Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Akademické mistrovství ČR v halové atletice jednotlivců

Praha - Strahov (10. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.06
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.29
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.12
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.01
5 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.20
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.06
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.07
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.12
2 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.37
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.39
4 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 07.42
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.39
4 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.42
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.29
5 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.52
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.35
3 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.57
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.38
4 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.58
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 07.81
1 Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.54
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.57
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 07.71
5 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.84
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.89
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.53
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.65
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 07.68
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.87
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.78
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.54
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.20
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.39
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.30
5 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.70
6 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.86
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.02
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.51
3 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 53.82
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 49.64
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.46
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.26
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.62
1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.53
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 52.78
2 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 58.08
Celkem 2 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.51
4 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 70.48
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.94
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 62.85
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 58.61
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.43
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.22
3 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 67.30
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
5 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:13.32
3 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:00.21
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:59.11
4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:00.52
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:56.55
MS Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:57.25
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:14.20
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:09.55
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:09.54
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:14.52
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.01
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:29.63
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:22.87
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:12.96
6 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:12.69
4 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4:03.67
MS Mach JanisMach Janis 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:10.60
5 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:06.95
3 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:02.43
2 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:01.23
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:00.65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
6 Jan ŠmídaJan Šmída 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4:38.26
4 Vítek FialaVítek Fiala 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:25.97
8 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4:50.14
7 Ondřej PalečekOndřej Paleček 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4:42.50
2 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:12.11
3 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:18.06
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:48.22
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:48.88
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:51.38
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:57.26
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:48.42
8 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:19.89
MS Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:56.99
MS Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:50.48
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.20
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.24
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.16
5 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.32
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.06
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
12 David BenešDavid Beneš 91 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.06
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.51
13 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.58
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.52
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
10 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.59
11 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.05
9 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.55
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 08.99
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.76
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.74
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.59
6 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.07
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.34
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.45
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.87
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.28
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.11
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
5 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 1.90
3 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.00
6 David BenešDavid Beneš
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
91 1.90
1 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 2.05
2 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.00
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2.00
5 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.90
7 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1.85
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ženy

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.70
2 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1.75
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.65
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 1.80
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Muži

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4.72
3 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.12
1 David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 4.82
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Ženy

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.92
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.12
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.22
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Martin LumpeMartin Lumpe
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 6.12
7 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.03
3 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 6.68
8 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.82
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7.05
5 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 6.43
9 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.62
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 6.81
4 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 6.59
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 5.52
7 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 5.28
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6.09
10 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.77
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.33
12 Veronika KrauseVeronika Krause
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
97 4.26
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5.09
11 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 4.45
9 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.99
4 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.58
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5.94
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 5.90
Celkem 12 závodníků

trojskok - Muži

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 David BenešDavid Beneš
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
91 13.29
5 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12.60
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 14.01
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 14.10
Celkem 4 závodníků

trojskok - Ženy

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
11 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 10.47
9 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11.09
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 11.84
6 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 11.61
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13.13
7 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11.49
5 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 11.81
2 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 12.40
3 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12.25
8 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.34
10 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 10.74
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 12.34
3 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 13.00
7 Kamila KůtováKamila Kůtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 10.67
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 13.86
5 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 12.04
2 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 13.25
8 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 10.06
6 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 11.27
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
10 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 12.33
2 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16.49
3 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16.27
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 16.67
7 Jan GročekJan Groček
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
00 13.03
9 Oto MosesOto Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
01 12.40
4 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 16.08
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 13.53
8 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 12.84
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 13.38
Celkem 10 závodníků