Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Akademické mistrovství ČR v halové atletice jednotlivců

Praha - Strahov (10. 1. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.06
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.29
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.12
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.01
5 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.20
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.06
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.07
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.12
2 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.37
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.39
4 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 07.42
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.39
4 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.42
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.29
5 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.52
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.35
3 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.57
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.38
4 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.58
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 07.81
1 Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.54
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.57
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 07.71
5 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.84
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.89
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.53
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.65
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 07.68
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.87
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.78
5 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.54
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 10.1.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.20
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.39
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.30
5 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.70
6 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.86
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.02
Celkem 6 závodníků