Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy mladšího žactva

Praha - Stromovka (2. - 3. 3. 2022)

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (st, 2.3.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MoravecMatěj Moravec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 16 4.95 4.95 - - 4.95
2 4 Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 6 4.33 4.33 4.29 4.12 4.33
3 Dominik VítečekDominik Víteček
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 12 4.20 4.13 4.16 4.20 4.20
4 Filip ProkopFilip Prokop
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 13 4.12 4.12 4.02 4.06 4.12
5 Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 15 4.05 x x 4.05 4.05
6 Tomáš DostálTomáš Dostál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 2 3.94 3.75 3.57 3.94 3.94
7 Maxmilián KellerMaxmilián Keller
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 8 3.93 3.89 3.82 3.93 3.93
8 Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 14 3.93 3.93 3.66 x 3.93
9 7 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 10 3.85 3.85 3.45 3.76 3.85
10 Matěj ČihákMatěj Čihák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 1 3.79 x 3.79 3.56 3.79
11 Matěj VitásekMatěj Vitásek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 11 3.74 3.74 x 3.47 3.74
12 Jan HolmanJan Holman
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 9 3.73 3.63 3.73 3.43 3.73
13 Kristian OulickýKristian Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 7 3.34 x 3.34 x 3.34
14 Přemysl MrózekPřemysl Mrózek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 3 3.30 x 3.05 3.30 3.30
Richard TužilRichard Tužil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 5 DNS
Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 4 DNS
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace 02 (st, 2.3.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Robin KrejbichRobin Krejbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 15 4.64 4.64 - - 4.64
2 David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 14 4.59 4.34 4.49 4.59 4.59
3 Filip DřevínekFilip Dřevínek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 13 4.53 4.53 - - 4.53
4 David LejčekDavid Lejček
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 12 4.40 4.23 4.32 4.40 4.40
5 Otakar VichOtakar Vich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 10 4.05 3.83 4.04 4.05 4.05
6 Petr ZelenkaPetr Zelenka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 11 4.04 3.99 3.93 4.04 4.04
7 Alan HospodkaAlan Hospodka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 8 3.89 3.89 x 3.57 3.89
8 3 Daniel PešekDaniel Pešek
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 9 3.88 3.60 3.82 3.88 3.88
9 Jakub LukášJakub Lukáš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 4 3.86 3.46 3.76 3.86 3.86
10 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 6 3.83 3.67 3.58 3.83 3.83
11 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 2 3.67 3.67 3.63 3.66 3.67
12 Jakub LoskotJakub Loskot
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
10 7 3.63 3.61 3.63 3.35 3.63
13 Emil PawingerEmil Pawinger
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3 3.53 3.53 3.33 3.47 3.53
14 Dan RycheckýDan Rychecký
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 1 3.33 3.33 x 3.24 3.33
15 Antonín LoskotAntonín Loskot
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
10 5 3.27 3.20 3.27 3.16 3.27
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 3.3.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 14 4.94 4.30 4.78 4.47 4.78 4.53 4.77 4.94
2 Robin KrejbichRobin Krejbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 15 4.94 3.89 4.76 4.37 4.76 4.00 4.94 4.66
3 Matěj MoravecMatěj Moravec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 16 4.74 4.72 x 4.70 4.72 4.59 4.74 x
4 David LejčekDavid Lejček
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 12 4.59 4.32 4.31 x 4.32 3.92 4.35 4.59
5 Filip DřevínekFilip Dřevínek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 13 4.47 4.44 4.22 4.47 4.47 4.04 4.33 4.11
6 Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 7 4.45 4.19 4.30 4.41 4.41 4.18 4.45 4.36
7 Dominik VítečekDominik Víteček
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 10 4.27 x 4.17 4.27 4.27 3.98 4.06 4.13
8 4 Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 11 4.20 4.07 4.20 x 4.20 4.07 4.13 4.16
9 Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 3 4.19 x 3.63 4.19 4.19
10 Filip ProkopFilip Prokop
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 9 4.08 3.98 4.08 3.91 4.08
11 Petr ZelenkaPetr Zelenka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 6 4.00 4.00 3.79 3.70 4.00
12 Otakar VichOtakar Vich
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 8 3.91 3.17 3.71 3.91 3.91
13 3 Daniel PešekDaniel Pešek
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 1 3.90 3.90 3.81 3.66 3.90
14 Maxmilián KellerMaxmilián Keller
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 4 3.82 3.62 3.82 3.55 3.82
Alan HospodkaAlan Hospodka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 2 DNS
Tomáš DostálTomáš Dostál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 5 DNS
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (st, 2.3.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 19 4.57 4.57 - - 4.57
2 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 16 4.51 4.05 3.74 4.51 4.51
3 Anna UhrováAnna Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 12 4.49 4.27 4.49 - 4.49
4 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 18 4.47 4.47 - - 4.47
5 2 Sofie DaněčkováSofie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 14 4.40 4.40 - - 4.40
6 Eliška TóthováEliška Tóthová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 17 4.24 4.24 4.06 x 4.24
7 2 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 8 4.20 4.20 4.14 4.09 4.20
8 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 9 4.12 3.94 4.12 4.09 4.12
9 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 10 4.07 3.96 3.74 4.07 4.07
10 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 13 4.06 4.06 3.72 3.86 4.06
11 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 15 4.03 3.80 4.03 3.65 4.03
12 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 11 4.01 4.01 3.87 3.46 4.01
13 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 6 4.00 3.85 3.52 4.00 4.00
14 Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 5 3.70 x 3.62 3.70 3.70
15 Sofie MorxováSofie Morxová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 3 3.68 3.68 x 3.04 3.68
16 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 7 3.65 3.65 3.20 x 3.65
17 4 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 4 3.53 x 3.36 3.53 3.53
18 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 2 3.49 3.49 x x 3.49
19 Amálie HumhalováAmálie Humhalová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 1 3.35 x 3.35 3.25 3.35
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace 02 (st, 2.3.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 17 4.41 4.41 - - 4.41
2 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 16 4.30 4.30 - - 4.30
3 Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 14 4.16 4.15 4.16 3.64 4.16
4 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 11 4.15 4.15 4.12 3.83 4.15
5 Tereza PavlováTereza Pavlová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 12 4.12 4.06 3.98 4.12 4.12
6 Aneta DvornákováAneta Dvornáková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 10 4.00 4.00 3.94 3.90 4.00
7 Ema FrýbováEma Frýbová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 15 3.93 3.71 3.93 3.92 3.93
8 1 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 9 3.88 x 3.88 3.83 3.88
9 Alena AndresováAlena Andresová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 13 3.78 3.78 3.74 3.65 3.78
10 Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
10 3 3.66 3.54 3.59 3.66 3.66
11 Klára ŠimonováKlára Šimonová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 7 3.61 3.47 3.42 3.61 3.61
12 5 Barbora ZánováBarbora Zánová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
10 8 3.60 3.49 x 3.60 3.60
13 Tereza LahodováTereza Lahodová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 1 3.48 x 3.48 x 3.48
14 1 Alice BuchtováAlice Buchtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
10 2 3.28 x 3.25 3.28 3.28
15 Andrea SlabáAndrea Slabá
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 4 3.24 3.24 3.12 x 3.24
2 Klára OstrenkováKlára Ostrenková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 6 NM x x x -
8 Róza UhlířováRóza Uhlířová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 5 NM x x x -
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 3.3.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 10 4.61 x 4.58 4.41 4.58 x x 4.61
2 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 16 4.53 4.37 4.53 4.51 4.53 4.50 4.27 4.53
3 Anna UhrováAnna Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 14 4.52 4.22 3.97 4.43 4.43 4.21 x 4.52
4 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 13 4.42 4.36 4.37 - 4.37 - 4.42 4.34
5 2 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 8 4.40 4.40 4.40 4.15 4.40 4.22 4.23 4.34
6 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 12 4.40 3.73 4.40 4.39 4.40 4.24 3.23 3.42
7 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 15 4.39 4.29 4.30 4.16 4.30 4.30 4.10 4.39
8 2 Sofie DaněčkováSofie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 11 4.32 4.08 4.32 4.29 4.32 4.15 4.28 4.17
9 Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 7 4.16 4.16 x 3.92 4.16
10 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 2 4.03 4.03 4.03 3.60 4.03
11 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 4.02 3.75 3.97 4.02 4.02
12 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1 3.98 3.89 3.98 3.73 3.98
13 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 3 3.94 3.94 3.85 3.94 3.94
14 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 6 3.93 3.92 3.86 3.93 3.93
15 Tereza PavlováTereza Pavlová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 5 3.64 x 3.64 x 3.64
16 Eliška TóthováEliška Tóthová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 9 3.42 3.42 x x 3.42
Celkem 16 závodníků