
17 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.66
18 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 22.69
19 6 Anna MiterováAnna Miterová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 22.71
20 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 22.93
21 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.96
21 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.96
23 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.00
24 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.32
25 Ester VymětalováEster Vymětalová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.57
26 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.69
27 5 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.91
28 Simona HájkováSimona Hájková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.13
29 Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 24.69
30 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.78
30 Natálie VebrováNatálie Vebrová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.78
32 Denisa OndráčkováDenisa Ondráčková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.98
33 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.03
34 Magda MaříkováMagda Maříková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 25.97
Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 DQ

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.3.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 45.08
2 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 47.34
3 Jan KovářJan Kovář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 47.99
1 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ
Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.3.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik VítečekErik Víteček 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 49.07
2 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.72
3 Lukáš KrupkaLukáš Krupka 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.70
4 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 58.50
MS Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 46.59
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.3.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 48.33
2 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 51.18
3 Lukáš KorčákLukáš Korčák 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 52.04
4 Marek AdamMarek Adam 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 53.00
5 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 54.27
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.3.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 David VyhlídalDavid Vyhlídal 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 48.26
2 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 51.11
3 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 55.66
2 Gabriel BaloghGabriel Balogh 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DQ
Antonín LoskotAntonín Loskot 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 45.08
2 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 46.59
3 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 47.34
4 Jan KovářJan Kovář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 47.99
5 3 David VyhlídalDavid Vyhlídal 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 48.26
6 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 48.33
7 Erik VítečekErik Víteček 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 49.07
8 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.72
9 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 51.11
10 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 51.18
11 Lukáš KorčákLukáš Korčák 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 52.04
12 Lukáš KrupkaLukáš Krupka 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.70
13 Marek AdamMarek Adam 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 53.00
14 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 54.27
15 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 55.66
16 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 58.50
1 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ
Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ
2 Gabriel BaloghGabriel Balogh 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DQ
Antonín LoskotAntonín Loskot 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.3.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 45.42
2 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 45.71
3 4 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 46.19
4 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 47.19
5 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 55.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.3.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 45.00
2 Ema AdamkováEma Adamková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 47.08
3 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.51
4 Amálie DoležalováAmálie Doležalová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.85
5 4 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.3.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.72
2 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.24
3 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 49.80
4 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.77
Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.3.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 46.71
2 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.93
3 6 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 50.99
4 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 51.13
5 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.23
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 3.3.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.76
2 5 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 51.16
3 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 52.15
Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 DQ
Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 3.3.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SládkováJana Sládková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.17
2 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.82
3 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 52.93
4 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 58.18
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 3.3.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.22
2 Kateřina LokajíčkováKateřina Lokajíčková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 54.31
3 Julie SoljakováJulie Soljaková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 54.78
4 Natálie JansováNatálie Jansová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 56.66
5 Gabriela PůtováGabriela Půtová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 58.65
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 45.00
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 45.42
3 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 45.71
4 4 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 46.19
5 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 46.71
6 Ema AdamkováEma Adamková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 47.08
7 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 47.19
8 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 47.51
9 Amálie DoležalováAmálie Doležalová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.85
10 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.72
11 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 49.24
12 4 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.44
13 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 49.80
14 Jana SládkováJana Sládková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.17
15 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.76
16 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.77
17 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.82
18 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.93
19 6 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 50.99
20 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 51.13
21 5 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 51.16
22 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.22
23 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.23
24 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 52.15
25 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 52.93
26 Kateřina LokajíčkováKateřina Lokajíčková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 54.31
27 Julie SoljakováJulie Soljaková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 54.78
28 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 55.79
29 Natálie JansováNatálie Jansová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 56.66
30 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 58.18
31 Gabriela PůtováGabriela Půtová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 58.65
Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DQ
Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 DQ
Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.3.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:23.91
2 3 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:26.86
3 5 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:27.30
4 6 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:33.32
5 2 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.26
6 1 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:34.28
7 8 Adam JečnýAdam Ječný 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:42.46
8 7 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:43.70
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 3.3.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:33.40
2 5 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:35.55
3 7 Jindřich KučeraJindřich Kučera 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:46.74
4 6 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:47.26
5 2 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:48.73
6 1 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:50.52
7 8 Vilém ČudaVilém Čuda 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 2:53.31
8 3 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 2:54.34
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 3.3.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Václav VybíralVáclav Vybíral 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:42.65
2 7 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:46.02
3 4 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 2:50.43
4 6 Jiří ValertJiří Valert 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:51.73
5 1 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 2:54.31
6 5 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 2:56.97
7 2 Jáchym OtáhalJáchym Otáhal 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:07.51
3 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:23.91
2 3 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:26.86
3 5 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:27.30
4 6 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:33.32
5 4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:33.40
6 2 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.26
7 1 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:34.28
8 5 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:35.55
9 8 Adam JečnýAdam Ječný 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:42.46
10 8 Václav VybíralVáclav Vybíral 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:42.65
11 7 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:43.70
12 7 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:46.02
13 7 Jindřich KučeraJindřich Kučera 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:46.74
14 6 Štěpán KramaříkŠtěpán Kramařík 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:47.26
15 2 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:48.73
16 4 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 2:50.43
17 1 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:50.52
18 6 Jiří ValertJiří Valert 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:51.73
19 8 Vilém ČudaVilém Čuda 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 2:53.31
20 1 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 2:54.31
21 3 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 2:54.34
22 5 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 2:56.97
23 2 Jáchym OtáhalJáchym Otáhal 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:07.51
3 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.3.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:33.97
2 5 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 2:36.15
3 6 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:36.89
4 3 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:37.33
5 2 Anna ZnojilováAnna Znojilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:40.30
6 8 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:41.95
7 1 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:42.32
8 7 Stella OhrablováStella Ohrablová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:43.41
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 3.3.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:42.85
2 6 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 2:48.99
3 8 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:50.39
4 4 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:50.43
5 5 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 2:54.77
6 2 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:56.11
7 1 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:56.54
8 7 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:14.45
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 3.3.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:43.42
2 4 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:53.40
3 5 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 2:54.72
4 7 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:55.14
5 6 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:55.58
6 3 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:58.76
7 2 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 3:02.93
8 8 Róza UhlířováRóza Uhlířová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:03.69
9 1 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 3:04.34
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (čt, 3.3.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:40.39
2 9 Róza BednářováRóza Bednářová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:55.64
3 6 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 2:57.21
4 5 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 3:01.33
5 3 Běla KubištováBěla Kubištová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:04.71
6 8 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:07.91
7 2 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 3:09.21
8 1 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:10.24
9 7 Nela VohralíkováNela Vohralíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:19.08
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:33.97
2 5 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 2:36.15
3 6 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:36.89
4 3 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:37.33
5 2 Anna ZnojilováAnna Znojilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:40.30
6 4 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:40.39
7 8 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:41.95
8 1 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:42.32
9 3 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:42.85
10 7 Stella OhrablováStella Ohrablová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:43.41
11 9 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:43.42
12 6 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 2:48.99
13 8 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:50.39
14 4 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:50.43
15 4 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:53.40
16 5 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 2:54.72
17 5 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 2:54.77
18 7 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:55.14
19 6 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:55.58
20 9 Róza BednářováRóza Bednářová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:55.64
21 2 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:56.11
22 1 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:56.54
23 6 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 2:57.21
24 3 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:58.76
25 5 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 3:01.33
26 2 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 3:02.93
27 8 Róza UhlířováRóza Uhlířová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:03.69
28 1 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 3:04.34
29 3 Běla KubištováBěla Kubištová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:04.71
30 8 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:07.91
31 2 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 3:09.21
32 1 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:10.24
33 7 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:14.45
34 7 Nela VohralíkováNela Vohralíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:19.08

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 2.3.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.98
2 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.16
3 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 10.89
4 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 11.53
5 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.40
6 Kristian OulickýKristian Oulický 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.93
7 2 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 13.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 2.3.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.79
2 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.31
3 4 Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.42
4 Dominik VítečekDominik Víteček 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.68
5 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.03
6 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.86
7 2 Gabriel BaloghGabriel Balogh 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 2.3.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.73
2 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.26
3 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.67
4 5 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.05
5 Matyáš StřeštíkMatyáš Střeštík 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.23
6 Jan NovotnýJan Novotný 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 12.93
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.97
MS Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.79
2 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.98
3 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.16
4 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.31
4 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.31
6 6 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.73
7 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 10.89
8 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.26
9 4 Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.42
10 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 11.53
11 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.67
12 Dominik VítečekDominik Víteček 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.68
13 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.03
14 5 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.05
15 Matyáš StřeštíkMatyáš Střeštík 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.23
16 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.40
17 Kristian OulickýKristian Oulický 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.93
17 Jan NovotnýJan Novotný 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 12.93
19 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.97
20 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.86
21 2 Gabriel BaloghGabriel Balogh 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.87
22 2 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 13.99

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 2.3.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.39
2 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.70
3 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.07
4 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 10.14
5 6 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.55
6 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.14
7 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.25
8 4 Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.27
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 2.3.2022 - 18:23) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 11.02
2 Matyáš StřeštíkMatyáš Střeštík 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.57
3 Dominik VítečekDominik Víteček 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.63
4 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 11.64
5 5 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.94
6 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 12.08
7 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.15
Kristian OulickýKristian Oulický 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 2.3.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.86
2 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.06
3 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.34
4 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.52
5 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.56
6 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.66
7 Amálie DoležalováAmálie Doležalová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.12
Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 2.3.2022 - 18:13) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.52
2 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.68
3 5 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 10.76
4 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 10.90
5 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.04
6 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 11.07
7 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 11.17
8 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 11.69
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 2.3.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.87
2 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.29
3 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.90
4 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.51
5 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 11.92
6 5 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.89
7 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 15.73
Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 2.3.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.44
2 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.87
3 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.93
4 6 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 12.28
5 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 12.78
6 Stela SvatkováStela Svatková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.00
7 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 13.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 2.3.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.36
2 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.77
3 Amálie DoležalováAmálie Doležalová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.82
4 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 11.28
5 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.20
6 3 Lea KlimentováLea Klimentová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.56
7 Karolína VeseláKarolína Veselá 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.63
8 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 2.3.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.76
2 5 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 10.86
3 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 12.03
4 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.06
5 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.18
6 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 12.45
7 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.48
8 Julie SoljakováJulie Soljaková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 13.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 2.3.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.74
2 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.87
3 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 10.91
4 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.65
5 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.02
6 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 12.24
7 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.27
8 2 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.39
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.87
2 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.29
3 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.36
4 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.44
5 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.74
6 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.76
7 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.77
8 Amálie DoležalováAmálie Doležalová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.82
9 5 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 10.86
10 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.87
10 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.87
12 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.90
13 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 10.91
14 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.93
15 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 11.28
16 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.51
17 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.65
18 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 11.92
19 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.02
20 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 12.03
21 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.06
22 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.18
23 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.20
24 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 12.24
25 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.27
26 6 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 12.28
27 2 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.39
28 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 12.45
29 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 12.78
30 5 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.89
31 Stela SvatkováStela Svatková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.00
32 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.48
33 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 13.56
33 3 Lea KlimentováLea Klimentová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.56
35 Karolína VeseláKarolína Veselá 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.63
36 Julie SoljakováJulie Soljaková 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 13.66
37 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.88
38 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 15.73
Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 3.3.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Reischig, Rákosník, Jirková, Martinez Reischig, Rákosník, Jirková, Martinez TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:49.47
2 Botková, Chalupová, Hlas, Cowan Botková, Chalupová, Hlas, Cowan PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:50.21
3 Moravec, Janele, Tóthová, Daněčková Moravec, Janele, Tóthová, Daněčková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:58.09
4 Ullrichová, Duchoňová, Lejček, Pešek Ullrichová, Duchoňová, Lejček, Pešek SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:59.40
Dobrá, Novotná, Sadílek, Gasiúnas Demčenko Dobrá, Novotná, Sadílek, Gasiúnas Demčenko Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.3.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adamková, Dvornáková, Kovář, Vacata Adamková, Dvornáková, Kovář, Vacata TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 1:59.21
2 Hegenbartová, Fedoranyč, Kokrdová, Rydlo Hegenbartová, Fedoranyč, Kokrdová, Rydlo ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:02.95
3 Vaňková, Škodová, Vybíral, Zenáhlík Vaňková, Škodová, Vybíral, Zenáhlík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:05.58
4 3 Kubištová, Kučera, Krejčíková, Vyhlídal Kubištová, Kučera, Krejčíková, Vyhlídal TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:08.11
Vondrášek, Novikov, Hývnarová, Dusová Vondrášek, Novikov, Hývnarová, Dusová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.3.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kozlovskij, Jakubec, Vacková, Valeš Kozlovskij, Jakubec, Vacková, Valeš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 1:58.18
2 Prášilová, Pavlů, Petržík, Dubský Prášilová, Pavlů, Petržík, Dubský Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 2:00.29
3 2 Mandík, Matoušek, Grabowská, Zmrzlá Mandík, Matoušek, Grabowská, Zmrzlá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:02.33
4 6 Sirotková, Svobodová, Suchomel, Žebro Sirotková, Svobodová, Suchomel, Žebro SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 2:16.90
Ježdíková, Dostál, Čadová, Vaněk Ježdíková, Dostál, Čadová, Vaněk A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.3.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Uhrová, Kvasničková, Rychlý, Pacourek Uhrová, Kvasničková, Rychlý, Pacourek SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:58.79
2 Vlachynská, Štys, Oulehlová, Černý Vlachynská, Štys, Oulehlová, Černý PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:59.56
3 Víteček, Víteček, Blažková, Miterová Víteček, Víteček, Blažková, Miterová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:03.79
4 5 Šrámková, Soljaková, Loskot, Balogh Šrámková, Soljaková, Loskot, Balogh TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:16.28
Rada, Měch, Junaštíková, Chene Rada, Měch, Junaštíková, Chene Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 3.3.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dřevínek, Doležalová, Hadač, Svobodová Dřevínek, Doležalová, Hadač, Svobodová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:54.95
2 Beníšek, Loskot, Balíčková, Zánová Beníšek, Loskot, Balíčková, Zánová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 2:09.76
3 Holman, Hrubý, Hájková, Klimentová Holman, Hrubý, Hájková, Klimentová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:11.48
4 Matějková, Korčák, Otáhal, Skokánková Matějková, Korčák, Otáhal, Skokánková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:13.64
5 Jedličková, Valert, Vodičková, Paclík Jedličková, Valert, Vodičková, Paclík TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:18.59
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 3.3.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Dobiáš, Vich, Ptáčková, Ptáčková Dobiáš, Vich, Ptáčková, Ptáčková SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:59.13
2 Novotná, Malinová, Novotný, Deodati Novotná, Malinová, Novotný, Deodati PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:06.27
3 Čech, Černý, Kašáková, Försterova Čech, Černý, Kašáková, Försterova Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:06.72
4 Tomanová, Holcová, Klégr, Čáp Tomanová, Holcová, Klégr, Čáp PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:11.52
5 2 Ostrenková, Smysl, Novotný, Raichlová Ostrenková, Smysl, Novotný, Raichlová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:19.81
Mitroliu, Probst, Řežábková, Vlček Mitroliu, Probst, Řežábková, Vlček PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Reischig, Rákosník, Jirková, Martinez Reischig, Rákosník, Jirková, Martinez TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:49.47
2 Botková, Chalupová, Hlas, Cowan Botková, Chalupová, Hlas, Cowan PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:50.21
3 Dřevínek, Doležalová, Hadač, Svobodová Dřevínek, Doležalová, Hadač, Svobodová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:54.95
4 Moravec, Janele, Tóthová, Daněčková Moravec, Janele, Tóthová, Daněčková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:58.09
5 Kozlovskij, Jakubec, Vacková, Valeš Kozlovskij, Jakubec, Vacková, Valeš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 1:58.18
6 Uhrová, Kvasničková, Rychlý, Pacourek Uhrová, Kvasničková, Rychlý, Pacourek SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:58.79
7 5 Dobiáš, Vich, Ptáčková, Ptáčková Dobiáš, Vich, Ptáčková, Ptáčková SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:59.13
8 Adamková, Dvornáková, Kovář, Vacata Adamková, Dvornáková, Kovář, Vacata TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 1:59.21
9 Ullrichová, Duchoňová, Lejček, Pešek Ullrichová, Duchoňová, Lejček, Pešek SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:59.40
10 Vlachynská, Štys, Oulehlová, Černý Vlachynská, Štys, Oulehlová, Černý PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:59.56
11 Prášilová, Pavlů, Petržík, Dubský Prášilová, Pavlů, Petržík, Dubský Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 2:00.29
12 2 Mandík, Matoušek, Grabowská, Zmrzlá Mandík, Matoušek, Grabowská, Zmrzlá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:02.33
13 Hegenbartová, Fedoranyč, Kokrdová, Rydlo Hegenbartová, Fedoranyč, Kokrdová, Rydlo ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:02.95
14 Víteček, Víteček, Blažková, Miterová Víteček, Víteček, Blažková, Miterová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:03.79
15 Vaňková, Škodová, Vybíral, Zenáhlík Vaňková, Škodová, Vybíral, Zenáhlík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:05.58
16 Novotná, Malinová, Novotný, Deodati Novotná, Malinová, Novotný, Deodati PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:06.27
17 Čech, Černý, Kašáková, Försterova Čech, Černý, Kašáková, Försterova Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:06.72
18 3 Kubištová, Kučera, Krejčíková, Vyhlídal Kubištová, Kučera, Krejčíková, Vyhlídal TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:08.11
19 Beníšek, Loskot, Balíčková, Zánová Beníšek, Loskot, Balíčková, Zánová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 2:09.76
20 Holman, Hrubý, Hájková, Klimentová Holman, Hrubý, Hájková, Klimentová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:11.48
21 Tomanová, Holcová, Klégr, Čáp Tomanová, Holcová, Klégr, Čáp PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:11.52
22 Matějková, Korčák, Otáhal, Skokánková Matějková, Korčák, Otáhal, Skokánková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:13.64
23 5 Šrámková, Soljaková, Loskot, Balogh Šrámková, Soljaková, Loskot, Balogh TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:16.28
24 6 Sirotková, Svobodová, Suchomel, Žebro Sirotková, Svobodová, Suchomel, Žebro SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 2:16.90
25 Jedličková, Valert, Vodičková, Paclík Jedličková, Valert, Vodičková, Paclík TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:18.59
26 2 Ostrenková, Smysl, Novotný, Raichlová Ostrenková, Smysl, Novotný, Raichlová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:19.81
Dobrá, Novotná, Sadílek, Gasiúnas Demčenko Dobrá, Novotná, Sadílek, Gasiúnas Demčenko Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DQ
Vondrášek, Novikov, Hývnarová, Dusová Vondrášek, Novikov, Hývnarová, Dusová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DQ
Ježdíková, Dostál, Čadová, Vaněk Ježdíková, Dostál, Čadová, Vaněk A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DQ
Rada, Měch, Junaštíková, Chene Rada, Měch, Junaštíková, Chene Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Mitroliu, Probst, Řežábková, Vlček Mitroliu, Probst, Řežábková, Vlček PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 3.3.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44
1 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 9 1.41 o o xxo xo xo xxo xx
2 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 6 1.38 o xo xxo o xxo xxx
3 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 7 1.35 o o xo o xxx
4 4 Robert VlčekRobert Vlček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 4 1.32 xo xo o xxx
5 Daniel SolarDaniel Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 8 1.32 o o xxo xxx
6 Tomáš JaneleTomáš Janele
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 10 1.32 xo xxo xxo xxx
7 Maxmilián KellerMaxmilián Keller
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 1 1.29 o o x
Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 2 NM xxx
Matěj MožnýMatěj Možný
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 5 NM xxx
Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 3.3.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,16 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48
1 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 19 1.45 - - o xo o o o o xo o r
2 Eliška VávrováEliška Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 11 1.42 o o o o o xxo o xxo o xxx
3 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 18 1.42 o o o o o o xo xxo xxo xxx
4 Anna UhrováAnna Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 16 1.39 o o o o o o o o xxx
5 Nelly ČadováNelly Čadová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 14 1.39 - - o o xo o o xo xxx
6 Tina MatějkováTina Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 8 1.36 - xxo o o o xxo o xxx
7 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 17 1.36 - o o o o xo xo xxx
8 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 13 1.36 o o o o o o xxo xxx
9 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 12 1.33 o o xo o o xxo xxx
10 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 15 1.33 o o o o xxo xxo xxx
11 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1 1.30 o xo xo o xo xx
12 3 Barbora BezděkováBarbora Bezděková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 2 1.27 o o o o xx- x
13 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 1.27 o xo xxo o xxx
14 Aneta DařílkováAneta Dařílková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 6 1.27 o o xo xo xxx
15 Nela OplatkováNela Oplatková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 10 1.24 o xo o xxx
16= Simona BalíčkováSimona Balíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
10 3 1.16 o xxx
16= Johana LounováJohana Lounová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
10 9 1.16 o xxx
16= Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 5 1.16 o xxx
19 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 7 1.16 xo xxx
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 3.3.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 14 4.94 4.30 4.78 4.47 4.78 4.53 4.77 4.94
2 Robin KrejbichRobin Krejbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 15 4.94 3.89 4.76 4.37 4.76 4.00 4.94 4.66
3 Matěj MoravecMatěj Moravec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 16 4.74 4.72 x 4.70 4.72 4.59 4.74 x
4 David LejčekDavid Lejček
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 12 4.59 4.32 4.31 x 4.32 3.92 4.35 4.59
5 Filip DřevínekFilip Dřevínek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 13 4.47 4.44 4.22 4.47 4.47 4.04 4.33 4.11
6 Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 7 4.45 4.19 4.30 4.41 4.41 4.18 4.45 4.36
7 Dominik VítečekDominik Víteček
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 10 4.27 x 4.17 4.27 4.27 3.98 4.06 4.13
8 4 Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 11 4.20 4.07 4.20 x 4.20 4.07 4.13 4.16
9 Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 3 4.19 x 3.63 4.19 4.19
10 Filip ProkopFilip Prokop
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 9 4.08 3.98 4.08 3.91 4.08
11 Petr ZelenkaPetr Zelenka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 6 4.00 4.00 3.79 3.70 4.00
12 Otakar VichOtakar Vich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 8 3.91 3.17 3.71 3.91 3.91
13 3 Daniel PešekDaniel Pešek
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 1 3.90 3.90 3.81 3.66 3.90
14 Maxmilián KellerMaxmilián Keller
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 4 3.82 3.62 3.82 3.55 3.82
Alan HospodkaAlan Hospodka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 2 DNS
Tomáš DostálTomáš Dostál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 5 DNS
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (st, 2.3.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MoravecMatěj Moravec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 16 4.95 4.95 - - 4.95
2 4 Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 6 4.33 4.33 4.29 4.12 4.33
3 Dominik VítečekDominik Víteček
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 12 4.20 4.13 4.16 4.20 4.20
4 Filip ProkopFilip Prokop
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 13 4.12 4.12 4.02 4.06 4.12
5 Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 15 4.05 x x 4.05 4.05
6 Tomáš DostálTomáš Dostál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 2 3.94 3.75 3.57 3.94 3.94
7 Maxmilián KellerMaxmilián Keller
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 8 3.93 3.89 3.82 3.93 3.93
8 Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 14 3.93 3.93 3.66 x 3.93
9 7 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 10 3.85 3.85 3.45 3.76 3.85
10 Matěj ČihákMatěj Čihák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 1 3.79 x 3.79 3.56 3.79
11 Matěj VitásekMatěj Vitásek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 11 3.74 </